Opinie o papukurier Sp z o.o w Poznań

Poniżej przeczytasz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie papukurier Sp z o.o. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do pracy w papukurier Sp z o.o o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Firmy kurierskie
Firmy kurierskie Poznań

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o papukurier Sp z o.o w Poznań

Michał W Nowy wpis

Mimo że pracę w papu.io zakończyłem kilka lat temu, z perspektywy chciałem podzielić się swoją opinią. Praca w papu była moją pierwszą pracą w IT. Dostałem duże pole manewru działając na service desku. Duża możliwość rozwoju i poznania branży - zdecydowanie na plus. Co również należy docenić to kulturę pracy. W papu jest duża swoboda. Mimo często bardzo dynamicznego rytmu pracy, dostałem możliwość realizowania własnych pomysłów; były one wysłuchane. Czułem swój realny wpływ na firmę. W pracy również dużo pozytywnej atmosfery, nawet gdy pracy jest po uszy. Jako były pracownik, odszedłem w poszukiwaniu dalszego rozwoju, ale papu dało mi świetny start i "rozgarnięcie". Podsumowując: + atmosfera + super okazja pierwszego rozwoju + wpływ na działanie firmy + swoboda Pozwolę sobie też na wspomnienie krótko kilku negatywów: - bardzo dynamiczna praca: jak już pisałem, pracy bywało bardzo dużo - rozwój: tu bardziej subiektywnie, ale interesował mnie inny obszar rozwoju, który zdawał się być niedostępny

Piotrek Nowy wpis
@Michał W

Z Twojej wypowiedzi wynika, że to dobry pierwszy pracodawca. Czyli nie skreślają na starcie osób bez doświadczenia w IT? Wczytując się trochę w treści z ich strony internetowej, wynika, że zapewniają niezbędne do pracy narzędzia. Ale, czy zapewniają odpowiednie wdrożenie, by nawet osoba bez doświadczenia dawała radę?

Michał W Nowy wpis
@Piotrek

Cześć @Piotrek, Jak wynikło z mojego doświadczenia, brak poprzedniego backgroundu nie był problemem. Na plus było bycie studentem kierunku informatycznego. Jeśli chodzi o narzędzia - wtedy jak i teraz z perspektywy czasu uważam, że proces onboardingu mógłby być lepiej wypracowany. Osobiście czułem się momentami jak w "próbie ognia" ???? Sumarycznie wyszło mi to na plus.

Robert Nowy wpis

Z takich szczegółów zatrudnienia, wychodzi na to, że było zlecenie, od razu zawierane na czas nieokreślony, natomiast umowy o pracę, to okres próbny przez 3 m-ce, druga była zawierana na 9 m-cy i kolejna to już umowa na czas nieokreślony. Choć chwalił się ktoś, że UoP na stałe dostał szybciej. A jak jest z zarobkami, jaka stawka godzinowa w przypadku zlecenia i jaka na umowie o pracę?

Dmitry

Jestem Klientem firmy Papukurier Sp. z o. o. od 4 lat. Bardzo dobra ekipa. Jestem zaskoczony jak działa ich dział wsparcia, bo zawsze są bardzo pomocni. Zapytałem szefa firmy, w jaki sposób mogę podziękować za otrzymane ostatnio wsparcie. Powiedział, że jak chcę i na to zasługują, to mam wystawić dobrą opinię na temat firmy Papukurier. Wystawiam 5/5. Polecam!

Kandydatka

Jestem zaskoczona profesjonalnym podejściem do rekrutacji. Aplikowałam na stanowisko Junior Office Manager.

Izabela
@Kandydatka

I dostałaś tę pracę? Proszę powiedz więcej o rekrutacji, bo bardzo mnie zaciekawiłaś. Ile jest etapów i o co Ciebie głównie pytali? Wynagrodzenie ustala się podczas rozmowy?

