Opinie o Gallup Polska w Ruda Śląska

Poniżej znajdziesz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie Gallup Polska. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do pracy w firmie Gallup Polska o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Telemarketerzy i call-center

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Gallup Polska w Ruda Śląska

Woźny

Praca w gallupie kiedyś, może jakiś rok/dwa lata temu była przyjemna, niestety w firmie jest coraz gorzej, praca wykańcza cie psychicznie ( nie chodzi tylko o samą pracę ale również ludzi i atmosferę). W firmie jest jeden kierownik na którego zawsze można liczyć, ponieważ reszta kierownictwa to totalna porażka i dno. Niestety posiada grupę popołudniowa. Jeden z kierowników kompletnie nie nadaje się do tej pracy, a bynajmniej na stanowisko kierownika. Cały czas ma kwaśną minę i zachowuje się jakby siedział za karę w pracy, dodatkowo kiedy idziesz do niego po pomoc usłyszysz ze masz spojrzeć w procedury?? Zrobić Call backa, bądź iść do trenerów BO ON NIE MA CZASU I JEST ZAJĘTY mimo, że jest np. sam na pomocy. Kiedy jest sam na pomocy, radzę chodzić od razu do trenerów którzy są zawsze mili i pomocni. Bywa czasami bardzo niemiły, bardzo mało osób uczęszcza do niego po pomoc, co wcale nie jest dziwne skoro zachowuje się w opisany powyżej sposób. Kolejny kierownik niegdyś naprawdę fajna osoba, jednak od jakiegoś czasu stał się opryskliwy, czasem po jego minie widać ze ma po prostu dość (nie wiadomo czy życia czy tej pracy, a może tego i tego) . Niestety jest to osoba która przynosi swoje problemy osobiste do pracy i czasami masz wrażenie że wyżywa się na tobie oraz jest niemiły. W pracy najbardziej zainteresowany jest swoją bardzo bliską koleżanką (ładnie to nazywając). Ostatni kierownik w zależności od dnia czasami jest miły, czasami potrafi nakrzyczeć na ciebie na ŚRODKU SALI PRZY WSZYSTKICH LUDZIACH bądź krzyczeć do coś do ciebie wprost ze swojego stanowiska gdy ty siedzisz gdzieś dalej. Dodatkowo bardzo często wysługuje się innymi konsultantami i zleca im zadania które powinna sama zrobić, a potem nawet nie podziękuję- bardzo toksyczna osoba. W tej pracy ludzie nie są traktowani jednakowo, jeżeli masz ładną buźkę , nie musisz się o nic martwić :) Oczywiście nie u każdego tak jest, ale ten temat pominę, jeżeli ktoś pracuje dłużej w gallupie i doszedł do tego momentu czytania domyśli się o co chodzi. W tej pracy nie ma jakiejkolwiek szansy na rozwój. Atmosfera również nie jest zbyt ciekawa, trzeba uważać na słowa i jak wcześniej wspominałem, nie wszyscy są równo traktowani. Przejdźmy do spraw finansowych Stawka cały czas stoi w miejscu, konsultanci mają coraz więcej pracy, są rozliczani dosłownie za WSZYSTKO. Czas rozmowy, tagowanie które moim zdaniem jest najmniej ważne, a za które mogą odjąć ci ok. 14pkt z audytu, a jak rozmowa jest poniżej 90% to wiąże się to z brakiem premii za dodatek jakościowy. Oczywiście w rozmowach musisz mówić do ludzi jak robot, potrafią odjąć ci punkty za to ze nagrał się głos innego konsultanta?? Przecież nie mamy na to wpływu, albo za to, że się zająkałeś, bo przecież nie mamy prawa do tego, aby się pomylić bądź odchrząknąć podczas rozmowy bo np zaschnie nam w ustach. Dodatkowo musisz bardzo często wysyłać rozmowy do audytu, czasami wysyłasz rozmowy BO KTOŚ NIE WYSŁAŁ. Oczywiście nie zawsze rozmowa jest odsłuchiwana przed wysłaniem, co wiąże się z ryzykiem, ze będzie po prostu do d@py, bo kiedy ty jesteś pewny ze rozmowa jest super może okazać się zupełnie inaczej. Jedyny tl który nie ma problemów z odsłuchiwaniem rozmów to Pierwszy opisany kierownik. Nawet gdybyś wysłał mu 3 rozmowy on i tak by je odsłuchał. Dodatkowo w każdej rozmowie trzeba lidowac, wiadomo jest to bardzo ważna kwestia, ale każdy może mieć gorszy dzień i po prostu nie zalidowac jednego klienta na dziesięć. Nie każdy kierownik jest niestety w stanie tego zrozumieć i możesz dostać @pierd@l za to ze nie zalidowales akurat w tej JEDNEJ ROZMOWIE. W pracy cały czas zmieniają się procedury, jest wysyłanych multum karteczek z którymi ty się musisz zapoznać, oczywiście nie ma jakiegoś dodatkowego czasu na zapoznanie się ze wszystkimi newsami, ponieważ na służbowym możesz siedzieć maks 1 minut a już czasem po 40 sekundach otrzymujesz wiadomość od ruchu ze masz się wbić na linie. O umowę o prace nawet się nie staraj, roboty dalej tyle samo a najniższa krajowa, zresztą firma nie jest chętna na rozdawanie umów o pracę. Cz2 na dole

Woźny
@Woźny

Dodatkowo podczas zatrudnienia otrzymujesz informację o tym, że możesz posiadać indywidualny grafik i chodzić do pracy w takich godzinach jakie ci odpowiadają, na samej rozmowie o pracę o ile taka się odbędzie bo wiadome, że do tej pracy przyjmą każdego (usunięte przez administratora) otrzymujesz informację o ELASTYCZNYM GRAFIKU. NIC BARDZIEJ MYLNEGO. Jeżeli nie chodzisz zgodnie z grafikiem mimo, że większość osób posiada umowę zlecenie, dostajesz @pierd@l. Mało tego, nie zawsze możesz chodzić tak jak jakbyś chciał, bo nie ma ludzi którzy siedzieliby w pracy do 20, a przecież infolinia jest do 20. No i oczywiście to czy ty dostaniesz grafik indywidualny to loteria, możesz mieć szczęście i otrzymać zgodę w co wątpię akurat w tym czasie gdzie jest większy ruch na linii i zapotrzebowanie na pracowników wieczorem jest większe, bądź mogą ci powiedzieć że infolinia jest czynna do 20 i masz chodzić do pracy zgodnie z grafikiem, oczywiście maja w (usunięte przez administratora) to, że takie godziny pracy ci nie odpowiadają i że na początkowym etapie pracy otrzymałaś informację, że grafik jest elastyczny i możesz chodzić jak chcesz. W okres wakacyjny/letni ludzie są puszczani do domu po 3/4h pracy, zależy jaki osoby z ruchu maja humorek. W tym okresie najbardziej poszkodowane są osoby którym zależy na pracy i które maja na utrzymaniu dom, ale nikogo to nie obchodzi. Po tej pracy człowiek jest tak zmęczony psychicznie, tak jak pisałem na początku, nie tylko samą pracą ale również atmosferą i zastanawianiem się za co akurat w kolejnym dniu ktoś sie przypierd@li. Aha, zapomniałem dodać, dotyczy to Rudy Śląskiej i projektu T. Z tego co słyszałem nie na każdym projekcie jest tak koszmarnie :)

Agnieszka

ktoś z Was pracujacych wczesniej w tej firmie powie czemu jest onna tymczasowo zamknięta? jakieś zmiany będą w firmie i to dlatego ?

