Opinie o Bakoma w Zamość

Bakoma
2 76 100 5 1
Konsument Nowy wpis

Przejechałem się prywatnie po gospodarstwach, gdzie skupują do bakomy. Sory, ale nie wezmę tego do ust

Mariusz Nowy wpis
@Konsument

Dlaczego? Twoja wypowiedź nie jest na chwilę obecną w żaden sposób uzasadniona, dlatego chciałbym dowiedzieć się, co takiego zobaczyłeś, że nie zamierzasz więcej konsumować produktów firmy Bakoma? Myślę, że nie tylko ja zainteresowałem się tym, co napisałeś, dlatego, proszę o uzasadnienie.

Anita Nowy wpis

Może na początek trzeba pokazać swoje umiejętności a dopiero wymagać odpowiedniego wynagrodzenia?

TakNie1
bakuś

jeżeli pracowałeś jako vanseller dasz radę .. praca nie jest zła tak jak opisane wyżej WSZYSTKO ZALEŻY OD TRASY !! jeżeli w miesiącu sprzedasz za 50tys [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] zarobisz jak sprzedaż za 80tys wyplata od 3-4 tys na rękę zależy w ilu procentach wykonany plan calego rcd ale są miesiące gdy plan niejest wykonany dostaniesz 1500zł a sprzedając 100-130tys pensja na rękę ok.6000zł

ed Nowy wpis
@bakuś

I obudziłeś się !!!

Rafał

Oferta pracy Bakoma miejsce pracy Częstochowa na stanowisko kierowca-sprzedawca kat. C . Proponują na początek wynagrodzenie minimalne 2100 brutto + ewentualne premie. Razem na początek niby 2500 zł netto na rękę. Wymagania prawo jazdy kat. C, kurs na przewóz rzeczy, karta kierowcy (razem koszt kursów około 7000 zł za wszystkie uprawnienia, aby móc jeździć samochodem kat. C). Masz dwa stanowiska ogarniać a więc kierowca (dodatkowo magazynier, bo musisz ten towar z auta wyjmować do sklepów) plus sprzedawca (można to nazwać przedstawiciel handlowy) a proponują marną wypłatę około 2500 zł netto na początek. Na te czasy przedstawiciel handlowy potrafi zarabiać spokojnie 2500 zł na rękę. A kierowca tira C też spokojnie ponad 3000 zł na rękę. Czyli narób się jak dziki osioł w zamian za nędzną wypłatę za dwa stanowiska. Jedynym plusem moim zdaniem jest umowa o pracę, ale przy minusach moim zdaniem wyzysk na całego.

Tak7Nie1
Ranking
  1. olx.pl 3 303 344
  2. pracuj.pl 2 979 558
  3. GoWork.pl 2 702 543
  4. linkedin.com 2 417 265
  5. goldenline.pl 2 097 664
... pełny raport Gemius

Dawno nikt z pracowników Bakoma nic nie pisał o niej. Może czas najwyższy to nadrobić. Czy powiesz coś o swoich doświadczeniach związanych z nią?

Xyz

Pracowalem , 1.5 roku potrzeba paru miesięcy zeby sie ogarnac. Bo jestes kierowca sprzedawca magazynierem i komornikiem w jednym heh ale wyplata jedna . plany to absurd ciezko wyrobic nawet bardzo. Teraz zmienily sie warunki na rynku pracy inni placa wiecej wiec podziekowalem.

Tak8Nie

Joanna

@region polnoc piszesz, że kwota na umowie nie jest nawet najniższą krajową. Jednak w treści ogłoszenia można znaleźć informacje o tym, że na tym stanowisku pracodawca oferuje umowę o pracę. Nie jest więc możliwe, żeby była to umowa na kwotę niższą niż minimalna. Chyba, że nie do końca zrozumiałam Twój wpis. Ktoś z Was pracuje na tym stanowisku i może tą kwestię wyjaśnić?

