Opinie o Centrum Obsługi Powypadkowej Codex Sp. zo.o.

Zadowolona
użytkownik zarejestrowany

Cieszę się, że Centrum Obsługi Powypadkowej Codex zajął się moją sprawą. Słyszałam o firmie dużo pozytywnych opinii. Wiem, że takie sprawy jak moja prowadzą ludzie tu zatrudnieni i to pewnie od ich zaangażowania zależy wynik końcowy. Jestem wdzięczna

Romek
użytkownik zarejestrowany

Czyżby nic się nie działo w firmie? Jaki jest powód takiego milczenia? Interesuje mnie praca w firmie dlatego szukam kontaktu z pracownikami, może ktoś sie odezwie? Dobrze jest dowiedzieć się, że klienci są zadowoleni .

Anna
użytkownik zarejestrowany

Jaki jest powód, że od kilku miesięcy nie piszecie na forum? Chciałabym aplikować i przy okazji coś się dowiedzieć.

Bogusława

23.09.2017r. Bardzo dziękuję Panu Mateuszowi Maligowi ,za prowadzenie mojej sprawy odszkodowawczej ,która zakończyła się bardzo pomyślnie. Dziękuję również Pani Ani Cach i Panu Andrzejowi Stańczykowi za to ,że potrafili mnie do siebie i firmy "CODEX"przekonać. Życzę Wam wszystkiego co dobre.

Rycerz
użytkownik zarejestrowany

Codex ma dosyć trudny zakres działalności i stąd biorą się spięcia.

Maja
użytkownik zarejestrowany

@stefan a jak Ty oceniasz codex jako pracodawcę? Chętnie dowiemy się więcej na temat Twoich doświadczeń z firmą. Bardzo cenne będą wypowiedzi merytoryczne, które pokazują za co warto firmę chwalić, a co jeszcze w niej należałoby zmienić. Mam nadzieję, że rozwiniesz swoją wypowiedź. Takie dodatkowe informacje będą bardzo istotne dla osób, które zastanawiają się nad zmianą miejsca zatrudnienia i trafiły na ten wątek szukając czegoś więcej na temat firmy.

Filip
użytkownik zarejestrowany

Temat odszkodowań to bardzo trudny temat. Zawsze będzie jedna strona nie dość zadowolona z końcowego wyniku.

Benek
użytkownik zarejestrowany

Myślę, że specyfika pracy jest dość trudna i nie każdy radzi sobie stąd takie niezadowolenie.

Natalia
użytkownik zarejestrowany

Zależy mi na pracy w Codex-ie ale niestety nie mogę znaleźć żadnej nowej oferty. Bardzo podoba mi się taka praca. Na jakie zarobki można liczyć? Jaka jest atmosfera w firmie, to jest dla mnie również ważne.

Maja
użytkownik zarejestrowany

Słyszeliście o stałym programie pt.: Akademia Rozwoju Codex? Jest to 12 miesięczny program rozwoju osobistego dla menedżerów i pracowników wszystkich szczebli zarządzania w Codex, realizowany we współpracy z Instytutem Copernicus pod opieką eksperta Roberta Kroola. Jeśli chcecie dołączyć do zespołu aktualne oferty znajdziecie pod linkiem: https://codex.org.pl/praca/aktualne-oferty-pracy/

Linek
użytkownik zarejestrowany

Mam doswiadczenie w takiej pracy i chętnie złożę u nich swoje CV. Zależy mi na rejonie lubelskim czy ktoś orientuje się? Jak przedstawiaj się tak z grubsza zarobki?

Cerber

Erka77
@Cerber 18.01.2017, 17:57
Lubię taką pracę i szukam ofert w firmie ale nie moge ich namierzyć. Dajcie info jak ktos wie o nowej ofercie....

Panie jak Pan lubisz taka robotę to wystarczy wejsc na ich stronę i podobnie jak na innych stronach firm z tej branzy ofert pracy jest maaaaasa ! Szkoda tutaj pajacowac i podpuszczac innych ze to niby w codexie tak trudno pracę znaleźc

Rycerz
użytkownik zarejestrowany

Firma na bardzo specyficzny charakter działalności. Żeby nie było zastrzeżeń do pracy załogi muszą być surowe reguły. Wiadomą rzeczą jest, że sprawy odszkodowań są korupcjogenne i szefowie nie mogą odstępować od ustalonych procedur.

bgfv
użytkownik zarejestrowany

@alek no nie wiem czy cos na to wskazuje bo przecież od dawna nie było od nich zandych ofert pracy ale jezlei Ci jakos bardzo zależy to w sumie można będzie jakos bezpośrednio się z nimi skontkaotwac i zapytać i będziesz od razu wiedział przecież ,,

były pracownik

(LECH) - pracowałem w systemie prowizyjnym, kasę dostawałem po zakończeniu prowadzenia sprawy klienta przez firmę a to trwa. Jak rozstałem się z Codexem to miałem jeszcze wiele spraw, które nie zdążyły mi się rozliczyć i dlatego te prowizje dostaję teraz mimo, ze już nie pracuję. I to jest w porządku z ich strony, bo w innych firmach jak odchodzisz to nie zawsze chcą wypłacać. Wiem, że teraz mają też inne systemy rozliczeń i kasę dostaje się szybciej.

