szczepan dejewski

Gdańsk

Opinie o szczepan dejewski

brygida805

Byłem pracownikiem firmy Dejewski,praca za granicą , ale co do wypłaty to koszmar.Bezczelny p.Szczepan kłamał w żywe oczy że pieniędzy nie otrzymał i nie może wypłacić ani grosz,a armator zagraniczny dawno pieniądze Jemu przelał. Jednym słowem [usunięte przez moderatora] krętacz od 2008 roku jest mi winien pieniądze.Jak dzwonię na nr. komórkowy to nie odbiera telefonu,a gdy dzwonię z zastrzeżonego nr. to odbiera no i po prostu słysząc mnie przerywa połączenie .[usunięte przez moderatora]GBUR .Proszę uważać na tego pracodawce

Zostaw opinię o szczepan dejewski - Gdańsk

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie szczepan dejewski