??
@Agnieszka

Nie jest zamknięta.

J@

No cóż nadszedł ten dzień gdzie i mnie podziękowano za współpracę z powodu wylewanego przez klientów na konsultantów gów...a. Klienci się drą za brak rozpatrzenia spraw , za opieszałość firmy w rozliczeniach za brak kompetencji firmy obdzieraja Cie z resztek godności za całe 14,47 netto. Nie próbuj nawet zwrócić klientowi uwagi bo masz coachingi, reklamacje i glupie uwagi na temat tego jak nie kompetentna i beznadziejna jestes ,ludzi którzy sami zaczynali i szybciutko za odpowiednie pieniądze zapomnieli że pracowali jako konsultanci. Więc wygląda to tak nie jesteś psiapsi kierowniczki Ag K. Z Rudy Śląskiej na projekcie znanego potentata gazowego masz przejeb...e . Kółeczko wzajemnej adoracji między Panią kierownik a E. K. doprowadzają do tego iż takie dziecko jak E "niby" pomoc udziela osobom z zespołu nieprawdziwych informacji jednocześnie podpierdzielajac Cie do kierownictwa i podając nr rozmowy do odsłuchania z popełnionym błędem (nie dotyczy to mnie tylko innych pracowników). Na to się pozwala. Jednocześnie Pani E ma względy i jej niemiłe i chamskie odzywki do klientów są puszczane mimo uszu. Dowodem na to są skargi klientów na E. K pozostawione bez rozpatrzenia gdzie Ty nie biegając jak piesek przy Pani kierownik masz reklamację nawet za brak miejscowości w adresie. Jako pupilek masz życie jak w Madrycie dostajesz bon w zasadzie nie wiadomo za co , mimo iż inni pracują dłużej ciężej bez błędów ( nie mówię o sobie) . W tej pracy jeśli nie jesteś wyzutym z uczuć robotem nie przetrwasz. Odchodząc masz poczucie że jesteś nic nie wartym (usunięte przez administratora) i jest jedna polityka nie podoba Ci się wynocha nie Ty to inny . To nie głos złości to wkoncu wypowiedziana prawda widziana z samego środka. Pracownik nie jest ważny , ważne są słupki czasy wypracowywane na premie kierowników. Dziewczyny które były wsparciem trzymam za was kciuki nie dajcie się pewnie macie nerwy że stali ale walczcie z nieuczciwością wobec Was i wiecie dobrze żeby jej nie ufać. Apeluje do Kierownictwa Gallup /Arteria zobaczcie wkoncu człowieka któremu jako konsultantowi tez nalezy sie szacunek i jest tylko czlowiekiem. Pozbądźcie się takich osób jak E która wprowadza nie zdrową atmosferę doprowadzając do zwolnień ludzi którzy robią to kompetentnie a nie tak jak ona płynie na fali Pani kierownik.

Luka
@J@

Praca za najniższą krajową a trzeba znosić z uśmiechem każdą obelgę klientów,masz być uprzejmy do granic możliwości, najlepiej wejść w (usunięte przez administratora) i pocałować w rękę że zechciał nazwać cię debilem tuman po podstawówce sądząc po słownictwie. Atmosfera w pracy raczej kiszka bo za takie śmieszne pieniądze chcą żeby dziękować jakby płacili przynajmniej 6 tys a płacą i tu uwaga nie ma kłamstwa 1900 złotych polskich, żenada. Wymagania z wyższej półki, wszystko na wczoraj, najlepiej i na najwyższym poziomie a placa jak przy zamiataniu podwórka, śmieszna firma która nie ma dla pracowników nawet uczciwej umowy o pracę tylko zmienia nazwę żeby cały czas utrzymywać zleceniowki, szkoda im na wszystko,na płatne urlopy,na godziwe stawki za godzinę, potrafią tylko liczyć sekundy na służbowych i kiedy się logujesz żeby 5 sekund różnicy nie było, każą kłamać klientów, kłamią konsultantów, nawet ta marna weryfikacja myśli że są kimś za 2500 , osoby które są po szkołach gastronomicznych ewentualnie fryzjerzy, wydaje im się że są kimś a są tylko kimś we własnym wyobrażeniu,gnoja innych bo muszą się lepiej poczuć, gdzie indziej by pracy nie dostali

N
@J@

Za kompetencje z pracy nie wyrzucają. Pozdrawiam.

J@
@N

Hehe pozdrawiam Ewa

Colo

Colonade, brednie wypisujesz! Adam akurat jest dla nas w porządku, od zawsze pokazuje, że cały zespół jest dla niego ważny. Można na niego liczyć. Ale ten nasz kierownik...? Z nim się porozmawiać nie da! Cały czas faworyzuje UPC. Przed Adamem udaje, że dla Colonnade też ma czas i tylko wtedy jest dla nas sztucznie miły... Pozer.

Z Adamem pracuje wiele lat. Zawsze można na niego liczyć :) jeśli coś powiedział kierownikowi, to może po to, żeby wziął się do roboty i popracował z Tobą nad poprawą wyników?! Wojtka nie oceniam, za słabo go znam. W Kato rzadko bywa.

Adam K.

Cześć; Będąc wywołanym do tablicy pozwolę sobie odnieść się do zamieszczonego komentarza. Przede wszystkim chcę nadmienić, że zawsze najważniejsze jest dla mnie dobro wszystkich osób pracujących na projekcie Colonnade. Nigdy moim celem nie było, nie jest i nie będzie manipulowanie kimkolwiek. Zależy mi na Waszym komforcie pracy :) Jako, że zwrócono się do mnie personalnie, pozwolę sobie na odpowiedź imienną. Krysiu, Kasiu - jedyną sytuacją którą sobie przypominam mogącą mieć coś wspólnego z zamieszczonym wpisem to ta dotycząca Waszej dwójki. Moje intencje były jak najbardziej pozytywne. Celowo poprosiłem lidera, czyli Kasię o przekazanie konsultantowi, tj. Krystynie informacji, że niestety w środę nie włączę obiecanych rozmów innych osób pracujących na projekcie Colonnade. Niespodziewanie musiałem zająć się czymś innym (branża, w której pracujemy jest dynamiczna), stąd też zależało mi na przekazaniu informacji, iż pojawię się dzień później. Mam w zwyczaju informować pracowników o przesunięciach, ponieważ zawsze robię co w mojej mocy, aby danego słowa dotrzymać. W końcu nikt z nas nie lubi na coś/kogoś czekać niepotrzebnie ;) Mając na uwadze negatywne opinie na temat także innych osób pracujących na projekcie chciałem Was prosić o więcej odwagi! Zdecydowanie lepiej podejść i wyjaśnić pewne kwestie w cztery oczy, niż wylewać pomyje na forum. Właśnie w taki sposób zachowują się dorosłe i odpowiedzialne osoby. Kończąc chciałem podziękować tym, którzy pozytywnie się wypowiadają na mój temat. Raz jeszcze zapewniam, że Wasz interes jest dla mnie priorytetowy! W końcu to Wy tworzycie naprawdę świetny zespół. Żyjcie proszę w zgodzie :)

Kierowniczka Zmiany

Dzień dobry Pani Myslicielko - nie wiem jak sie odniesc do Pani komentarza ale skoro juz zostałam wywołana do tablicy to odpowiem ze nie mam w zwyczaju ukrywac sie jako anonim :) to po prostu nie w moim stylu - nie wiem skad taka pewność w osadzie - moze sie nie znamy? Czy Pani pracuje jeszcze w tej samej firmie? Nie mam w zwyczaju coachowac ludzi na gptime - lubie bezposredni kontakt z czlowiekiem i czesto pracuje z ludzmi na zlaczce, wierze ze wtedy poswiecam im wystarczajaco duzo czasu aby mogli sie rozwijac :) . Pozdrawiam z szacunkiem !

