Opinie o Coltel w Łódź

Poniżej zobaczysz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy Coltel. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Coltel o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Doradcy finansowi
Doradcy finansowi Łódź

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Coltel w Łódź

tralalalala

Nikola zgadzam się z Tobą w 1000% ale (usunięte przez administratora)się wydaje że chwycił pana Boga za nogi i jest wszechmocny...kiedyś i przyjdzie na niego czas...on jest idealny a pozostali to zero...brak szacunku dla pracownika to odwieczny problem.Cóż ten typ tak ma...niby taki dorosły a taki dziecinny...Kiedyś był inny..zmieniłeś si(usunięte przez administratora)niestety na gorsze...kasa i władza Ci odbiła do głowy :/

nikola

Nie załączył mnie się link oczywiście chodziło mi o 10 osób tygodniowo zwalniających. W firmach, gdzie płacą tylko za zrobioną pracę/podpisaną umowę, czyli typowa umowa o dzieło, nie chcę tu powoływać się na konkretną firmę, gdzie jest mniejsza rotacja niż tutaj. Dlaczego? (usunięte przez administratora)zwraca się do nich okropnie jak do jakiś śmieci. Kluczem do rozwikłania całej tej nieciekawej historii jaka tu się wytworzyła i dalej jest, jest właśnie on. Nie motywuje do lepszej pracy, raczej dołuje pracowników, nie zwraca się kulturalnie do nich. To są podstawowe cechy (usunięte przez administratora)trzeba mieć charyzmę, żeby ludziom się chciało pracować, żeby była dobra atmosfera, czasem zażartować, a przede wszystkim ich szanować, bo firmę tworzą ludzie - pracownicy w większości.

nikola

Wygląda tak, że biorą wszystkich, bo ludzie często odchodzą i potrzebują nowych. Często to jest ok 10 tygodniowo

zawiedziona

Ciekawe czy odrabianie dnia w którym trzeba było jechać do rodzinnego miasta na pogrzeb dziadka jest zgodne z prawem.

Konsultant Telefoniczny

Rozmowa była prowadzona w sposób miły i kulturalny. Osoba prowadząca zadała mi kilka pytań o studia, o zainteresowania, o doświadczenie.

1. Wymień 10 zastosowań grzebienia. 2. Zareklamuj mi swoją siłownię.

xyz

WItam, czy ktos moze mi napisac jak wyglada rozmowa kwalifikacyjna w Coltelu?

p...l...d

(usunięte przez administratora) Gratulujemy spadku na niższy szczebel ! Co do pracy denerwują mnie te podsłuchy brak możliwości robienia czegokolwiek. (usunięte przez administratora)oddychać możemy ? Praca spoko taka sobie wybraliśmy sami czyli nudna i monotonna. Ogólnie jest ok. LUdzie raczej fajni .

:):):):)

Za wiele nie zostało, garstka, non stop rotacje i nowe osoby,z kierownictwa został (usunięte przez administratora).a czemu jesteś taki/taka ciekawy/ciekawa??

a co słychac w firmie, pod względem personelu, kto z pracowników sie utrzymał, a jak jest z kierownictwem, kiedyś pracowałam i jestem ciekawa kto został i czy są jakieś nowe zmiany??

,,,

to wyliczenia dla niebędących na statusie studenta.ale wyliczenia sobie,a życie jak widać sobie...

xxx

czyli nie ważne jak do tego podchodzić i liczyć to i tak jesteśmy do tyłu :) jednego miesiąca wychodzi stawka taka, drugiego siaka a trzeciego jeszcze inna :)

new

Hallo ludziska co do stawki netto za godzine to jesli sadzicie ze z rachunk sie da do tego dojsc to jestescie w błędzie. Ponieważ w umoiwe maacie cos takiego jak zwroty pocztowe. i Jesli masz w miesiacu 10 zwrotów to 10 * 1,85 wchodzi 18,50 czyli od kwoty brutto firma odlicza 18,50 i dopiero liczcie sobie stawke godzinowa. Mma nadzieje ze kumacie!!!

a

to ty sie nie madruj, bo na pewno jest wiecej ludzi, ktorzy mieli podobna stawke. nie pracuje juz tam, wiec po co miala bym klamac?! i nie jestem studentem. skoro tak bronisz imię firmy musisz wszystkim w (usunięte przez administratora) albo jestes jedna osoba z (usunięte przez administratora)Jezeli tak to pozagladaj w rachunki i przekalkuluj to zobaczysz ile ludzi miało mniejszą stawkę niz powinni.

Jasio Wędrowniczek

Mi za sierpień stawka godzinowa wyszła 5,57 na rękę :((((((

nie 100 lat temu tylko jak się opłaci wszystkie składki i nie jest się studentem to może tyle wyjść a jak nie wierzysz to idź do kadrówki i niech ci pokaże jak się wylicza płace :) a nie się mądrujesz że niemożliwe , od kwoty brutto odejmują składkę emerytalną, rentową i chorobową więc jak nie wiesz to nie wypisuj głupot :) studencie...

...

to chyba pracowałaś 100 lat temu na innej stawce brutto,żaden kalkulator nie daje takiej kwoty.5,98 czy 5,99 po odliczeniu składek z wyjątkiem dobrowolnej składki chorobowej 2,45%.

a

ja miałam ok 5.37 na rękę i ie jestem studentem.

może nowy

bardzo wszystkim dziękuję za dużo cennych info:)

masakra

Więc ogólnie to odradzam tę wspaniałą pracę o której tak na rozmowie zachwalają. I ostrzegam nowych pracowników przed tym cyrkiem na kólkach. Nerwów dużo a pensja śmieszna.

dokładnie to 5,98 zł na rękę jeśli nie jesteś studentem

8,10 zł brutto więc netto wychodzi ponad 6 zł :]

Zostaw merytoryczną opinię o Coltel - Łódź

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Coltel?

Kandydaci do pracy w Coltel napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Coltel