ZNTK Mińsk Mazowiecki
counter
4 834 1062 5 1
Pytanie Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 100 dni.
 Pytanie

Jakie jest podejście do liderów z zewnątrz w firmie ZNTK Mińsk Mazowiecki?

Pomocna?
TakNie
Zgłoś
Marek Nowy wpis

Porządna firma, dostaliśmy maseczki dwuwarstwowe z jonami srebra i to aż trzy sztuki na miesiąc. I po świętach trochę wolnego dali. Kto pracuje ten wie że czuję się zaopiekowany.

Pomocna?
Tak2Nie3
Zgłoś
Nowy

Jak najłatwiej się zatrudnić? Telefon do kogoś od rekrutacji, "plecak", czy inny patent?

Pomocna?
TakNie
Zgłoś
obcy Nowy wpis
@Nowy

tylko "plecak"

Pomocna?
TakNie
Zgłoś
XYZ Nowy wpis
@obcy

Nie mam plecaka, a ciecia na bramie Bóg opuścił i coś o CV marudzi. Jak się zatrudnić najłatwiej?

Pomocna?
TakNie
Zgłoś
Pracuś

Dlaczego każdy z wysoką temperaturą może wejść i wjechać na teren zakładu? Nikt tego nie kontroluje, nikomu na tym nie zależy. Ochrona się nie działa bo jest w pierwszej grupie ryzyka?

Pomocna?
TakNie
Zgłoś
Lekarz
@Pracuś

Czy myślisz , że taki pomiar na szybko jest wiarygodny ?

Pomocna?
TakNie
Zgłoś
Pracuś
@Lekarz

Jepiej tak niż wcale. Jak nic nie będzie robione to będzie źle. Lekarzu a jak ktoś z gorączką przychodzi do pracy to będzie dobrze. Będzie kichał, prychał i zarażał.

Pomocna?
TakNie
Zgłoś
Lekarz
@Pracuś

To proszę sprawdź jak działa pomiar na zewnątrz termometrem bezdotykowym. Sami musimy wzajemnie się kontrolować i kolegów ioraz odpowiedzialnie podchodzić do zaleceń.

Pomocna?
TakNie
Zgłoś
gemius

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Listopadzie 2019r.

Ranking Użytkownicy
(real users)
  1. GoWork.pl 3 115 175
  2. olx.pl 2 736 098
  3. pracuj.pl 2 718 511
  4. linkedin.com 2 689 259
Pracuś

Trzydzieści procent zakładu jest w grupie najwyższego ryzyka. Jak zawita do nas Korona to nie będzie gdzie klepsyder wieszać. I tu pełny garnek nic nie da. Trzymajcie się ale nie w grupie...

Pomocna?
TakNie
Zgłoś
?

witam czy firma będzie zamknięta z powodu koronovirusa?

Pomocna?
TakNie2
Zgłoś
??
@?

Dopuki ludzie nie będą padać jak muchy w zakładzie to nie odpuszcza i będzie trzeba robić.

Pomocna?
Tak3Nie
Zgłoś
Pracuś
@?

Nie, nie będzie zamknięta. Tu pieniądze są ważniejsze od zdrowia i życia pracowników fizycznych.