Co sądzisz o rozmowie kwalifikacyjnej w firmie papukurier Sp z o.o? Czy wziąwszy pod uwagę Twoje wrażenia, poleciłbyś innym aplikację do tego miejsca? Podziel się z nami swoimi doświadczeniami.
logo firmy Kierowca Kat. C+E
Solec Kujawski
Drobex Agro Sp. z o.o.
logo firmy Kierowca kat. C+E (Kontenery BDF)
logo firmy KIEROWCA KAT C
Gogolin
Eko-Probud Sp. z o.o.
B.

Co mogę powiedzieć to: dobra atmosfera, ciekawy projekt, bardzo zadowoleni klienci. Duży potencjał. Cieszę się, że tutaj trafiłem.

@B.

Ja tez nie narzekam. Czasami jest ciężko, ale gdzie nie jest?

Po jakim czasie można dostać umowę na stałe w papukurier Sp z o.o?

Zarząd

Dla Umów Zlecenie - każda umowa jest od razu zawierana na czas nieokreślony, natomiast dla Umów o Pracę pierwsza umowa jest na czas określony (okres próbny przez 3 m-ce), druga jest zawierana na 9 m-cy i kolejna to już umowa na czas nieokreślony.

@Zarząd

Ja nawet dostałem Umowę o pracę na czas nieokreślony szybciej niż po 12 miesiącach.

Bartosz

Bardzo dobre miejsce pracy. Dobra, twórcza atmosfera. Dużo zebranych doświadczeń, szansa na pracę z międzynarodowymi klientami i partnerami.

@Bartosz

Super, że tak polecasz. A jesteś zadowolony z zarobków?

@Ilona

Kwestia zarobków (zarówno wysokość jak i części składowe wynagrodzenia) zależy od działu i stanowiska. Przy każdym ogłoszeniu o pracę zawsze podajemy widełki, aby kandydat od razu wiedział o jakich warunkach jest mowa.

@Bartosz

Potwierdzam, mamy bardzo dużo swobody w działaniu. Czasami powoduje to chaos, ale z drugiej strony mamy szansę na bycie współtwórcami, co daje mnóstwo frajdy.

Dev1

Jest co robić ale kasa się zgadza.

@Dev1

Dziękuję za opinię :) To prawda, mamy sporo projektów i zawsze dzieje się dużo (więc nie ma szans na nudę), i cieszę się też z tego, że jesteś zadowolony/zadowolona z wynagrodzenia.

@Dev1

Na pewno nie jest to miejsce dla każdego. Tempo zmian jest duże, czasami są podejmowane trudne decyzje, ale mi się podoba :)

Aga

Pracuję w papu już ponad rok i nie zamierzam zmienić :) Zarobki powyżej średniej rynkowej, wynagrodzenia zawsze są na czas. Pracuję zdalnie, w biurze jestem raz na kilka tygodni. Jak muszę wyjść z pracy wcześniej by coś załatwić - nigdy nie było problemu, a wręcz przeciwnie. Zdarzało się, że szef na siłę wysyłał mnie na urlop :) Wcześniej pracowałam w budżetówce i przez ponad 3 lata w dużej korporacji, gdzie wszystko było sztuczne i nie nie było żadnej atmosfery. Wolę papu :)

@Aga

Dziękuję za opinię.

@Aga

Potwierdzam to co napisała Aga. Pracuję w dziale r&d, bardzo ciekawy projekt.

Krótkie te poniższe wypowiedzi, postaram się opisać nieco szerzej. Na plus: 1. Bardzo dobra atmosfera i bardzo zaangażowani ludzie 2. Klienci, którzy doceniają stworzone rozwiązanie 3. Pomimo niedużej skali firmy - rynkowe wynagrodzenie 4. Duża swoboda w podejmowaniu decyzji 5. Zgrany zespół - rzadko ktoś rezygnuje z pracy i chyba nikogo jeszcze sami nie zwolnili ;) Na minus: 1. Sporo się dzieje, trzeba się regularnie dostosowywać 2. Plusem jest swoboda w podejmowaniu decyzji, ale jest to też minusem, bo trzeba te decyzje podjąć, a nie każdy to lubi :) Ogólnie dla ludzi szukających pracy w stratupie, a zwłaszcza przy produkcie, to idealne miejsce bo dzieje się dużo. Nawet dla ludzi z doświadczeniem.