emerytmundurowy

Witam Moja firma również wypłaca należne kwoty po rozwiązaniu umowy, mamy to zagwarantowane w umowie.Chcesz więcej wiedzieć napisz, nadmieniam ,że nie mamy żadnych lojalek można oddawać tam gdzie sie chce, w przeciwieństwie do firmy z " jasnego miasta".Pozdrawiam

były pracownik

A ja rok temu przestałem pracować w Codex ponieważ wyjechałem za granice z żoną. I jestem bardzo mile zaskoczony, bo firma do dziś regularnie płaci mi moje prowizje. Super i szacunek dla firmy:-)

Pracuję w Codex 4 lata. Zawsze wypłata na czas, nigdy się nie spóźnili. Dla chcących pracować to super firma, a jak ktoś szuka łatwego zarobku nic nie robiąc, to niech idzie gdzie indziej. No i atmosfera jest bardzo dobra, a to jest również ważne. Ja jestem zadowolony i nie szukam innej pracy.

Y66

warto popytać o historię tych co podjeli decyzję o zrezygnowania z pracy w Codexie i przejściu do konkurencji, i co się wtedy dzieje z ich sprawami i prowizjami ? :-(

Agata

Witam, ja i moja rodzina polecamy Firmę Codex. Prowizja rozsądna, bardzo dobra współpraca. Bardzo fachowi i mili ludzie tam pracują. Z odszkodowania jesteśmy bardzo zadowoleni. Wszystkim niezdecydowanym polecam, nie zawiedziecie się. Agata z rodziną

fdfd
użytkownik zarejestrowany

tak to prawda ostatnia oferta byla na stanowsiko konsultanta/doradcy do spraw odszkodowań ale to było jakos bardzo dawno temu z tego co kojarze chyba..

bgfv
użytkownik zarejestrowany

@Bardzo ale co masz konkretnie na mysli? ze co sie dobrze dzieje..? bo ja to czekam na jakies oferty pracy od nich a z tego co widze to od dawna niestety nic ne ma

burza
użytkownik zarejestrowany

Ciekawe, że konsultant/doradca ds. odszkodowań ma niezłe stawki. Wynagrodzenie oparte jest na wysokich prowizjach (do 43%) i nawet z dodatkową prowizją z przychodu zespołu, ciekawe tylko czy wypłata jest terminowa.

Ania
@burza 14.07.2016, 15:20

Witam. Jaka prowizje pobiera firma od wynegocjowanego odszkodowania?

@Ania 27.07.2016, 14:39
Witam. Jaka prowizje pobiera firma od wynegocjowanego odszkodowania?

Witam prowizje każda firma ustala indywidualnie, proszę o kontakt Pozdrawiam

emerytmundurowy

Witam napisz na prv odpowiem

Marek z Krakowa

A ja słyszałem, że bardzo dobrze płacą. Mam kumpla, który pracuje dla nich już ponad 3 lata i zadowolony jest i nie szuka innej pracy.

Jacek (Pomorze)

Solidna firma. Dba o klienta. Dobry kontakt i podejście. Polecam.

Grosz

Szkoda tylko, że oferują grosze...

finn

potwierdzam słowa @romek sam widziałem ogłoszenia, pewnie planują się intensywnie rozwijać co dobrze wróży na przyszłą pracę i zarobki

finn

potwierdzam słowa @romek sam natknąłem się na ogłoszenia, budują mocna grupę, będą się pewnie intensywnie rozwijać więc praca byłaby pewna na dłuższy czas

Jeleń

Rekrutacja jest w całej Polsce, bo szukają świeżych(usunięte przez administratora)

romek

widziałem ogłoszenie na portalu info cały czas rekrutują - chyba stawiają na rozwój bo rekrutacja jest w całej Polsce to dobry sygnał

Doda

Pewnie że solidna firma wiem bo pracuję tu kilka lat

Karolina

Korzystałam z usług Kancelarii Codex - jestem zadowolona z obsługi, byłam kilka razy w biurze, bardzo fachowe podejście mają pracownicy, wszystko obyło się jak zostało mi przedstawione, kontakt miałam z firmą cały czas. Ja polecam tą Kancelarię.

cosik

a po jakim czasie mieliście pieniązki z odszkodowania za śmierć tragiczną bliskiej osoby>>??? czy to długo trwa???

Kama

Firma zatrudnia na różnego rodzaju umowy: o pracę, zlecenia, agencyjne - jest to uzależnione od pełnionej funkcji w firmie.

