Opinie o ZNTK Radom w Radom Tadeusza Mazowieckiego 2

Poniżej przeczytasz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie ZNTK Radom. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie ZNTK Radom o rekrutacji.

Branże: Produkcja lokomotyw kolejowych i taboru szynowego

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o ZNTK Radom w Radom Tadeusza Mazowieckiego 2

Yoko

Jaka atmosfera panuje w tej firmie, i czy warto aplikować ?

Leszek Nowy wpis
@Yoko

Też się nad tym zastanawiam i z tego co piszą nie jest najlepiej. Chociaż wiadomo, że trzeba samemu spróbować, żeby się przekonać. Będziesz aplikować? Jak tak, to napisz koniecznie jak było.

leonidas Nowy wpis
@Leszek

Sam spróbuj. Zobaczysz czy ci odpowiada.

Stary kolejarz. Nowy wpis

Hello!!! witam po wielu latach.Dawno tu nie pisałem.A wszystko po staremu w firmie ZNTK Radom.Jak kiedyś.Bez zmian.Czyli bida była i jest.a czy jeszcze będzie firma istniała?tego nie wiemy.Dalej najniższa krajowa.Dalej te same problemy.Dalej dziadostwo.Tak nie pisze więcej bo czasu brak i nerwów.Wszystko poniżej jest aktualne.Czyli jak było tak jest.

Leszek Nowy wpis
@Stary kolejarz.

Niedobrze że nadal są tak niskie pensje. Tylko dla nowych ta najniższa krajowa, a starzy pracownicy tacy jak ty mają więcej, czy wszyscy równo?

Jeremi

Teraz to w ogóle nie wiadomo jak będzie.Dobrze, że firma wypracowała sobie dobrą pozycję więc mam nadzieję, że przetrwamy ten czas kryzysu koronawirusa.

Szukam pracy
@Jeremi

Witam. Czy firma poszukuje pracownikow Kto jest kierownikiem produkcji

Czy pracodawca daje jakieś premie ?

Operator Cnc

Co pan umie robic? Dam panu narazie minium socjalne a później jak pan się wykaze podniose

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem

Czy organizowane są wyjazdy, imprezy, spotkania integracyjne w ZNTK Radom?

Jared

Tak są. Ogólnie raz w roku jest jeden taki wyjazd. Możesz się wtedy pobawić i zintegrować.

Roberto

ZNTK Radom z moich obserwacji ma dobra opinie i właśnie mam zamiar aplikować. Możecie coś dodać w temacie?

Paulina

@jestem, oferty pracy ZNTK Radom możesz znaleźć na ich stronie internetowej: http://www.zntkradom.pl/index.php?id=4 Które stanowisko najbardziej Cię interesuje?

jestem

@ Daniel 85 - gdzie widzisz te oferty? Na gowork nie ma

Daniel 85

Jesli jest taka stabilna to czemu widze oferty pracy? Zazwyczaj jak firna jest dobra i kazdy chce w niej pracowac to nie musi sie oglaszac bo chetnych nie brakuje. A z tego co czytam to w takich pseudo firmach to raczej normlka ze skurwus**** zatrudniani po znajomosci bez doswiadczenia i dzieciaki po zawodowkach a jak masz wyksztakcenie w zawodzie i widza ze sie starasz to po 3dniach dostaniesz smsa do pseudo kierownika 23latka po technikum elektronicznym "jutro nie przychodz" bo co boja sie ze zajmiesz ich miejsce i moze ktos juz ma znajomka na to miejsce i Ciebie sie musza pozbyc. Szkoda slow. Mam nadzieje ze cos sie w tych zakladach, firmach zmieni bo inaczej nie widze semsu tam pracowania idziwiesie innym ze nic z tym nie robia i jak piszecie prcuja tyle lat za najnizsza krajowa.

stary kolejarz

Nikt nie będzie walczył,ludzie wsiadają w auto i uciekają z kraju,jak by było tak jak za komuny czyli zamknięte granice z zachodem to coś by się ruszyło ludzie nie mieli by wyjścia jak walczyć o swoje,a i tak kto się upomni u prywaciaża w małej firmie rodzinnej od razu wylecisz na zbity pysk.

stary kolejarz

A ja słyszałem że już się sami zwalniają.

opinia3

1280złnetto i umowa o pracę na czas określony.Leszek twoje wątpliwości są trafne.Najniższa krajowa to jest płaca dla młodego pracownika po szkole na czasie próbnym 3 miesięcznym a potem dostaje np.200 zł więcej a już następnie po latach w zależności jak pracuje i nie podpada.

opinia2

Aaaa,jeżeli jesteś tępicielem paranoi w Radomiu to zobacz firmę GAMA na ul.Tytoniowej wpis czytałem teraz tam to dopiero paranoja,a i znam gościa co tam nawet robił i wszystko jest tam opisane zgodnie z tym co się wydarzyło.To się nadaje na dobrego newsa.

