Opinie o Honki w Poznań

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie Honki. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do pracy w Honki o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Marketing, reklama i PR - działalności agencji reklamowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Honki w Poznań

Janusz

Byłem na rozmowie ale ją rzuciłem! No więc ja im mówię 5000 na rękę a oni ale za co a ja im mówię za mnie bo jestem najlepszy choć bez pracy aktualnie a oni ale co Pan umie a ja im no więcej zaufania jak mówię że umie to umie a oni a jakieś konkrety a ja im że albo chcą mnie zatrudnić albo nie niech się zdecydują a oni ok ale coś Pan musi jednak pokazać że umie a my chętnie zapłacimy no więc jak tak to rzuciłem tę rozmowę. Janusze biznesu. A mówili że chcą zatrudnić!

Meteo

Strasznie wieje dziś w Poznaniu. Jak wieje to raczej zatrudniają, czy raczej zwalniają?

Web

Na plus: cisza i spokój, można skupić się na pracy. Na minus: cisza i spokój, trzeba się skupić na pracy.

Nie zatrudnili mnie

Nie zatrudnili mnie :/ Są w życiu takie chwile kiedy człowiek dowiaduje się, że poziom jego kompetencji w konfrontacji z innymi jest niski. Wiadomo, można się wziąć do nauki i zaplanować zmianę, albo obsmarować stawiającego tę tezę na tym forum. Jeszcze nie wiem która wersja mnie zwycięży. Tymczasem browarek :)

logo firmy Brand Manager (Sektor Przemysłowy)
Sarnów
Inducomp Industrial Components Sp. z o.o.
logo firmy Brand Manager
ER GROUP SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
Zenek

Byłem na rozmowie i wedug mnie agencja z duzym potencjałem ale majo za duzo roslin w biurze. To nie dla mnie.

Bangi

Hau, hau! Byłem na spotkaniu kwalifikacyjnym. Szukali kogoś na stanowisko ochrona przed intruzami. Kazali mi szczeknąć, rzucili kijek, potem był siad i warowanie przy serwerze testowym. Wydawali się zadowoleni, ale jak się okazało za bardzo się śliniłem i kłaczyłem wykładzinę. Nie wybrali mnie, niestety. Nie mam do nich żalu.

Pracuś32

Czy coś wiecie może o rekrutacji u nich? Słyszałem, że na FB czasami umieszczają aktualne oferty, ale nie mam niestety konta na FB bo mi mama zabroniła. Całe życie wiatr w oczy :/

Max

Nie zatrudnili mnie! To jest zły pracodawca!

Jan

Pracowałem u nich przez 3 lata. Nie mogę złego słowa powiedzieć.

Katia

Znalazłam ogloszenie na ich Facebooku, zaczęłam prace, po pierwszym miesiącu jest w porzo.

Natalia

Szukają kogoś? Ktoś coś wie?

Kolo Molo
@Natalia

Tu szukasz info o pracodawcy? Błagam Cię!

Miki

Polecam. Mi pasuje.

KS

Zdecydowanie spoko.

Natalia

Zatrudnili mnie! Jest super :)

Brudny Harry

Opinia jest jak dziura w (usunięte przez administratora) Każdy ma swoją.

Brunet

Jestem również niezadowolony. Mam wysokie kompetencje a wybrali do pracy rudego a nie mnie. Zatrudnianie brunetów powinno być obowiązkowe! Palanty!

