Stalko

Opinie o Stalko

Jaki nowy kierownik? Na jakim dziale?

nie uważam się za barana. Ale Twój ton wypowiedzi świadczy o Tobie, nie o mnie. Dobrzy pracownicy są doceniani i narzekać nie mają na co. A opinie od byłych pracowników są żałosne. Lepiej się wypowiedzcie jak pracowaliście. Byle na (usunięte przez administratora) i do 14tej a oczekiwania coraz większe. Dajcie coś od siebie najpierw a nie tylko wyciągać łapy po więcej. Wszędzie tylko roszczeniowość cebularzy . Najlepiej to siedzieć w domu na (usunięte przez administratora) i niech konto się zapełnia.

Ja nie zauważyłem, żeby wypłaty nie docierały na czas Nawet jeżeli zdarzyłoby się, że przelew byłby 11 dnia miesiąca, to nie dajmy się zwariować Budżet domowy można sobie ogarnąć tak, żeby do 11 dnia miesiąca starczyło nam kasy Nie dajmy się zwariować Panowie i Panie

To ile tak na prawdę się spóźniają te przelewy? Dzień? Bo tak wynika z komentarzy. A jak wysokość wynagrodzenia? Warto czekać ten jeden dzień? Jest konkurencyjna? Dajcie znać bo mam w planach aplikować

Moim zdaniem firma godna uwagi, rozwija się bardzo mocno i elastycznie podchodzi do pracowników Na przestrzeni ostatnich lat będąc na stanowisku gdzie mogłem widzieć zarówno produkcję jak i inne działy, progresu nie dało się nie zauważyć Decyzję o chęci zatrudnienia każdy podejmuje indywidualnie i w oparciu o własne potrzeby, ale jedno jest pewne przy ludziach, którzy aktualnie są przy "władzy" - zawsze będą trzymać się ustaleń. Przynajmniej tak było w moim odczuciu

Obecny

Pewnie wyleciałeś bo byłeś jednym z grupy tych nierobów, którym się nie chciało pracować a tylko łapki wyciągać bo się należy. Na szczęście już cie niema i wszyscy są zadowoleni :))))) Podzwoń popytaj po chłopakach i pozazdrość że jednak można zarobić

Obecny

widzę że kolejny statysta się ukawnił, ale was boli że bez was wszystko idzie jak należy ... hahah niech boli

Obecny

Robol może nie znasz swojego numeru w banku i nie wiesz gdzie dolarów szukać. zapytaj kobity to ci wyjaśni :))) po ch.. piszesz takie brednie? idź na browara

Niemaproblema
@Obecny

Jak najbardziej się zgadzam. Praca jest dla ludzi, ludzi pracujących - nie ślizgaczy "żeby tylko do 14"

@Niemaproblema

Niemaproblema dla przypomnienia kodeks pracy określa wymiar czasu pracy – nie może on przekraczać 8 godzin na dobę, 40 godzin w pięciodniowym tygodniu pracy. Możesz pracować od 8.00 do 16.00. ha.ha.ha.

To prawda przyjęli kogoś jakiś czas temu teraz wiem za co pracuje wiem że mogę iść porozmawiać i nie będzie to zamiecione pod dywan jak do tej pory choć nie wszystkim to się podoba

Andzej.

Pensja musisz iść porozmawiać z tą osobą zatrudnioną i porozmawiać dlaczego nie bylo pieniędzy na czas i nie bedzie to zamiecione pod dywan.

Rafał K

Spadochroniaże, czy nie, ale widać ze robote robiom. Troche tęsknie. Powodzenia chlopki!

Czy w Stalko poza podstawowym wynagrodzeniem obowiązują jeszcze jakieś świadczenia dodatkowe?

Tak, na niektórych stanowiskach jest podstawa plus premie

Hanna

Można się dowiedzieć, na których? ;) Wysokości stawek i premii są jawne?

