Opinie o Weidemark w Polska

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy Weidemark. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Weidemark o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Weidemark w Polska

serduszko

napewno o scieme chodzi

Kwiatuszek

co słychać na lathen i u majstra

misia
@Kwiatuszek

a o którego majstra pytasz??

Kate

Ona a mozesz mi powiedziec jak masz n imie...

Kate

ona... A Ty skad go znasz ?? Z pracy??

@Kate

nie prywatnie go znam od długieeeegoooooo czasu

@ona

Ona. A Ty pracujesz w tej samej firmie co On?? Masz z nim jakis kontakt..??

Rzeźnik

Rozmowa łatwa i profesjonalna

wania

(usunięte przez administratora)to fajny pan :D a jaki pan taki kram...

A znacie moze takiego Kolesia co mowia na niego Ivan

Mała
@Kate

A co Cie konkretnie interesuje maz Twoj??

@Kate

tak (usunięte przez administratora)znam bardzo dobrze. fajny był z niego chłopak ale sie trochę zmienił niestety na gorsze!!!

Mala

A ty skad takie info posiadasz moze jest a ty nie wiesz albo poprostu moze to jego laska

misia

chcę wam powiedzieć, że zrobiliście ogromną krzywdę swoimi wpisami, które zostały usunięte kilka miesięcy temu- na szczęście, mam też prośbę, zastanówcie się zanim coś napiszecie i pomyślcie,że może to przeczytać nie tylko żona czy czyjś mąż, ale też dziecko!!! i nie ważne ile ma lat, nawet nastoletnie dziecko zawsze jest czyimś dzieckiem a rozum takie dzieci już mają i potrafią kojarzyć, swoją drogą to zapewniam, że każda z was upadłe kobiety i zepsuci mężczyźni odpowie za swoje czyny jak nie teraz to za kilka lat, bo za wszystko kiedyś przyjdzie nam zapłacić, za każde zło wyrządzone bo dobro wraca ze zdwojoną siłą a zło mści się dziesięciokrotnie, to tyle zapamiętajcie sobie że nie jesteście w stanie przeszkodzić prawdziwej miłości!!!!

motylek

szczerze nie polecam tego zakładu

martka-a

witajcie! czy macie jakiś kontakt do tej pracy Weidemark Fleischwaren ?? trzeba tam znać bardzo dobrze język czy sa koordynatorzy polscy ??

@martka-a

nie trzeba znać jezyka. są od tego majstrowie polscy a nad nimi niemieccy. ty jesteś pracownikiem fizycznym wiec nie musisz znać języka . z czasem sama coś załapiesz. nie słuchaj innych jesli ci odradzają , jesli zależy ci na pracy , żeby zarobic kasę to dasz radę. ja pracowałam tam kilka lat i dało się wytrzymać. bywały lepsze i gorsze dni, ale chyba jak wszędzie! pozdrawiam

?

Milex: Jeżli chodzi o firmę i zakład weidemark to: praca nie jest ciezka. Wystarczy złapać tempo i starać sie, naprawdę chcieć pracowac to da sie rade. Zycie prywatne: kazdy interweniuje w cudze zycie kto, gdzie co i z kim ale swoich brudów nie widza. Najlepsze jest to ze sa to osoby ktore powinny świecic przykładem czyli majstrowie i wieloletni pracownicy(obie płci). Nikomu nie należy tam zaufać, nikomu sie zwierzyc... Jeżeli ktos zamierza tam sie wybrać to zdecydowanie tylko w jednym celu do pracy i żadnych innych przygód... A jeżeli ktos coś wie to zachowajcie to dla siebie nie wchodzcie z brudnymi butami w cudze zycie i nie rujnujcie go... kazdy i każda tam maja świadomość swoich czynów i wiedza ze zmierza sie z konsekwencjami tych czynów... to jest indywidualną sprawa każdego

ON

może poprostu są dobrymi pracownikami i dobrą stawkę mają dlatego co niektórzy pracuja dalej? po co zaraz wyzwiska. nie można wrzucać wszystkich do jednego worka. wszędzie dobrze tam gdzie nas niema. p0 10 latach kontraktu coś o tym wiem. jak się ma szacunek do siebie to jest się fer wobec siebie i to co mam sam ciężko na to zapracowałem i nie uwarzam się za BIAŁEGO MURZYNA

xxxxxxxxx

gównem jest praca tu .jakbyście chcieli wiedzieć to tu już nas nie chcą.rumuni są tansi i oni wskoczą na nasze miejsce.wyjechali ci którzy mają szacunek sam do siebie a zostali zwykłe (usunięte przez administratora) którzy nie mają perspektyw do innego życia.ja już mam to za sobą.i nie żałuje.a wy dalej bądzcie białymi murzynami....

kj cf

Gownami sie zajmujecie a nie widzicie co sie tu dzieje ? CI ktorzy najbardziej zaslugiwali na te opinie na szczescie juz stad pojechali.Trzeba sie wziasc za to co sie tu wyprawia: za mieszkanie coraz wiecej za podatek coraz wiecej,co z tego ze pare centow dolozone jak i tak jedno nie wchodzi w drugie.Marnie to widze i tylko od nas zalezy jak bedzie dalej.

onaa

a co to jest w Sogel Haus Elke? słyszał ktoś?

aaaaaaaa

nie ma sie co duzo cieszyc tylko urlopy zostaly bo na wikend jechac teraz to nie warto,zreszta moze niedlugo w ogole bedziemy mieli wolne pomalu nas zastepuja rumunami mniejsza kasa lepsze miejsca pozajmowali a nam zostana knobelki za 7 euro

sy

Lepiej lepiej

PRACOWNIK

TAK DUŻO SIĘ ZMIENIŁO ALE TO NA LEPSZE

a.g.

Lepiej jest tak jak jest teraz niz tak jak bylo wcześniej teraz przynajmniej jest spokoj mamy fajnych majststruw nie takich jak kiedys

JESZCZE TYDZIEN I KARUZELE NAM ROZLOZA NA SOGEL WIEC NUDY SIE SKONCZA

abc

No nudy nudy nie ma pana ciekawskiego i jego najwiekszej plotkary na zakladzie to sie spokoj zrobil

Zostaw merytoryczną opinię o Weidemark - Polska

• Jak się pracuje w Weidemark?

Zobacz opinie na temat firmy Weidemark tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 4.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Weidemark?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Weidemark?

Kandydaci do pracy w Weidemark napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Weidemark