Opinie o Centrum Obsługi Powypadkowej Codex Sp. zo.o. w Rzeszów

Specjalizujemy się w profesjonalnym dochodzeniu roszczeń - finalnie odszkodowań za straty poniesi

Branże: Doradcy biznesowi

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Centrum Obsługi Powypadkowej Codex Sp. zo.o. w Rzeszów

Jola R.

Dziękuję za pomoc.

aaa

Także dziękuje. Pozdrawiam,

bk

Właśnie powinieneś opisać (nic tak nie pomaga przy podejmowaniu decyzji) jak konkrety.

k.l.

Najlepsza Kancelaria na rynku , wysokie odszkodowania , klienci zadowoleni . W czasie rozmowy z klientami i pracownikami wyczuwa się zadowolenie i chęć pracy i współpracy .Złe opinie piszą ludzie , którym zawsze nic się nie podoba i nic się nie udaje .Zazdrość i złość szkodzi urodzie , konkurencja tylko się cieszy ale i to nie pomoże bo prawda jest jedna , Codex jest najlepszą Kancelarią na rynku , ten kto nie współpracował nic nie może na ten temat powiedzieć .

DAVID27

Bardzo dobra firma, szybko bardzo szybko uporali się z moją sprawą no i na koncie jest fajna kwota. Polecam Panią, która z nim współpracuje, jest tak bardzo rzetelna i profesjonalna, że drugiej takiej życzę każdemu. Współpraca przebiegła szybko i bardzo sprawnie. POLECAM KAŻDEMU bo warto

Referent

Bardzo dobrze, konkretnie, rzeczowo. Prezes bardzo w porządku człowiek, widać, że szuka dobrych ludzi do pracy, że dba o tą firmę, o klientów.

logo firmy Magazynier
Opacz-Kolonia
Diabetyk24 Sp. z o.o.
logo firmy Serwisant Rowerowy
logo firmy Kierownik Regionalnej Sprzedaży
Słupsk
........

nik glupoty gadasz albo kombinowales albo z konkurencji jestes. dopiero inne firmy oszukuja. ja bylem w innej to nic nie dostalem a jeszcze 400zl stracilem i dotarlem do codex i byl efekt. niewielki bo male obrazenia ale byl.

info klient codex

pamietaj ze jak codex prowadzi sprawy w sadzie to dobrze to robi a ze trwaja to inna sprawa.sad tu wyznacza terminy.a co ? podnieca cie ze inne firmy szybciej to robia? to idz do innych i puzniej placz bo zakoncza sprawe ugodowo i ze oni zarobia i ubezpieczyciel a ty dostaniesz grosze. codex prowadzil mi sprawe moze i dlozej ale walczyli o pelna pieniadze i tak ma byc

darek

zgadzam sie ze codex to dobra firma. inne kancelarie to zaraz po wypadku sie narzucaja(usunięte przez administratora)

tomek

gdy po wypadku chcialem powierzyc sprawe to konkurencja codexu jak u mnie byla to strasznie krytykowali codex. i wiecie co? nie mieli racji bo jak przyszlo co do czego to spartaczyli sprawe i codex ja musial wyprowadzic i dali rade. tu zwracam uwage tym co krytykuja codex ze nie maja racji i jak nie potrafia uczciwie to niech portki na bazarze sprzedaja a prowadzenie spraw niech zostawia codexowi.

Pracuję w CODEX od ponad 3 lat. Zarabiam dużo ponad najniższą krajową. Praca w dobrych godzinach 8-16, nie ma nadgodzin. Prezesa wszyscy w firmie bardzo szanują, jak i pozostałych Członków Zarządu. Są zawsze dostępni, pracują dłużej od nas w ciągu dnia.Ja nie szukam innej pracy - to o czymś swiadczy. Jak czytam te wyssane z palca, niczym nie poparte bzdury konkurencji to aż żal się robi, że tyle w ludziach nienawiści i zazdrości, że ktoś stworzył fajną firmę, gdzie ludzie chcą pracować.

Magda

Przeszłam wiele profesjonalnych szkoleń w CODEX - nigdy za te szkolenia nie płaciłam, to nie wiem o jakich Pan mówisz, chyba raczej nie o szkoleniach w Codex...Codex ma dobre szkolenia i nie bierze kasy za nie.