K
@Hanna

Wypłaty nie są w terminie, zawsze się spóźniają

TO ZE SIĘ SPÓŹNIĄ DZIEŃ CZY DWA BO WYPŁATA WYPADA W WEEKEND TO NAJMNIEJSZY PROBLEM ,ZAWSZE BYŁA NA CZAS. PROBLEM JEST INNY WPROWADZILI AKORD A NIEMA ZAMÓWIEŃ ALBO MATERIAŁÓW(TO JAK ZROBIĆ TEN AKORD), LUDZIE ZACZĘLI ZARABIAĆ MNIEJ NIŻ KILKA LAT TEMU A KONKURENCJA NA START PŁACI ZNACZNIE WIĘCEJ.PO WAKACJACH JAK SIE TO NIEZMIENI LUDZIE BEDA UCIEKAĆ BO MAJĄ DOŚĆ TAKIEGO AKORDU

Hanna

Coraz mniejsze? a czemu? Mam przez to zrozumieć że obniżyli Wam stawki? zastanawiam się niby czemu mieliby tak zrobić, jaki w tym cel?

Filemon

Konkurencja ma konkretną kadrę zarzadająca.

Firma to wielka padaka

Szanowny Panie, STALKO to jedna z najszybciej rozwijających się firm w Radomiu, działająca na rynku ponad 40 lat i zapewniamy - będziemy istnieli dalej :) Pozdrawiam.

Bożena
@Stalko

Właściciel rozwijającej się firmy musi zdawać sobie sprawę z istotności koncentracji na właściwie obranym celu. Próbując zrobić więcej tracisz pierwotny cel, i nie możesz skoncentrować się na tym co sobie wcześniej obrałeś. Naucz się, więc skupiać na tym, co jest w stanie realizować zachowując odpowiednią jakość. Pamiętaj, że nadmiar obowiązków nie pozwala skoncentrować się na najistotniejszych problemach. Kiedy jedno zadanie musi ustąpić miejsca innemu upewnij się, że to pierwsze zostało doprowadzone do takiego punktu, którego będzie go łatwiej ponownie rozpocząć. Zainteresowanie i koncentracja idą w parze, jeśli więc nie będziesz zainteresowany realizacją jakiegoś projektu przez dłuższy czas zleć go komuś innemu. Dobrzy menedżerowie wiedzą, że rozwiązanie jednego problemu w całości jest lepsze niż kilku ale tylko częściowo. Kolejną zasadą rozwijającej się firmy jest wyrabianie w pracownikach poczucia odpowiedzialności. Jeśli nie wyrobisz w pracownikach poczucia odpowiedzialności za własne czyny, nie masz szans, że ich praca przyniesie pożądane rezultaty. Pomyśl, co stanie się z firmą, jeśli pracownicy zawiodą? Wiedz, że aby odnieść sukces potrzebna jest dobra wola i chęć obydwu stron. Bądź elastyczny Czasami trzeba nagiąć zasady do rzeczywistości, ale tylko wtedy, gdy sytuacja tego wymaga. Naginanie zasad nie powinno być czynnością nagminną, jeśli już to robisz to rób to z powodu zaistniałych okoliczności a nie dla konkretnych osób. Zarządzając w sposób efektywny myśl z wyprzedzeniem, ponieważ błędy popełnione wczoraj mszczą się dzisiaj. W tym celu opracuj i zastosuj dowolny system wczesnego ostrzegania. Obserwuj i ostrzegaj pracowników. Dzięki temu będziesz mieć pełniejszy obraz ich pracy jeszcze przed nadejściem okresu kryzysowego. Dobra firma musi sprawnie funkcjonować przez okrągły rok. Wiadomo, że zawsze są wzloty i upadki, jednakże twoim zadaniem jest zarządzanie firma w dobrych i złych chwilach, aby zminimalizować wpływ ewentualnych opóźnień na wyniki działalności. Podstawa działania firmy powinno być zachowanie spokoju, opanowanie i podejmowanie decyzji z odpowiednim wyprzedzeniem. Zanim podejmiesz jakiekolwiek działania poczekaj aż emocje opadną. Najważniejsze decyzje tak w życiu, jak i w biznesie można podjąć tylko raz i rzadko trafia się szansa poprawienia popełnionego błędu. Rozwiązuj konflikty Im więcej zatrudniasz pracowników, tym więcej konfliktów pojawi się w twojej firmie. W miarę rozrastania się firmy sprawy wywołujące konflikty stają się coraz ważniejsze. Dobrzy menedżerowie powinni być biegli w profesjonalnym rozwiązywaniu konfliktów. Rozwiązywanie ich wymaga kompromisów i zrozumienia obu stron. Pamiętaj, że kierując ludźmi nieważne są twoje intencje tylko to, w jaki sposób twoje działanie jest odbierane przez pracowników. Jeśli pokażesz im, że ich problemy są dla ciebie nieistotne oni odpłacą ci tym samym. Jeśli dasz im odczuć, że klient jest dla ciebie tylko problemem, oni będą zachowywać się w podobny sposób. Wrażenie jest elementem najistotniejszym. Treść wypowiedzi nie jest aż tak ważna jak sposób, w jaki zostanie ona przedstawiona. Pomimo, że jesteś biznesmenem i sprawy firmy często przysłaniają ci cały świat pamiętaj, że rozwijanie firmy nie powinno być dla ciebie celem nadrzędnym. Sprawy firmowe są nieodłącznym elementem twojego życia, jednak nie wolno ci zapominać o rodzinie, przyjaciołach, pracownikach i zdrowiu. Sukces firmy nie jest aż tak ważny, by poświecić wartości wyższe. Przestrzegaj zasady wielu powodów Jeśli twoja firma odnosi sukcesy, składa się na to wiele czynników. Zatrudnianie właściwych osób, dostarczanie wysokiej jakości produktów, zastosowanie odpowiedniego sposobu dystrybucji, właściwe planowania i dobra strategii rozwoju. Tak samo jest w przypadku niepowodzeń. Jeden czynnik nie decyduje o porażce. Jeśli chcesz odnieść sukces i być dobrym szefem zdaj sobie sprawę z faktu, że na powodzenie przedsięwzięcia maja wpływ nie tylko rzeczy wielkie, lecz również najdrobniejsze szczegóły a osiągnięcie sukcesu zależy od mnóstwa czynników. Życzę powodzenia i samych sukcesów. Z poważaniem były pracownik.

