Horn Wellness Group

Poznań

Opinie o Horn Wellness Group

Hanna
użytkownik zarejestrowany

Poznajcie Horn Wellness Group bliżej. Więcej informacji o firmie znajdziecie na ich stronie internetowej: http://www.hornwellness.pl/webpage/horn-wellness-group-sklep-medyczny-dla-lekarza-dla-pacjenta.html

adon
użytkownik zarejestrowany

Co jakiś czas @3456 szukają właśnie reprezentantów handlowych, potocznie zwanych handlowcami. Umowę o pracę masz zagwarantowaną więc myślę, że nie zaszkodzi spróbować, tym bardziej, że prowizja jest wysoka

Kierownik

Sprostowanie - w dyskusji nie biorą udziału pracownicy wyższego szczebla, którzy zarabiają od 3000 tys netto. Z wpisów wnioskuję, że wypowiedzi należą do osób, które przepracowały w firmie od 3-12 m-cy i dla wielu była to pierwsza w życiu praca zawodowa. Życzę wszystkim takiego doświadczenia, umiejętności i wiedzy, które pozwolą na zdobycie stanowiska menadżera.

szukam pracy

Mówimy o podstawie a co z premią, bo wiadomo, że całej rodziny za podstawę nie utrzymam, chociaż od czegoś trzeba zacząć... Na szczęście nie mam kredytu we frankach i żona też pracuje;)Jaka ta premia i za co, bo rozumiem, że jest.

szukam pracy

Minimalne wynagrodzenie za pracę Od 1 stycznia 2015 r. wynosi 1750,00 zł brutto. Na rękę wychodzi kwota 1286,16 zł i tylko tyle płacą za robotę? Jeśli jest to 2300,00 zł brutto to na rękę bez premii wychodzi 1670,00 zł a to 380,00 zł więcej niż minimalna. Jaka jest premia i od czego zależy? W jaki sposób ograniczają możliwość zarabiania pieniędzy ludziom? A może ktoś wie co trzeba robić, żeby zarobić więcej?

ekspracownik

trochę więcej powyżej najniższej krajowej, a premia to ochłap!

ekspracownik

Praca dobra jeśli dopiero zaczynasz swoją karierę (zgodnie z wcześniejszymi wypowiedziami). Jeśli jesteś doświadczony/a to szczerze nie polecam, zarobki marne, premie nierealne, a w dodatku bardzo niskie! Nie polecam też z tego względu, że w firmie możesz spotkać się z nieprofesjonalnym podejściem do pracownika ze strony Pani Prezes.

W odpowiedzi
@ekspracownik 12.04.2015, 21:28

Praca wymagająca od pracownika doświadczenia w sprzedaży i kontaktach handlowych, znajomości rynku medycznego oraz urządzeń medycznych. Praca może być również dla tych osób, które lubią wyzwania i chcą nauczyć się pracować w branży medycznej. Jeżeli ktoś zaczyna swoją karierę zawodową to z pewnością powinien pamiętać, że każdy pracuje na efekty osiągane w pracy. Jak pracujesz tak masz - jeżeli klienci nie narzekają tylko składają zamówienia to znaczy,że jesteś na dobrej drodze. Początkujący muszą wiedzieć, że okres próbny wynosi 3 miesiące a nie 12 i szybko następuje weryfikacja:)

tomek
użytkownik zarejestrowany

ta firma to zajmuje się diagnostyką medyczną, no nie? zastawiam się czy potrzebują jakiś specjalistów do pracy z tej dziedziny, bo na razie tylko z tych opinii przeczytałem, ze ogólnie, że kogoś do sprzedaży potrzebują, ale tak raczej nie widze, zeby inne oferty pracy były tak naprawde. jak coś macie to dajcie znać.

co za bzdury, z cała pewnością dwie wcześniejsze odp to tekst samej pani prezes i aktualnej pani koordynator- warte siebie osóbki-)

@pracownik 21.11.2014, 18:21

eeeej, chyba przesadziłeś, kolego. Albo piszesz o warunkach albo bawisz się w detektywa. Jak pracownik np. handlowiec ma wyniki w sprzedaży to nikt nie może się do niczego doczepić. A ty jesteś ze sprzedaży czy z innego działu? Wysłałem CV na sprzedawcę i zastanawiam się czy oprócz podstawy jest możliwość zarobienia dodatkowych pieniędzy np. premii. Czy praca jest na umowę o pracę z ZUS i urlopami? Czy tylko umowa zlecenie?

