Opinie o No Problem w Szczecin

Poniżej zobaczysz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie No Problem. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w No Problem na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Pośrednictwa pracy tymczasowej

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o No Problem w Szczecin

Mili

To jest na rękę. W Realu tyle płacą, Auchan-6zł, Decathlon to 6,50. Nie wiem jak inne sklepy. Pracuję od 3 tygodni i polecam, chociaż zlecenia są tylko 2-3 razy w tygodniu(brak książeczki zdrowia). Mam nadzieję, że z książeczką będzie lepiej :)

miko

5 zł to jest już do ręki czy brutto? skoro informacja niesprawdzona, może ktoś jeszcze da rade to potwierdzić?

miko

dawid

Serio płacą w no problem jedynie 5 zł za godzinę, bo nikt właściwie tego nie potwierdził, to informacja od jednej osoby - nie sprawdzona.

W jaki sposób weryfikowane są umiejętności kandydata na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie No Problem? Czy pracodawca zawsze powiadamia o wyniku rekrutacji?
logo firmy Konsultant medyczny w sklepie medycznym
Diabetyk24 Sp. z o.o.
logo firmy Dział Ogród -Sprzedawca
Wodzisław Śląski
Ruta Sp. z o.o.
rewers

zgadzam się z @kermitem. już lepiej wziąć się za jakieś roznoszenie ulotek, przynajmniej stawka wyższa :)

hahahaha

z oferty skorzystałam raz. inwentaryzacja, kasa najsłabsza, chyba 5/h za prace nocną. żenada w ogóle coś takiego ludziom proponować. po zakonczeniu pracy na swoim dziale odesłano mnie do domu, zarobek 36 zł. lepiej i zdrowiej byłoby tej nocy spać. nie polecam, szukają jeleni

gosc

czy ktos korzystal z tej agencji w Gdansku?

Na swojej swojej stronie piszą tak- Dodatkowo dzięki naszemu doświadczeniu i indywidualnemu podejściu do każdego klienta jesteśmy w stanie zadbać o Twoje interesy i zapewnić Ci godne wynagrodzenie i szacunek ze strony pracodawcy. Jaki to szacunek i godne wynagrodzenie - 5 zł. netto ??????????? Wara z takimi Firmami!

Jerzy

Tak nie może być aby taka AGENCJA płaciła pracownikom 6,00 zl./godz. netto za prace nocne. Nie dajcie się wciągnąć temu pośrednikowi. To jest upodlenie człowieka!

formulka55

Miałem okazje pracowac w Castoramie w Szczecinie i osobiście nie polecam agencji o nazwie no problem, która jest posrednikiem między mna a Castorama. Na początku wygląda to pieknie ładna, inteligentna, czarująca pani, która, opowiada o zasadach pracy godzinach w miesiącu. trzeba wyrobić 170, nie jest to możliwe gdyż kierownik działu po tygodniu pracy dziękuje mówiąc o braku pracy. Prawda jest inna a mianowicie zalezy na nie wypracowaniu 170 godz w miesiacu i zaplaceniu biednej, poszkodowanej osobie 5 zl na rekę za cięzką pracę. Niestety jest to korelacja dwóch nieodpowiedzialnych firm agencji no problem i Castoramy, które nota bene zarabiaja na studentach.

Krzysiek

Pracowałem w Realu i IRMIE parę lat temu, za pośrednictwem agencji NO PROBLEM. Nie wiem czy taki był znak czasów, ale zarabiało się tam 5 zł (Real), 3,50 zł (IRMA). W tym drugim przypadku była to ciężka i mozolna praca fizyczna (odlewy polimerobetonowe - najbardziej rakotwórczy odpad chemiczny...) w warunkach murzyńsko - spartańskich (9 godzin katorżniczej roboty), umowa o dzieło nie zapewniała żadnego ubezpieczenia, więc gdyby śmigający nad głowami pracowników klocek kilkutonowy runął w dół to nawet zasiłku pogrzebowego by się nie uzyskało. Zapewniają, że sami sobie ustalamy godziny pracy... Nie zawsze. Często gęsto też moje obliczenia co do wypracowanych godzin, a uzyskiwana wypłata różniły się. Wypłata wynagrodzenia była bez opóźnień, więc summa summarum... Jak ktoś nie ma doświadczenia i stawia pierwsze kroki na rynku pracy, tudzież chce w wakacje dorobić to może spróbować. Agencje pośrednictwa niczym specjalnie się od siebie nie różnią, warunki pracy i formalności związane z zatrudnieniem też, więc czy wybierzecie No Problem czy Big Problem to na to samo wyjdzie :)

ZAPOMNIJ ZE MNIE ZNASZ

zgadzam sie ze wszystkimi tutaj zebranymi , pieniadze sa do [usunięte przez moderatora], jesli chodzi o grafik zadaja aby mowic 3 dni przed ze nie bede w pracy , lecz ich to nie obowiazuje ... dzwonia do ciebie lub pisza smsa (najczesciej) i nakazuja ci isc do roboty. nie wazne czy sie zgadzasz czy nie, jesli nie pojdziesz dostajesz kare w wysokosci 100 zlotych . tak miedzy nami (usunięte przez administratora) m,nie obchodzi ze sa po jakis tam studiach jak nie potrafia nawet liczyc do 10 ... najwieksze problemy maja na rozliczeniu... gdy bym zrobil film o tym jak to wssztko wyglada na pewno zrobilbym sprawe tej marnej agencji pracy... NIE POLECAM !!!!!!!!!!!!