Nieprawda. Systematycznie zatrudniane są nowe osoby. Firma postawiła na jakość, nie ilość i pracę tracą osoby, które nie wnoszą nic poza poranną kawką, rozmowami przy maszynach i narzekaniu na wszystko wokół.. Skończyły się czasy, że było 200 osób na hali a pracowało 100. Jak cztery osoby robią tylko samo co dwie inne, to wiadomo, że wypłaty będą nierówne i gorsze dla tych pierwszych. Przypominam - Stalko nie stosuje niewolnictwa. W każdym momencie można odejść i szukać pracy w tych fantastycznie rozwijających się firmach konkurencyjnych. Dajcie tylko znać, czy pensja będzie na konto jak w Stalko, czy pod stołem :)

@Bożena

Pani Bożeno, bardzo dziękujemy za przypomnienie nam o najważniejszych wskazówkach dotyczących zarządzania, autorstwa Eric'a Tyson'a - jednego z najlepszych konsultantów ds. zarządzania firmą na świecie. Fragment tekstu ze strony https://mambiznes.pl/wlasny-biznes/wiadomosci/jak-zarzadzac-rozwijajaca-sie-firma-29029, który Pani udostępniła w swoim komentarzu, to tylko zalążek tego, czego możemy się dowiedzieć o zarządzaniu od w/w autora. Szczerze zachęcamy do zapoznania się z jego innymi publikacjami. Dziękujemy za życzenia i również życzymy Pani wszystkiego dobrego. Pozdrawiamy Grupa STALKO