JOZEK

JAK MA COS POWIEDZIEC O cODEX TO POWIEM -NA PEWNO SA UCZCIWI I JAK BYLI U MNIE TO NIE KRYTYKUJA INNYCH FIRM TAK JAK TO ROBILI INNI PRZEDSTAWICIELE INNYCH FIRM. JESTEM ZADOWOLONY Z KODEX

JOZEK

klient

ja to poznalem Codex. mialem dac im sprawe ale z konkurencji ich krytykowali to dalem konkurencji i konkurencja nic nie zrobila wiec wrucilem do Codex. wtedy konkurencja straszyla mnie zeby im zaplacic lecz Codex dal sobie z nimi rade i sprawe mi tez wygrali w sadzie. polecam Codex a odradzam firmy na litere VO...

bozena

ja korzystalam dwa razy z uslog codex i doceniam to co zrobili. polecam

darek

mi prowadzil sprawe prywatny adwokat i mialo byc dobrze a wyszlo zle. uzyskal male pieniadze i polowe zabral. dotarlem do firmy codex i oni dokonczyli sprawe bardzo dobrze. codex jest wedlog mnie uczciwa i dobra firma i adwokatow maja dobrych

robert

polecam codex. podejrzewam ze ta krytyka to od konkurencji ktora im do piet nie dorasta i nachalna zaraz po wypadku. codex ze wszystkich co u mnie byli wypadli najlepiej i ze sprawa trwala to i efekt byl a nie tak jak koledze inna firma zakonczyla szybko i z ugoda za mala kase a teraz sie choroba zrobila z obrazen i juz nic nie dostanie bo ugoda. ponownie majac wybrac to wybral bym codex

klient

codex to dobra firma a walka o odszkodowanie o trodna droga.konkurencja ich zle opisuje i nie prawda ze codex to zla firma. ja widzialem u nich konkrety czyli jakie maja osiagi w sadach bo poprosilem o wyroki i powiem tak ze konkurencja nawet w polowie nie osiaga tego co codex. konkurencja krytykom nadrabia . polecam codex ja jestem zadowolony.i dodam ze konkurencja ich krytykuje bo nie daja rady inaczej a codex ma podejscie takie ze ich przedstawiciel nikogo nie krytykowal lecz myslal o mnie.

karola

miałam prowadzoną sprawe przez firme CODEX szybko fachowo i sumiennie, moja sprawa była z tych raczej beznadziejnych jak to stwierdził przedstawiciel WOTUM dla CODEXU nie było sprawy , wiedziałam ze nie jestem jedynym klientem i po 24 h pieniądze nie wpłyn, po upływoie 4 miesiecy kwota jaka otrzymałam przerosła moje najsmielsze oczekiwania . zawsze i kazdemu z czystym sumieniem moge polecić ta firme, ktos kto pisze bzdury na temat tej firmy jest nieuczciwy sam z soba

Paulina z Kolbuszowej

Polecam wszystkim ktorych dotkneły tragedie wypadkow .Ja skorzystałam i jestem bardzo zadowolona na pieniazki czekalam ok 2 mce ale za to kwota prekroczyła moje najsmielsze oczekiwania .Polecam wszystkim niezdecydowanym

Karolina z Krakowa

CODEX - to dobra firma, zanim skorzystałam z ich usług, to zadałm kilka pytań - nie okłamali mnie w ani jednym, wszystko odbyło się tak jak obiecali. Najważniejsze, że codziennie robią przelewy klientom i nie trzeba czekać długo na pieniądze.

Zostaw merytoryczną opinię o Centrum Obsługi Powypadkowej Codex Sp. zo.o. - Rzeszów

• Jak się pracuje w Centrum Obsługi Powypadkowej Codex Sp. zo.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Centrum Obsługi Powypadkowej Codex Sp. zo.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Centrum Obsługi Powypadkowej Codex Sp. zo.o.?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Centrum Obsługi Powypadkowej Codex Sp. zo.o.?

Kandydaci do pracy w Centrum Obsługi Powypadkowej Codex Sp. zo.o. napisali 4 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Centrum Obsługi Powypadkowej Codex Sp. zo.o.