Pomocna?
Tak2Nie
Zgłoś
Chlopaki nie płaczą
@Pracuś

Zdrowie jak najbardziej jest ważne ponad wszystko.Ale co ze zdrowia jak do garnka nie będziesz co włożyć.Czy Wy nie widzicie jaka tragedia dzieje się wokół Was.Tam gdzie zamykają miejsca pracy ludzie ja tracą.Lub będą siedzieć na przestojowym. Wyobraźcie teraz sobie ,że zamykają zakład.Z automatu wszyscy którzy nie mają umowy na stałe tracą pracę. Reszta dostaje pół pensji .W dodatku gdy zamka się zakład wszyscy ,którzy będą chcieli utrzymać pracę będą musieli podpisać porozumienie.Być może zaoferuje Wam 50 lub 80 % wynagrodzenia .Kwarantanna minie po jakimś czasie ,a Wy nadal będziecie zarabiać zgodnie z podpisanym porozumieniem .Bo pieniądze biorą się z pracy ,a nie z drukarki.Każde źródło kiedyś wyschnie więc to co będziecie brali siedząc trzeba będzie odpracować. Boisz się o zdrowie ?Słusznie złóż wypowiedzenie i siedź w domu.Każdy z nas odpowiada sam za siebie.Każdy ma wybór.Ja też mam obawy ,ale tylko dlatego bo widzę, że ludzie sami sie narażają.Zamiast zachować odstęp robią jeden na drugim.Ja nie zaóważyłem by ktoś stał nad nimi z batem ,poganiał i kazał byle szybciej.Jeśli nawet to w obecnej sytuacji macie prawo odmówić pracy w warunkach gdzie nie można zachować odstępu 2 metrów. Najlepiej płakać ,a wystarczy wejść na stołówkę.Po to wprowadzono wiekrzą ilosć przerw by można było zachować odstęp.A wszyscy siedzą jak przed pandemią i w karty grają jedząc przy tym śniadanie.Oczywiscie zła jest góra bo każe Ci pracować byś mógł zarobić .W dodatku nie wiadomo jak długo. Najpierw pomyśl potem pisz.

Pomocna?
Tak1Nie3
Zgłoś
Ten co ukara Harrego

Przy 200 godzinach można zarobić blisko 5 tyś. Ale nie każda brygada ma dobre godziny. Jak jest robota to i bez nadgodziny koło 4 tyś. I na pewno nie można tego nazwać niewolniczą pracą. Tu każdy się opierdalał. Wystarczyło by aby płacili za akord taki jaki wypracujemy to ludzie by dopiero zaczęli (usunięte przez administratora) I by było po 8 tyś.

Pomocna?
TakNie1
Zgłoś
Chłopaki nie płaczą
@Ten co ukara Harrego

Nie bardzo rozumiem powyższą wypowiedź. Albo ktoś tu piszący nie ma pojęcia o czym napisał.Co według Ciebie oznacza dobre godziny? Mam nadzieję, że miałeś na myśli, że są brygady które uczciwie pracują, a są takie które się opieprzają ,a później płaczą, że im nie płacą. Akord polega na tym by wykonać jak najwięcej. Wszystko co zostanie wykonane ponad normę jest na plus .Każda nowa praca jak wiadomo będzie robiona wolniej bo człowiek się uczy .Wykonując to po raz kolejny wpada w rutynę i robi to w krótszym czasie.Dlatego może zrobić więcej.A nie dlatego że brygada ma dobre godziny.Dobre godziny jak mam rozumieć oznaczają iż w tej brygadzie ludzie uczciwie pracują ,a nie patrzą jak tu zarobić, a się nie narobić. Ale jest jak jest. W niektórych brygadach wolą udać jaki to mają zapierdziel niż więcej zrobić i zarobić.A potem piszą (usunięte przez administratora) że niektóre brygady mają dobre godziny.

Pomocna?
TakNie1
Zgłoś
Zorro
@Chłopaki nie płaczą

Kolego chyba nie wiesz o co chodzi. Ale zaraz postaram się Ci to wytłumaczyć. To będą tylko przykładowe liczny. Brygada elektryków ma 1000 godzin na rozprowadzenie instalacji. Każda normogdzina jest warta 10 zł. Są wstanie to zrobić w 500 godzin. Wiec w 1000 godzin zrobią dwa wagony. Mają zapłacone za 2000 normogodzin. A np spawacze mają 1000 godzin na wyspawanie pudła. Robią to w 800 godzin. I na tym właśnie polegają dobre i złe godziny. I chodź nie wiadomo jak spawacze by zasuwali to nigdy nie zarobią tyle co spawacze.

