P&J Project Sp.z.o.o

Poznań

Opinie o P&J Project Sp.z.o.o

Patrycja

Już od dłuższego czasu nie było nowych komentarzy na temat tego jakim pracodawcą jest P&J Project. Ktoś z Was obecnie pracuje w firmie? Co możecie powiedzieć o jej obecnej sytuacji?

aster

A ja jestem nie zadowolony zapłaciłem i to chyba jest jakisprzekret

csd

Taki kierownik sprzedaży oprócz premii może liczyć jeszcze na opiekę medyczną i multisport. Nie ukrywam, że takie zatrudnienie jest dość dobre.

kkkd

najgorsza firma. nie polecam ludzie sa nie słowni. ODRADZAM !!!!! NACIAGACZE !!!!

Oskar

Według mnie kampania na dłuższą współpracę. strona w trakcie tworzenia Pozdrawiam .

Krysia

Z dnia na dzień co raz wyższa pozycja w top 5. Jestem zadowolona . Salon urody .

Jarek

Moja opinia P&J Project jest jak najbardziej pozytywna. Wywiązują się z wszystkiego .

Krzysztof

Nie dawno kupiłem obsługę P&J Project. Moja opinia jest nawet obiecująca, widać jakieś efekty.

Marian

Jeśli chodzi o moją opinie . Kampania prowadzona do teraz. Promowana tzw. "pinezka" Przez różne algorytmy + Kampania AdWords Express. Nie rozumiem niektórych opinii negatywnych. Jestem zadowolony. Dach-bud

Olek

Bardzo fajnie prowadzona Kampania reklamowa AdWords oraz Facebook Ads. Jestem zadowolony.

Matalewska

Strona internetowa zrobiona bardzo fajnie Domena, hosting cały pakiet super. Jestem zadowolona z mojej strony agroturystyki :) Śmiało mogę firmę polecić

MAr-Bud

Wyświetlanie mojej firmy w miarę moich wymagań.

Marcin

Kampania AdWords bardzo przyjemna mimo dużych płatności polecam firmę!

Barbara

Kampania Google AdWords super polecam. I chyba zrobię stronę internetową. Pozdrawiam

Zostaw opinię o P&J Project Sp.z.o.o - Poznań

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie P&J Project Sp.z.o.o