counter
4 4 18 5 1
Anna Nowy wpis

@Xyz a opowiedziałabyś/opowiedziałbyś o samym przebiegu rozmowy? O co pytali??

Xyz Nowy wpis

Rozmowa odbyła się w Warszawie niestety nie odbyła się punktualnie bez żadnego przepraszam za spóźnienie. Oczywiście po rozmowie obiecane było poinformowanie o wynikach rozmowy nawet jeśli by była negatywna i tak już czekam 4 miesiące na odpowiedz ????

Tak2Nie

Czy można w Polska Grupa Zbrojeniowa S.A. liczyć na jakieś dodatki?

TakNie2
SCB Nowy wpis
@Pytanie

Na rozmowie rekrutacyjnej powiedziano mi, że nie ma dodatków.

Antek Nowy wpis

Świetny pracodawca i spokój o przyszłość pracy. Przecież kryzys wywołany epidemią dotknie wszystkich.

TakNie1

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Listopadzie 2019r.

SCB

Byłem na rozmowie rekrutacyjnej w styczniu (nie do IT) Udział wzięły 2 osoby z dyrekcji komórki, do której startowałem i pani z HR. Wysoki poziom z ich strony. Sensowne pytania, cierpliwe wysłuchiwanie, była interakcja. Serio. Mnie też dobrze poszło. Zgodziliśmy się. Ale coś się potem zacięło. Mam nadzieje, że radzą sobie jeszcze lepiej po kolejnych zmianach zarządu i rady nadzorczej. Jedno jest pewne - strona internetowa jest dużo lepsza ))

Wyhlęty
@SCB

Strona troszkę lepsza, ale nie ma czym się podniecać, to tylko Wordpress wykonana przez kogoś z Warszawy/Łodzi :D na autorkim szablonie, tylko po co ? :D

andrzej

Nalezało by sprywatyzować ten twór...efekty od razu by byly widoczne...

Kamila

@Krzychu, rozumiem że w firmie Polska Grupa Zbrojeniowa Spółka Akcyjna nie ma możliwości rozwoju dla pracowników z doświadczeniem? Firma nie organizuje szkoleń podnoszących kwalifikacje albo nie daje możliwości przeniesienia na bardziej zaawansowane projekty? @cyman, a jak oceniasz pozapłacowe aspekty zatrudnienia? Czy PGZ ma dobrą atmosferę w pracy, nie ma problemu z komunikacją na linii pracownik-pracodawca?

Janek

Polecacie czy odradzacie pracę??

Tak4Nie
Były
@Janek

wszystko zależy do której z firm z grupy PGZ trafisz. ja byłem w dość sporej firmie w dziale informatyki zatrudniony (dział serwisu) i odszedłem bo znalazłem po prostu lepiej płatną prace. IT dobrze płaci i trzeba twardo upierać się przy swoim (min. 5 tyś. na ręke) bo podczas rozmowy kwalifikacyjnej proponują max. 2-3 tyś. i jak się zgodzisz, to tak będziesz miał i będziesz pośmiewiskiem reszty, ci którzy twardo upierali się na 5 tyś. albo i więcej, dostali to. Wiem że programiści, administratorzy dostają o wiele więcej.

Tak5Nie
Olo
@Były

zgadza się, ile wynegocjujesz podczas rozmowy, tyle będziesz miał do końca swoich dni, bo podwyżek raz w roku rzędu 50 zł. lub wcale, nie liczę.

Tak2Nie
Marek
@Janek

ja akurat pracuje w jednej z firm z grupy PGZ, płaca marna i całkowity brak rozwoju, technologia z lat 90-tych. Dla idioty OK, dla ambitnego szkoda czasu.

Tak4Nie
andrzej

7 tyś. na rękę to minimum

Programista Wyklęty
@andrzej

co tak mało? Dla kolesi od flaszki powinno być minimum 10 tysi

cyman
@Były

w mnie w serwisie 5100 do ręki po 10 latach pracy, kumpel jest w innej firmie z grupy PGZ i robi to samo za 7 tyś. (pokazywał kwit)

Tak3Nie

idioten
@Marek

to co tam jeszcze robisz ?

Krzychu
@Były

faktycznie najważniejsza jest rozmowa jak ja byłem w swoim czasie na rozmowie o pracę do działu IT to rzuciłem 8 tyś. na ręke a zaproponowali ostatecznie po wielu trudach i negocjacjach 6 tyś. Zgodziłem się. Dlatego najważniejsza jest początkowa rozmowa kwalifikacyjna, zgodzisz się na mniej i tak zostanie i będziesz się z tym bujaj do końca. Inna kwestia to rozwój technologiczny, po początkowej euforii przychodzi totalna stagnacja i zaczynasz rozumieć że robisz rzeczy które wcale nie rozwijają umiejętności a wręcz cofają. Dlatego zmieniłem robotę i nie mam już nic wspólnego z pracą w PGZ. Osobiście odradzam ale na początek można spróbować. Dla zaawansowanego informatyka będzie nudno i śmieszno.

Tak5Nie

Zostaw merytoryczną opinię o Polska Grupa Zbrojeniowa S.A. - Radom

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Listopadzie 2019r.

4/5 Na podstawie 4 ocen.
  • Zobacz wywiad