Hitze Sp. z o.o.

Adres: Gdyńska 32, 26-600 Radom

NIP: 9482603545 KRS: 0000555859

Hitze Sp. z o.o.
3 15 17 5 1

Opinie o Hitze Sp. z o.o.

Filtruj opinie po kryteriach:

Milena
 Opinia

Gorąco polecam. Produkty firmy Hitze cechują się wysoką jakością, funkcjonalnością i estetyką. Pracownicy działu handlowego kompetentnie podchodzą do swoich obowiązków i potrzeb klienta. Bardzo dobrze współpracowało sie z Dyrektorem, który jest osobą bardzo rzetelną i konkretną. Jego wysoka kultura osobista, zaangażowanie i otwartość na potrzeby i zadowolenie klienta sprawiają, że chcę się z takimi osobami współpracować. Jeszcze raz gorąco polecam.

Tak3Nie

anonymous
@Milena 26.03.2017 18:15

Brzmi jak składna odpowiedz Pani z hrów lub marketingu hahaha

Miś
@Milena 26.03.2017 18:15

... i nie jest prawdą, że dach przeciekał, szczególnie, że prawie nie padało. :)

Wojtek
 Opinia

Do "nie pozdrawiam": Pewnie jestes pracownikiem marketingu, który broni dobrego imienia firmy. Posługujesz się pólprawdami, może w hitze nie pracują Ukraińcy ale dlaczego nie piszesz o tym kto robi, konstruuje, montuje itd wasze kominki? Wykopujecie je z ziemi? Przecież stalko i hitze to tak naprawdę jedna firma, jeden właściciel, jeden budynek. A tam już kilku Ukraińców się znajdzie. Co do warunków pracy i płacy to tak jak napisali poprzednicy. p.s. też nie pozdrawiam

Michał
@Wojtek 23.01.2019 17:14

Wojtek, Ryszard, Janusz czy jak Ci tam? Niestety daleki jesteś od prawdy, zatem cokolwiek Ci przybliżę. W Hitze nie jest i nigdy nie był zatrudniony żaden cudzoziemiec. Stalko natomiast to ponad 160 osób z czego 3 pracowników z Ukrainy (są to zresztą dobrzy pracownicy), reszta to rodowici Polacy. Dostrzegasz różnicę? Skoro tyle osób jest zatrudnionych w Stalko przy tak olbrzymim zapotrzebowaniu na wykwalifikowanych pracowników, a takich mamy i nikt nikogo nie przykuwa kajdankami do swojego stanowiska masz nadzieję, że to co próbujesz tu uskuteczniać jest prawdą? Tendencja w ostatnich latach jest na Twoje niestety na plus tzn. dużo więcej ludzi przychodzi niż rezygnuje z pracy w STALKO. Oczywiście każdy, by chciał by było lepiej, nie dziwię się. Nie baw się proszę w propagandę podobną do TVP i nie staraj się nas oczernić, bo znacznie mijasz się z prawdą.

były pracownik
 Opinia

(usunięte przez administratora) którzy zatrudniają pracowników wyciągając ich z innych firm - proponując jakieś tam warunki, które już po miesiącu przestają obowiązywać. Po okresie próbnym proponują najniższą krajową ewentualnie z mglistą obietnicą premii uznaniowej. Nie są to przypadki odosobnione - raczej jest to zasada działania i mentalność właściciela i prezesa. Machina w której człowiek jest ciągle najtańszym trybem. Nawet na dobre słowo trudno liczyć

nie pozdrawiam
@były pracownik 17.08.2018 11:04

Następny kłamca. Kto was płodzi? Konkurencja? ????

były pracownik
 Opinia

jeśli chodzi o pracowników produkcji, magazynu czy konstruktorów - to w większości Ukraińcy, a generalnie na tych stanowiskach pracują w Hitze ludzie za jedną którąś etatu i miskę ryżu

TakNie1

nie pozdrawiam
@były pracownik 17.08.2018 11:17

Chyba trollu pomyliłeś firmy. W Hitze nigdy nie pracował nikt z UA. Jest to firma handlowa i nie posiada konstruktorów tym bardziej z UA, a obsada magazynu to 100 % PL. Jeśli jesteś byłym to raczej statystą, jeśli przez okres zatrudnienia dowiedziałeś się o firmie jedynie tego typu bredni.

Opinia

Dziwne rzeczy tu się wypisuje.. no ale jak zwykle bywa opinie piszą pracownicy którzy się nie sprawdzili i dlatego odpadli. Teraz wylewają swoje frustracje. Proponuję przeanalizować swoje umiejętności i podejście do pracy. Pracodawca jest ok i potrafi docenić pracownika.

Tak2Nie

Opinia

Napiszcie, jak dziś wyglądają warunki zatrudnienia w tym przedsiębiorstwie!

loco
 Opinia

W końcu wywalili tego kręta/oszusta dyrektora - może w końcu coś się poprawi!

Tak5Nie

Mirek
 Opinia

We wszystkich swoich działaniach na rzecz firmy dyrektor daje się poznać jako osoba odpowiedzialna, konkretna, kompetentna i właściwa na swoim stanowisku. Mógłby tylko więcej płacić.

Tak4Nie

Kinia
 Opinia

Dyrektor wymagający, surowy, nerwowy ale sprawiedliwy.

Tak6Nie

Frgt
 Opinia

Dyrektor to cwaniak stary i wykorzystywacz

Tak12Nie

Klient
 Opinia

Witam proszę o opinie o produktach i pracodawcy

Tak2Nie

locatoca