Opinie o Komagra Sp. z o.o. w Warszawa

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy Komagra Sp. z o.o.. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do pracy w Komagra Sp. z o.o. o rekrutacji.


Branże: Produkcja olejów i pozostałych tłuszczów płynnych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Komagra Sp. z o.o. w Warszawa

Karolina Nowy wpis
Inne

Pracodawca pisze o sobie, że jest największym w kraju producentem oleju rzepakowego. Może organizuje jakieś ciekawe wydarzenia związane na przykład z rolnictwem? A może finansuje naukę na specjalistycznych uczelniach? Czy firma angażuje się społecznie? Dajcie znać! Wasze komentarze są ważne dla wielu osób.

Komagrus Nowy wpis
@Karolina

NIE DOFINANSOWUJĄC ŻADNYCH STUDIÓW I NIE OGRNIZUJE IMPREZ ROLNYCH PONIEWAŻ OD ROLNIKÓW SKUPUJIE TYLKO RZEPAK KTÓRY NASTĘPNIE PRZERABIA NA EKSTRAKTY KTÓRE NASTĘPNIE MOŻNA ZNALE SC W BIO PALIWACH WIE NIE BEDZIE DOFINANSOWYWAĆ STUDÓIW BEZ GWRANCJI ZE STDENT PO ICH ZAKONCZENIU BEDZIE PRACOWAC W KOMGRZE A NIE U KONKURENCJI

Karolina Nowy wpis
Inne
@Komagrus

Zazwyczaj firmy finansując takie studia, zawierają jakąś umowę, bądź sponsorują naukę osobom już zatrudnionym. Rozumiem, że takie praktyki nie mają miejsca w firmie Komagra. A czy opowiesz, jak się tam pracuje? Czy zatrudnione osoby są z reguły zadowolone? Na jakie stanowisko warto aplikować?

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna
Kogrus 2 Nowy wpis
@Karolina

Są umowy, najczęściej na 50% dofinansowania... bzdury pleciesz...

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna
admin

Macie może nowe informacje? Temat ucichł, a na pewno dzieje się coś nowego w firmie Komagra sp. z o.o, pomóż nam poznać jej prawdziwe oblicze. Zostaw anonimową opinię.

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna

Zostaw merytoryczną opinię o Komagra Sp. z o.o. - Warszawa

Możesz oznaczyć pracodawcę w treści opinii wpisując znak @ np: @Pracodawca

Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia ... Czytaj więcej


Drogi Użytkowniku,

Pamiętaj, przed dodaniem opinii o Pracodawcy, koniecznie zapoznaj się z poniższą informacją:

NIE dodawaj opinii, która:

ikona dobre praktyki
łamie prawo polskie
ikona dobre praktyki
jest niezgodna z regulaminem serwisu GoWork.pl
ikona dobre praktyki
jest wulgarnym komentarzem
ikona dobre praktyki
jest niemerytoryczna

Każda merytoryczna opinia jest ważna, każda z nich może być zarówno pozytywna jak i negatywna, dlatego zachęcamy do tego by dzielić się swoimi przemyśleniami, które dotyczą Pracodawcy. Nie pisz jednak pod wpływem negatywnych emocji.

Zadbaj o kulturę pozytywnego feedbacku, nie pisz tylko negatywnych informacji o Pracodawcy, zwróć uwagę na stosowne aspekty i realia w swojej opinii. Wszystkie oceny są wartościowe. Wspólnie zadbajmy o sens merytorycznych opinii.

Dodaj pomocną opinię, którą sam chciałbyś przeczytać o swoim potencjalnym Pracodawcy. Podziel się swoimi przemyśleniami, a poniższe przykłady możesz potraktować jako podpowiedzi o czym Użytownicy lubią czytać odwiedzając profile firm.

ikona dobre praktyki
przebieg on-boardingu nowego pracownika
ikona dobre praktyki
proponowane przez Pracodawcę wartości wynagrodzenia
ikona dobre praktyki
codzienna praca, również w relacji z przełożonymi
ikona dobre praktyki
panująca atmosfera w pracy
#TwójGłosMaZnaczenie
gemius

Na podstawie badań Mediapanel prowadzonych przez Gemius w okresie od 1 marca do 31 marca 2024: wskaźniki "Real Users" platforma internet.

Ranking Użytkownicy
(real users)
  1. GoWork.pl 3 634 470
  2. Pracuj.pl 3 137 130
  3. LinkedIn 3 035 232
  4. Olx.pl 2 564 298
Komagra Sp. z o.o.
Przejdź do nowych opinii