opinia

Od likwidacji firmy w 1999 roku bardzo dużo ludzi zwolniono i wtedy kupił firme nowy właściciel z Łodzi.(Sprawdz lepiej kto to).On wprowadził najniższą krajowa wtedy i większość co została sama sie zwolniła.Nie robotnicy zniszczyli ten zakład a sam winien jest pazerny właściciel on bazuje uparcie od 16 lat na najniższej krajowej dopiero niedawno wprowadzono kamery.Jeżeli jesteś tępicielem paranoi to ci powiem nie w tym kierunku.Paranoje są wtedy jak fachowca zwalniaja a ciemniaka przyjmują bo z rodziny albo kolega.Bo tak jest teraz wszędzie.Jak masz znajomości to i bez zawodu cię wcisną do roboty i to są paranoje a nie uciskani robotnicy,jest XXI wiek i są prawa robotnicze do 8 godzin pracy,BHP,normalnych warunków pracy a nie psychicznego lub fizycznego gnębienia,ja pracowałem na zachodzi i nikt tak ciężko nie pracuje tam jak w Polsce bo Polak daje się gnębić a jak mu mówi się że tak jest w kapitalizmie to jest kłamstwem jest tylko w kapitalizmie dzikim czyli Polskim.

stary kolejarz

Chyba w bajki Kopacz wierzysz.Kolej to likwidują i zwalniają ludzi nie widzisz co się dzieje może przyjechałeś dopiero z zagranicy.Pociągi to będą przejeżdżać i to kilka zobacz rozkład jazdy.Myślisz że ZNTK to warsztat samochodowy z trasy od razu naprawa.HAHA.

stary kolejarz

Witam po długim czasie.I jak widzę nic w tej firmie się nie zmienia.Pracownicy ze stażem po 30 lat i więcej za minimum dalej tyrają.Ciekawe jak dyrektor ich teraz traktuje fachowców Tokarzy manualnych i Frezerów co ciężko pracują i żyły wypruwają po 35 lat a są i tacy.Widać podziękowanie tylko 1280 zł netto. Mówię jak jest-stary kolejarz.

gość

madzi......87 czy jak tam się zwiesz (może sama w tej firmie jesteś czyimś pociotkiem)skąd ty tak pewną jesteś ze to nie możliwe by rodzinę zatrudnili, to cię rozczaruje niestety zatrudniają ale głównie do biura i kontroli jakości! A na fizycznych nie przejmują rodziny bo na mnie nie będę w pierda...c gdyż za minimalną krajową przecież pracować nie będą.A ogólnie dla wiadomości tu się nic nie naprawia z taboru kolejowego tylko produkuje podzespoły, a naprawia jedynie reklamacje których jest co nie miara.

zal

Firma syf kila i mogila wyzysk za minimum kierownik za grosz kompetencji dyrektor patrzy jak wyciagnac kasę od pracowników za braki. Atmosfera? Frajer na kapus kapusiu w kontroli zwlaszcza. Rodzina się bawi w kadrach.

gość

"olek" ciekaw jestem czy ty to pupilek pana dyrektora czy może sam dyrektor! Kamery ogólnie nie przeszkadzają ale Pan dyrektor powinien się uspokoić z inwigilacja ludzi bo nie pamięta jak wół cielęciem był, bo jak to się jeszcze dorabial (za min krajowa....)to sam się chowal i spał po kontach zakładu a teraz ludzi gania..... A co do minimalnej krajowej to prawda wyzysk na ludziach a szczególnie młodych ale i starszych(dzięki temu zakład jeszcze istnieje) zero perspektyw i szans na rozwój zawodowy i finansowy,nie dadzą ludziom godnie zarobić chyba że w sobotę i nadgodziny ,wielka łaska. A kilka lat temu ówczesny technolog a teraz dyr... mówił jak bym tylko mógł to to bym wam pensje podniósł, teraz może i co? g o w n......! a widać co jest!!!!!!!

gambler

Kadrowa to wielka porażka!!!.Na zaświadczenie o warunkach szczególnych czekam dwa miesiące,bo jej wysokość jest tak zapracowana,że nie ma czasu wypisać.Ciekawy jestem kiedy prezes pogoni tego próżniaka z pracy.Za moich czasów już dawno szukałaby sobie nowego zajęcia.Np dłubania w nosie!!!.

Zostaw merytoryczną opinię o ZNTK Radom - Radom

• Jak się pracuje w ZNTK Radom?

Zobacz opinie na temat firmy ZNTK Radom tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

• Jak wygląda rekrutacja do firmy ZNTK Radom?

Kandydaci do pracy w ZNTK Radom napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

ZNTK Radom
1.7/5 Na podstawie 59 ocen.

ZNTK Radom