Redpick Sp. z o.o.

Adres: Aleja Niepodległości 227/233 lok. 7, 02-087 Warszawa

NIP: 7010226695 KRS: 0000351989

Redpick Sp. z o.o.

Opinie o Redpick Sp. z o.o.

Glen

Uważajcie! Redpick to startup z branży logistycznej. Założyciel (Amerykanin) nie dotrzymuje warunków zatrudnienia, nawet po podpisaniu listu intencyjnego nagle kontakt się urywa. Nie ma szans na umowę o pracę, tylko FV, co skutkuje brakiem zapłaty z jego strony. Nie ryzykujcie.

Zostaw opinię o Redpick Sp. z o.o. - Warszawa

Zostaw nam swoje dane kontaktowe.

Zachęcamy do podzielenia się swoimi pozytywnymi wrażeniami na temat pracodawcy.

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Redpick Sp. z o.o.