Pomocna?
TakNie
Zgłoś
Festmannto
@Zorro

Zapraszam do spawaczy, tu nie posłuchasz sobie muzyki z głośnika przy ciągnięciu druta na wagonie, tylko sam porządny bass gdy prostują wagon lepszy niż na koncercie, nie wyjdziesz z pracy bez prysznica bo mogli by cię pomylić z murzynem na ulicy. Zdrowie? bhp? A kogo to obchodzi masz zrobić robotę choć by miał byś nauczyć się latać bo my czasami nie mamy wygodnej równej podłogi tylko krzywe ponadpalane belki po których trzeba skakać jak małpa 2 i pół metra nad ziemią uwarzacac przy tym aby nie spaść i robotę dobrze zrobić, nie wiedząc przy tym ile zarobisz bo różnie to bywa. Jest w tych brygadach elita ludzi która musi zarobić bo za bardzo by krzyczeli jak by mało dostali, po co to komu, reszta ile zarobi to i tak się cieszy że dobre i to, ale na zdrowiu tu nie zyskasz. To nazywa się poszanowanie pracownika w tym zakładzie, dobrze że mnie już tam nie ma bo sporo straciłem pracując tam. Aaa bym zapomniał i musisz tam jeszcze pracować na 4 brygadzistow którzy nie wezmna się za robotę jak w innych brygadach tylko przełaża cały dzień nie mając pojecia o tym co dzieje się na wagonie, i śmieją ci się prosto w twarz jeśli o coś ich poprosisz, czemu zastępca brygadzisty nic nie robi tylko udaje wielkiego bossa od niczego? Paranoja.

Pomocna?
Tak2Nie
Zgłoś
Chłopaki nie płaczą
@Zorro

Jak by po dwa razy nie robili swojej roboty to by zrobili to w 500 godzin .Gdyby od 20 nie siedzieli przy szafkach zrobili by wagon w 400 godzin. Te normy zostały kiedyś opracowane na 100% Jedni nauczyli się robić z zamkniętymi oczami nie zastanawiając się nie patrząc w rysunki inni albo się opieprzają albo non stop robią poprawki.Tym samym wykonują swoją pracę dwa razy.Zamiast płakać należało by wziąć się do roboty, a procenty same wzrosną.Nie ma co patrzeć na innych.Nik nikomu zawodu nie wybierał tym bardziej miejsca pracy.

Pomocna?
TakNie1
Zgłoś
Nigdy więcej tego syfu

Odradzam pracę w tym dziadostwie jak ktoś młody zastanawia się nad przyjęciem do tego średniowiecza to niech dwa razy się zastanowi. Ludzie szanujcie się.

Pomocna?
Tak3Nie
Zgłoś
Skromny

Tak jest niektóre brygady mają dobre godziny pracują bez pośpiechu robią nadgodziny i mają pokrycie na 160 procent A nie którzy pracują w pocie czoła i 100 procent mają ciężko wyjść kirownik A W to widzi ale nie przejmuje się tym są murzyni niech się narobią i jest elita

Pomocna?
Tak2Nie
Zgłoś
Ten co ukara Harrego

Brawo dla kierownika co w obecnej sytuacji chcę ludzi na sobotę. Brawo!!!! Widać jakie IQ ma ten człowiek. Dlaczego nikt mu nie powie że poprostu jest tępy?!?!?. Panie A.W jak to jest pracować w miejscu gdzie każdy na Ciebie pluję????

Pomocna?
Tak2Nie
Zgłoś
Spawacz

Ostatnio widziałem że i ktoś na pierwszym kanale skrobię przewody

Pomocna?
Tak9Nie
Zgłoś
Piotr
@Spawacz

Tez go widziałem

Pomocna?
Tak1Nie
Zgłoś
Hanna

ZNTK Mińsk Mazowiecki prowadzi obecnie kilka rekrutacji do swoich struktur. Czy ktoś z Was jest zainteresowany złożeniem swojej aplikacji? Jeśli tak, to więcej szczegółów znajdziecie tutaj: http://zntkmm.pl/praca/oferty-pracy/

Pomocna?
TakNie5
Zgłoś
robol za grosze

Gdzies w Siedlcach czy pod maja otwierać fabrykę silnikow mercedesa. Nieźle by bylo gdyby chociaż polowa pracowników produkcyjnych i może biurowych przeszla i skonczyloby sie szanownej władzy wielkie rządzenie.