Filemon

Ja już nie rozumiem jak firma postawiła na jakość a nie na ilość. Praca w akordzie nie przenosi napewno jakości tylko ilość. Zgadza sie systematycznie zatrudniane są osoby z konkuręcyjnej firmy za wieksze pieniądze niż stary pracownik firmy Stalko. Wiem że w konkurecyjnych firmach podstawą jest żeby pracownik miał pieniądze na czas a w firmie Stalko nie. Brak jakichkolwiek benefitów dla pracownika za wykonywana pracę mowa tu o (wczasy pod grusza, karta multisport, dofinansowanie do obiadów, bony świąteczne,50,100) itp. W Radomiu jest bardzo dużo firm co to wszystko gwarantują i nie ma mowy o płaceniu wypłaty pod stołem a w Stalko nie jest tak super Nick. Nick a w firmie Stalko nie pamiętasz jak Szef płacił pod stołem? Pewnie nie?

@Filemon

Nie dziwię się, że nie rozumiesz, a ja nie zamierzam tłumaczyć. Podpowiem tylko: praca w akordzie to nie praca na akord w dosłownym znaczeniu :) I tu jest myk - zarobią dużo tylko specjaliści, bo potrafią pracować i nie zastanawiają się godzinę "jak to zrobić", albo poprawiają sto razy ten sam detal. Nieprawdą jest, że firma nie oferuje żadnych benefitów. Jako nieliczni w Radomiu oferują prywatnych lekarzy, przychodnie, w tym wszystkie badania, nawet te najdroższe jak rezonans, ZA CO PRACOWNICY NIE PŁACĄ NAWET ZŁOTÓWKI. Nawet nie wiesz ile firm płaci pod stołem, bo wydaje Ci się, że wszędzie lepiej, gdzie nas nie ma. Pandemia raz dwa zweryfikowała te "wielkie" firmy. Popytaj ilu Pracodawców skorzystało z opcji i zmniejszyło pensje pracownikom. tutaj tego nie było. Prawda jest taka, że ludzie tu mieli za mało dyscypliny i teraz są zdziwieni. Nadal nie ma odpowiedzi na podstawowe pytanie - DLACZEGO NADAL JESTEŚ PRACOWNIKIEM? TEJ FIRMY? Jeżeli jest tak źle a Ty jesteś specjalistą w swoim fachu i oczywiście zasługujesz na lepsze warunki, płace i benefity, dlaczego nie pozwolisz, aby ten talent mógł rozwijać się w lepszych warunkach? Co Cię tu trzyma? Syndrom sztokholmski?

@K

Nie kłam, to akurat jest jak w zegarku w STALKO

lecztonieprawda

Jest troche nowych osób, a robią dwa razy tyle co dinozaury którym się nie chce pracować. Zapytaj czy mają problem z $$$

Robol

Chyba lepiej dostać pod stołem niż dostać marną pensje jaka oferuje stalko

Robol

To lepiej przy tych cenach co są w sklepie itd to za ta ich pensje co masz na umówię to możesz kamienie jeść

Filemon

Ale farmazony. Praca w akordzie to nie praca na akord :):). Po pierwsze żeby można było pracować w akordzie trzeba mieć zamowienia i ciągłą sprzedaż. A przepraszam jednym i jedynym benefitem dla pracownika jest prywatna opieka medyczna która na czas pandemi była zawieszona. Wiekszość firm posiada taką opiekę. A jak firma płaci pod stołem to coś nie jest tak. Tylko komu?. Przykro mi ale już nie jestem pracownikiem tej firmy, ponieważ zastąpił mnie lepszy dinozaur ktory wie jak się pracuje w akordzie taki myk. Wie jak naciągnąć firmę na braki, taki lepszy fachowiec. A jeśli chodzi o syndrom sztokholmski to boję się o Ciebie że masz poczucie zagrożenia i że Twoje życie zależy od woli kata. Zastanów sie póki jeszcze możesz.

elo
@Filemon

klamiesz jak najęty. W całej Polsce lekarze nie przyjmowali pacjentow, przeciez prezes caly czas za to płacil

@Filemon

No to się zdecyduj - współczujesz mi, ze nadal tu pracuje i moje życie jest zależne od kata i jednocześnie płaczesz, bo cię ktoś zastąpił? Po prostu cie wyrzucili, bo byłeś słaby, pogódź się z tym.