Atmosfera w firmie strasznie stresująca, spowodowana głównie osobą Pani Prezes, która nie szanuje ludzi. Do tego niskie kwoty wynagrodzenia, praca dobra dla studenta lub osoby zdesperowanej. Nie polecam!

kij i marchewka
@pracownik 29.10.2014, 17:43

Pracowalem tam, płaca na czas i tyle co obiecali. wymagaja ale byli uczciwi.nic do nich nie mam. A stresująca praca cóż jak wszędzie.. nie handlujesz marchewką tylko konkretnym towarem jak nie masz doswiadczenia w handlu to logiczne, że sie bedziesz stresował w każdej firmie nie tylko tam. Do P.Prezes nic nie mam rzeczowa kobieta a że wymagająca... no cóz zrobic swoje trzeba.

pracownik1
@pracownik 29.10.2014, 17:43

Atmosferę w pracy tworzą pracownicy, dlatego wszystkich zestresowanych pracowników należy namawiać do zmiany pracy na mniej stresującą lub szukania wsparcia w postaci couchingu. Couching czasami pomaga a szukanie pracy jest równie stresujące jak sama praca;)

pracownica

pracowałam kilka miesięcy, mega orka za słabe pieniądze, panuje specyficzna "atmosferka" lizusowstwa i sztywniactwa (wszystko "per pani/pan") całym "byznesem" trzęsie pani anetka, bo głuchy jest zajęty robieniem muzy (wali w bęben). na początku nie jest źle, ale po kilku miesiącach pani anetka wykańcza psychicznie ludzi, oczywiście własna działalność to podstawa, samochód jest ale w firmie i jak już musisz podjechać do klienta to dopiero wtedy dostaniesz, kosztami paliwa na dojazdy do domu spokojnie cię obciążą, aferka jak się spóźnisz 5 minut. Sterowanie ręczne, nie ma co się wychylać z własną inicjatywą. jedno jest pewne, po takiej pracy 8-10 godzin padniesz na twarz :-) a w telemarketingu MUSISZ wyklepać odpowiednią ilość telefonów i sprzedać za odpowiednią kwotę. robota dla młodych bez alternatywy, częste rotacje przedstawicieli to norma - nikt nie utrzymał się dłużej niż 2 lata . w sumie firma dobra na start ale kokosów nie zarobisz.

anonim2
@pracownica 26.05.2014, 08:02

Co znaczy, że babka wykańcza psychicznie? Trochę mi się to nie trzyma kupy. albo wykańcza albo robota jest dobra na start. Możesz napisać coś więcej? a co z tym sterowaniem ręcznym? Piszą, że szukają samodzielnych i kreatywnych ludzi. I co z tymi telefonami? ile dzwonisz/ile musisz wyrobić kasy? I jak z kaską? Jakies szkolenia, premie, bonusy?

Asia
@pracownica 26.05.2014, 08:02

Moja koleżanka pracowała w tej firmie przez kilka lat, jakoś za bardzo się nie skarżyła, a teraz pracuje w firmie farmaceutycznej. Polacy zawsze narzekają...

gruby

były - 2013-05-29 22:49:46 kurcze to oni jeszcze istnieją? Ta firemka to pomyłka, wlasna działalność, gps w samochodzie i pytania dlaczego tyle czasu spędzil Pan w toalecie na stacji benzynowej. Totalna porażka. Właściciele oszczędzają na wszystkim, ciągła rotacja pracowników. Odradzam.Miales gps w swoim prywatnym samochodzie? Napisz jak dlugo tam pracowales, bo chcialem ostatnio wybrac sie na rozmowe. To dobra trampolina do pracy w pharma.

były

rtv

Nie polecam NIKOMU. Chyba, że ktoś lubi być traktowany jak [usunięte przez moderatora]

Zostaw opinię o Horn Wellness Group - Poznań

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Horn Wellness Group