Pomocna?
Tak11Nie
Zgłoś
www
@robol za grosze

Niemacie w tym zntku taczek źeby wywieźć tą całą klikę oszołomów ?

Pomocna?
Tak13Nie
Zgłoś
robol za grosze
@www

Www czekamy na ten piękny dzień kiedy sie sami wywioza

Pomocna?
Tak7Nie
Zgłoś

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna
laweciarz
@robol za grosze

W nocy na lawetę z wagonami

Pomocna?
Tak11Nie
Zgłoś

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna
zys
@robol za grosze

otworzyli te fabryke mercedesa?

Pomocna?
Tak1Nie
Zgłoś
Piotr
@zys

No tak produkują tam model 111A

Pomocna?
Tak1Nie
Zgłoś
Były niewolnik

Do zatrudnienia się tu to wielkiej wiedzy i niewiadomo jakiej szkoły nie potrzeba żeby te pruchna naprawiać a raczej bardziej człowiek to w rozwoju się tu cofa jak rozwija

Pomocna?
Tak10Nie
Zgłoś
Nick
@Były niewolnik

Przyjdź, poczuj te zarobki przy niewielkim wysiłku. A tak propo jak Panowie zwyżka inflacyjna. Wszystko w górę pensje stoją. Niedługo pracownicy Lisa więcej zarobią niż my tu.

Pomocna?
Tak6Nie
Zgłoś
Był niewolnik
@Nick

Tym komentarzem potwierdziłeś że w tym zakładzie zostali sami lenie i nieudacznicy życiowi co zntk uratował ich od łopaty

Pomocna?
Tak6Nie
Zgłoś
Nick
@Był niewolnik

5 koła to chyba nie tak źle ????

Pomocna?
Tak2Nie
Zgłoś
Był niewolnik
@Nick

Ha Ha Ha chyba przy 300 godzinach

Pomocna?
Tak3Nie
Zgłoś
Były niewolnik
@Był niewolnik

Z tego co wiem to niektórzy elektrycy mają dokładane do takich sum.

Pomocna?
Tak2Nie
Zgłoś
Aktualny niewolnik
@Były niewolnik

Jak tak dobrze mają to przyjmij się i rób tą robotę, jeździj na próby. Rób tą robotę. Też możesz zgarniać taką kasę. To się ździwisz bo i tak do tej grupy co "góra' dorzuca się nie załapiesz :) .

Pomocna?
Tak6Nie
Zgłoś
Były niewolnik
@Nick

To te 5 koła mają wszyscy czy nieliczni wybrańcy

Pomocna?
TakNie
Zgłoś
polak

na jakiej wysokosci wynagrodzenie mozna liczyc? rozwazam zatrudnienie sie w waszej firmie.

Pomocna?
Tak1Nie
Zgłoś
Pytanie
 Pytanie

Ile jest zmian w ZNTK Mińsk Mazowiecki?

Pomocna?
Tak1Nie
Zgłoś
sam
@Pytanie

3 zmiany. Wszystko zależy od zapotrzebowania lub aktualnego "widzi mi sie" kierowniczka :) Ciężko to logicznie wytłumaczyć, tak jak wiele innych rzeczy w tym zakładzie.

Pomocna?
Tak1Nie
Zgłoś
Młody

Ja wspominam super ZNTK super bo pamiętam jak(usunięte przez administratora) Czyż latał i (usunięte przez administratora) całą brygadę , Robert Matuszczyk (usunięte przez administratora) na festolu pudła . Prządka od zawsze był (usunięte przez administratora) a najfajniejsze było to że mu to powiedziałem , ba nawet (usunięte przez administratora) mu w plecy , ale nie zwolnili mnie . Generalnie dla mnie to są postkomunistyczne sieroty bez ambicji i (usunięte przez administratora) z harakteru . A i wielkie pozdro dla Zygmunta Kędelewicza , ile to się z nim wódy wychowało . Ja tak pamiętam ZNTK , wspaniałe czasy.