Pati

Potwierdzam w 100% to co kolega napisał

@Michał

Dzięki za dłuższą wypowiedź :D A jak oceniasz kwestię zarobków? W poprzednich opiniach inni nie narzekają, serio jest z tym tak dobrze? Może podasz jakieś widełki?

@Michał

Potwierdzam to co napisał Michał.

@Michał

Dziękuję za merytoryczną opinię.

@Nadal tutaj pracuję

Również dziękuję za dobre słowo :) Emil

FilipAlbinos

Stanowczo odradzam pracę w firmie, szczególnie w Krakowie. Krakowski szef nie ma żadnej kultury osobistej, obraża pracowników (mam screenshoty). Pracownicy pracują bez umów, wpisujemy się w grafik w którym każdy pracownik widzi ile pracujemy godzin i jak się nazywamy (Rodo?), pieniądze nie są wypłacane na czas, a kwota nigdy nie jest taka jak się spodziewamy. W razie kiedy na mieście nie ma przesyłek , dyspoztor nakazuje iść do domu tłumacząc się że koszty utrzymania serwera aplikacji są duże i nie mogą sobie pozwolić na przestój (haha). Pracownik nie otrzyma nawet złamanego grosza na utrzymanie swojego pojazdu. Zarobki ok 13zł/h (dla porównania w Pyszne.pl dostajemy ok 17 a w uber ok 25zł). Kolejna śmieszna kwestia jest taka, że szefostwo błagało swoich pracowników o wystawianie pozytywnych opini na gowork. Także, jest to praca do której można iść, nasuwa się tylko pytanie - PO CO? bo na pewno nie po pieniądze. Pozdrawiam.

@FilipAlbinos

Jak już gdzieś wyżej wspominałem, opinia nie dotyczy Papukurier Sp. zoo, ponieważ już od pierwszej połowy 2018 roku nie mieliśmy żadnego oddziału w Krakowi! Zakładam, że jest to opinia, która jest związana z jakąś firmą logistyczną, która korzystała z naszego oprogramowania. Jeśli to możliwe, to prosiłbym o sprostowanie. Emil

Kupal

Odradzam wspolprace z krakowskim oddziałem. nędzne wyplaty i kompletny brak szacunku dla pracownika. Nierowne wyplaty dla pracowników -Wszyscy dostaja 1zł za paczke, jeden pracownik dostaje 4zl. (usunięte przez administratora) i agresywne odzywki krakowskiego "bossa".

@Kupal

Rozumiem, przykro mi że praca w papukurier nie była dla Ciebie pozytywnym doświadczeniem. A czy w firmie mieliście jakiś system premiowy? Może te różnice w kwotach, o których piszesz, wynikały właśnie z niego, daj znać, co myślisz.

Kupal
@Ewa

Tak, był system premiowy. Niektórzy mieli po prostu lepszy co odbijało się na zarobkach reszty.

@Kupal

Przypuszczam, że opinia dotyczy jakiejś firmy logistycznej, która korzystała z naszego oprogramowania, ponieważ już od pierwszej połowy 2018 roku jako Papukurier nie mieliśmy żadnego oddziału firmy poza Poznaniem. Więc jeśli to możliwe, to proszę o sprostowanie tej nieprawdziwej informacji. Emil

Czy papukurier Sp z o.o oferuje wszystkim swoim pracownikom umowę o pracę czy jednak należy spodziewać się umowy zlecenia?

Filip

Niestety śmieciówkę, tylko uważaj, bo często nie wypłacają nowym pracownikom za pierwszy miesiąc

@Filip

To nie jest prawdziwa opinia. NIGDY nie zdarzyło się abyśmy jako Papukurier nie wypłacili komuś wynagrodzenia, nawet jeśli przepracował u na choćby 1 godzinę. Powiem więcej, tego typu opinia jest po prostu zwykłym kłamstwem. Gdyby było inaczej, jakim cudem mielibyśmy tak duży i zgrany zespół?

