Opinie o Amber spark w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy Amber spark. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Amber spark na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Przemysł spożywczy - produkcja herbaty i kawy

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Amber spark w Warszawa

aaa Nowy wpis

Czy firma dalej istnieje?ostatnie dane finansowe w KRS za 2021 r..

Czy w firmie Amber spark są regularne szkolenia pracownicze?

Czy w Amber spark zawierane są umowy zlecenie w okresie próbnym?

moli

ja miałam taka umowę:(

Zofia Nowy wpis
@moli

Ojej :/ A długo trwał Twój okres próbny? Jaka umowa potem?

Moli Nowy wpis
@Zofia

1 umowa 3 miesięczna zlecenie potem kolejna zlecenie 3 miesiące -odeszłam

Magdzia

Jak tu jest z grafikiem? Da się w razie co jakoś pod siebie dogadać?

Z ilu etapów składa się proces rekrutacji w firmie Amber spark? Czy rozmowa kwalifikacyjna przebiega w pozytywnej atmosferze? Pracodawca umożliwia pracę w trybie zdalnym? Podziel się swoimi wrażeniami ze spotkania z rekruterem.
gloslasu

Jestem miłośnikiem herbat earl grey. Natomiast herbata Irving Earl Grey smakuje jak zwykła czarna herbata. Moje sugestie dla Amber spark: Niech firma ujawnij się na mapach Google żeby można było tam dodawać o niej opinie, bo tego wymagałaby uczciwość konsumencka. Poza tym na opakowaniu herbaty powinna być informacja o producencie. Co mógłby zrobić pracodawca aby poprawić atmosferę w firmie: Zaparzyć lepszą herbatę.

Waldi

Zastanawiająca jest ta sporadyczność w pisaniu opinii. Czy jest tak dobrze i rzadko tu piszecie?

Pytajnik

Witam, Jak obecnie wygląda praca w tej firmie? Czy coś się zmieniło od ostatnich komentarzy ? Warto podjąć pracę biurową w tej firmie?

Zuzanna

Znalazłam ofertę pracy w Amber spark na stanowisko przedstawiciela handlowego. Patrząc na datę dodania przez Was ostatnich wpisów, zastanawiam się czy ta oferta jest nadal aktualna i natknęłam się na ogłoszenie archiwalne. Jeżeli ktoś zagląda na to forum i jest pracownikiem tej firmy, to prosiłabym o podzielenie się informacjami na temat jej aktualnej sytuacji.

adek

jeszcze jak widać istnieją, widziałęm że zajmują sie produkcja herbaty?

fioletowemiski

Nie mozna ich znależc w necie, nie widze zadnej ich storny www, tylko jest przekierowanie na sklep internetowy. Kiedys mieli na Baletowej kolo Wawy siedzibe a teraz nawet zniknelo ich logo z budynku. Czy ta firma jeszcze istnieje w ogóle czy tylko siedziebe przeniosla?

bez

Firma tragedia!!!! Balagan, rzadza nia nieudolne dzieci którym dano szanse po sprzedaniu Kamisa a na rządzeniu i biznesie znaja się tak jak ja na balecie!!!! A wieczne kopanie się z koniem i proszenie o kase czy inne rzeczy doprowadza do szalu. Nawet nie startujcie do tej firmy bo to szkoda czasu i nerwow a i tak zrobia Was w konia. Z reszta oni już padaja. Pracuje tam mala garstka ludzi a reszta siedzi na zwolnieniach.

edek

A dokładniej możesz napisać o co chodzi z tą wypłatą kasy?

fajka

Czy wy jesteście w pełni sprawni? Ta firma ma olbrzymią stratę, kilkanaście baniek, na bodajże jakieś 10 baniek przychodów. Olbrzymie pieniądze, jakie ponoć zainwestowano w firmę, nie przyniosły żadnych zysków. Z mojej strony - spotkałem się z ogromnymi problemami z wypłatą należnej kasy. Trzeba się było szarpać z upierdliwą i bardzo złośliwą osobą, a nawet dwiema. Firma nie potrafi wystawić umowy. :) Odradzam. Jak najdalej, jeśli to jeszcze istnieje.

cba

Ludzie Pomocy, Proszę napisać jak się pracuje w tej firmie na stanowisku Handlowca???????

a możesz sam napisać co takiego dzieje się wewnątrz? Bo po to właśnie jest ten portal, a ja szukam pracy i teraz nie wiem jak mam postrzegać Amber spark. Wyczytałem wcześniej gdzieś, że akcjonariusze spółki Amber Spark S.A. - dystrybutora herbat Irving - powołali nowy zarząd spółki i dyrektora generalnego więc moze teraz z tego tytułu sytuacja ma się o wiele lepiej?

samik

Kolego nikt nie zapłaci Ci za nadgodziny,[usunięte przez moderatora] Motywacja w tej firmie to straszenie zwolnieniem,jak szybko zrobisz swój plan to będziesz musiał dalej sprzedawać bo ktoś pewnie z Twojego regionu nie zrobi,a przecież kierownik chce mięć premię za nic nie robienie.Awans to marzenie w tej firmie,nierealne! Nie polecam.

to porażka, co dzień kolejny przyniesie, nikt nie wiedział, 3 dyrektorów w ciągu roku wynieniono, ciągną L4 oczywiście, nikt za nic nie odpowiada , produkt z wielkimi ambicjami a jest totalną porażką rynkową , fikcja nie firma , nie polecam nikomu naprawdę

obser

a kto tam zajmuje się kadrami? jest jakiś kierownik?

miałem przyjemność pracować chwile jednym słowem szok co się dzieje [usunięte przez moderatora] masakra brak decyzyjnych ludzi sami nie wiedzą co robić brak wsparcia . a i jeździsz samochodem za własną kase NIEPOLECAM

Tea

Taki kamis za najgorszych czasow

Zostaw merytoryczną opinię o Amber spark - Warszawa

Amber spark
1.7/5 Na podstawie 13 ocen.
  • Baletowa 5C
    02-867 Warszawa