NICK
@Filemon

I ja napisałem, że inne firmy płacą pod stołem. JeżeliTy czytać ze zrozumieniem nie umiesz to się nie dziiwe, że Cię wywalili xdddd

Ubogi to jesteś Ty, przedstawia sie jako kobieta a twoja forma odpowiedzi skierowana jest do mężczyzny.

luki

bo wiem kto to :)

@luki

Nic nie wiesz i nie mozesz wiedzieć bo masz syndrom sztokholmski.

@Filemon

Tak konkretną ze pozwala okradać pracowników to jest konkurencja Stalko

Grube lolo
@pracownik

Jaka konkurencja? Słyszałem, że w konkurencji jest taka posucha, że niejaki Marcin dokonał samopodpalenia w geście protestu. To było chyba w grudniu 2021. Biedaczek dwa lata nie może wychodzić na słońce ....

Jak oceniasz przebieg procesu rekrutacyjnego w firmie Stalko? Czy jest łatwy, czy może trudny do przejścia? Czy gdybyś miał możliwość odbycia rozmowy kwalifikacyjnej jeszcze raz, to również skorzystałbyś z zaproszenia?

Witam, rzuciło mi się w oczy ogłoszenie o pracę jako pracownik magazynu operator wózka widłowego. Czy ktoś może napisać coś więcej na temat tego stanowiska pracy? Jaka płaca?

Aktualnie zatrudniony
@Zainteresowany

Jestem pracownikiem tej firmy od kilku lat i jestem zadowolony. Warunki się poprawiły w stosunku do tego co było kilka lat temu. Płacą nie najgorzej, choć mogłoby być lepiej! Uważam, że jak ktoś jest ogarnięty to się odnajdzie i spoko kasę zarobi. Te negatywne opinie w większości przypadków mijają się z prawdą.

Obecny Pracownik

Po 1. Organizacja zgodnie z prawem ( jest lista zaszczepionych dzięki czemu może być odpowiednia ilość osób) Po 2. Jak ktoś przychodzi na Wigilie tylko po kopertę no to gratuluję priorytetów w życiu Po 3. Firma to nie pomoc społeczna Po 4. Jak się ma trochę rozumu to się wie, że pieniądze na imprezy firmowe nie są z kasy przedsiębiorstwa tylko z funduszy do tego przeznaczonych Po 5. Współczuje bólu tyłka, jak nadal interesują Cię sprawy firmy, w której oznaczasz się jako "były pracownik"

hahaha

O k.. wa ale brednie. Zmień lekarza póki czas

Były Pracownik Piotr

W pełni zgadzam się z odpowiedzią firmy pod warunkiem że niebyłyby to tylko puste słowa. Rozumiem że większośc firmy ma certyfikaty covidowe i na imprezie będą one sprawdzane zgodnie z nowymi obowiązującymi przepisami. A co do integracji to gratuluje wystarczy trochę poszukać w sieci i znależc filmiki z imprezy integracyjnej i jak to obejrzycie to zrozumiecie jak wygląda budowanie atmosfery wśród całej społeczności waszej firmy to gratuluje poczucia humoru. Jeżeli państwo mówicie że wasze imprezy tak nie wyglądają to proszę o kontakt z byłymi pracownikami którym imprezy przyczyniły się do rozbicia rodzin.Napisałbym dużo więcej ale myśle że dobrze wiecie o czym rozmawiamy.Pozdrawiam i gratuluje standardów i priorytetów

