Opinie o Polska Grupa Zbrojeniowa S.A. w Radom

Polska Grupa Zbrojeniowa S.A.
3 3 12 5 1
Pytanie Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 116 dni.

Czy można w Polska Grupa Zbrojeniowa S.A. liczyć na jakieś dodatki?

andrzej Nowy wpis

Nalezało by sprywatyzować ten twór...efekty od razu by byly widoczne...

Kamila Nowy wpis

@Krzychu, rozumiem że w firmie Polska Grupa Zbrojeniowa Spółka Akcyjna nie ma możliwości rozwoju dla pracowników z doświadczeniem? Firma nie organizuje szkoleń podnoszących kwalifikacje albo nie daje możliwości przeniesienia na bardziej zaawansowane projekty? @cyman, a jak oceniasz pozapłacowe aspekty zatrudnienia? Czy PGZ ma dobrą atmosferę w pracy, nie ma problemu z komunikacją na linii pracownik-pracodawca?

Janek

Polecacie czy odradzacie pracę??

Tak4Nie

Były
@Janek

wszystko zależy do której z firm z grupy PGZ trafisz. ja byłem w dość sporej firmie w dziale informatyki zatrudniony (dział serwisu) i odszedłem bo znalazłem po prostu lepiej płatną prace. IT dobrze płaci i trzeba twardo upierać się przy swoim (min. 5 tyś. na ręke) bo podczas rozmowy kwalifikacyjnej proponują max. 2-3 tyś. i jak się zgodzisz, to tak będziesz miał i będziesz pośmiewiskiem reszty, ci którzy twardo upierali się na 5 tyś. albo i więcej, dostali to. Wiem że programiści, administratorzy dostają o wiele więcej.

Tak4Nie

Olo
@Były

zgadza się, ile wynegocjujesz podczas rozmowy, tyle będziesz miał do końca swoich dni, bo podwyżek raz w roku rzędu 50 zł. lub wcale, nie liczę.

Marek
@Janek

ja akurat pracuje w jednej z firm z grupy PGZ, płaca marna i całkowity brak rozwoju, technologia z lat 90-tych. Dla idioty OK, dla ambitnego szkoda czasu.

Tak3Nie
andrzej

7 tyś. na rękę to minimum

Programista Wyklęty
@andrzej

co tak mało? Dla kolesi od flaszki powinno być minimum 10 tysi

cyman
@Były

w mnie w serwisie 5100 do ręki po 10 latach pracy, kumpel jest w innej firmie z grupy PGZ i robi to samo za 7 tyś. (pokazywał kwit)

Tak2Nie

idioten
@Marek

to co tam jeszcze robisz ?

Krzychu Nowy wpis
@Były

faktycznie najważniejsza jest rozmowa jak ja byłem w swoim czasie na rozmowie o pracę do działu IT to rzuciłem 8 tyś. na ręke a zaproponowali ostatecznie po wielu trudach i negocjacjach 6 tyś. Zgodziłem się. Dlatego najważniejsza jest początkowa rozmowa kwalifikacyjna, zgodzisz się na mniej i tak zostanie i będziesz się z tym bujaj do końca. Inna kwestia to rozwój technologiczny, po początkowej euforii przychodzi totalna stagnacja i zaczynasz rozumieć że robisz rzeczy które wcale nie rozwijają umiejętności a wręcz cofają. Dlatego zmieniłem robotę i nie mam już nic wspólnego z pracą w PGZ. Osobiście odradzam ale na początek można spróbować. Dla zaawansowanego informatyka będzie nudno i śmieszno.

Tak5Nie

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Listopadzie 2019r.

Zostaw opinię o Polska Grupa Zbrojeniowa S.A. - Radom

Chcę opublikować:

Joanna Koczaj-DyrdaJoanna Koczaj-Dyrda
Ofiara mobbingu -Radca prawny
Zero tolerancji dla mobbingu w firmie!

Byłeś świadkiem?
Dodaj opinie na www.gowork.pl/opinie

Potrzebujesz wsparcia?
Skontaktuj się z Panią Joanną Koczaj-Dyrda: zgloszenie@gowork.pl

Polska Grupa Zbrojeniowa S.A.