2 pytania i pani przez 20 min opisywała stanowisko prace itp

doświadczenie z klientami, dlaczego ta firma

logo firmy Brand Manager
Jankowo Gdańskie
NRF Poland Sp. z o.o.
logo firmy Specjalista SEM
kolesiostwo!!

najpierw weryfikatora dostaly dwei ulubienice leadera z chorzowa bez zadnej rekrutacji a po fali zlych komentarzy zrobili konkurs ale znowu wygral brat chlopaka drugiego tla na dodatek znowu z chorzowa !!! gdzie sa inne lokalizacjke?! tylko chorzow moze dostawac awansy i wszystko po znajomosci?

...
@kolesiostwo!!

Po znajomości to Ty może pracę dostałeś. Ten brat odszedł z tego (usunięte przez administratora) a nowy weryfikator uczciwie odbył rozmowę. Może zamiast siedzieć na go worku i pisać głupoty weź sie za robotę to może i Ty awans dostaniesz. Tutaj potrzebna jest wiedza do awansów a nie niewyparzony pysk.

Xx
@kolesiostwo!!

Dostały stanowisko bez rekrutacji bo nie było na nią czasu, a teraz nawet czepiają się o otwartą rekrutację … co za ludzie

@Xx

Nie było czasu? Więc dlaczego ktoś niedawno pisał że rekrutacja się odbyła i jest to na go work?

@Anonim

Nie było otwartej rekrutacji, ale to nie w kwestii nas konsultantów jest dochodzenie do tego jak wyglądała zamknięta rekrutacja, albo wybór pracownika i z jakich powodów. Teorie spiskowe na temat tego kto i w jaki sposób dostał stanowisko są po prostu śmieszne

@Anonim

A na jakiej lini taki cyrk ?

@kolesiostwo!!

Tak samo wyglądało skladanie grupy BO do tl M. Jedna zakompleksiona stara panna nie została od razu wybrana to wystarczyło że sie dogadala z siostra chlopala tl i nagle tego samego dnia dana kobieta co ma okolo 30 zaczęła skakac i się cieszyc jak dziecko w przedszkolu. Jak chcesz dobrze wyjsc na zdrowiu psychicznym to radzę odejsc z tej (usunięte przez administratora) wartej pseudo firmy tak jak i ja to uczyniłem

Ktoś

Myślisz że reszta grupy też tak była wybrana ?

@Ktoś

Nikt tak nie został wybrany, ludzie z zazdrości potrafią napisać każda głupotę. Zajmijcie się sobą, swoją pracą i jeśli jest rekrutację to startujcie i walczcie o lepsze stanowisko. Tyle w temacie. Siedzicie jak myszy pod miotłą a w internecie głupoty piszecie.

Jerzy
@..

A jest teraz jakaś rekrutacja? Wiesz coś bo chciałem aplikować i przydałoby mi się info. Pomożesz?

@Jerzy

Niestety nie mam tej informacji ale przyjęcia są praktycznie co miesiąc. Wyślij CV na cv@arteriacs.pl

Fifi

Mail do wysłania Cv Rekrutacja@arteriacs.pl

prac1
@Jerzy

Tak, rekrutują.

Bronisław
@prac1

Bez doświadczenia też szukają obecnie?

@Bronisław

Przyjmą cie do tej pracy nawet jak jesteś największym d@bilem. Także jak nie masz godności albo chcesz ją stracić i chcesz aby pracodawca traktował cie jak psa to zapraszam :)

Panna K. Wiecznie narzeka że ma cukrzyce, że facet ja zostawił i obgaduje wszystkich bo wie że P. A. stanie po jej stronie (A to właśnie ta siostra)

Joanna
@Odpowiedz

serio tak jest? na nic totalnie nie patrzą przy zatrudnieniu?

@Joanna

Patrzą.... Prosto w oczy ????

Szacunek

@Anonim a ty jesteś typowa "Kozak w necie, pi*da w świecie" . Nie umiesz podejść do tej twojej Pani K. I powiedzieć prosto w twarz co cię boli ? Czy tylko na te żenujące wypociny na go work cię stać?? Jesteś żenująca . Naprawdę mi cię szkoda że masz takie życie że musisz innych obrażać . Podłość arogancja i brak szacunku to jedyne co masz bo poza tym to nic . Pamiętaj karma wraca !!!

Jesteś niesprawiedliwą, toksyczną nędzną imitacją człowieka, potrafisz tylko wytykać błędy innym nie patrząc jak ty zachowywalas się w pracy, nie można tak bezczelnie kłamać i do tego ubliżać drugiej osobie tym bardziej że Kasia nigdy ci złego słowa nie powiedziała a może trzeba było, jesteś bez kultury i do tego kłamiesz,powolujesz się na jakieś przeterminowane wiadomości i udajesz ważną osobę, otóż nie jesteś wazna, zostaw swoje opinie dla siebie i ewentualnych przyjaciół jeśli w ogóle ktoś chce się z tobą przyjaźnić , jestem oburzona twoimi opiniami i o pracy i o nas tym bardziej że już nie pracujesz z nami

@Monika

O kogo Ci chodzi? Widzę że są dwa anonimy

Obecny, wkurzony i
@Anonim

Wiem o kim mowa.... Pani k. powinna najpierw sie ogarnąć i nie robić z siebie ofiary, donosząc jednocześnie na każdego na GP. W jej wieku to już pora na wyprowadzkę a nie zatruwać czasu rodzicom

Agata
@Obecny, wkurzony i

A można się dowiedzieć kto to jest?

A jak wygląda praca na placówce w Głogowie? Polecacie?

