Hitze Sp. z o.o.

Opinie o Hitze Sp. z o.o.

były pracownik

(usunięte przez administratora) którzy zatrudniają pracowników wyciągając ich z innych firm - proponując jakieś tam warunki, które już po miesiącu przestają obowiązywać. Po okresie próbnym proponują najniższą krajową ewentualnie z mglistą obietnicą premii uznaniowej. Nie są to przypadki odosobnione - raczej jest to zasada działania i mentalność właściciela i prezesa. Machina w której człowiek jest ciągle najtańszym trybem. Nawet na dobre słowo trudno liczyć

nie pozdrawiam
@były pracownik 17.08.2018 11:04

Następny kłamca. Kto was płodzi? Konkurencja? ????

były pracownik

jeśli chodzi o pracowników produkcji, magazynu czy konstruktorów - to w większości Ukraińcy, a generalnie na tych stanowiskach pracują w Hitze ludzie za jedną którąś etatu i miskę ryżu

nie pozdrawiam
@były pracownik 17.08.2018 11:17

Chyba trollu pomyliłeś firmy. W Hitze nigdy nie pracował nikt z UA. Jest to firma handlowa i nie posiada konstruktorów tym bardziej z UA, a obsada magazynu to 100 % PL. Jeśli jesteś byłym to raczej statystą, jeśli przez okres zatrudnienia dowiedziałeś się o firmie jedynie tego typu bredni.

Dziwne rzeczy tu się wypisuje.. no ale jak zwykle bywa opinie piszą pracownicy którzy się nie sprawdzili i dlatego odpadli. Teraz wylewają swoje frustracje. Proponuję przeanalizować swoje umiejętności i podejście do pracy. Pracodawca jest ok i potrafi docenić pracownika.

Napiszcie, jak dziś wyglądają warunki zatrudnienia w tym przedsiębiorstwie!

loco

W końcu wywalili tego kręta/oszusta dyrektora - może w końcu coś się poprawi!

Milena

Gorąco polecam. Produkty firmy Hitze cechują się wysoką jakością, funkcjonalnością i estetyką. Pracownicy działu handlowego kompetentnie podchodzą do swoich obowiązków i potrzeb klienta. Bardzo dobrze współpracowało sie z Dyrektorem, który jest osobą bardzo rzetelną i konkretną. Jego wysoka kultura osobista, zaangażowanie i otwartość na potrzeby i zadowolenie klienta sprawiają, że chcę się z takimi osobami współpracować. Jeszcze raz gorąco polecam.

anonymous
@Milena 26.03.2017 18:15

Brzmi jak składna odpowiedz Pani z hrów lub marketingu hahaha

Mirek

We wszystkich swoich działaniach na rzecz firmy dyrektor daje się poznać jako osoba odpowiedzialna, konkretna, kompetentna i właściwa na swoim stanowisku. Mógłby tylko więcej płacić.

Kinia

Dyrektor wymagający, surowy, nerwowy ale sprawiedliwy.

Frgt

Dyrektor to cwaniak stary i wykorzystywacz

Klient

Witam proszę o opinie o produktach i pracodawcy

locatoca
@Klient 21.03.2016 18:22

Katastrofa

Zostaw opinię o Hitze Sp. z o.o. - Radom

Zostaw nam swoje dane kontaktowe.

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Hitze Sp. z o.o.