counter
3 15 32 5 1
Pytanie Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 26 dni.

Czym Hitze Sp. z o.o. zachęcają? Jakie mają dodatki?

Radek K Nowy wpis

Witam wszystkich byłem pracownikiem firmy z całą odpowiedzialnością mogę polecić firmę ale ludziom którzy mają naprawdę w ręku fach a zostaną docenieni nie oszukujmy się na radomskie warunki jest to naprawdę dobra firma i nie ma co oczekiwać kokosów na starcie bo nigdzie tak nie ma. Pracownicy moim prywatnym zdaniem super ekipa praktycznie z każdym się człowiek dogada jeśli jest się człowiekiem normalne a co do pracowników z Ukrainy kogo to qurwa obchodzi skąd są ważne żeby pracowali dawali z siebie a jak komuś przeszkadza że ktoś jest nie Polakiem to jest moim zdaniem (usunięte przez administratora) klientem bo nieważne z kim się pracuje ważne żeby ta praca była przyjemna i nie ma co od razu na starcie dyskryminować innych ja gdybym miał wrócić z powrotem do pracy w Radomiu to na pewno bym tam spytał ponownie o etat pozdrawiam.

Revenger

Nie szanują starych pracowników. W innych poważnych firmach im pracownik dobry dłużej robi tym ma lepsze warunki tu niestety żeby było dobrze należało by się zwolnić i przyjść jescze raz wtedy jest szansa na lepsze warunki . Chory system gdyby to się zmieniło warunki były by naprawdę bardzo fajne

Tak5Nie
Irena
@Revenger

Czyli na podwyżki nie ma co liczyć? Umowy w Hitze są przez cały czas tak zwane śmieciowe? Czy jest chociaż umowa o pracę?

Zibi
@Irena

Z tego co wiem, wszyscy mają umowy o pracę. Podstawa i premia. Płacom na czas. Jest też kilku wynajętych ze wschodu. O śmieciowkach nie słyszałem. Roboty jest dużo.

as
Nazwa działu: Produkcja
@Irena

Nie ma umów śmieciowych. Wszyscy pracują w oparciu o umowę o pracę. Podwyżki są - może nie od razu i nie jakieś olbrzymie, ale są. Uważam, że na własną markę trzeba zapracować, a pracodawca doceni w końcu. Pracuję niespełna 3 lata i NIGDY nie zdarzyło się, by wypłata nie była na czas. Ja to doceniam, bo ludzie borykają się z różnymi dziwnymi sytuacjami w pracy.

Bronisław Nowy wpis
@as

Długo już pracujesz w tej firmie. Mógłbyś napisać, czy przez 3 lata pracy na rzecz tego pracodawcy udało Ci się zostać docenionym i np. przesuniętym na wyższe stanowisko? Chciałbym ustalić, jakie pracodawca daje możliwości w tym zakresie.

as Nowy wpis
@Bronisław

Z awansami na wyższe stanowiska jest chyba raczej ciężko. Dosyć hermetyczne środowisko. Osoby na wyższych stanowiskach pracują już tu od x czasu i skoro pracują nadal to chyba nie mają źle. Jeśli chodzi o szeregowych pracowników to wg mnie jest tak: chcesz pracować i dajesz coś od siebie to jestem przekonany, że w końcu ktoś to zauważy. Jeśli ktoś oczekuje cudów po pół roku lub roku to się zawiedzie. Każdy ma swoje podejście do pracy - ja mam takie i źle na tym nie wychodzę.

TakNie
Użytkownicy czekają na odpowiedź 127 dni.

Jakie wartości są cenione w Hitze Sp. z o.o.?

TakNie

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Listopadzie 2019r.

Użytkownicy czekają na odpowiedź 233 dni.

Czy Hitze Sp. z o.o. praktykuje "luźne piątki"?

były pracownik

(usunięte przez administratora) którzy zatrudniają pracowników wyciągając ich z innych firm - proponując jakieś tam warunki, które już po miesiącu przestają obowiązywać. Po okresie próbnym proponują najniższą krajową ewentualnie z mglistą obietnicą premii uznaniowej. Nie są to przypadki odosobnione - raczej jest to zasada działania i mentalność właściciela i prezesa. Machina w której człowiek jest ciągle najtańszym trybem. Nawet na dobre słowo trudno liczyć

Tak2Nie1
nie pozdrawiam
@były pracownik

Następny kłamca. Kto was płodzi? Konkurencja? ????

Pracownik stalko
Nazwa działu: Marketing
@były pracownik

Premie mam co miesiąc jestem szarym pracownikiem a ty to chyba z choinki się urwales z tymi bredniami.