Żbik

Kretyńska firma

O procesie rekrutacji słów kilka... Rekrutacja w tej firmie to jakieś nieporozumienie. Umówiłem się z Honki na rozmowę w piątek, 22.06, na godzinę 17:00. Na kilka godzin przed spotkaniem (weekend zaplanowany pod rekrutację, ale rozumiem - zdarza się), osoba prowadząca rekrutację zadzwoniła, aby przełożyć rozmowę na poniedziałek, godzinę 17:00. Tym razem miała to być rozmowa przez Skype. Przed Skype'em zameldowałem się o 16:45 i czekałem na próżno do około 19:10. W międzyczasie pisałem maila do Pani od rekrutacji, że nikt nie kontaktuje się ze mną. W odpowiedzi dostałem "przepraszam, proszę o chwilę cierpliwości". Cierpliwości tej wystarczyło mi na około godzinę. Dając sobie ostatnią szansę, umówiłem się z nimi jeszcze raz, na wtorek, godziny 17:00-18:00. Kolejny raz cisza, więc po 18:00 napisałem maila, w którym grzecznie wyjaśniłem, że jest to brak szacunku dla czasu kandydata. W odpowiedzi zadzwoniono do mnie, ale nie w celu wyjaśnienia sprawy, a z pretensjami, że wysyłam "maile nie na miejscu". Pani stwierdziła, że ktoś "wysyłał mi zaproszenia do znajomych dwa razy wczoraj i kilka razy dzisiaj, ale nikt nie odpowiedział". Dla testu, próbowałem się kontaktować ze sobą z innych kont Skype. Po pierwsze - nie trzeba już wysyłać zaproszenia do znajomych, aby móc porozmawiać. Po drugie - nie można wysyłać kilku zaproszeń do jednej osoby. A po trzecie - udzieliłem zgody na przetwarzanie moich danych w celach rekrutacyjnych, a więc dysponowali Państwo też moim numerem telefonu. Reasumując - nie wiem, jak wygląda sama praca w firmie Honki, ale proces rekrutacji, to dla mnie kompletna strata czasu.

kandydat
@Piotr

to brzmi jak jakiś ponury żart... Zawsze przed aplikowaniem gdziekolwiek szukam informacji na temat danej firmy na takich portalach jak ten. Miałem się tam zgłosić, ale chyba podziękuję :)

Smerf Maruda
@Piotr

Ja też miałem się tam zgłosić, ale też się nie zgłoszę! Dziękuję Piotr za Twoje opowiadanie. Bardzo ładnie opisałeś całą historię.

Koziołek Matołek
@Piotr

Dobrze, że umieściłeś tę relację w Internecie! Jesteś dla nas wszystkich bohaterem. Pozdrowienia z Pacanowa.

Honki Digital Agency
@Piotr

Panie Piotrze (zakładając, że imię jest prawdziwe), niestety nie podał Pan/ Pani nazwiska, więc nie możemy się odnieść do tego konkretnego przypadku. Piotrów biorących udział w obecnej rekrutacji mamy około 20 spośród 130 kandydatek i kandydatów. Jeśli podziękowaliśmy Panu/ Pani już na początku, to może wydawać się przykre, ale mieliśmy powody, żeby rozmowy zakończyć na tym etapie. Cenimy zaangażowanie kandydatów, ale inne niż ma Pan/ Pani do zaoferowania.

@Honki Digital Agency

A umiecie czytać ze zrozumieniem? Wyraźnie jest opisane, jak wyglądała cała komedia z wami. Sęk w tym, że nie podziękowaliście na początku, tylko odwalaliście jakieś cyrki. Zmarnowaliście kandydatowi trzy dni, nie potrafiąc się w ogóle dogadać. Ani nie padło magiczne słowo "przepraszam". Wstyd

Koziołek Matołek
@Piotr

Aplikuj w Pacanowie! Mówię Ci! U nas każdy przyjmie Cię z otwartymi ramionami!

Rakitić
@Koziołek Matołek

Trzeba być idiotą żeby nie widzieć ze sami sobie wystawianie pozytywy gdzie się da

Allen

Mózg jest najbardziej przecenianym z ludzkich organów.

Loki

Rekrutacja spoko, facet z działu technicznego na Skype miły. Tyle mam do powiedzenia.

Mik
@Loki

Też z nim gadałem. Wie o co zapytać ;)

Zostaw merytoryczną opinię o Honki - Poznań

• Jak się pracuje w Honki?

Zobacz opinie na temat firmy Honki tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 8.

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Honki?

Kandydaci do pracy w Honki napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Honki