Respect de Luxe

Gdańsk

Opinie o Respect de Luxe

zr

To jedna z niewielu firm, w której pracodawca szanuje swojego pracownika i liczy się z jego zdaniem. Tam nie ma relacji typu "pan każe, murzyn musi". Praca do lekkich nie należy, ale po prostu taka już jest i to ty decydujesz, czy chcesz tam pracować. Polecam tego pracodawcę przede wszystkim za bardzo dobre relacje z pracownikami.

iza.haga

daniello
@iza.haga 30.12.2015 13:42
Skandal jeden kierowca jedzie godzin,ledwo widzi na oczy i wiezie pasażerów,na policje zadzwonię następnym razem....

Ta osoba przedstawia się jako Izabela Pakulska. NIGDY taka osoba nie jeździła naszym transportem. Na innych portalach znalazłem ta sama panią, która wystawia takie same negatywne opinie innym firmom z naszego regionu. To nieuczciwe działanie konkurencji.

wera
@iza.haga 30.12.2015 13:42

Zgadzam się z pani opinią... Jest taki kierowca Sebastian z Gdańska, który zasypia za kierownicą... Jak można puszczać takich nie odpowiedzialnych ludzi za kierownicą w taką trasę.

Zostaw opinię o Respect de Luxe - Gdańsk

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Respect de Luxe