Wojtek

Do "nie pozdrawiam": Pewnie jestes pracownikiem marketingu, który broni dobrego imienia firmy. Posługujesz się pólprawdami, może w hitze nie pracują Ukraińcy ale dlaczego nie piszesz o tym kto robi, konstruuje, montuje itd wasze kominki? Wykopujecie je z ziemi? Przecież stalko i hitze to tak naprawdę jedna firma, jeden właściciel, jeden budynek. A tam już kilku Ukraińców się znajdzie. Co do warunków pracy i płacy to tak jak napisali poprzednicy. p.s. też nie pozdrawiam

Michał
@Wojtek

Wojtek, Ryszard, Janusz czy jak Ci tam? Niestety daleki jesteś od prawdy, zatem cokolwiek Ci przybliżę. W Hitze nie jest i nigdy nie był zatrudniony żaden cudzoziemiec. Stalko natomiast to ponad 160 osób z czego 3 pracowników z Ukrainy (są to zresztą dobrzy pracownicy), reszta to rodowici Polacy. Dostrzegasz różnicę? Skoro tyle osób jest zatrudnionych w Stalko przy tak olbrzymim zapotrzebowaniu na wykwalifikowanych pracowników, a takich mamy i nikt nikogo nie przykuwa kajdankami do swojego stanowiska masz nadzieję, że to co próbujesz tu uskuteczniać jest prawdą? Tendencja w ostatnich latach jest na Twoje niestety na plus tzn. dużo więcej ludzi przychodzi niż rezygnuje z pracy w STALKO. Oczywiście każdy, by chciał by było lepiej, nie dziwię się. Nie baw się proszę w propagandę podobną do TVP i nie staraj się nas oczernić, bo znacznie mijasz się z prawdą.

Tak1Nie1
p
@Wojtek

Radzę również mijać ta firmę z daleka

?
@p

A co kazali ci przychodzić i na domiar złego jeszcze popracować ?????????????

Pracownik stalko
Nazwa działu: Produkcja
@p

A ja pracuje w stalko/hitze już trochę czasu i mogę powiedzieć wam tyle że nie jest źle. Jak w każdej firmie i tu znajdzie się kilka mankamentów ale wypłata zawsze na czas umowy normalne, nie jakieś najniższe krajowe, kierownictwo spoko. Wiadomo trzeba robić to co do ciebie należy to i nikt się nie czepia pozdrawiam. Produkcja

Milena

Gorąco polecam. Produkty firmy Hitze cechują się wysoką jakością, funkcjonalnością i estetyką. Pracownicy działu handlowego kompetentnie podchodzą do swoich obowiązków i potrzeb klienta. Bardzo dobrze współpracowało sie z Dyrektorem, który jest osobą bardzo rzetelną i konkretną. Jego wysoka kultura osobista, zaangażowanie i otwartość na potrzeby i zadowolenie klienta sprawiają, że chcę się z takimi osobami współpracować. Jeszcze raz gorąco polecam.

Tak3Nie2

anonymous
@Milena

Brzmi jak składna odpowiedz Pani z hrów lub marketingu hahaha

Miś
@Milena

... i nie jest prawdą, że dach przeciekał, szczególnie, że prawie nie padało. :)

p

Zart

były pracownik

jeśli chodzi o pracowników produkcji, magazynu czy konstruktorów - to w większości Ukraińcy, a generalnie na tych stanowiskach pracują w Hitze ludzie za jedną którąś etatu i miskę ryżu

TakNie1
nie pozdrawiam
@były pracownik

Chyba trollu pomyliłeś firmy. W Hitze nigdy nie pracował nikt z UA. Jest to firma handlowa i nie posiada konstruktorów tym bardziej z UA, a obsada magazynu to 100 % PL. Jeśli jesteś byłym to raczej statystą, jeśli przez okres zatrudnienia dowiedziałeś się o firmie jedynie tego typu bredni.

Tak3Nie

Dziwne rzeczy tu się wypisuje.. no ale jak zwykle bywa opinie piszą pracownicy którzy się nie sprawdzili i dlatego odpadli. Teraz wylewają swoje frustracje. Proponuję przeanalizować swoje umiejętności i podejście do pracy. Pracodawca jest ok i potrafi docenić pracownika.

Tak3Nie

Napiszcie, jak dziś wyglądają warunki zatrudnienia w tym przedsiębiorstwie!

loco

W końcu wywalili tego kręta/oszusta dyrektora - może w końcu coś się poprawi!

Tak5Nie
Mirek

We wszystkich swoich działaniach na rzecz firmy dyrektor daje się poznać jako osoba odpowiedzialna, konkretna, kompetentna i właściwa na swoim stanowisku. Mógłby tylko więcej płacić.

Tak4Nie

Kinia

Dyrektor wymagający, surowy, nerwowy ale sprawiedliwy.

Tak6Nie

Frgt

Dyrektor to cwaniak stary i wykorzystywacz

Tak12Nie

Klient

Witam proszę o opinie o produktach i pracodawcy

locatoca
@Klient

Katastrofa

Tak15Nie

Zostaw opinię o Hitze Sp. z o.o. - Radom

Chcę opublikować:

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Listopadzie 2019r.

Hitze Sp. z o.o.
3/5 Na podstawie 15 ocen.
  • Zobacz wywiad
  • Gdyńska 32