Centrum Obsługi Powypadkowej Codex Sp. zo.o.

Opinie o Centrum Obsługi Powypadkowej Codex Sp. zo.o.

Podałby ktoś z Was jakieś rady odnośnie rekrutacji w Centrum Obsługi Powypadkowej Codex Sp. zo.o.? Na co zwrócić uwagę? Zapewne zainteresuje to osoby chcące się tam zatrudnić.

Zainteresowany

Czy firma normalnie funkcjonuje?

Centrum Obsługi Powypadkowej Codex Sp. zo.o.
pracodawca
@Zainteresowany 12.05.2018 19:51

Witam. Tak, jak najbardziej funkcjonuje normalnie.

Maja

Dzień dobry, sporo z tego wątku można dowiedzieć się na temat usług jakie oferuje firma Codex. Mnie zaś interesuje to jaka atmosfera panuje w tej firmie. Czy sprzyja ona ogólnym warunkom pracy? Czy ktoś z Was mógłby polecić angaż do tej firmy?

mariusz

brak rozliczeń na czas, problem z jakąkolwiek informacją na temat spraw, porażka

Atmosfera w miejscu pracy odgrywa coraz istotniejszą rolę. Czy tak samo jest w Centrum Obsługi Powypadkowej Codex Sp. zo.o.? Podzielcie się informacjami, wyrażając swoją opinię na ten temat!

Bartosz

Jaki jest powód tej ciszy na forum?

Centrum Obsługi Powypadkowej Codex Sp. zo.o. opublikowała na stronie GoWork.pl ogłoszenia o pracę /oferta/konsultant-doradca-ds.-odszkodowan-marketing-4g,6280782,kluczbork Czy warto starać się o pracę?

Cerber

Lubię taką pracę i szukam ofert w firmie ale nie moge ich namierzyć. Dajcie info jak ktos wie o nowej ofercie.

Erka77
@Cerber 18.01.2017 17:57

Panie jak Pan lubisz taka robotę to wystarczy wejsc na ich stronę i podobnie jak na innych stronach firm z tej branzy ofert pracy jest maaaaasa ! Szkoda tutaj pajacowac i podpuszczac innych ze to niby w codexie tak trudno pracę znaleźc

@Cerber 18.01.2017 17:57

Witam, aplikacje prosimy przesyłać na adres: rekrutacja@codex.org.pl z dopiskiem nazwy miasta w tytule. Prosimy o dopisanie na CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Centrum Obsługi Powypadkowej CODEX Sp. z o.o. sp.k., dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 29.08.1997 r., Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 926 z późn. zm.)

Apropo

I co, udało się ?

rodzina R.

Codex był jedyną Kancelarią, które doprowadziły moją sprawę do finiszu..Od poprzednich 5 otrzymałem odmowę i usłyszałem: nie ma szans, nie uzyskamy nic dla Pana i rodziny (w sumie 4 osoby)...a tu proszę, Codex znalazł sposób i UFG wypłaciło nam naprawdę niezłe pieniądze, i to bez procesów sądowych. Wielki ukłon w stronę firmy i pani Lucyny. Oni naprawdę pracują z sercem. Polecam wszystkim!

KLM
@rodzina R. 27.05.2015 19:45

Bo nie dałeś szans innej.

Zadowolona

Cieszę się, że Centrum Obsługi Powypadkowej Codex zajął się moją sprawą. Słyszałam o firmie dużo pozytywnych opinii. Wiem, że takie sprawy jak moja prowadzą ludzie tu zatrudnieni i to pewnie od ich zaangażowania zależy wynik końcowy. Jestem wdzięczna

@Zadowolona 17.10.2017 10:57

Dziękujemy :)

@Zadowolona 17.10.2017 10:57

Witam, bardzo dziękujemy za opinię :)

fdfd

tak to prawda ostatnia oferta byla na stanowsiko konsultanta/doradcy do spraw odszkodowań ale to było jakos bardzo dawno temu z tego co kojarze chyba..

@fdfd 28.07.2016 17:07

Linek

Mam doswiadczenie w takiej pracy i chętnie złożę u nich swoje CV. Zależy mi na rejonie lubelskim czy ktoś orientuje się? Jak przedstawiaj się tak z grubsza zarobki?

@Linek 30.01.2017 19:42

Anna

Jaki jest powód, że od kilku miesięcy nie piszecie na forum? Chciałabym aplikować i przy okazji coś się dowiedzieć.

@Anna 03.10.2017 18:53

Witam, Pani Anno jeśli jest Pani zainteresowana współpracą aplikacje prosimy przesyłać na adres: rekrutacja@codex.org.pl z dopiskiem nazwy miasta w tytule. Prosimy o dopisanie na CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Centrum Obsługi Powypadkowej CODEX Sp. z o.o. sp.k., dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 29.08.1997 r., Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 926 z późn. zm.)

Romek

Czyżby nic się nie działo w firmie? Jaki jest powód takiego milczenia? Interesuje mnie praca w firmie dlatego szukam kontaktu z pracownikami, może ktoś sie odezwie? Dobrze jest dowiedzieć się, że klienci są zadowoleni .

@Romek 10.10.2017 10:10

Witam, Pani Romku j eśli jest Pan zainteresowany współpracą aplikacje prosimy przesyłać na adres: rekrutacja@codex.org.pl z dopiskiem nazwy miasta w tytule. Prosimy o dopisanie na CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Centrum Obsługi Powypadkowej CODEX Sp. z o.o. sp.k., dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 29.08.1997 r., Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 926 z późn. zm.)