Piotr z Lublina

Dziękuję za pomoc i fachową opiekę Pani Ewie.

tutek
użytkownik zarejestrowany

Fajnie, że klienci sa zadowoleni i załatwiają odszkodowania bardzo szybko. (usunięte przez administratora) To forum pracy to powrócę do tematu, czy prawda to, ze proponują tu tylko umowy zlecenie, bo mi jednak zalezy na umowie o pracę z racji starań o kredyt.

Olaf

Na 3 lata temu na wakacjach mieliśmy niemiłą przygodę pod Rzeszowem, przez znajomego trafiliśmy do Cedexa, do Pana Wieśka (Wiesława ?). W związku z naszym wyjazdem do UK wszystko chwilę trwało ale udało się uzyskać odszkodowanie. W tym roku mieliśmy podobna sytuację, ten Pan już tam nie pracował i przez przypadek trafiliśmy do Mentora na Bernardyńskiej i też wszystko udało się załatwić bardzo szybko. Ogólnie polecam

Ewelina
@Olaf 13.11.2015, 23:58

Jak to czytam to mi się chce płakać piszą sami agenci którzy namawiają do współpracy. Chcesz pracować to ić na pewno Cię przyjmą i nie sciemniajcie na tym forum żenada

Ewelina
@Olaf 13.11.2015, 23:58

Lilipop

Pracownicy Codexu mogliby się bardziej postarać pisząc te laurki na swój temat ....

stefan
@Lilipop 15.10.2015, 11:18

zgadza piszą super o sobie a w rezultacie porażka

Włodek

Korzystałem z usług tej firmy. Jestem zadowolony. Bardzo miła i fachowa obsługa. Ja polecam tą firmę.

Marzena

Ja jestem klientką Codexu - i mogę powiedzieć, że bardzo fajne i kompetentne osoby tam pracują, przynajmniej z tymi co miałam kontakt. Niech Pan, Panie "Kitos" wyśle CV do firmy albo zadzwoni i zapyta czy kogoś potrzebują. Ja z usług tej firmy jestem zadowolona.

Rodzina Z.

Polecamy, bardzo dobra kancelaria, mieliśmy okazję się o tym przekonać.

Natalia

Witam, zastanawiałam się czy napisać opinię, gdyż czekałam do końca sprawy, żeby być rzetelnym. Codex prowadziło moją sprawę za obrażenia ciała, wcześniej podpisałam umowę z Lex, która nic nie robiła, a męczyli się ze zgłoszeniem sprawy do ZU chyba z miesiąc. Jak Codex wzięło sprawę to w ciągu tygodnia dostałam potwierdzenie, że sprawę zgłosili, a po dwóch tyg. miałam zaliczkę. Po 2 miesiącach ( bo miałam kontynuowaną rehabilitację) sprawa była zakończona w całości i dostałam dośc fajne pieniądze, więc polecam :)

Irena

Długo się zastanawiałam nad wyborem firmy - było ich wiele u mnie. Codex wzbudził u mnie największe zaufanie. I nie zawiodłam się,kompetentni ludzie tam pracują. Polecam tą firmę z czystym sumieniem. Irena

Krystyna ze Szczecina

Bardzo polecam firmę Codex z Rzeszowa. Miałam wypadek i firma w bardzo profesjonalny sposób zajęła się moją sprawą. Firma w sposób profesjonalny i szybki załatwiła mi odszkodowanie, za które bardzo dziękuje. Szczególne podziękowania dla pana Rafała.

Marek lublin

mi prowadził sprawe Pan Rafał jestem zadowolony

Piotrek ze Szczecina

Dla mnie nic dodać nic ująć. Tak jak tłumaczyli tak wszystko zrobili. O wszystkim byłem informowany na bieżąco. Jestem zadowolony.

Magdalena

Codex poleciła mi znajoma. Nigdy nie korzystałam z pomocy żadnej Kancelarii. Wiem, że taka pomoc jest zawsze bardzo kosztowna. Codex poprowadził mi sprawę, prowizja sensowna. Jestem zadowolona i też polecę Codex jeśli będzie taka okazja.

Jarek

Jeśli chodzi o moją sprawę prowadzoną przez Codex to jestem zadowolony.

Anna z Krakowa

Bardzo dobra kancelaria. Wcześniej moją sprawę prowadziła inna "duża" firma, która była nierzetelna i niekompetentna. Zerwałam współpracę i podpisałam umowę z Codex- mili i pomocni pracownicy o dużej wiedzy. Zaraz się wszystkim zajęli. Mocno polecam :)

Jadwiga

Słabo to wygląda jak pracownicy codexu opisują swoją firmę i wychwalają a nie ma miejsca na obiektywne opinie o tej firmie. Ale widzę że jest tu burzliwa dyskusja na temat tej kancelarii.

Zostaw opinię o Centrum Obsługi Powypadkowej Codex Sp. zo.o. - Rzeszów

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Centrum Obsługi Powypadkowej Codex Sp. zo.o.