Opinie o Coltel w Łódź

Poniżej zobaczysz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy Coltel. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Coltel o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Doradcy finansowi
Doradcy finansowi Łódź

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Coltel w Łódź

Ela

Ojjojojoj. Co się w tej firmie dzieje? Zawsze można zmienić pracę, po co się męczyć i denerwować takim stanem rzeczy? Przecież nikt nikogo tu nie trzyma na siłę, nie podpisujecie cyrografu, umowa zlecenie jest prosta, i oznacza że pracuję tak długo jak mi się podoba lub, tak długo jaj jestem potrzebna pracodawcy. Proste, są tylko i wyłącznie dwie opcje do wyboru. Albo wóz albo przewóz. Powiem tak mocno irytują mnie ciągłe narzekania ludzi, którzy oczekują umowy z klauzulą \\\\\\\\\\\\\\\"czy się stoi czy się leży 2000 się należy\\\\\\\\\\\\\\\". Jeżeli ktoś chce zarobić w tej branży konkretne pieniądze to musi: - przestać użalać się nad sobą i wziąść się do konkretnej roboty; - musi chcieć zarobić dobre pieniądze; - jeżeli mimo starań i osiąganych wyników, które powinny gwarantować premię, a jej nie ma, to trzeba zmienić pracę. Doświadczenie w talemarketingu jest cenne i pożądane na rynku. Owszem krytyczne opinie na forum, są istotne bo dają jakotaki pogląd sytuacji dla ewentualnych nowych pracowników, ale proszę Was, nie jest kulturalnym oczernianie konkretnych osób i nie róbcie tego na forum. Jeżeli tak bardzo boli was \\\\\\\\\\\\\\\"sukces\\\\\\\\\\\\\\\" innych to zachowajcie to dla siebie i pracujcie nad sobą. Życzę Wam, dużo szczęścia, nastawienia na siebie i nie oglądanie się na innych:) Nigdy nie jest taka dobrze, żeby nie mogło być lepiej.

byly

ooo - 2012-04-20 19:43:29 samemu sobie, bo się nie starasz......a nie szukasz winnych(usunięte przez administratora)Powiem Ci tyle, mam za sobą za wiele doświadczenia zawodowego żeby taka osoba jak Ty pisała mi czy się staram za mało czy nie. Na szczęście nie muszę już z takimi ludźmi pracować, a genezę pojęcia STARAĆ SIĘ przeanalizuj sobie na własnej osobie.

xxx

ooo - 2012-04-20 19:43:29 samemu sobie, bo się nie starasz......a nie szukasz winnychw tej firmie zawsze jest wina pracownika że premii nie dostaje. Nawet możesz klaskać rzęsami a usłyszysz że to twoja wina ha ha ha dlatego ludzie z niej uciekają

ooo

samemu sobie, bo się nie starasz......a nie szukasz winnych

Konsultant Telefoniczny

Rozmowa była prowadzona w sposób miły i kulturalny. Osoba prowadząca zadała mi kilka pytań o studia, o zainteresowania, o doświadczenie.

1. Wymień 10 zastosowań grzebienia. 2. Zareklamuj mi swoją siłownię.

logo firmy Dział Ogród -Sprzedawca
Wodzisław Śląski
Ruta Sp. z o.o.
logo firmy Serwisant rowerowy
już po....

powiem jedno... wyik był powyżej 6.0 .......pełny miesiąc pracy ...... ile do przelewu?......... 420zł..... sami sobie odpowiedzcie(usunięte przez administratora)

............