Były pracownik no problem

NO Problem to [usunięte przez moderatora] dają umowe zlecenie i chcą by pracownicy byli pod ich dyktando.A najgorsze jest to że grafik dają na 2 lub 3 dni w miesiącu.Mówiąc krótko [usunięte przez moderatora] i oszuści matrymonialni.

michu

Zgadzam się w innymi opiniami. Potrzebowałem pracy na ferie zimowe, więc rozniosłem CV po kilku agencjach pracy, najszybciej się odezwali z no problem. Na samym wstępie mnie zdziwiło, że co miesiąc trzeba podpisywać umowy, że umowa o dzieło, a nie zlecenie, że nie chcą ani ksera legitymacji (szedłem jako uczeń) ani książeczki sanepidowskiej. Inwentaryzacja, 4 noce, 5,10zł na godzine. Okej, pomyślałem każdy grosz się przyda. Niestety przydażyło się że tego dnia, wracając właśnie z tej agencji gołoledź była i trach noga złamana. Wypadki rzecz ludzka, noga w gipsie, jak tylko wypisali mnie ze szpitala zadzwoniłem kulturalnie powiadomić, a tu baba do mnie z mordą że ja gówniarz żarty sobie robię, że ich czas marnuje, że kończą współpracę ze mną. Na nic tłumaczenie, że w każdej chwili ktoś z mojej rodziny może im dostarczyć zaświadczenie... Tak dla ścisłości, w wakacje postanowiłem spróbowac jeszcze raz w innej agencji pracy i proszę...umowa zalecenie, odrazu na całe 2 miesiące, wypłata dokładnie 10, zamiast 5 zł miałem 7.

OSZUŚCI I NACIĄGACZE!!!! zostałam smsem poinformowana, że nakładają na mnie karę za niestwienie się na inwentaryzacji, na którą się zapisywalam, nie podpisałam żadnej umowy ani nic. Ktoś mnie zgłosił i oni na podst. rozmowy tel z tym kimś zgłosili mnie d Reala, o czym nie wiedziałam. Gdy do nich zadzowniłam ze zdziwieniem o co chodzi, to byli chamscy i niemili. W końcu przynali się, że nie mają na mnie dowodów i odpuscili. ja sobie nie pzowile, zeby jakieś baby bez szkoły mnie tak obrazły. a na inwentaryzacji bylam wczesniej u nich raz, ale nie dla tej marnej kasy, ale dlatego,z e robiłam badanie na studia.

roborambo

nie polecam nawet w ostateczności robisz jak głupol kilka miesięcy na umowe o dzieło bez ubezpieczenia bez niczego bez perspektyw awansu za 5zł10gr za godzine i jeszcze pilnują co do minuty żebyś robił na dziale najcięższom prace

Również nie polecam tej agencji ...dają najgorszą robote z możliwych np. w castoramie i mówia ze jest na 8 godzin ale kazdy szef działy bedzie chciał zebys siedział 10 godzin albo minimum 9 jak sie postawisz to wylatujesz . Z wypłaty zawsze przychodzi mniej kasy niz sobie wyliczysz ... najgorsza agencja pracy w jakiej mozna robic ... nazwa no problem to jakis żart [usunięte przez moderatora]..a powinno być big problem

agencja pracy ,,no problem,,, żart sobie robiom praca w sklepach wykładanie towaru na półki lub w magazynie sprzątanie ogólnie wszystko tam robisz pracujesz w marketah typu real lub oschon a najgorsze jest to ze zatrudniaja stuidentów co do pracy robisz od 5 do nawet 10 godz dziennie co do kasy żałosne jest to że masz niby 9 zł brutto a co do czego dochodzi zawsze brakuje ci do wypłaty kasa to 120 zł lub 80 zł ale najgorsze jest to ze jak sie upomnisz ocos to wypad nieprawda jesto że dostajesz kase na czas bo mi sie to jeszcze nigdy niezdażyło a umowa o dzieło heheheh dobre niewież w to co ci mówiom w agencji pracy bo inaczej wychodzi to w rrealu na struga w szczecinie traktują cie kierownicy działów jak szmate odzywki do ciebie som takie zeeeee niefajnie a jak sie postawisz to wylatujesz a z agencji sie zatobom niepostawiom i kasa przepada jak sie niewywiążesz nie polecam tej firmy nikomy były pracownik tej firmy no problem szczecin

Zostaw merytoryczną opinię o No Problem - Szczecin

• Jak się pracuje w No Problem?

Zobacz opinie na temat firmy No Problem tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 12.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w No Problem?

No Problem