traker

Witam, na portalu praca pl znalazłem oferte pracy ma stanowisko kierowca sprzedawca na Olsztyn i okolice. ktos moze cos powiedzić o tej ofercie? jakie mozna zarobic piniedze ile punktuw dziennie jak kerownik? i jakie trasy sie robi? dzieki

region polnoc
@traker

człowieku daj sobie spokój z tą firma (kwota na umowie nie jest nawet najniższą krajową) premie uznaniowe (albo ktoś uzna albo nie uzna), plany nierealne, jestes kierowcą, magazynierem, fakturzysta, i ładowaczem. W firmie podobno nawet ukraincy nie chca pracować więc to o czxymś świadczy. Co do kierownictwa to z tego co wiem w Olsztynie był niejaki R,(typowy karierowicz, na początku próbował coś walczyć ale zapał mu szybko zgasł jak zobaczył co to za syf i pozniej to tylko potrafił ładnie wyglądać i w końcu się zmył. Teraz wzieli jeszcze lepszego ananaska, który umie dobrze sprzedawac (ale nie jogurty tylko informacje do dyrektora:-)) niezłą beke mają z niego teraz chlopacy w RCD., u nas w RCD była duza rotacja ludzi, co dwa tygodnie zmiana, trasy nie jeżdzą, ale towar z niejeżdzących trzeba dzielić miedzy sobą co wymaga dodatkowego czasu i przeceny krotkirj daty, no ale w nagrode zaprosza Cię do hotelu Narwil dadza za darmo wodke do picia i smieszne zabawy integracyjne a na koniec bedziesz mogl potańczyć z kolegami z innych RCD bo na 80 chlopka bedzie 7 dziewczyn referentek . ja juz sie uwolniłem z tej pseudofirmy j

Tak19Nie

Joanna

@XxxxxxxxXxx mógłbyś powiedzieć pracy na jakim dziale dotyczy Twój komentarz? Z tego co widzę w ogłoszeniach firmy, to rzeczywiście nie we wszystkich oferowane są benefity, czy szkolenia. Wygląda na to, że oferowane warunki równią się, czasem nawet znacznie w zależności od stanowiska w firmie.

XxxxxxxxXxx
@Joanna

Zatrudnienie przez firmę Bakoma Sp. z o.o. Praca na stanowisku referenta-tki. Nie chodzi mi o specjalistyczne szkolenia coachingowe tylko zwykle szkolenie stanowiskowe, które w normalnej firmie trwa ok 1 miesiac i jest zakończone certyfikacja. Tutaj brak procedur obiegu dokumentów, każda referentka pracuje inaczej. Rozne rozłożenie dokumentów, różne wysylki, różne rozliczanie -tak jak wygodnie. Nie tak powinno to wygladac. Pomijajac temat okropnego programu pseudo- księgowego na którym można wprowadzać 3 godziny rekordy które przy ciągłym zawieszaniu się kasuja. Ambitnych osób tam nie ma bo szybko zostanie ta ambicja zniszczona.

Tak4Nie

XxxxxxxxXxx

Ta firma to jedno wielkie oszustwo. Nikt tam nie wytrzyma. Pierwsze kłamstwo to wynagrodzenie, na rozmowie otrzymuje sie stawke wynegocjowaną a na umowie widnieje kwota 1700 zł brutto. Brak szkoleń. Wyjazd na 3 dni by zrozumieć całą ksiegowosc... tragedia. Brak benefitów. Brak motywatorow. Brak możliwości rozwoju. Brak procedur archiwizacji, totalna biurokracja, archaiczny program księgowy pewnie najtanszy. Po złożeniu wypowiedzenia naliczana jest kwota 1700 brutto - nie jest to nawet najniższą krajową. Kazdy w firmie wyznaje zasadę jakoś to będzie nikt nie chce pomóc i zaangażować się w rozwiązanie problemu na czym cierpi klient. Jak ma ludzi którzy uchodzą za jednych z najbogatszych to wstyd ! Totalny wstyd i tragedia

Yyyyy
@XxxxxxxxXxx

Święta prawda !

Tak7Nie

słabo

Centrala dowala takie nierealne plany, że są nie do zrealizowania przez Regiony. Rynek handlu tradycyjnego zmniejsza się, a centrala daje paradoksalnie coraz większe nierealne plany wy wyniku czego pracując przez 10-12h dziennie na "pięciu" stanowiskach nie widzisz nawet "trójki"z przodu na ROR'ze.

Joanna

@Tadekco sprawiło, że zrezygnowałeś z pracy w firmie?

