Opinie o Honki w Poznań

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie Honki. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do pracy w Honki o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Marketing, reklama i PR - działalności agencji reklamowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Honki w Poznań

Ola

Jestem po rozmowie telefonicznej z nimi i na Skype. Dostałam zadanie. Na ten moment nie mam uwag. Zdecydowanie bardziej są konkretni niż wylewni. Zoaczymy co będzie dalej.

Czy może ktoś posiada wiedzę na temat rekrutacji w Honki i może wspomóc osoby poszukujące pracy?

Honki Digital Agency

Zaczynają się od dziś. Najbardziej aktualne ogłoszenia znajdziecie na https://www.facebook.com/honki.digital

Natalia

Zaczęłam u nich pracę jako content manager czyli np. moderator forów. Rekrutacja przebiegła bardzo miło. Generalnie fajne biuro i centrum miasta, więc mi pasuje. Na ten moment jest w porządku.

Natalia

Piękną dziś mamy pogodę choć wieje niemiłosiernie. Szkoda, że HONKI nie szuka pracowników przez gowork tylko inne portale.

logo firmy Brand Manager (Sektor Przemysłowy)
Sarnów
Inducomp Industrial Components Sp. z o.o.
logo firmy Brand Manager
ER GROUP SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
za natalią!

@Natalia w czym Ci przeszkadza moderator? Ona chce nam pomóc w znalezieniu informacji :)

Natalia

Na tym śmiesznym forum najlepsze jest to, że trole z Gowork zaczynają sami ze sobą rozmawiać o pracodawcach, których oczywiście nie znają i oczywiście nie są również kandydatami do pracy w firmach o które pytają :) Co za totalna ściema :)

Natalia

@Praca@honki.pl, dziękuję za wskazówkę. Jednak zadałam pytania na tym forum dotyczące oferty pracy w Honki, ponieważ jest ono miejscem, które poświęcone jest opiniowaniu firm jako pracodawców. Byłam ciekawa zdania pracowników tej firmy o wybranym przeze mnie stanowisku. Jak natomiast Ty oceniasz swoją współpracę z Honki?

Natalia

Znalazłam w internecie ofertę pracy w Honki na stanowisko Junior FRONT-END DEVELOPER. Pracodawca przyszłemu kandydatowi proponuje każdy rodzaj umowy. Czy to oznacza, że forma zatrudnienia zależy od umiejętności przyszłego pracownika? Czy ktoś z Was kiedyś pracował na takim stanowisku w tej firmie i mógłby podzielić się wszystkimi spostrzeżeniami na temat jego specyfiki?

Praca@honki.pl
@Natalia

Użytkowniku Natalia, napisz do HONKI na praca@honki.pl lub zadzwoń. Telefon znajdziesz na www.honki.pl Tam uzyskasz odpowiedź na frapujące Cię pytania :)

Bandzi

Jesteśmy znakomici!

Lemon

Projektuję grafikę. Brak nadgodzin, dobra pensja. Nie mogę złego słowa powiedzieć.

Admin

Trzeba być kretynem, żeby podszywać się we wpisie pod nazwisko właściciela firmy HONKI. Żenujący wpis.

Hej mazgaju! Jak chcesz hejtować sobie współpracę to napisz do nich na maila, albo na FB im wstaw negatywa. My tu się zajmujemy info o pracy a nie Twoimi sklepami!

Świetni i polecam. Zresztą widać to w necie i fejsie.

Natalia

@Q8, na stronie internetowej pracodawcy, zawsze możesz na bieżąco śledzić czy nie dodają ofert pracy, chyba ,że wśród nas są aktualni pracownicy firmy, którzy wiedzą coś na temat aktualnych zatrudnień? Napiszcie jakie warunki trzeba spełniać, czy wynagrodzenie jest adekwatne do wykonywanych obowiązków?

Q8

Na FB i w Google tez sporo pozytywnych opinii. Wiecie moze gdzie sie ogłaszają? Moze kogoś szukają? Robie we FE a aktualny pracodawca mnie rozwala co chwile nowymi pomysłami i mikro projektami. Załamka! Szukam czegoś poukładanego a nie takiego bałaganu jak mam :-/

HTML

Od 4 lat w HONKI pracuje i nie mogę złego słowa powiedzieć. Najpierw zdalnie rozliczane godzinowo a teraz w pełnym wymiarze i jest naprawdę fajnie! Nie idą na ilość tylko jakość i to daje mega satysfakcję!

OC

Moje doświadczenie jak najlepsze. Pracy dużo, ale bez wariackich terminów i nadgodzin. Sprawy formalne zgodnie z umową. Procedurki co kawałek, wiec lepiej czytać ze zrozumieniem i się do nich stosować :)

Filip

Zdolni ludzie i zawodowcy, więc atmosfera jak należy. Projekty raczej większe niż mniejsze, więc jest też satysfakcja i kasa na miłym poziomie. Nie wiem jakie są plany zarządu i czy szukają kogoś, ale opinia moja jest bardzo pozytywna.

cvbn

@ MN bo prawda jest taka, że ilu ludzi, tyle opinii. Tobie sie podobało, komuś innemu nie. Ty byłeś zadowolony, ktoś inny zdecydowanie nie. Nie wiem czy jest reguła, czy może umiałeś wynegocjować sobie lepsze warunki?

MN

Czytając negatywne opinie to się zacząłem zastanawiać, czy tu aby na pewno chodzi o Honki, jestem co najmniej zdziwiony takimi złymi ocenami. Moje 1 zlecenie miało miejsce w 2006 r i od tego czasu do dzisiaj było ich wystarczająco dużo aby stracić rachubę. Nie powiem ciśnienie bywa odczuwalne, ale w tej branży to akurat norma, jest zlecenie - jest termin. Moja praca była doceniania co dawało mi dodatkową satysfakcję i nigdy nie miałem wspomnianych problemów, być może to kwestia indywidualna. W mojej ocenie, życzyłbym sobie, aby każda firma była tak rzetelna i profesjonalna jak Honki.

WK

nie wiem co to za ekipa była zatrudniona w 2014 roku ale pewnie wszyscy wylecieli że im się tak zebrało na pisanie hejtu ;) czytam i nie wierzę! pracuję dwa lata i jest jak należy a nawet polecam innym.

Zostaw merytoryczną opinię o Honki - Poznań

• Jak się pracuje w Honki?

Zobacz opinie na temat firmy Honki tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 8.

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Honki?

Kandydaci do pracy w Honki napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Honki