Opinie o Grupa-Seo Sp. z o.o. w Poznań

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie Grupa-Seo Sp. z o.o.. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Grupa-Seo Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Marketing, reklama i PR - działalności agencji reklamowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Grupa-Seo Sp. z o.o. w Poznań

Mila Nowy wpis

Hej, mam już doświadczenie z pracy jako specjalista ds. SEO i zastanawiam się czy w tym przypadku nie ma może planowanych przyjęć na to stanowisko. nie odszukało mi ofert na stronie firmowej a pytaliście o pracę doradców. Co z innymi specjalistami?

Oluś Nowy wpis

Siemanko a czy tutaj dalej przyjmują tych doradców telefonicznych? Mieszkam niedaleko biura i wyświetliła mi się dawniejsza oferta na takie stanowisko. było napisane, że część etatu jest opcjonalna a chce sobie jeszcze dorobić. Tylko jaka wtedy jest stawka godzinowa?

Dominika Nowy wpis

Hej, wszystkim którzy są zainteresowani pracą bądź pozycjonowaniem. Jeżeli chodzi o prace to w firmie pracuje już 3 miesiące. Zarobki są wysokie a nawet powiedziałabym bardzo wysokie. Jeżeli chodzi oczywiście o handlowca. A jeżeli chodzi o pozycjonowanie to moi klienci z którymi finalizuje umowę. Po miesiącu już mają bardzo fajne efekty pozycjonowania. W przeciągu 2 miesięcy firmie z 35 wejść w miesiącu na stronie. Zrobiliśmy ponad 3 tys. Praca zdalna świetna. Jeżeli chodzi o szefa Przemka to bardzo w porządku facet ze wszystkim się idzie dogadać. Wyrozumiały, pomocny. Pomimo to, że jest szefem nie wywyższa się. A to bardzo popularne wśród korpo. Każdy jest na równi traktowani. Współpracownicy też bardzo w porządku. Nikt się do nikogo nie wtrąca. Jedyny problem to ciężko się zatrudnić bo jest tragicznie mała rotacja pracowników. No ale jak to mówią. Tam gdzie dobra robota to już dawno miejsca pozajmowane :)

Hej, jak można ocenić aktualne zarobki telefonicznego doradcy klienta? w jednej z dawniejszych ofert piszą, że zarobki są adekwatne do zaangażowania i efektów pracy. drugi punkt mnie ciekawi, bo widzę przykładowo, że jeden klient wyraził niedawno niezadowolenie. Ogólnie jednak są chętni na usługi czy jednak lepiej rozejrzeć się gdzieś indziej?

Rozmowa kwalifikacyjna nie musi być stresująca. Czy ta w Grupa-Seo Sp. z o.o. spełniła Twoje oczekiwania? Które pytania podobały Ci się najbardziej? Twoje doświadczenia mogą pomóc innym!
logo firmy Brand Manager (Sektor Przemysłowy)
Sarnów
Inducomp Industrial Components Sp. z o.o.
logo firmy Brand Manager
ER GROUP SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
Potencjalny klient

Ktoś korzystał z ich usług Pozycjonowania? Czy któryś z byłych pracowników może się wypowiedzieć na temat ich skuteczności w pozycjonowaniu, czy klienci są zadowoleni?

Hania
@Potencjalny klient

Moja firma korzysta jeszcze z usług, ale jest to tak rozbiezne między tym co oferowali a tym co działaja. Nie polecam.

Ominęła mnie oferta pracy dla doradcy ds. marketingu / SEO. 2 miesiące temu jeszcze była dostępna, tutaj za to jak widać od dwóch lat nie ma wystawianych opinii dotyczących pracy. czy do teraz cokolwiek z nich może być w ogóle jeszcze aktualne?

Moje obserwacje: - bardzo słabe zarobki, brak premii - kultura organizacyjna to nieśmieszny żart,(usunięte przez administratora) - niezdrowa atmosfera, ma się wrażenie, że firma prowadzona jest na zasadzie napuszczania na siebie ludzi - szkolenia nie istnieją - benefity nie istnieją - nie ma kompletnie od kogo się uczyć, z rozmów można dojść do wniosku, że ci ogarnięci szybko stąd uciekają albo są zastępowani mniej wymagającymi pracownikami - wisienka na torcie, coś co absolutnie skreśla ten przybytek czyli (usunięte przez administratora) Wniosek: szkoda czasu i nerwów.

Zawiedziony

Nic pozytywnego w tej firmie nie ma. Praca za (usunięte przez administratora) premii brak. Tak jak wspomniał poprzednik, kultura organizacyjna to żart. Pracownicy są zwalniani z dnia na dzień bez powodu. Brak szacunku do pracownika jest na porządku dziennym. (usunięte przez administratora) Nie polecam nikomu, lepiej poszukać czegoś innego, szkoda zmarnowanego czasu i nerwów.

Alicja
@Zawiedziony

skoro zwolnienia z dnia na dzień, to jaki powód wypowiedzenia jest najczęstszy, (usunięte przez administratora)? bo jesli rozwiazanie umowy to jest odpowiedni okres wypowiedzenia i sie przez jakis czas 1-3 miesiace jeszcze pracuje wiec to nie jest z dnia tak na dzień bez pracy ?

Były pracownik numer 2
@Alicja

O utracie pracy dowiadujesz się w ostatnim dniu trwania umowy bez jakiegokolwiek feedbacku ze strony szefa, że coś w twojej pracy jest nie tak.

@Maria ba! możesz iść nawet miesiąc wcześniej, to usłyszysz, że za 2 dni da ci znać i wodzenie za nos będzie trwało do końca. Ale ok, przyjmijmy scenariusz, że parę dni wcześniej idziesz do szefa i dostajesz info, że umowa nie zostanie przedłużona. Powód - nie pasujesz do struktur firmy albo cokolwiek innego, by się tylko ciebie pozbyć i za chwilę zatrudnić nową osobę za tę samą stawkę. Wynik - jakaś tam robota po 3 miechach została zrobiona, więc możesz odejść i to najlepiej (usunięte przez administratora) truchtem, bo już inny student spragniony rozwoju kariery czeka w kolejce na twoje miejsce. Masz robić swoje i nie myśleć za dużo o tym, jakie są twoje prawa, czy ta firma oferuje w ogóle coś innego oprócz i tak niedużej wypłaty w porównaniu z innymi firmami, tutaj to nawet szkoda iść po samo łapanie stażu pracy do CV, już o doświadczeniu nie wspominając. Dobrze się zastanówcie - gdy kolejny pracownik jest zwalniany lub sam odchodzi, to co mądrzejszym powinno dać do myślenia. Nikt szanujący swój czas i swoją pracę nie będzie tu siedział latami.

B.W

Nie radzę tej firmy. Żadnej opieki, kontaktu z klientem. Telefon nie odbierają, odpowiedź na maila jak będą dobre, otrzymasz po dwuch tygodniach. (usunięte przez administratora)tylko raporty i faktury niby za wykonane prace.

Zostaw merytoryczną opinię o Grupa-Seo Sp. z o.o. - Poznań

• Jak się pracuje w Grupa-Seo Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Grupa-Seo Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Grupa-Seo Sp. z o.o.?

Grupa-Seo Sp. z o.o.
  • Sielska 17A