Xyz
@Nowy

Nie wiem jak Głogów ale zakładam że to samo co reszta. Ruda , chorzow, Sosnowiec..... Na jedno wychodzi. 1min na rozwiązanie sprawy klienta a potem aktualicje danych i zaproszenie do akk. Zrobisz wszystko to - 100% bo się przekroczyło czas rozmowy. - 20% nawet gdy leadujesz ale nie wspomnisz i wszystkim wyżej. Ta firma to porażka

Nie polecam
@Nowy

Musisz tłumaczyć się z każdej sekundy. Jak wywalaja wcześniej do domu to jest krzyk i sprawdzanie czy wszyscy się wylogowali żeby firma za dużo nie musiała płacić. Ale jak trenerka robi wtedy płatne nadgodziny żeby w spokoju pisać zadania na studia gdy większosć ludzi jest zmuszana do wyjścia do domu to oczywiście nikt nie sprawdza, bo tutaj juz działa koleżenskie krycie. Za to jak jest ruch to wtedy jest sprawdzanie czy przypadkiem za szybko nie wychodzisz. Wymagania są jakby tu była umowa o pracę ale nie dają wyrobić godzin kiedy to firmie nie odpowiada. Gdy pytasz kiedy dają umowę o pracę to konsultantki z niedowierzaniem w pytanie mówią "gdy będziesz mieć orzeczenie niepełnosprawności". Czuć słabą atmosferę że każdy chce jak najszybciej stąd uciec, czasem strach podchodzić do kogoś z pytaniem bo nie wiadomo czy ma dobry dzień czy zły. Nigdzie nie spotkałam sie też z takim dużym podziałem na zwykłych pracowników pracujących z klientami, a wyższymi stanowiskami które nie wiedzą/zapomnieli jak wygląda ta praca. Ludzie w tej firmie nie tylko z Głogowa powinni co jakiś czas popracować na infolinii żeby zobaczyli jak wygląda praca zanim zaczną rzucać wymagania albo dawać komentarze o prowadzeniu rozmów, Przerwę powinni też mieć rozliczaną bo zdarzają się momenty gdy na sali nie ma nikogo do pomocy bo wszyscy są na kolejnym papierosie i jak widać po komentarzach nie jest to problem tylko tej placówki. Z zalet mogę wymienić jedynie brak nocnych zmian i jeżeli dobrze trafisz z miejscem to konsultanci są w porządku

Daria
@Nie polecam

Jak widać, nie każdemu mozna dogodzić. Jako wieloletni konsultant na tej placówce, odkąd zmieniła się grupa TL, to chce się przychodzić właśnie do tej pracy. Zero zgrzytów, TL w jednym miejscu posadzeni. W przypadku braku udzielenia pomocy na JUŻ stanowi to nałożenie wielu obowiązków, wiec trochę zrozumienia dla nich. Procedury są tez od tego, aby w miarę możliwości radzić sobie samodzielnie. Jak się słyszy z jakimi sprawami konsultanci przychodzą, to człowiek za głowę się łapie… wiec ja w ogóle podziwiam za spokój jaki jest zachowany z ich strony. Kolejną sprawą jest to, że był przeprowadzany konkurs na TL czy szkoleniowca, to dlaczego nie startowałeś/startowałaś, tylko teraz wylewasz na kogoś takie pomyje? Nie lepiej podejść i porozmawiać? Mówiło się o tym niejednokrotnie, że kogo co boli, można to powiedzieć? Niewłaściwe zarzuty demotywują do dalszej współpracy i chęci jakiejkolwiek udzielania pomocy, wiec warto byłoby się zastanowić, co się pisze na forum. Warto sobie może zadać pytanie, czy ty jesteś wobec siebie fair w tej pracy ze wszystkim, albo czy się nadajesz do wykonywania takiego rodzaju pracy? Albo skoro tak Cię wszystko w oczy kłuje, to może zapytaj o prace zdalną? Pozdrawiam.

@Daria

Mieli problem ze na holdzie poszłam ją szybko siku BO MOGŁAM SZYBCIEJ OBSLUZYC a jak się czeka na pomoc maelrytoryczna to jakoś nie ma problemu z hołdem.

@Daria

Skoro zarzuty demotywuja do udzielania jakiejkolwiek pomocy to moze to nie jest odpowiednie stanowisko dla tej osoby ? Bo jak konsultant nie radzi sobie to najlepiej powiedzieć moze warto zmienic prace , Po to jest pomoc jak sama nazwa mówi , a tu przychodzi sie o pomoc i w zależności od humoru jest udzielana

DGL

Jak ci cos przeszkadza to idz pogadaj z osoba ktora nie udziela ci pomocy

Yyyy

Hipokryzja , hipokryzja i jeszcze raz hipokryzja . Mowienie ze ktos nie nadaje sie na dane stanowisko a być urazonym ze Daria napisała ze warto pomyslec o zmianie pracy jesli nie radzisz sobie bedac konsultantem ;p

Jolanta
@Yyyy

To jakie konsultanci mają obowiązki że takie akcje wychodzą?

pps

a dlaczego w tej firmie nie ma uubezpieczenia dla pracowników

Jak to nie ma?
@pps

Oczywiście ze jest . W każdej chwili możesz przystąpić do grupowego ubezpieczenia

Tosieńka
@pps

Jest xD

kurios
@Tosieńka

czy firma nadal funkcjonuje?, wysłałem cv i cisza, jakie oddziały nadal istnieją?

Trurl
@kurios

A co myślisz że od razu biorą każdego? Za cienki Bolek jesteś. Wyślij od razu na stanowisko prezesa to si3 odezwa.

@Jak to nie ma?

Nie ma ubezpieczenia, pytałam

kurios
@Trurl

nie musisz być od razu taki chamski - w ogłoszeniach gwarantują kontakt z każdym kandydatem. Nie ma portalu gdzie się nie ogłaszają wiec zapytałem. Jezu...

@Gość

Ja pracuję i ubezpieczenie jest

MiłaPani

Długo zastanawiałam się nad tym co napisać i czy w ogóle napisać cokolwiek na temat tej firmy, ale stwierdziłam, że napiszę swoją opinię, może ktoś sobie weźmie ją do serducha. Z mojej perspektywy czasu w tej firmie mogę napisać w pozytywnej części to o ludziach, którzy tam pracują naprawdę fajna, miła, serdeczna, pomocna grupa ludzi mi się trafiła w boksie, co do pracy jako konsultant to również nie mogłam narzekać bo naprawdę mi się to osobiście spodobało. Jeśli chodzi o te aspekty negatywne to ludzie, którzy są ponad " zwykłymi " konsultantami. Wysyłają cię na szkolenia, prawie co dwa tygodnie, aby podnieść twoje kwalifikacje, jednego nie do końca zrozumiesz już musisz ogarniać następne. Wysyłają cię po trzech godzinach do domu bo nie ma " ruchu ", a za pół godziny telefon za telefonem a zostało na przykład paru konsultantów z danego działu. Jeśli potrzebujesz pomocy to lepiej zwrócić się o nią do osób, które pracują dłużej jak ty aniżeli iść do TL bo często cię olewają, sami nie wiedzą jak pomóc, nie mają czasu bądź są co chwila na przerwie. Poprostu masz robić co do ciebie należy, a jak coś zdupcysz to już twój problem, reklamacje i nie masz premii... Ja zaś z mojego doświadczenia wiem, że wysyłają cię na szkolenia z całkiem innej firmy, jeśli się nie zgodzisz to możesz iść do zwolnienia zaś jak się zgodzisz no to tak czy inaczej z nimi się żegnasz i idziesz do innej sekcji, gdzie tam ludzie są jeszcze gorsi. Jeśli nie przejdziesz całego szkolenia w trakcie pracy to hajsu też nie zobaczysz, więc lepiej dla nich bo przynajmniej to im się kasa zgadza. Dla mnie ta firma przyjmuje na konkretny okres czasu, jak im nie podpasujesz to idziesz do zwolnienia, więc najlepiej traktować tą robotę jako dorywczą jako uczeń aniżeli jako pracę stałą.