jestes widocznie tu swiezakiem i mało wiesz.(usunięte przez administratora)

c

a - 2012-04-11 09:09:44 Zgadzam się w 100 % z przedmówcą.:) W Coltelu można zdobyć cenne doświadczenie. Szkolenia są całkiem fajne, dziewczyny mówią jak rozmawiać z klientem,, więc doświadczenie łapiemy całkiem niezłe. A pieniążki też można tu zarobić jak się postarasz. Gorzej jak się starasz, starasz i zrobią cię w balona :) a ten portal po to jest żeby każdy mógł wyrazić swoją opinię tak samo dobrą jak i złą, a nie jechać po palcu bez wazeliny :p

a

Bob

Ludzie, ludzie, ludzie...Zastanówcie się co piszecie. Zamiast wylewać żale na forum, po prostu zmieńcie pracę. Nikt Was tu na siłę nie trzyma. Jezeli chodzi o pracę na słuchawce Łódź jest taki polskim zagłębiem jeżeli chodzi o tę branżę. I nowe firmy powstają jak grzyby po deszczu. Są np: mBank, Multibank, Citi handlowy, CBB, Orange, T-Mobile, Mellon, Panorama Firm, Agora, Cardiff, Telmon, Voice, 4 Metal, ECTA i jeszcze kilkanaście mniejszych. Spróbujcie swoich sił na innych projektach w większości jest umowa zlecenie, ale są też propozycje z umową o pracę. Telemarketing to nie tylko Coltel i wysyłka zaproszeń, są projekty sprzedażowe jaki i typowa obsługa klienta. Jak ktoś chce są opcje windykacji (dla ludzi o mocnych nerwach). Nie narzekajcie, zdobywacie doświadczenie wiec próbujcie sił w innych firmach. A wiem że najłatwiej jest ponarzekać, tylko że to nic nie zmieni. Wszystko w waszych rękach :)

lospecetos

Gdyby nie słaby rynek pracy, na pewno nie traciłbym czasu na przychodzenie tutaj. Ciekawe czy ktoś z kadry przeżyłby miesiąc za 800zł.... jak masz szacunek dla siebie, szukaj innej pracy

niki

ooo - 2012-03-16 22:26:44 no na pewno dłużej niż TY zazdrośniku!ha ha ha dobre :D ja pracowałam w tej firmie pół roku ale żadnej porządnej premii nie dostałam... a zauważyłam że niektórzy ludzie jak dostaną 300 zł do podstawy godzinowej to uważają że chwycili Pana Boga za nogi :D no ale cóż jak się jest na garnuszku u rodziców to tyle spokojnie wystarcza na piwo i wyjście z koleżankami ze studiów na piwo :)

ooo

no na pewno dłużej niż TY zazdrośniku!

ooo - 2012-03-16 09:15:42 A ja tam nie narzekam:) Staram się i mam premie co miesiąc- a pracuję tu od 4 miesięcy:) Więc chyba słabo pracujesz hehehzobaczymy jak długo heheh

ooo

ooo - 2012-03-14 10:42:58 To jest po prostu praca jak każda inna w call centre. A ja masz serce wielkie to idź i pracuj za darmo w caritasie.Powodzeniazarobki prawie takie same jak w caritasie ;)

ooo

Ludzie ta praca to wciskanie (usunięte przez administratora)4.000 tysiecy za garnki ludziom biednym.Masz wcisnąc biedakowi i tyle.Ich to nie interesuje.Polega to na tym że masz pzonac mniej wiecej emocje klienta grać na emocjach i wcisnąć mu produkt.To nie dla mnie praca .Bo ja mam serce.

jołek

zostały wydane ale nikt ich nie otrzymał. co ciekawe od przestraszonej Pani otrzymałem info, iż PIT został wysłany po pierwsze na adres zameldowania, a nie podany przeze mnie do wiadomości firmy korespondencyjny, a po drugie, że listem zwykłym nie rejestrowanym przez Pocztę Polską, a po trzecie, że oczywiście w ostatnim wymagalnym dniu czyli 29.02.2012. Zastanawiające jest, iż mimo moich codziennych monitów w dalszym ciągu takie pismo do mnie nie dotarło. W najbliższych dniach wysyłam zawiadomienie o tym fakcie do swojego Urzędu Skarbowego z sugestią o monit sprawy. Sugeruję zrobić to samo jeśli pod koniec kwietnia nie chcecie słyszeć miłych zapewnień, iż pismo oczywiście jest już w drodze.

pracuje

Pity zostały już wydane.

Tuptus

Czy wiadomo juz cos o PITach??

Zostaw merytoryczną opinię o Coltel - Łódź

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Coltel?

Kandydaci do pracy w Coltel napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Coltel