Bogusława

23.09.2017r. Bardzo dziękuję Panu Mateuszowi Maligowi ,za prowadzenie mojej sprawy odszkodowawczej ,która zakończyła się bardzo pomyślnie. Dziękuję również Pani Ani Cach i Panu Andrzejowi Stańczykowi za to ,że potrafili mnie do siebie i firmy "CODEX"przekonać. Życzę Wam wszystkiego co dobre.

Rycerz

Codex ma dosyć trudny zakres działalności i stąd biorą się spięcia.

Maja

@stefan a jak Ty oceniasz codex jako pracodawcę? Chętnie dowiemy się więcej na temat Twoich doświadczeń z firmą. Bardzo cenne będą wypowiedzi merytoryczne, które pokazują za co warto firmę chwalić, a co jeszcze w niej należałoby zmienić. Mam nadzieję, że rozwiniesz swoją wypowiedź. Takie dodatkowe informacje będą bardzo istotne dla osób, które zastanawiają się nad zmianą miejsca zatrudnienia i trafiły na ten wątek szukając czegoś więcej na temat firmy.

Lilipop

Pracownicy Codexu mogliby się bardziej postarać pisząc te laurki na swój temat ....

stefan
@Lilipop 15.10.2015 11:18

zgadza piszą super o sobie a w rezultacie porażka

Filip

Temat odszkodowań to bardzo trudny temat. Zawsze będzie jedna strona nie dość zadowolona z końcowego wyniku.

Benek

Myślę, że specyfika pracy jest dość trudna i nie każdy radzi sobie stąd takie niezadowolenie.

Natalia

Zależy mi na pracy w Codex-ie ale niestety nie mogę znaleźć żadnej nowej oferty. Bardzo podoba mi się taka praca. Na jakie zarobki można liczyć? Jaka jest atmosfera w firmie, to jest dla mnie również ważne.

Maja

Słyszeliście o stałym programie pt.: Akademia Rozwoju Codex? Jest to 12 miesięczny program rozwoju osobistego dla menedżerów i pracowników wszystkich szczebli zarządzania w Codex, realizowany we współpracy z Instytutem Copernicus pod opieką eksperta Roberta Kroola. Jeśli chcecie dołączyć do zespołu aktualne oferty znajdziecie pod linkiem: https://codex.org.pl/praca/aktualne-oferty-pracy/

Rycerz

Firma na bardzo specyficzny charakter działalności. Żeby nie było zastrzeżeń do pracy załogi muszą być surowe reguły. Wiadomą rzeczą jest, że sprawy odszkodowań są korupcjogenne i szefowie nie mogą odstępować od ustalonych procedur.

bgfv

@alek no nie wiem czy cos na to wskazuje bo przecież od dawna nie było od nich zandych ofert pracy ale jezlei Ci jakos bardzo zależy to w sumie można będzie jakos bezpośrednio się z nimi skontkaotwac i zapytać i będziesz od razu wiedział przecież ,,

były pracownik

(LECH) - pracowałem w systemie prowizyjnym, kasę dostawałem po zakończeniu prowadzenia sprawy klienta przez firmę a to trwa. Jak rozstałem się z Codexem to miałem jeszcze wiele spraw, które nie zdążyły mi się rozliczyć i dlatego te prowizje dostaję teraz mimo, ze już nie pracuję. I to jest w porządku z ich strony, bo w innych firmach jak odchodzisz to nie zawsze chcą wypłacać. Wiem, że teraz mają też inne systemy rozliczeń i kasę dostaje się szybciej.

emerytmundurowy

Witam Moja firma również wypłaca należne kwoty po rozwiązaniu umowy, mamy to zagwarantowane w umowie.Chcesz więcej wiedzieć napisz, nadmieniam ,że nie mamy żadnych lojalek można oddawać tam gdzie sie chce, w przeciwieństwie do firmy z " jasnego miasta".Pozdrawiam

były pracownik

A ja rok temu przestałem pracować w Codex ponieważ wyjechałem za granice z żoną. I jestem bardzo mile zaskoczony, bo firma do dziś regularnie płaci mi moje prowizje. Super i szacunek dla firmy:-)

Pracuję w Codex 4 lata. Zawsze wypłata na czas, nigdy się nie spóźnili. Dla chcących pracować to super firma, a jak ktoś szuka łatwego zarobku nic nie robiąc, to niech idzie gdzie indziej. No i atmosfera jest bardzo dobra, a to jest również ważne. Ja jestem zadowolony i nie szukam innej pracy.

Y66

warto popytać o historię tych co podjeli decyzję o zrezygnowania z pracy w Codexie i przejściu do konkurencji, i co się wtedy dzieje z ich sprawami i prowizjami ? :-(

Agata

Witam, ja i moja rodzina polecamy Firmę Codex. Prowizja rozsądna, bardzo dobra współpraca. Bardzo fachowi i mili ludzie tam pracują. Z odszkodowania jesteśmy bardzo zadowoleni. Wszystkim niezdecydowanym polecam, nie zawiedziecie się. Agata z rodziną

bgfv

@Bardzo ale co masz konkretnie na mysli? ze co sie dobrze dzieje..? bo ja to czekam na jakies oferty pracy od nich a z tego co widze to od dawna niestety nic ne ma

Zostaw opinię o Centrum Obsługi Powypadkowej Codex Sp. zo.o. - Rzeszów

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Centrum Obsługi Powypadkowej Codex Sp. zo.o.