@MiłaPani

Chyba wiem, kto to napisal i zwolniłaś się zaraz po mnie. Faktycznie nasz box był cudowny

Rap166

Co to ma być za praca strasznie było ze dostosowują się do pracownika ile chce godzin tyle pracuje jednak wielkie go.... Godziny dostaje się tylko po znajomości i mieć trzeba wtyki jedni pracują dzień w dzień po 12 13 godzin a jedni dostają tylko 2 dni w tygodniu bądź wgl nie dostają ... Kpiny niech ktoś coś zrobi z ta firma bo tak nie może być ... Ze ktoś musi lizać (usunięte przez administratora) koordynatorą by dostać godziny ......

.,.

pracuje w tej firmie od ponad pół roku i nie mam żadnych zastrzeżeń pracuje popołudniu do domu mnie nikt nie wyrzuca wyniki mam w porządku wiec kierownik też nie ma problemu wiec nie wiem o co wszystkim chodzi parametry są do wyrobienia

Stokro
@.,.

Pracujesz popołudniu - dlatego nikt Cie do domu nie wyrzuca ;) Poczekaj na zmiany poranne, wtedy zrozumiesz o czym inni piszą.

Haha
@Stokro

Zawsze można się zamienić na godziny popołudniowe, wtedy cie nie wyrzuca

Śmieszne
@Haha

Problem jest w tym, że nie każdy może chodzić na zmiany popołudniowe, chociażby ze względu na studia czy inne zajęcia a jednak ciężko się utrzymać pracując po 3 godziny dziennie, pomińmy juz fakt, że ucinając godziny nie dają możliwości wyrobienia premii za frekfencje czy jakoś rozmów, a no i nie zapominajmy o przymusowych wolnych, które też były rozdawane :)

Haha
@Śmieszne

No to się zdecyduj, albo chcesz pracować po 8 godzin albo na rano. każdy by chciał na rano, ale nie ma tak dobrze.

Pracowałem w tej firmie przez dłuższy czas, atmosfera pracy na duży plus, co do dni wolnych i czasu pracy również można było się porozumieć, ale organizacja i utrzymanie projektów na zerowym poziomie, do pomocy merytorycznej nie ma nikogo na sali, ponieważ góra wychodzi co godzinę na papierosa, albo na ploteczki, a jak już jest to nie potrafi poprawnie odpowiedziec przez co konsultanci otrzymują reklamacje, kolejna sprawa kadra przychodzi do pracy spóźniona o minimum 1h to jest jakiś żart, kiedy nowe osoby siadają na słuchawkę nie ma nikogo, żeby się nimi zajął, obcinanie godzin, najpierw siedzenie po 10h, a później po 2h wyjazd, żeby pracownicy z umowy mogli wyrobić godziny… Dramat, nigdy już tam nie wrócę, żeby być tak pomiatanym…

bulw

Kpina, rok w rok to samo. Przyszedł kwiecień/czerwiec i zaczęło się zwalnianie ludzi po 4, 5 czy 6 godzinach pracy do domu. Po co w lutym czy marcu były prowadzone nowe rekrutacje? Żeby później było kogo do domu wywalać? Nie ma mowy o zarobieniu godnych pieniędzy w okresie letnim, który w tym roku zaczął się baaaardzo wcześnie. Żeby mieć premie, trzeba pracować, ale jak skoro codziennie zmiany z 7,8 czy nawet 9 są zwalniane do domu. Następna kwestia to premia jakościowa, cały miesiąc możesz stawać na rzęsach, żeby twoja średnia z badań jakości była przynajmniej na 95% a ostatniego dnia miesiąca znajdą ci najgorszą rozmowę i ocenią jak najgorzej tylko po to, żeby pozbyć cie ostatniej premii. :) Brak słów.

Vvv
@bulw

Zapraszam na projekty sprzedażowe. Tu godzin pod dostatkiem od poniedziałku do soboty.

Sosnowiec

praca nie bylaby najgorsza gdyby nie kilka minusow. o umowie o prace mozna zapomniec, zawsze jest jakis powod zeby jej nie dac. co raz wieksze wymagania w rozmowach przychodzacych i czasem ma sie wrazenie ze to sprzedaz. a jak potrzebujesz pomocy to idz do biedronki bo tl chyba robia tam drugi etat albo za codzienne wyjscia zawsze w kompletnej grupie maja dodatkowe naklejki na swiezaki. szkoda ze wtedy jest sie skazanym na pomoc merytoryczna ktora niewszystko wie i niewszystko moze. z plusow w miare elastyczny grafik i jak jestes studentem to kasa nie jest najgorsza

HAHAHA
@Sosnowiec

Kompletna dezinformacja i dezorganizacja, premie i systemy motywacyjne są tylko bajeczką. Nierealne do wyrobienia normy, brak szacunku do pracowników i wyzysk. Wciskaniem ludziom w kryzysie zbędnych ofert, które nijak się mają do rzeczywistości. To co się dzieje w tej firmie to istna porażka, zerowa pomoc, nikt nic nie wie, a sam Tauron informuje o zmianach z opóźnieniem albo wcale. Na infolinii klient nic nie jest w stanie załatwić, bo konsultanci niewiele wiedzą. A o tym, żeby sprawa zajęła się osoba decyzyjna czy kompetentna można zapomnieć. Niejednokrotnie każe się klientom pisać maile, na które nikt rzeczowo nie odpowiada

@Sosnowiec

Zgadzam się że wymagania są wygodowane

Smerfetka

Dlaczego zwalniają nas do domu po 3 godzinach pracy?! Teraz arterią kozaczy i gdzieś ma pracowników a za 3 miesiące będą błagać żeby zostać 9 czy nawet 10 godzin, bo w kolejce po 100 osób. Zero szacunku do pracownika!

anonimowy

Nasza kochana firma Gallup Arteria Management niedawno zmieniła nazwę na Arteria Customer Services, więc zachęcam do zostawiania swoich opinii w nowym wątku z aktualną nazwą, tak aby przyszli pracownicy mogli się dowiedzieć jak sytuacja rzeczywiście wygląda, link wstawiam poniżej: https://www.gowork.pl/opinie_czytaj,24688969