Pomocna?
Tak5Nie2
Zgłoś
e4e

Ogłaszają się już kilka miesięcy i tłumy jakoś do nich nie walą . Oj chyba władzunia tego bałaganu się troszkę przeliczyła zwalniając tyle ludzi. Teraz taki Bil i cała ta jego banda oszołomów powinna sama (usunięte przez administratora) po 12 godzin!!!

Pomocna?
Tak13Nie
Zgłoś

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna
1234
@e4e

Nie tylko z Mińska Mazowieckiego i okolic ale z całej polski niechcą już w tym ZAKŁADZIE NĘDZY TRUDU KALECTWA ludzie robić a władzunia ździwiona brakiem chętnych zatrudniła sobie nierobów o przepraszam (fachowców) zza wschodniej granicy a mieli dobrych sprawdzonych pracowników .

Pomocna?
Tak5Nie
Zgłoś

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna
Stary
@1234

Zatrudnili ukraińców? No to teraz podniesie sie wydajność i jakość wyrobów :) Bardzo mądre posunięcie, zwolnić starych dobrych pracowników znających robotę i zakład od podszewki a zatrudnić nierobów ze wschodu....

Pomocna?
Tak7Nie
Zgłoś

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna
Return
@Stary

Zatrudniają dalej?

Pomocna?
Tak1Nie
Zgłoś
anonim

(usunięte przez administratora)

Pomocna?
Tak1Nie
Zgłoś
jacuś

oczywiście z jego winny jak wszystko jest w tym zakładzie z winny pracownika. Pan Gałązka powinien wprowadzić 16godz czas pracy wtedy ludzie byli by bardziej wydajni i na pewno bardziej uważni. Czy to tak dobrze jest pracować po 12godz i czy to jest zgodne z prawem panie Gałązka????

Pomocna?
TakNie
Zgłoś
koło1982
@jacuś

Malarze już pracują po 12:) ale za to w niedziele tylko 8 a zarabiają jakby pracowali po 6 i weekendy wolne. Panie Matuszczak gratuluje organizacji i mordowania ludzi:).Chociaż piwa pracownikom Panie Robercie kup za swoje bo widziałem premie to nie kiepską sobie dajesz także nie powiesz że nie masz. a te Twoje murzyny to popadają he he

Pomocna?
TakNie
Zgłoś
aleksyo
@jacuś

ma się dobrze ...

Pomocna?
Tak3Nie
Zgłoś

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna
Return
@aleksyo

Oby tak bylo

Pomocna?
Tak1Nie
Zgłoś
Robol

Najlepsze w tej pożal się boże firmie są obleśne i zasrane łazienki. Sprzątaczki wchodzą tam w długich gumowcach, żeby nie odpłynąć. Ale po co robolom lepsze warunki ? Liczy się zysk, za który kierownicy wezmą premię nie brudząc rączek żadną pracą

Pomocna?
Tak10Nie
Zgłoś

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna
robotnik za grosze
@Robol

Jak przyjeżdża jakaś firma zewnętrzna, i któryś z pracowników tej firmy tam zabłądzi, to aż wstyd... potem patrzą się na nas jak na podludzi...

Pomocna?
Tak11Nie1
Zgłoś

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna
zniesmaczona
@Robol

Sra się do kibla a nie po łazience. Sami sobie Panowie wystawiacie opinie. Nikt obcy nie przychodzi i nie wali Wam po ścianach.

Pomocna?
Tak2Nie
Zgłoś

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna
Tom
@zniesmaczona

Łazienki nie zachęcają do ich korzystania

Pomocna?
Tak1Nie
Zgłoś

Zostaw merytoryczną opinię o ZNTK Mińsk Mazowiecki - Mińsk Mazowiecki

Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia ... Czytaj więcej

gemius

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Listopadzie 2019r.

Ranking Użytkownicy
(real users)
  1. GoWork.pl 3 115 175
  2. olx.pl 2 736 098
  3. pracuj.pl 2 718 511
  4. linkedin.com 2 689 259
ZNTK Mińsk Mazowiecki