@Były Pracownik Piotr

Szanowny Panie, odpowiedź na Pana obawy o bezpieczeństwo i przestrzeganie przepisów na Wigilii, znajdzie Pan w naszej pierwszej odpowiedzi. Nie chcielibyśmy się powtarzać. W spotkaniach firmowych każdorazowo bierze udział ok 90% Pracowników - to dla nas najlepszy dowód na to, że nasze standardy są na najwyższym poziomie. Bardzo doceniamy to, że Pracownicy poświęcają nam swój prywatny czas. Odnosząc się do Pana propozycji - pomimo sympatii do każdego, kto był w naszym zespole, nie przewidujemy spotkań z osobami, które nie są już u nas zatrudnione. Nie wynika to z naszej niechęci, ale staramy się skupiać na obecnej załodze. Liczymy więc na wyrozumiałość. Panu, Panie Piotrze oraz wszystkim byłym Pracownikom chcielibyśmy życzyć zdrowych i wesołych Świąt oraz powodzenia na dalszej drodze zawodowej! :) Pozdrawiamy, Grupa Stalko

Jeszczs pracownik

Wiele rzeczy można zarzucić tej firmie, ale wigilii to się już nie czepiaj ;)

Stefan
@Obecny Pracownik

Jak ty możesz rano malując buźkę patrzeć w lustro pamientam ze też jesteś pracowniczka

Firma duża ale do bani zarobki lipa za to co się robi właściciel nie szanuję pracowników kierownicy dużo mówią mało robią odradzam

Były Pracownik Ksawery

Pracowałem w 3 firmach i z tych wszystkich Stalko jest zdecydowanie najlepszą,rzekłbym,że nawet najlepszą w Radomiu. Ale o samej firmie nie chce mi się pisać bo praca jest super przejdzmy do tego co najlepsze. Imprezy niczym z Las Vegas o którym nie śniło się zwykłym zjadaczom chleba,niczym z filmu Patryka Vegi albo filmu Kac Vegas wóda leję się litrami,panienki do wyboru do koloru a wszystko w cenie i płaci za to firma żyć nie umierać Negatywne opinie są tylko i wyłącznie z zazdrości Mam nadzieje,że w tym roku przebijemy poprzedni chociaż największy portal z kobietami do towarzystwa został zamknięty Firma na pewno i na to znajdzie jakieś rozwiązanie i super wyjście

Łapią kogo popadnie jest coraz zatrudniają niby fabowcow którzy nie mają zielonego pojęcia co maja robić

Firma Stalko wychodzi z założenia, że warto dać szansę kandydatom młodym i niedoświadczonym. Mamy nadzieję, że w ten sposób wspieramy młode kadry, które przecież muszą zdobywać kwalifikacje. Nie dyskryminujemy osób bez osiągnięć w branży, licząc na ich chęć do nauki i pracowitość. Pozdrawiamy.

Radek K

Witam wszystkich byłem pracownikiem firmy z całą odpowiedzialnością mogę polecić firmę ale ludziom którzy mają naprawdę w ręku fach a zostaną docenieni nie oszukujmy się na radomskie warunki jest to naprawdę dobra firma i nie ma co oczekiwać kokosów na starcie bo nigdzie tak nie ma. Pracownicy moim prywatnym zdaniem super ekipa praktycznie z każdym się człowiek dogada jeśli jest się człowiekiem normalne a co do pracowników z Ukrainy kogo to qurwa obchodzi skąd są ważne żeby pracowali dawali z siebie a jak komuś przeszkadza że ktoś jest nie Polakiem to jest moim zdaniem (usunięte przez administratora) klientem bo nieważne z kim się pracuje ważne żeby ta praca była przyjemna i nie ma co od razu na starcie dyskryminować innych ja gdybym miał wrócić z powrotem do pracy w Radomiu to na pewno bym tam spytał ponownie o etat pozdrawiam.

