Opinie o Polska Grupa Zbrojeniowa S.A. w Radom

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy Polska Grupa Zbrojeniowa S.A.. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w Polska Grupa Zbrojeniowa S.A. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Doradcy finansowi

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Polska Grupa Zbrojeniowa S.A. w Radom

Renia Nowy wpis

Biorę pod lupę ofertę pracy dla specjalisty ds. cyberbezpieczeństwa, teraz akurat szukają kogoś takiego. Firma na tym etacie oferuje dowolną godzinę rozpoczęcia pracy tj. w godzinach 7.30-9.00. Trzeba to gdzieś wcześniej zgłosić, na którą się przyjdzie czy jest to sprawa dowolna? No i oczywiście kasy też nie podali i jestem ciekawa ile mogłabym dostać, skoro spełniam wszystkie wymagania...

M. Nowy wpis

@Pracodawca rekrutacje chyba pochodzą sprzed 10leci. Pani rekruterka cały czas coś pisała na telefonie. Zadała pytanie,które ostatnim razem słyszałem chyba15 lat co wiem o firmie jakby to miało znaczenie merytoryczne do kompetencji, które posiadam. Poinformowano mnie ze w ciągu max 7 dni otrzymam informacje i minęło aż 6 tygodni. Nie polecam. Chyba te rekrutacje są przykryciem dla już wybranych osób.

Administrator Nowy wpis

Czy zarobki w firmie Polska Grupa Zbrojeniowa S.A. są Waszym zdaniem satysfakcjonujące? Co powiecie o warunkach zatrudnienia?

Warszawa Nowy wpis

Jesli chodzi o Warszawę to ludzie siedzą na etacie latami i szansze zerowe aby się tam dostać....

Jakie zadania lub pytania rekrutacyjne otrzymałeś od rekrutera w firmie Polska Grupa Zbrojeniowa S.A. na stanowisko Młodszy Specjalista w Departamencie Rachunkowości? Czy były zgodne z wymaganiami wskazanymi w ogłoszeniu? Kiedy otrzymałeś odpowiedź zwrotną?
Karol

(usunięte przez administratora) Nie polecam. Polecam inne firmy do wspólpracy. Dużo lepsze warunki pracy i większe pieniądze.

Xyz

Rozmowa odbyła się w Warszawie niestety nie odbyła się punktualnie bez żadnego przepraszam za spóźnienie. Oczywiście po rozmowie obiecane było poinformowanie o wynikach rozmowy nawet jeśli by była negatywna i tak już czekam 4 miesiące na odpowiedz ????

@Xyz

Uuuuuu bardzo to słabe i nieprofesjonalne

@Xyz a opowiedziałabyś/opowiedziałbyś o samym przebiegu rozmowy? O co pytali??

Czy można w Polska Grupa Zbrojeniowa S.A. liczyć na jakieś dodatki?

SCB

Na rozmowie rekrutacyjnej powiedziano mi, że nie ma dodatków.

Antek

Świetny pracodawca i spokój o przyszłość pracy. Przecież kryzys wywołany epidemią dotknie wszystkich.

SCB

Byłem na rozmowie rekrutacyjnej w styczniu (nie do IT) Udział wzięły 2 osoby z dyrekcji komórki, do której startowałem i pani z HR. Wysoki poziom z ich strony. Sensowne pytania, cierpliwe wysłuchiwanie, była interakcja. Serio. Mnie też dobrze poszło. Zgodziliśmy się. Ale coś się potem zacięło. Mam nadzieje, że radzą sobie jeszcze lepiej po kolejnych zmianach zarządu i rady nadzorczej. Jedno jest pewne - strona internetowa jest dużo lepsza ))

andrzej

Nalezało by sprywatyzować ten twór...efekty od razu by byly widoczne...

Kamila

@Krzychu, rozumiem że w firmie Polska Grupa Zbrojeniowa Spółka Akcyjna nie ma możliwości rozwoju dla pracowników z doświadczeniem? Firma nie organizuje szkoleń podnoszących kwalifikacje albo nie daje możliwości przeniesienia na bardziej zaawansowane projekty? @cyman, a jak oceniasz pozapłacowe aspekty zatrudnienia? Czy PGZ ma dobrą atmosferę w pracy, nie ma problemu z komunikacją na linii pracownik-pracodawca?

Janek

Polecacie czy odradzacie pracę??

Były
@Janek

wszystko zależy do której z firm z grupy PGZ trafisz. ja byłem w dość sporej firmie w dziale informatyki zatrudniony (dział serwisu) i odszedłem bo znalazłem po prostu lepiej płatną prace. IT dobrze płaci i trzeba twardo upierać się przy swoim (min. 5 tyś. na ręke) bo podczas rozmowy kwalifikacyjnej proponują max. 2-3 tyś. i jak się zgodzisz, to tak będziesz miał i będziesz pośmiewiskiem reszty, ci którzy twardo upierali się na 5 tyś. albo i więcej, dostali to. Wiem że programiści, administratorzy dostają o wiele więcej.

Olo
@Były

zgadza się, ile wynegocjujesz podczas rozmowy, tyle będziesz miał do końca swoich dni, bo podwyżek raz w roku rzędu 50 zł. lub wcale, nie liczę.

@Janek

ja akurat pracuje w jednej z firm z grupy PGZ, płaca marna i całkowity brak rozwoju, technologia z lat 90-tych. Dla idioty OK, dla ambitnego szkoda czasu.

andrzej

7 tyś. na rękę to minimum

Programista Wyklęty
@andrzej

co tak mało? Dla kolesi od flaszki powinno być minimum 10 tysi

cyman
@Były

w mnie w serwisie 5100 do ręki po 10 latach pracy, kumpel jest w innej firmie z grupy PGZ i robi to samo za 7 tyś. (pokazywał kwit)

idioten
@Marek

to co tam jeszcze robisz ?

Krzychu
@Były

faktycznie najważniejsza jest rozmowa jak ja byłem w swoim czasie na rozmowie o pracę do działu IT to rzuciłem 8 tyś. na ręke a zaproponowali ostatecznie po wielu trudach i negocjacjach 6 tyś. Zgodziłem się. Dlatego najważniejsza jest początkowa rozmowa kwalifikacyjna, zgodzisz się na mniej i tak zostanie i będziesz się z tym bujaj do końca. Inna kwestia to rozwój technologiczny, po początkowej euforii przychodzi totalna stagnacja i zaczynasz rozumieć że robisz rzeczy które wcale nie rozwijają umiejętności a wręcz cofają. Dlatego zmieniłem robotę i nie mam już nic wspólnego z pracą w PGZ. Osobiście odradzam ale na początek można spróbować. Dla zaawansowanego informatyka będzie nudno i śmieszno.

Zostaw merytoryczną opinię o Polska Grupa Zbrojeniowa S.A. - Radom

• Jak się pracuje w Polska Grupa Zbrojeniowa S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Polska Grupa Zbrojeniowa S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

Polska Grupa Zbrojeniowa S.A.
3.5/5 Na podstawie 4 ocen.
  • Jacka Malczewskiego 24
    26-609 Radom

Polska Grupa Zbrojeniowa S.A.