Prawda
@anonimowy

Prawda. Gallup juz zmienił nazwę. A wszyscy nadal używają nazwy Gallup hehe

Chorzowski pies

Witajcie moje drogie dzieci, pozwólcie że opowiem wam historię pełna zwrotów akcji oraz niesprawiedliwości, wyzysku i zniewolenia, traumy, chciwości i braku logicznego myślenia. Rzecz dzieje się w formie Gallup Polska która zmieniała nazwę na arteria Customer Services z nadzieję, ze opinie z go worka jej nie dosięgną, historia ta ma miejsc w lokalizacji Chorzowskiej w której są wydawałoby się dwie strony konfliktu czyli Ci którzy chcą pracować i Ci którzy im to uniemożliwiają, w ostatnich dniach zwolniło się bardzo dużo osób, zapytacie dlaczego? Myślę że za 1400zl jako miesięczne wynagrodzenie nikt normalny nie będzie pracował, ale do tego oczywiście jest cała gama wymagań jakich się oczekuję od konsultantów żeby te 1400 dostali, nie zrozumcie mnie źle, nie mam problemu z tym że jakiś leader mnie terroryzuje że mam wyrabiać statystki, bo oboje jesteśmy z tego rozliczani, różnica jest taka że ja zostaje wyrzucany po 3-4-5 godzinach pracy a leader może pracować 8h bo ma UoP a nie Zleceniowke, chciałbym wam przedstawić wspaniałe bohaterki zarządzające ruchem, intelekt tych kobiet to zaiste esencja definicji logistyki, podajmy jakiś przykład... Ruch na linii całkiem normalny po 5-4 osób w większości kolejek, hmmm co zrobić? Oooo eureka mąk genialny pomysł wyrzuce zmiana z 7-8 i 9 do domu żeby po wypłacie (która nawiasem mówiąc wypłacana jest 21 dnia miesiąca) mogła śmiała żreć gruz albo zebrać u znajomych bo nikt za 1400 mieszkający sam się nie utrzyma do tego trzeba odjąć koszt przejazdu ZTM lub samochodem, rachunki itd słabo? No ale wracając do meritum, eureka wywalmy konsultantów do domu, a Ci którzy zostają od razu mają po 30 osób w kolejkach, ruch jest większy, generuje to niezadowolenie klientów, za co i tak obrywamy my jako konsultanci, a wiadomo ze nikt z tym nic nie zrobi bo cała ekipa rządząca to kasta ziomeczków która trzyma się razem, nie wspomnę już o historii romansów i usług świadczonych za zdobycie stanowiska lepszego, bo to tylko plotki w firmie, a plotki jak wiadomo mogą być prawda ale nie muszą, gdyby jednak dodać 2 do 2 to można by wywnioskować że coś jest na rzeczy. Na koniec skromna opowieść o totalitarnych zapędach samej szefowej A. P. Która ma ogromny nieżyt od... Z powodu takiego że ludzie piszą opinie o projekcie Tauronu, wypisuje wiadomości jakoby została naruszona poufność informacji i odgraża się że będą wyciągnięte konsekwencje, no i tutaj pojawiam się ja, osoba nadal pracująca w tym (usunięte przez administratora) która po prostu lubi ta pracę, ale chciałaby w końcu pracować jak normalny człowiek i zarabiać ta minimalna krajowa, że nie wspomnę że jak pani z Kadra ogłasza nabór to mówi że można zarobić od 5-8 tys. W całym tym (usunięte przez administratora) jest kilka osób które są życzliwe i się starają pomoc, ale jest taki łysy leader który ma minę wiecznie niezadowolona jakby za karę był w tej pracy, jedyne co umie robić to mlaskac nerwowo jak się przyjdzie po pomoc z trudnym tematem, bo przecież "korzystajcie z procedur" I nie interesuje nikogo że w nich jest dużo sprzecznych informacji. Teraz co do ludzi broniących weryfikatorow, przestańcie się ośmieszać, Ci ludzie wiecej czasu spędzają na papierosie niż na pracy, oceny potrafią obniżyć za chrzakanie,za zbyt głośne oddychanie itp czasem nawet usiłują wmówić konsuktanta ze to oni dyszą do słuchawki kiedy robi to klient, nikt z takim procederem nie walczy bo każdy ma to w nosie, każdy patrzy na siebie, gdyby wywalić kilka osób które uważają się za geniuszy logistyki i myślą że są niezbędne to byłaby bo to mega fajna robota. Pozdrawiam i odradzam pracę każdemu kto ma do siebie szacunek, ja miałem ale straciłem go zatrudniając się w tej firmie, pewnie niedługo też się zwolnie .

Zgadzam się w 100%

Ralfy
@Zniesmaczona

Zniesmaczona, to co piszesz to bzdury, nikt nie ma pretensji że słuchają rozmów do oceny tylko do tego że mają więcej czasu na sprawdzenie wszystkiego a konsultant tylko kilka minut i na dodatek nie ma szans na zastanowienie się i przemyślenie co było by najlepsze dla klientów tylko musi zadziałać od razu bo weryfikacja po odsłuchu powie że konsultant za długo myśli zamiast udzielić odpowiedzi,że sapie,że kaszle,że kicha a przecież jest człowiekiem i tak samo jak weryfikator powinien móc mieć czas na zastanowienie, weryfikacja to ogólnie kpina, najsłabsze osoby ale ulubione, jeden fajny, mądry chłopak świeży na weryfikacji naprawdę się orientuje, jeden lider młody i naprawdę bardzo życzliwy, reszta powinna zamiatać ulice, głąby kapuściane które myślą że są kimś bo mogą komuś ocenę wpisać, żenada goni żenade

@Ralfy

W którym miejscu piszę, że ktokolwiek ma pretensje, że słuchają rozmów, taką mają pracę i taką wykonuję. Zastanawiałam się jedynie, czego oni słuchają jak nie ma rozmów konsultantów Czytaj ze zrozumieniem a potem komentuj.

Ola
@Zniesmaczona

Nie wiem, czy ktoś się orientuje, ale jest wiele zmian i wiele lokalizacji więc zawsze są konsultacji i klienci

Hehe
@Chorzowski pies

Łysi liderzy chyba po jednych pieniądzach. W Sosnowcu tez jest łysy który na wszystko każe wypisać kz która później zwracają bo „sprawa w kompetencjach infolinii”. Nic nie umie nic nie wie a jak wieczorem jest sam to i tak go nie ma nigdy na sali. Teraz jeszcze dali drugiego młodego lidera. Ma wiedzę ale liderem chyba został bo jego liderka go zawsze faworyzowała a teraz sobie siedzą razem i ćwierkają cały dzień… ich biurko (cwierkajace + łysy) wszyscy omijają bo i tak nie ma pewności czy pomogą dobrze czy odeślą do trenerów

Tauronek
@Hehe

W końcu ktoś o tym napisał !!!! Wszyscy o tym mowia na lokalizacji a efektow brak !!!! To śmieszne żeby szeregowy pracownik wiedział więcej niż kierownik

Cała smutna prawda .....

Lalka

Oddział Chorzów to nieporozumienie,od dłuższego czasu codziennie nakaz wyjścia wcześniejszego do domu, zmiany 7,8 a nawet 9 o godzinie 10.30 najdalej 12 do domu, nikt nie zastanawia się z wydających te zarządzenia że ludzie pracują dla pieniędzy a nie dla zabawy, żeby dostać wypłate trzeba mieć przepracowane godziny a ruch niestety uważa że konsultanci chyba pracują dla satysfakcji i nie muszą płacić czynszu czy jeść, wypłaty przez to na wysokości 1000 zł i nie ma widoków na lepsze bo linia z jakiegoś powodu pusta, czyżby inny podwykonawca przechwycił klientów czy jakiś inny powód jest że ludzie nagle stracili chęć załatwienia sprawy, chyba nadal ludzie potrzebują prądu i w tym względzie raczej nie zmienia się nic, oczywiście najważniejsze jest że kadry coraz więcej, kilka konsultantów odbierających połączenia i dwa razy więcej osób odsluchujacych rozmów których za wiele nie ma, czy faktycznie potrzeba aż tyle osób do weryfikacji skoro nie ma co robić, podwyżki brak, czas pracy skracany,widoki na przyszłość raczej mizerne, ciężko zrozumieć bo o pracownika trzeba dbać żeby chciał zostać,w tej firmie raczej dba się tylko o kadrę

@Lalka

Popieram ten post, nikt z ruchu pewnie nie kończy pracy po 2, 3, godzinach i w dniu wypłaty otrzymuje 1000 zł. O pracownika powinno się dbać, doceniać i szanować. Niestety jest coraz gorzej. Ciekawa myśl co stało się z klientami, którzy potrzebują pomocy, czasem było tak że nie dało się oddechu złapać a teraz pustki Czyżby coś się kończyło? A jeśli chodzi o ten kątek towarzystwa wzajemnej adoracji czyli,, zakaz podchodzenia do weryfikatorów,, to też racja Co oni robią skoro konsultanci nie mają rozmów.