Ok
@Radek K

Po co mydlisz ludziom oczy firma wykorzystuje ludzi

@Ok

Szanowny Panie/Pani. Zapewniamy, że nikogo nie wykorzystujemy, a wszyscy Pracownicy są tu dobrowolnie :)

zainteresowany

17,50 X 168 godz. to mi wychodzi = 2 940, 00 Tyle płacą nowym bez doświadczenia? W 2021 roku najniższa krajowa netto wynosi 2061,67 zł.

Ok
@zainteresowany

Po pracuj to zobaczysz czy warto

Jaki jest wkład kierownictwa Stalko w budowanie dobrej atmosfery wśród pracowników?

Hitze

Powiem tak , wkład jest w postaci zastraszania i (usunięte przez administratora) , taka ich rola ..

Stefan

Firma w miarę ok kasa może być ale jak się wprowadza akord to nie limt

@Stefan

Dziękujemy za Pana opinię. :)

Jak w Stalko wyglądają możliwości ewentualnego awansu na wyższe stanowiska?

Uważamy, że najlepszą metodą obsadzania stanowisk jest awans wewnętrzny, dlatego przy stałym i dynamicznym rozwoju każdy wyróżniajcący się członek zespołu ma szanse na awans w pionowej jak i poziomej strukturze naszej firmy. Wspieramy osoby obdarzone naturalnymi kompetencjami liderskimi oraz wykazujące się przywiązaniem do jakości i odpowiedzialności w codziennej pracy.

Yyy
@Stalko

A w biurze pòł rodziny i (usunięte przez administratora)

Majteczki w kropeczki
@Yyy

Bo wszyscy Polacy to jedna rodzina…. trala tralala tralalala. … w głowę się (usunięte przez administratora) ????????????

Toner

W tej pracy jest cały czas używany mobbing tylko wiekszosc boi się to zgłosić, ta praca to (usunięte przez administratora) prześladują ludzi .

Revenger
@Toner

Dokładnie detektorek łamie prawo kiedy tylko może , zniszczy ta Firmę o którą kiedyś ktoś walczył lecz niestety zabrało go ;(

Reneger
@Toner

Zgłoś go ze mną jestem byłym pracownikiem detektorowi należało by się dokładne stracie z prawem

Bqco
@Toner

Zgłoś skargę do Pup powiedz jaka jest prawda i załącz dowody

@Toner

Zapewniamy, że chcemy wiedzieć o tym, co dzieje się w naszej firmie. Właśnie dlatego nasz Dział Kadr jest otwarty na weryfikację standardów pracy panujących w naszej firmie. Przypominamy, że istnieje możliwość anonimowego kontaktu na adres kadry@stalko.com. Polecamy, ponieważ to zdecdowanie skuteczniejszy sposób na zgłaszanie zastrzeżeń organizacyjnych lub personalnych niż forum internetowe.

Slower

Ta firma udaje firmę, w rzeczywistości to sieć naczyń wzajemnie połączonych złożonych z samych pseudo specjalistów , koneksji i amatorów intryg.

Slower

A co zrobili? Stosowali mobbing wobec ciebie ?

Objektywny

Potwierdzam! Zwłaszcza taki jeden z brygadzistów co uważa się za kij wie kogo i uprzykrza ludziom życie. (usunięte przez administratora)własną ekipę jawnie (usunięte przez administratora)do szefa oby tylko dostać premie.

Slowmisyer
@Objektywny

Potwierdzam człowiek chory psychiczne ma problemy ze sobą i wyzywa się na ludziach nie raz go widziałem nawet się z nim nie witam

Luzak
@Slowmisyer

Marcin przestań... ????

@Objektywny

Obiektywnie patrząc na sprawę mamy świadomość, że to na pracodawcy ciąży największy ciężar oceny sytuacji z codziennego funkcjonowania firmy. Zarząd firmy jak i nasi kierownicy mają obowiązek dbać o środowisko pracy, w którym każdy może rzetelnie wykonywać swoje obowiązki. Dlatego kontrole jakości wykonanej pracy nie powinny dziwić ludzi chcących pracować w firmie o wysokich standardach.