Tadek
@Joanna

Ciągła presja na sprzedaż.... ataki ze strony sklepów za przeterminowanie się produktów ,które nie należą do tanich. I plany sprzedaży z kosmosu, nie do zrealizowania. Kierownik z nieludzkim podejściem

Tadek

kupa łajna ta robota, fajnie ktoś napisał ,że szukają sponsorów bakomy robiłem w Białymstoku po 2 umowie dałem sobie spokój hasło na każdy dzień pracy "MAŁO"

Tak6Nie

Joanna

Wczoraj ruszyła rekrutacja na stanowisko Kierowca-Sprzedawca (kat. C). Zamierzacie aplikować? Już pracujesz w tym charakterze? Podziel się informacjami na temat tego jak wygląda praca na tym stanowisku.

starszybakuś
@Joanna

Ta rekrutacja trwa cały czas od pół roku w całej Polsce. Brak już "chętnych do sponsorowania za swą ciężką pracę tej firmy. Ale niewątpliwie jest to szansa dla Ciebie przecież znasz ten temat zdaje się z autopsji - podstawa + premia + prowizja. Niebywała okazja i jedyna taka szansa !!!

Tak10Nie

igancy

w naszym RCD w mińsku jest cholerne skurwysyństwo, ciągle mało , mało. Odradzam te chore firme

BYŁY
@igancy

Słynne RCD 12, widzę, że nic się nie zmieniło. Za moich czasów zarobki miałem od 3500 do 5000 na łapę. Plany robiliśmy prawie zawsze, może 2 razy do roku poniżej 100%. Praca ogólnie ok, ale po dłuższym zapoznaniu z towarem i trasówką. Od 6 do 14 i dzień kończyłem, oczywiście załadunki, które notorycznie się spóżniały. Taka moja obiektywna rada. Jeśli wytrzymasz 2,3 tygodnie i w miare ogarniesz asortyment i trasę, to można na początku w 10 h się wyrobić, póżniej już rutyna, wiesz gdzie co masz na pace i nawet nie patrzysz na fakturę i układasz towar. Ogólnie polecam, ale ja dałem sobie spokój i teraz mam podobne pieniądze.... pozdro starych wyjadaczy z RCD12

Tak4Nie

toff

dają na magazynie lub produkcji umowę na czas nieokreślony? Jesli tak to po jakim czasie?

jasio śmietana
@toff

Daja na czas nieokreślony. pzdr

zinol

Nie polecam nawet osobom, którzy sa dobrymi Handlowcami. Główna składowa wynagrodzenia to premia od swojej sprzedaży. Niestety żeby ją otrzymać konieczne jest, aby wszyscy z oddziału którzy pracują z Toba także wyrobili własne plany Wystarczy że jedna 1-2osoby wezmą L⁴ lub ktoś z oddziału jest slaby to cała ekipa dostaje grosze. Ty się natyrasz pracując 10-12h dziennie, zrobisz plan na 100%, a ktoś będzie się odbijał i lipa...Dostajesz tylko jałmużne za pracę jako kierowca, magazynier, przedstawiciel handlowy, fakturzysta i windykator!!!

Kris

Byłem na rozmowie kwalifikacyjnej zakład Elżbietów. Zarobki niby ok ale podpisanie weksla in blanco to już przesada, poczułem się jak potencjalny [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] tych ich produktów. Kodeks pracy zawiera obszerne zasady dotyczące odpowiedzialności materialnej pracownika a Sąd Najwyższy orzekł, ze nie można stosować zabezpieczeń wekslowych dla pracowników zatrudnionych w ramach stosunku pracy.

Tak8Nie

Andrzej jarawka

Nie warto nie polecam. Robota od rana do nocy. DO tego odpowiedzialność za towar, forse, ciężarówke.... i ciagła presja od przełożonych. O nerwach na sklepach to nawet nie chce mówić. Nie warto!!!!

wro

Ja to widziałem ostatnio że szukają tylko przedstawicieli handlowych, ale wiadomo że jest to związane z ciągłym rozwojem firmy, w końcu wiedzą, że trzeba zadbać o prawidłowe stosunki, żeby mówić o sukcesie.

młody

a czy dają obiady i napoje regeneracyjne

masa

Panie i Panowie, jakich zarobkow mozna spodziewac sie na stanowisku regionalnego kierownika i jak wyglada praca w Bakomie na tym stanowisku. Prosze o rzetelne informacje. pozdrawiam

xxx

Nie polecam zwłaszcza ma suchym vanie.Walka z wiatrakami.Towar nie rotuje i sie terminuje a za przeterminowany towar trzeba płacić.Praktycznie w każdym RCD potrzebują kierowce ale na vana suchego.Można spróbować ale pierwsze co zapytajcie co z przeterminowanym towarem bo tego na rozmowie nie ma.Przyjezdza kontrola i trzepią auto i jak masz po terminie towar to nabija jako brak a za braki się płaci.Jesteś kierowcą,magazynierem,fakturzystką,przedstawicielem handlowym w jednej osobie a pensja za jednego.Plusem tej firmy ta kasa na czas i składki od całości i tylko to.Pozdrawiam

