BAKOMA SPÓŁKA Z.0.0

Poznań

Opinie o BAKOMA SPÓŁKA Z.0.0

pola

nie widz eod nich nowych ofert pracy niestety obecnie

bakuś

Bakoma - firma rodzinna z załchłannymi właścicielami nie polecam

ANONIM - 2010-01-07 18:18:19 KOMUNISTYCZNY USTRÓJ PŁAC!KIEROWNIK REGIONU MÓGŁBY CZASEM BYĆ CZŁOWIEKIEM TO BY UMILIŁO PRACĘ!!!A POZA DWOMA LIZUZAMI TO JEST ŚWIETNIE!!! zła polityka firmy juz widoczna od gornego szczebla,tam tylko nabijaja sobie kase własnie dyrektorki.a pracownik ktory tyra po 10-12 h dostaje przysłowiowe [usunięte przez moderatora] .na poczatku obiecanki cacanki,a pozniej wielkie rozczarowanie.pracowałem nie polecam.

ANONIM

Zostaw opinię o BAKOMA SPÓŁKA Z.0.0 - Poznań

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie BAKOMA SPÓŁKA Z.0.0