@Slower

Czytając takie opinie nie możemy zareagować inaczej niż tylko stanąć murem za tymi, których dotyka powyższa opinia. Jesteśmy dumni z Was, naszych Specjalistów. A szczególnie doceniamy elastyczność, której wymaga praca w firmie prowadzącej biznes w wielu różnych branżach. System "naczyń połączonych" to w naszym przypadku to sekret, jaki pozwala nam spokojnie patrzeć w przyszłość.

TRI

To prawda że zarobki zawsze i wszędzie mogłyby być wyższe. Ja tu pracuję i jestem zadowolony, nikomu nie obniżyli zarobków, nie zwalniali. Wiem że jak się pracuje to można spokojnie planować swoją przyszłość.

Spaw
@TRI

kłamstwo jak tylko zamknięto granice to zwolnili kilkadziesąt osób a niektórzy pracowali wiele lat dlatego teraz daja tyle ogłoszeń bo chcą zrobić trzy zmiany ale ludzie juz wiedzą jak tam jest i niema chętnych

@TRI

Potwierdzamy: jak się solidnie pracuje to można z nami planować przyszłość na lata. Są w naszych szeregach "długodystansowcy", bez których nasza firma nie odnosiłaby kolejnych sukcesów. Rekrutujemy stale ponieważ wymagają tego zmiany i rozwój. Niestety nie wszyscy ludzie jakich zatrudniamy wnoszą do naszej społeczności wystarczająco dużo zaangażowania, by realizować ambitne cele jaki sobie stawiamy. W takich przypadkach zwolnienia to niezbędna ostateczność.

Wojciech

A jak przedstawia się sytuacja aktualnie? Czy firma rekrutuje bo czas dość niespokojny?

@Wojciech

Panie Wojciechu, stale się rozwijamy i zawsze warto zostawić u nas swoje CV. Na wszystkie aplikacje czekamy pod adresem kadry@stalko.com.

KarmaWraca

Firma się zepsuła. Ci co odeszli zrobili najmądrzejszy krok w życiu(usunięte przez administratora)nie szanują ludzi. Omijajcie to miejsce szerokim łukiem. Tylko donosiciele mają lepiej. Kiedyś to była dobra firma, niestety od hajsu się po (usunięte przez administratora) szefostwu w głowie ale cóż kiedyś może komuś z nich się coś stać przypadkowo...

@KarmaWraca

Karma wraca, to prawda. Tak samo twierdzimy, że za solidną pracę wraca dobra wypłata i zaufanie w załodze. Z sukcesów finansowych naszej grupy jesteśmy dumni i jak w każdej szybko rozwijającej się firmie nie byłoby to możliwe bez silnego przewództwa. To nie jest przypadek, a inne "przypadkowe" insynuacje prosimy zachować dla siebie, ponieważ mogą być powodem pociągnięcia do odpowiedzialności karnej.

Jaki jest wkład kierownictwa Hitze Sp. z o.o. w budowanie dobrej atmosfery wśród pracowników?

Biurowy

Wg mnie atmosfera jest spoko, a kierownicy nie przeszkadzają:) Serio mówię. Fajna ekipa, czuć, że firma rodzinna.

Do Były

Masz jakieś doświadczenia z tym związane?

@Biurowy

Cieszymy się, że choć Stalko zatrudnia już ponad 250 osób, nadal czuć pierwotny charakter firmy. To dla nas bardzo ważne, dziękujemy!

Zostaw merytoryczną opinię o Stalko - Radom

• Jak się pracuje w Stalko?

Zobacz opinie na temat firmy Stalko tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 32.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Stalko?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 24, z czego 7 to opinie pozytywne, 10 to opinie negatywne, a 7 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Stalko