NIKI

renoma na sklepach jest po prostu porażką ,Pracownika nie maja za nikogo choć zapierdziela jak może (Jesteś kierowca, kasjerem, magazynierem i handlowcem w jednym) ,rampa załadunkowa nie ma nawet miejsca dla wszystkich kierowców (załadunki nie zależnie od pogody 20+ czy - ) zarobki 2000+premia przy zrobionym planie ... jednym słowem

NIKI

Wojtek..

Widze ,że pracownicy Bakomy ,nie sprzedawcy ,ale kierownictwo chwala ten [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] Sprzedawca jest nikim i niczym.... Liczą się tabelki nic więcej. Jeszcze te gadki psychologiczne żeby nas zmotywować do sprzedaży mają nas za idiotów czy co? Nie polecam uciekajcie nie marnujcie czasu na szkolenia i rozmowy z nimi. To dobra robota dla frajera i naiwniaka...

oszukany

Praca jest wymagająca ale przy duzym zaangażowaniu mozna zarobic dobre pieniadze. Jednak wszystko sie zmienia bo robia teraz reorganizacje tras . Jakie sa wasze opinie na temat zmian????

edi

Pilnuj swojego oddziału.Jakoś długo w tym oddziale nie możesz złapać kolejnego frajera do pracy.Ogłoszeń jakoś tyle i nic.Nie pomogą ci te ciągłe wpisy tworzone przez ciebie i innych "wybrańców" Bakomy.Jak to u was w oddziale jest dobrze i szlachetnie.Przyjdzie samemu zakasać rękawy i zabrać się do pracy.

Brae

Te komentarze dotyczą konkretnych oddziałów a nie całej Bakomy. Każdy kierownik jest inny! U nas w oddziale to nie do pomyślenia żeby ktoś coś domówił do naszego zamówienia... no sami pomyślcie, skoro zamówiłeś to sam za to płać! U nas w oddziale od początku roku wyrabiamy plan, średnia zarobków około 3 000zł na rękę (średnia roczna). Ale tak nie musi być wszędzie. Co do podpisania weksla to zgadzam się z taką praktyką w 100%. To jest weksel odnośnie kradzieży i bardzo nietypowych przypadków. Sami robimy inwenturę i jeśli ukryjemy faktyczne stany przed odejściem to firma ma sposób aby nas ścigać, co w tym dziwnego? Słyszałem o przypadku że gdzieś w Polsce koleś na odejście miał 7 000zł braków na samochodzie... jak myślicie z czego się to wzięło? Trzeba sprawdzać swoje stany co tydzień i prostować je regularnie... już ktoś napisał są sposoby żeby to wyrównać. A te długi na sklepach? Każdy przedstawiciel się z tym boryka! Praca przedstawiciela jest lepsza bo nie trzeba dźwigać towaru, ładować go na samochód i pracuje trochę mniej... ale zarabia również mniej! Myślicie że ile zarobi taki przedstawiciel? Zejdźcie na ziemię :) "Zawsze dobrze jest tam gdzie nas nie ma". Nie traktuję Bakomy jako pracę na zawsze ale jako doświadczenie w sprzedaży to dobry pomysł, bo nigdzie was bez doświadczenia nie wezmą.

Tak2Nie

Bardzo polecam pracę w Bakomie , Ludzie którzy wypisują negatywne komentarze to pewnie osoby które nie nadaja sie do tej pracy a nawet powiedziałbym po prostu nie che im się pracować. Niestety za darmo nie ma nic . Jak ktoś jest zaangażowany i przykłada sie do tego co robi to da się zarobić naprawdę dobre pieniądze

Zostaw opinię o Bakoma - Zamość

4. linkedin.com 2 417 265
  5. goldenline.pl 2 097 664
... pełny raport Gemius
×
Zero tolerancji dla mobbingu w firmie!

Byłeś świadkiem?
Dodaj opinie na www.gowork.pl/opinie