Arek, Warszawa

Jestem właścicielem 3 lokalizacji. Firma oferuje bardzo łatwy i intuicyjny w obsłudze system papu.io, część nowych pracowników nie musiałam uczyć obsługi, bo już go znali. Jako właściciel mogę z czystym sumieniem polecić, tym bardziej, że zawsze można się dogadać.

@Arek, Warszawa

No to super jak jest to proste do wdrożenia. Sama o tym myślałam w swojej firmie. Ile taki system ogólnie kosztuje wraz z montażem?

@Arek, Warszawa

Bardzo dziękuję za dobre słowa na nasz temat :) Cieszę się, że doceniacie to co robimy na co dzień!

@Ilona

Cennik jest uzależniony od liczby zamówień realizowanych przez daną lokalizację miesięcznie/rocznie. Wiemy od Klientów, że nie jesteśmy na pewno najtańszym rozwiązaniem, ale za to mogą na nas polegać 7 dni w tygodniu przez 365 dni w roku (bo oferujemy wsparcie codziennie), no i nasze rozwiązanie oferuje szereg funkcjonalności, których nie oferuje żaden inny system.

Jakie narzędzia pracy zapewnia papukurier Sp z o.o? Można liczyć na telefon? Czy można z niego korzystać również poza godzinami pracy?

Zarząd

Firma zapewnia wszystkie niezbędne narzędzia pracy. Natomiast telefon, (czy komputer) to absolutny standard i można z niego korzystać również poza godzinami pracy. Dofinansowujemy również zakup biurka czy krzesła dla pracowników pracujących zdalnie (a jest ich całkiem sporo). Emil

Długi

Wszystko ok. Wypłata na czas, atmosfera super. Nie wiem czy nie wrócę :) zdobywa się fajne doświadczenie, firma rozwojowa z dużymi perspektywami. Serdecznie polecam

Polecam firmę zawsze kasa na czas szef spoko

Bartek, Zielona Góra

Korzystamy z rozwiązania już od ponad 3 lat. Zawsze są pomocni. Jak kiedyś coś przez chwilę nie działało, to nawet potrafili połączyć się z moim komputerem w sobotę w nocy. Ogólnie oceniam 9/10.

Asia

Dobre miejsce na zdobycie doświadczenia

K
@Asia

Mogę polecić współpracę z Papu. Pracowałam w dziale sprzedaży i uważam, że można zebrać ciekawe kontakty i poznać branże. Grafik jest elastyczny, można zawsze było dogadać się z godzinami pracy. Pensja konkurencyjna. Atmosfera w zespole fajna - mieliśmy spotkania integracyjne i imprezy. Biuro w super lokalizacji.

Adonis

Polecam firmę, zwłaszcza studentom i jako drugie miejsce pracy. Ja wracałem już 3 razy jak potrzebowalem dorobić. Wynagrodzenie raczej na czas, raz o mnie zapomnieli, ale wystarczył telefon do szefuncia i wysłał ekspresem. Grafik elastyczny Z minusów to czasami ciężko wyliczyć ile dostaniesz wynagrodzenie bo zaolraglaja do 15min czas pracy. Kilka razy zdarzyło mi się że dostalem 10-20 zl mniej niż myślałem, kilka razy 10-20 więcej. Dyspozytorzy spoko, auta ujda (zalezy co dostaniesz ale jeździło się gorszymi, choć słyszałem legendy o czerwonej pandzie i że już lepiej na piechotę niż tym autem pracować)

Zostaw merytoryczną opinię o papukurier Sp z o.o - Poznań

• Jak się pracuje w papukurier Sp z o.o?

Zobacz opinie na temat firmy papukurier Sp z o.o tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 10.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w papukurier Sp z o.o?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 9, z czego 6 to opinie pozytywne, 0 to opinie negatywne, a 3 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

papukurier Sp z o.o
3.2/5 Na podstawie 101 ocen.
  • Józefa Sowińskiego 18A
    60-283 Poznań