Racja
@Lalka

Zgadzam się z ta opinia w 100%, w Rudzie jest dokładnie tak samo, po 3/4h pracy ludzie są zwalniani do domu. Czy pracujesz tutaj pare lat czy pare miesięcy, dalej traktują cie tak samo Ch**owo. Zatrudniali masę ludzi w okresie świątecznym, po czym jak nie było ruchu na linii wysyłali na inne projekty a kto nie chciał iść na inny projekt dostawał wypowiedzenie. Radze omijać te firmę szerokim łukiem, zero jakiegokolwiek szacunku do konsultantów. Osoby zarządzające ruchem chyba myślą ze jedyne nasze zajęcie to praca i każdy może przychodzić na popołudniowe zmiany, przecież my nie mamy innych obowiązków oprócz pracy. Maja umowę o prace i nikt ich nie wyrzuci przecież do domu wcześniej :) a zdobyć tutaj umowę o prace jest ciężej niż gdziekolwiek indziej.

@Zniesmaczona

Szukają rozmow, które mogą wam dobrze ocenić bo co niektórzy mają ciężko zapamiętać kilka obowiązkowych rzeczy, o ktore muszą zapytać podczas rozmowy.

ŻENADA
@Lalka

Również zgadzam się z powyższa opinia. Traktują nas jak g*wno. Kiedy jest ruch to każą nam przychodzić wcześniej a teraz żeby zostać 8h w pracy musisz przyjść na popołudnie. Ludzie przecież nie maja innych zajęć niż siedzenie w pracy. Osoby zarządzające ruchem maja gdzieś to ze tutaj pracują ludzie którzy utrzymują się z tej pracy i maja do opłacenia rachunki. Nie polecam tej firmy dla osób którym zależy na normalnej pracy i które chca normalnie pracować.

Helena
@ŻENADA

Najlepszy tekst o godzinie 10: zmiana z 7 kończy prace o 10, miłego dnia. Może ona będzie miała miły dzień, bo sobie pójdzie na imprezę czy na spacer do parku, a ja nie będę miała co dziecku do gara włożyć, bo po 3 godzinach pracy to nic nie zarobię.

Miki
@..

Nie opowiadaj takich rzeczy, większość ludzi radzi sobie całkiem nieźle, chodzi o to że odsłuchując rozmowy weryfikacja ma na sprawdzenie procedur czas którego podczas rozmowy konsultant nie ma,5 minut to czas handlowy podczas którego masz zweryfikować dane klienta, zapytać o powód kontaktu, wysłuchać koncertu życzeń klienta oraz znaleźć rozwiązanie jego problemu, czasem wysłać zgłoszenie a zdarza się że i dwa, zalidowac, zapytać o ogrzewanie gdzie klient reaguje jak przysłowiowy pies bo faktycznie co nam do tego czym ogrzewa dom, następnie zamknąć sprawę i uzupełnić drzewko,to wszystko ma zająć 5 minut a zazwyczaj klient dzwoni w sytuacji kiedy wszystkie możliwości już wyczerpał i na zabudowę licznika w lokalu firmy czeka 5 tydzień, weryfikacja chyba zapomniała jak to jest być przysłowiowym cielęciem a dodameze kilka osób z weryfikacji nie posiada nawet wszystkich umiejętności, nie umieją zrobić w aums praktycznie niczego, dwóch facetów którzy są naprawdę super , wiedzą gdzie szukać i jak zrobić reszta to kloce bezwartościowego drewna nie mające zapewne nawet wyższych studiów

Helena
@Miki

Ale czego się dziwisz jak dziewczyna znała pytania na rozmowie rekrutacyjnej a potem ściągnęła swoich przyjaciół. Dla was taka osoba jest autorytetem? Tak jak piszesz my mamy na rozmowę 5 minut by udzielić informacje klientowi, natomiast weryfikatorki sprawdzają godzinę czasu na szukanie w procedurach kropka w kropkę czy czasem nie zapomniałeś o czymś poinformować.

Ela
@Helena

Na pewno znały te skomplikowane pytania, wzory i wyliczenia xd widać że chyba ktoś nie wie jak wygląda rozmowa rekrutacyjna

...
@Miki

Skąd niby możesz wiedzieć jakie ktoś ma umiejętności ? Sądzę że cały zespół weryfikatorów jest na tym stanowisku bo ogarniają wszystko jak trzeba i są dobrzy w tym co robią. Ja osobiście nie dałabym rady słuchać takich ludzi jak ty, którzy zapewnie nie radzą sobie najlepiej (w twoim mniemaniu zapewnie najlepiej). Pewnie nie masz pojęcia jak wyglada to od środka i w jaki sposób wyglada praca na każdym innym stanowisku w kadrze, bo niby skąd ? Ja pracuję tutaj dobre kilka lat i widzę jak wszystko się zmienia, widzę jak z każdym rokiem pojawia się coraz więcej zawistnych osób które nie wiedzą co i jak, ale zawsze wiedza lepiej. Narzekanie, wyzywanie, czy wytykanie palcami danej osoby to kolokwialnie rzecz biorąc gruba przesada, a właśnie to się dzieje w firmie jak każdy rozgaduje niestworzone historie, bo „ja wiem”.

B

Oddział GallUp Częstochowa - napiszę szczerze, że jest to ciężkie callcenter do oceny. Z jednej strony można stwierdzić, że pierwsze wrażenie jest dość okej - młody zespół, duże pomieszczenie socjalne i ogólnie w fajnym miejscu, bo blisko centrum, aczkolwiek pierwsze wrażenia zazwyczaj bywają złudne i podobnie było w tym przypadku. Obiecują pracę zdalną po wdrożeniu, a później nie wywiązują się z umowy, trochę brak szacunku do pracownika, który chce pracować na danym projekcie z jakiegoś konkretnego powodu, a okazuje się, że nim zacznie być praca zdalna to projekt dobiega końca. Warto się doinformować wcześniej, jeśli jesteście poważną firmą (na jakimś poziomie poważną chociaż..) o zmianach. I nie, gadanie, że to nie jest wasza wina jest bez sensu, bo to jest wasza wina i wina waszego zarządzenia i (usunięte przez administratora) w organizacji. Podejście kierowników, trenerów etc. jest troszkę niepoważne, trzeba typowo lizać (usunięte przez administratora) aby mieć wtyki, obrażają się, gdy coś nie idzie po ich myśli. Ale jak to callcenter - jak czegoś chcą to cię męczą proszą, a jak ty to mają cie totalnie w d*pie. Nie wiem, czy jest to callcenter wzajemnej adoracji, czy poważni ludzie, którzy traktują pracowników również poważnie;) niektórzy niestety są zbyt infantylni jak na to stanowisko, które polega na zarządzaniu ludźmi, chodzi konkretnie o trenerów, którzy totalnie nie ogarniają, a potem mają do ciebie pretensję. Projekt na PGNiG jest projektem śmiechu wartym - ciężko się dziwić, że po szkoleniu już ludzie uciekają i nie ma ludzi do pracy, a jak pracują to w żenujących warunkach słysząc tylko, jak jesteś np. **** pracownikiem i ciągłe krzyczenie na sali. W takich warunkach nie da się pracować :) Rozumiem, że idąc do callcenter, piszesz się na pracę z wariatami, ale do callcenter idą tez normalne osoby, które chcą sobie dorobić. Ogólnie należy pamiętać, że idąc na inny projekt niż UPC, nie masz co liczyć na stałą pracę, raczej 1-2? Albo przeskakiwanie z projektu na projekt - raz w jednym na 1 msc, drugi może 2 miesiąc. Jeśli jesteście osobami szanującymi swój czas, lepiej szukać może gdzie indziej, niestety w GallUp Czestochowa nie masz pewnika, że będzie to stały projekt, albo chociaż na dłużej niż 1 msc lub max 2. Jeśli chodzi o kierownika, to powinien sobie uświadomić, że praca jako kierownik nie sprawia, że jest lepszy od innych, bo jest to callcenter, nie zadna godna pochwały firma. No i szkoda, że niektóre osoby pracują bez umowy;) Może tym też powinny zainteresować się kadry.

