Instytut Postępowania Twórczego w Łodzi

Łódź

Opinie o Instytut Postępowania Twórczego w Łodzi

Ran

Instytut Postępowania Twórczego w Łodzi ma się całkiem dobrze, faktycznie jest to dość "duża" że tak powiem instytucja która wystawia fantastyczne wystawy

Anonim

wszystko zależy od stanowiska na jakie trafisz w tej firmie. Na najniższych praca ok ale kasa najniższa z możliwych, na najwyższych jest zbyt gorąco bo zbyt blisko "wielkiego wodza" grozi utratą pracy z dnia na dzień bez powodu. Najlepiej jest na stanowiskach średniego szczebla, byle z daleka od właściciela bo obecnie większość osób przychodzących do firmy a współpracujących na codzień z szefem wylatuje po dość krótkim czasie.. Ogólnie jak na warunki łódzkie pracodawca nie najgorszy. Dobra praca na początek kariery.

pracownik - 2009-11-26 10:07:44 Pensje wyplacaja z ogromym opoznieniem. U mnie jest to aktualnie 2 tygodnie po terminie... to super ja czekam już od ponad 2 miesiące - po prostu szkoda mówić

Odradzam pracę w tej firmie są ogromne opóżnienia z płatnościami i grozi jej upadłość. Uciekać z daleka!!!

Zostaw opinię o Instytut Postępowania Twórczego w Łodzi - Łódź

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Instytut Postępowania Twórczego w Łodzi