Honki

Toruń

Opinie o Honki

w0

bardzo fajn a agencja interaktywna, robi się o nich głosno... wiecie może czy na jakies praktyki albo staże można iść?

Toro

Byłem u nich na rozmowie, dużo wymagali, ale pierszy projekt był lajtowy. wspolpraca zdalna ok. musze teraz skonczyc magisterke, ale mam nadzieje w 2016 jeszcze cos dla nich programowac. @wini mozesz probowac wskoczyc na moje miejsce ;) ja wystawiam faktury, wiec nie wiem nic o umowach.

pm

Dla mnie ok. W miesiąc sie więcej nauczyłem niż w poprzedniej robocie przez rok. Wolę sie jeszcze poopieprzać wiec zrezygnowałem po miesiącu.

SS

Nie pracowałem u nich ale spółpracuję zdalnie. Programuję raz po raz coś dla nich. Jest spoko.

pk

Ja miałem tam staż. Polecam

gosc

Nie polecam pracy w tej firmie. Atmosfera nieciekawa, dużo stresu, rozliczanie przerw co do minuty, zapisywanie każdej głupoty w CRMie, kierownictwo niekompetentne w branży (za to nie mogę odmówić ich umiejętności sprzedażowych). Problemy z płatnościami. Na tle pracy w innych agencjach, to jest naprawdę dno.

GG

To chyba jakiś serwis wywalonych z roboty. Sam płacz i lament! Piszę bo firma fajna szefo wymagający ale innych wcześniej nie miałem. Pracuję tu od kilku miechów. Poznań zajebisty.

Zostaw opinię o Honki - Toruń

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Honki