Porażka

Zwolniono daną osobę, bo nie przychodziła na czas w grafiku. Co to ma być? To zlecenie, przychodzisz kiedy chcesz. Gdybym wiedziała, że tak to będzie wyglądało i będę za to zwolniona to nigdy bym nie przyszła. Co do reszty? "śmiechu warte. Zwolniła mnie tl która sama nie ma wszystkich kwalifikacji, dodatkowo z tego co widziałam awansowały osoby bez żadnego konkursu. Ja p*******, co to ma być? Tam pracują tylko psychole. Laska która ma tatuaże od stóp do głów, facet z tatuażami na twarzy, ruda anorektyczka która myśli że wszystkim chce pomóc a tak naprawdę robi z siebie pośmiewisko, koleś z głosem kobiety, facet który ledwo chodzi i nadaje się na grupę inwalidzka, grube baby pełne kompleksów, tam nie pracuje nikt normalny. Totalna patola.

Enzo
@Porażka

Śmieszna to jest Twoja opinia. Wygląd czy schorzenia danej osoby nie świadczy o jej braku kompetencji i jakiejkolwiek wiedzy (której chyba Tobie brakowało, a z pewnością empatii i samodyscypliny).. Z takim nastawieniem daleko nie zajdziesz. Polecam terapię grupową dla frustratów.

@Porażka

Porażka Ty jesteś totalna porażka Nie obrażaj ludzi, szaanuj innych a wtedy i Ciebie będą szanować

Odp
@Porażka

No właśnie! To zlecenie! Można zwolnić kiedy chcą!

ale to ty dzwonisz????

ale to ty dzwonisz????

z@bij sie
@Porażka

Wytatuuj sobie (usunięte przez administratora) na czole, żeby ludzie od razu wiedzieli z kim mają do czynienia.

x
@Porażka

Poziom intelektualny jest zdumiewający. Jak jest umowa zlecenie, to się można spóźnić 15/20min . Ja mam zupełnie odmienne zdanie na temat znanych mi osób. Co do kierowniczki, to nic jej nie umknie, wszystko zauważy co się dzieje w grupie, rozwiązuje problemy i dzięki temu tworzy fajną atmosferę. Będę tęskniła właśnie za ludźmi i tą atmosferą

w Sosnowcu jest fajnie

Fajnie jest byc trenerem na projekcie na T w Sosnowcu. Te co są akurat to albo są na fajce, Albo w sklepie, albo w kuchni na kolejnej kawusi, albo znów plotkują, albo nie ma ich wcale. taka praca też mi sie marzy. Jak my odbieramy 40 telefon na dzien to one siedzą po 2godziny w kuchni na sniadanku albo obiadku. Ciągle w kuchni i ciagle papieroski. A jak juz mamy szkolenie to nagle w połowie trenerka wychodzi a w jej miejsce wchodzi jakiś niedouczony konsultant. A potem teele nas ściągają za błędy w rozmowach i zle kz. Szkoda ze nie ma nas kto nauczyc bo trenerki mają zawsze ciekawsze zajęcia. Moze warto zeby ktos z góry się tym zainteresował i sprawdził jak te szkolenia robią i kto je robi no bo chyba też mają jakiegos przełożonego nad sobą? Jeszcze ostatnio miała miejsce taka sytuacja, że podchodzę po pomoc z nową procedurą do trenerki która była widoczna na gptimie a na stanowisku ani nigdzie jej nie ma. Po czym przychodzi do pracy 40 min później. To jak to wychodzi w trakcie pracy albo trenerzy są zalogowani 24h na dobę?wszystko oczywiscie jest do potwierdzenia przez kazdego konsultanta, no moze oprocz pupilkow bo wszystko na sali i w kuchni jest widoczne. Masakra ja tez chce tak pracowac i miec ich wyplate

J
@w Sosnowcu jest fajnie

Akurat trenerki to mamy najlepsze! K zawsze pomaga, odbiera telefon nawet jak dzwonię o 18/19 bo nie ma nikogo kto mógłby udzielić pomocy. Miałam szkolenie zdalnie z jakimś trenerem z rudy i było milion razy gorsze niż zdalnie szkolenia z naszymi dziewczynami. Niestety większość zapomina że i trenerzy i tl mają prawo do przerwy i wielki ból (usunięte przez administratora) o to że chcą się w spokoju napić kawy- względnym spokoju bo i tak jak jestem na lokalizacji to widzę że non stop ktoś wchodzi do nas po pomoc

Tak!
@J

Dokładnie tez miałam szkolenie z tym panem z rudy. Fabian chyba Nic nie zrozumiałam ze szkolenia które wstępnie miało trwać 3 godz a trwało 1,5 a później i tak uczyłam się tego nowego systemu z naszymi trenerkami w Sosnowcu i dopiero wiem co i jak

Dokladnie
@Tak!

Fabian przyjmuje taktykę, ze dla niego to łatwe to dla nas tez będzie. Bardzo mało powtórzeń, wszystko na szybko i nic potem nie umiem na linii.

@Dokladnie

Dziwne, odbywając szkolenia z F. Zawsze miałam najlepszy obraz wszystkiego. Najwięcej zawsze wyniosłam z jego szkoleń. Może kwestia słuchania i zadawania pytań? Zawsze trenerzy pytają o to czy coś jest niejasnego w tym co przekazali i nigdy nie robili problemów z powtórzeniem. Nie krępujcie się i pytajcie a wszystko będzie jasne.

Zostaw merytoryczną opinię o Gallup Polska - Ruda Śląska

• Jak się pracuje w Gallup Polska?

Zobacz opinie na temat firmy Gallup Polska tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 220.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Gallup Polska?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 187, z czego 20 to opinie pozytywne, 123 to opinie negatywne, a 44 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Gallup Polska?

Kandydaci do pracy w Gallup Polska napisali 17 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Gallup Polska