Opinie o Honki w Poznań

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie Honki. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do pracy w Honki o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Marketing, reklama i PR - działalności agencji reklamowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Honki w Poznań

Jaki jest okres rozliczeniowy w Honki? Kiedy można spodziewać się przelewu wynagrodzenia?

Odpowiedź Nowy wpis

Okres rozliczeniowy jest bardzo dobry. Przelewu można się spodziewać w poniedziałek, wtorek, środę, czwartek i piątek. W weekendy banki nie pracują.

Jak wygląda każdy z etapów rekrutacji w Honki?

Mery Toryczna Nowy wpis

To co i nich lubię to, że codziennie jest gazetka do śniadania. Dla mnie to bardzo merytoryczna kwestia!

Czy w Honki pracuje się na open space?

Odpowiedź

Nie na open space, na open mind.

Nikt
@Odpowiedź

Wow

logo firmy Brand Manager (Sektor Przemysłowy)
Sarnów
Inducomp Industrial Components Sp. z o.o.
logo firmy Account Manager
IQFM Sp. z o.o.
logo firmy Scrum Master/Agile Coach

Widzę, że ruszyli z blogiem https://agencjainteraktywna.pl i pewnie będą tam ogłoszenia o pracę.

Nic nie ogłaszają :/

Pomocnik
@Kandydat

Pisz do nich na @ jak szukasz pracy.

Azor 2030
@Kandydat

Ogłoszenia są ale tylko dla ludzi!

Pomocnik

Idą szeroko widzę. Myślałem, że tylko technologią się zajmują ale szukają też copy i grafików. Wbijam do nich.

Czy Honki organizuje staże dla studentów?

Pewnie

Pewnie organizuje.

Danuta
@Pewnie

Dzięki za odpowiedź, która nic nie daje :P A może jest ktoś kto na 100% będzie wiedział czy organizują te staże?

Pewnie
@Danuta

Jak Ci nic nie daje to napisz do tej agencji, to się dowiesz. Nudzisz się, że tu zadajesz takie pytania?

Świetna firma, fajna atmosfera w pracy cóż więcej można chcieć?

Malkontent
@Paweł

Zawsze można chcieć więcej.

Zawodzie

Czy jeśli pracuję z innym zawodzie jest szansa na pracę w Honki?

Czy w Honki odbywają się wewnętrzne rekrutacje?

Odpowiedź

Słyszałem, że tak i jest ich kilkaset dziennie.

@Odpowiedź

To nie jest możliwe!

Odpowiedź 2

Tak to jest możliwe!

@Odpowiedź 2

To nie jest możliwe.

Jaka atmosfera jest między działami w Honki?

BHP

W tej firmie nikt nie stosuje dział więc nikt nie wie jakie jest między nimi atmosfera. Jak byłem powołany na szkolenie wojskowe to miałem zajęcia z dział ale bynajmniej nie było między nimi jakiejkolwiek atmosfery. Taka sprawa.

Czy w HONKI jest koniecznoźś noszenia białej bluski do placy?

Konieczności nie ma ale temp. w biurze nie przekracza 23 st, więc lepiej coś stosownego na siebie założyć.

Dawid

Jesteście przeszkoleni z ewakuacji?

Zdalny
@Dawid

W czasie pandemii takie pytanie jak wszyscy na zdalnym siedzą? Sam sobie odpowiedz ;)

Czy w obrębie jednego działu w Honki są wewnętrzne rekrutacje na liderów?

Odpowiedź

Tak, około jednego tuzina na tydzień na liderów i tyle samo na liderki. A co?

Jaki kolor ma używany w Państwa firmie dezynfekator?

BHP
@Kandydat

Biały jak arktyczny śnieg, świeży jak poranna bryza, ostry jak teściowa.

Totolotek

Wygrał ktoś u Was w totolotka więcej niż 100 zł?

Totek
@Totolotek

Tak.

Jak szefostwo w Honki? Spoko traktują ludzi?

Odpowiedź

Nie znam ich osobiście ale widzę przez okno że spoko wszyscy zdrowi.

Atmosfera w miejscu pracy odgrywa ważną rolę. Jak wygląda ten aspekt w Honki?

Odpowiedź

Zdecydowanie na tak. Jest tu wiele aspektów i kwestii dość relatywnie na ten ale to jest w najlepszym porządku.

Sąsiad

Moja merytoryczna opinia o tej firmie jest jak najlepsza. Mają komputery, monitory i myszki. Widziałem przez okno.

@Sąsiad

Jakiego koloru mają komputery? Kolega informatyk mówił mi, że te czarne są najlepsze bo nie widać na nich brudu.

Firmy coraz częściej dostrzegają problem nieświeżego oddechu u pracowników. Czy tak też jest w HONKI?

Stomatolog

To problem społeczny a nie firmowy. Znakomicie, że rozpoczyna się szersza dyskusja na temat higieny jamy ustnej. Mogę polecić maszynkę elektryczną Oral B oraz pasty Elmex i Sensodyne.

Zostaw merytoryczną opinię o Honki - Poznań

• Jak się pracuje w Honki?

Zobacz opinie na temat firmy Honki tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 8.

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Honki?

Kandydaci do pracy w Honki napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Honki