Opinie o Piab Polska Sp. z o.o. w Gdańsk

Poniżej przeczytasz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Piab Polska Sp. z o.o.. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do pracy w firmie Piab Polska Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja maszyn dla rolnictwa i leśnictwa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Piab Polska Sp. z o.o. w Gdańsk

były Nowy wpis

Pisze już jako były pracownik, ale rozstaje się z firmą tylko dlateog że muszę się przeprowadzić do innego miasta. Gorąco polecam wszystkim zainteresowanym, można bez problemu dogadać się z przełożonymi, ale tak samo z innymi pracownikami i nie ma żadnych konfliktów. Widać to zresztą po tym, że nikt nie chce sie stąd zwalniać i szukac innej pracy ;)

Ignaś Nowy wpis
@były

Serio nikt sie nie chce zwalniac? To pewnie też niespecjalnie zatrudniają teraz? Niby wpis brzmi jak reklama, ale nowi chyba nie bardzo moga te zalety firmy sprawdzić.

Czy można liczyć w Piab Polska Sp. z o.o. na prywatną opiekę medyczną?

Życzliwy

Oczywiście. Jak tylko masz temperaturę dyrektor nakłada ci ręce na głowę i już jesteś zdrowy.

Neutralny Nowy wpis

Tak, jest pakiet opieki zdrowotnej.

Kaska Nowy wpis

Jesli ktos lubi filmy mozna porownac firme Piab do seriali Alternatywy 4 oraz Kariera Nikodema Dyzmy. Bardzo dobrze oddaja one klimat tej małej firemki i niektore osoby tam pracujace :) .

Aśka

Pracowałam w Piabie przez kilkanaście lat, odeszłam bo chciałam pójść nieco inną ścieżką zawodową. Wspomnienia mam bardzo pozytywne. Wiadomo, że na przestrzeni tylu lat pracy zdarzyły się jakieś problemy, ale zostały rozwiązane pozytywnie, ja w każdym razie byłam pożegnana bardzo przyjaźnie i w dobrej atmosferze. Współpracownicy bywali lepsi i gorsi (gorsi z reguły szybko "odpadali"), ale ci z którymi miałam do czynienia na codzień byli w porządku i pamiętam ich dobrze. Warunki finansowe na duży plus.

krakus
@Aśka

Nie wiem czemu tyle negatywów ma ta opinia. Znam Aśkę i mogę potwierdzić że prawdę napisała. Roboty jest dużo, ale mi się tu dobrze pracuje. Oczywiście finanse to każdego subiektywne odczucie więc tego nie komentuję

Kaska
@Aśka

Zostaw swoją opinię o rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Piab Polska Sp. z o.o.. Jak oceniasz zaangażowanie rekruterów, ich podejście do kandydata, punktualność oraz organizację spotkania? Czy poleciłbyś aplikację innym? Czekamy na Twoją opinię.
logo firmy Monter pokrowców termoizolacyjnych
SUM Poland Sp. z o.o.
logo firmy Pracownik Produkcji,
Środa Śląska
VIBRACOUSTIC POLSKA Sp. z o.o.
logo firmy Tokarz CNC
Kluczbork
Polmecanic Group Sp. z o.o.

Pracujecie 12 godzin ?

Uprzejmy
@Ania

Tak, w tygodniu.

Coraz większa liczba firm zdaje sobie sprawę, jak ważne dla pracowników mogą być benefity pozapłacowe. Czy Piab Polska Sp. z o.o. jest takim przedsiębiorstwem?

Tak, dostępny jest multisport, dofinansowanie opieki medycznej i dodatek do wakacji

Osobiście pracowałem w Piab i przyznam szczerze pracowało mi się dobrze. Fakt pracy sporo ale za to atmosfera miła, współpracownicy również pomocni i przyjaźni, firma jest elastyczna jeżeli chodzi o wolne lub wcześniejsze wyjście z pracy. Z dodatków jakie pamiętam, było dofinansowanie do multisporta, dofinansowanie do pakietu medycznego, premie świąteczne i dofinansowanie do wakacji. Firma jest mała więc rozwój raczej tylko na specjalistę.

Artur

Dobrze że postanowiłeś podzielić się swoimi wrażeniami z pracy w Piab Polska. Jak to wygląda w tym miejscu jeśli chodzi o podwyżki, można liczyć na regularne podnoszenie wynagrodzenia wraz z rosnącym stażem pracy? Czekam na Twój wpis, daj znać.

Mateusz

@były pracownik jak to małe kompetencje ?

Nie polecam firmy . Małe kompetencje kierownika działu transportu próżniowego

Jaki dress code obowiązuje w Piab Polska Sp. z o.o.?

bilo

@abc Kolego - czy w tej swojej jesiennej frustracji nie pomyliłeś czasem firm?

abc

Z całego serca NIE polecam firmy. Wyjątkowy niski poziom moralny oparty na kłamstwie i manipulacji z jakim w poprzednich firmach w jakich pracowałem nie spotkałem sie. Gdy się zatrudniałem obiecywano "złote góry" - ach jaki byłem naiwny :(. Dla przyszłych kandydatów - miejcie wszystko na piśmie i w najmniejszym stopniu nie ufajcie dyr. Amen

Cezary

Wystarczy spojrzeć na forum i wniosek nasuwa się jeden. Dobra firma i pracodawca zawsze ma mało wpisów, szkoda.

Czy pracownicy w Piab Polska Sp. z o.o. dogadują się między sobą?

