Komagra Sp. z o.o.

Rogowo

Komagra Sp. z o.o.

Opinie o Komagra Sp. z o.o.

Dominika

@Robert, rozumiem, dziękuję za Twoją odpowiedź. Być może teraz coś się zmieniło w firmie Komagra. Jakie widzicie plusy i minusy pracy w Komagra? Polecilibyście aplikować do pracy w tym miejscu osobom młodym, bez większego doświadczenia zawodowego?

Dominika

@Robert, rozumiem, dziękuję za odpowiedź. Nadal pracujesz w Komagra, tak? Czy jesteś byłym pracownikiem tej firmy? Jak oceniacie tego pracodawcę i oferowane przez niego warunki? Czy są one dla Was zadowalające? Czy pracownikom Komagra przysługują jakieś dodatkowe benefity socjalne?

@Dominika 10.06.2018 16:40

Nie juz tam nie pracuje ok 3 lat ale orientuje się troszkę że za dużo tam nie mają bo jak ja pracowałem to nic nie było stawka i niby premia której też prawie nie było premia to ok 200zl brutto

Dominika

@Robert, długo już pracujesz w Komagra? Czy w firmie następują jakieś zmiany? Co jeszcze możecie powiedzieć o pracy w Komagra? Czy firma prowadzi obecnie jakieś ciekawe rekrutacje? Polecacie aplikować?

@Dominika 31.05.2018 23:32

Ogólnie nie polecam Ci tej firmy tylko ludzi wykorzystują jak jest potrzeba bo tak to mają gdzieś pracowników

Robert

Stawka bardzo mała, praca ciężka, system 4 brygadowy, zero perspektyw na zmiany, zero dodatków za święta, nie miła atmosfera, nie polecam

Dominika

(usunięte przez administratora) a czy praca w Komagra jest ciężka? W jakim trybie pracuje się w tym miejscu? Zachęcam do dodawania swoich opinii na temat pracy w Komagra w Rogowie! Każda z nich będzie bardzo cenna dla osób zastanawiających się nad podjęciem pracy w tym miejscu.

Oświęcim

Witam pracowałem w tej firmie 5lat i tylko obiecują większe pieniądze (usunięte przez administratora) a o premi to można zapomnieć i tylko sprzątanie w tej firmie.

Dominika

@Bolo jak długo pracujesz w tej firmie? Czy w Twojej umowie o pracę nie ma wyszczególnionych obowiązków, o których piszesz? Jakie sa plusy pracy w Komagra? @Sławomir, pamiętaj proszę o tym że każdy wpis zamieszczony na naszym forum musi być zgodny z regulaminem https://www.gowork.pl/regulamin . Twój wpis został zgłoszony do administracji i może zostać usunięty.

Bolo

Przyjmujesz się jako operator a jesteś sprzątaczką, pobieraczem, utrzymaniem ruchu i bóg wie co jeszcze, kierownik produkcji porazka... pieniadze jak na 4b porazka omijac to (usunięte przez administratora)

Oceń swoją współpracę z firmą Komagra Sp. z o.o.? Twój komentarz może wiele zmienić.

Zostaw opinię o Komagra Sp. z o.o. - Rogowo

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Komagra Sp. z o.o.