Biedny człowieku, który masz problemy z nienawiścią. Dla przyzwoitości mógłbyś się trzymać faktów. Zapraszam jeśli chcesz się dowiedzieć co u nas, nie będziesz musiał zadawać pytania i potem samemu sobie na nie odpowiadać.

Mrówka

Pracowałem w Piabie przez miesiąc (można powiedzieć, że na zastępstwo). Poza uporządkowaniem dokumentacji zajmowałem się sekretariatem. Firma wywarła na mnie bardzo pozytywne wrażenie. Po przeczytaniu opinii na tym portalu spodziewałem się szefa tyrana, ale ma szczęście bardzo miło się zaskoczyłem. Pan Piotr był bardzo rzeczowy i dosyć wymagający, ale przy tym sympatyczny i w razie czego służył pomocą. Zarobki, jak na tak krótki okres, powyżej moich oczekiwań.

MRÓW
@Mrówka

Ach, jak serce rośnie widząc takie opinie :) ! (zlecone ) Szkoda tylko obecnego dyrektora, który musi pracować w środowisku "miłości", "prawdy", "uznania pracy innych " .... a nie jest to normalny stan. Ileż zdrowia musi togo kosztować (usunięte przez administratora).

PS
@MRÓW

Kolego, Bardzo dziękujemy za współczucie. Szkoda, że chowasz się za kolejnymi pseudonimami. Jeśli naprawdę chciałbyś pomóc to zapraszam do dialogu, przyjdź i otwarcie powiedz o swoich frustracjach związanych z nami. Nam to pomoże, Tobie pewnie także ????

Tajemnicza

Niedawno uczestniczyłam w rozmowie o pracę i dniach próbnych w tej firmie. Atmosfera była bardzo przyjemna, biuro, mimo że nieco oddalone od Gdańska to ładne i zadbane. Trochę zdziwiły mnie opinie na tej stronie, bo szef sprawiał wrażenie sympatycznego człowieka (choć faktycznie był wymagający), a warunki finansowe były satysfakcjonujące (przynajmniej dla mnie). Nie zostałam na dłużej, bo stwierdziłam, że to stanowisko nie do końca dla mnie, ale generalnie wrażenie bardzo pozytywne.

Firma Piab Polska oferuje inteligentne rozwiązania dla zautomatyzowanego świata, pomagając tysiącom użytkownikom i producentom maszyn w logistyce e-commerce, przemyśle spożywczym, farmaceutycznym, motoryzacyjnym i innych gałęziach przemysłu w poprawie efektywności energetycznej, produktywności i środowiska pracy. Tak się składa, że w chwili obecnej prowadzą tam rekrutację: https://www.piab.com/pl-PL/O-firmie/kariera/? Czy ktoś z Was uczestniczył w rozmowie kwalifikacyjnej i opowie Nam o jej dokładnym przebiegu?

@Marta

Marta tu jest odpowiedź: (usunięte przez administratora)

Część Twojej odpowiedzi została usunięta przez administratora, a więc musiała w jakiś sposób naruszać regulamin serwisu GoWork. Proponuję zatem, żebyś w tym momencie zapoznał się z nim: https://www.gowork.pl/regulamin Proszę Cię jeszcze raz o merytoryczną opinię na temat pracodawcy, jakim jest firma Piab Polska. Powiedz, czy oprócz normalnej wypłaty dostajecie tam jakiś atrakcyjny pakiet benefitów?

@Marta

@Marta Ja miałem pracować w firmie Piab . Nie zdecydowałem się ze względu na opinie tu przedstawione. Na początku myślałem że to zwykły hejt . Trójmiasto to jednak niewielkie miasto i dotarłem do osób tam pracujących .(usunięte przez administratora)

DPS

Administratorze portalu proszę opublikuj cennik za usunięcie wpisu.

Sebastian

@LTH jeśli opinie zostały usunięte to musiały naruszać regulamin portalu gowork.pl, w innym przypadku nie zostałyby usunięte, zapewniam. Każda negatywna bądź pozytywna opinia jest bardzo ważna i administracja nie ma podstaw by usuwać takie wypowiedzi dopóki nie łamią one regulaminu, nie chodzi tu tylko o rozporządzenie RODO. Jednocześnie zachęcam wszystkich do dalszego dzielenia się swoimi wrażeniami z pracy w Piab Polska, takie szczere opinie są bardzo cenne.

edek bez kredek

Pysiu czy masz na myśli TEGO Pana Piotra :-)

edek bez kredek

W ciągu ostatnich dni zniknęło z forum kilka cennych dla ewentualnych kandydatów informacji - i jak się domyślacie niepochlebnych dla PIAB Polska . Nie naruszały one przepisów RODO - bardzo dziwna sytuacja. Forum powinno być możliwie najbardziej bezstronne - w takiej sytuacji trudno o tym mówić. Posty zawierały bardzo istotne informacje, które w pełni odpowiadały rzeczywistość panującą w firmie PIAB (były to doświadczenia ludzi tam pracujących).

LTH

te opinie to kpina większość opinii została usunięta !!! Nie naruszły one prawa i danych osbowych RODO

Zostaw merytoryczną opinię o Piab Polska Sp. z o.o. - Gdańsk

• Jak się pracuje w Piab Polska Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Piab Polska Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 5.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Piab Polska Sp. z o.o.?

Piab Polska Sp. z o.o.
2.2/5 Na podstawie 26 ocen.
  • Astronomów 1
    80-299 Gdańsk