Opinie o Centrum Obsługi Powypadkowej Codex Sp. zo.o. w Rzeszów

Specjalizujemy się w profesjonalnym dochodzeniu roszczeń - finalnie odszkodowań za straty poniesi

Branże: Doradcy biznesowi

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Centrum Obsługi Powypadkowej Codex Sp. zo.o. w Rzeszów

finn

potwierdzam słowa @romek sam widziałem ogłoszenia, pewnie planują się intensywnie rozwijać co dobrze wróży na przyszłą pracę i zarobki

finn

potwierdzam słowa @romek sam natknąłem się na ogłoszenia, budują mocna grupę, będą się pewnie intensywnie rozwijać więc praca byłaby pewna na dłuższy czas

Jeleń

Rekrutacja jest w całej Polsce, bo szukają świeżych(usunięte przez administratora)

romek

widziałem ogłoszenie na portalu info cały czas rekrutują - chyba stawiają na rozwój bo rekrutacja jest w całej Polsce to dobry sygnał

Referent

Bardzo dobrze, konkretnie, rzeczowo. Prezes bardzo w porządku człowiek, widać, że szuka dobrych ludzi do pracy, że dba o tą firmę, o klientów.

logo firmy Account Manager
IQFM Sp. z o.o.
logo firmy Serwisant rowerowy
Doda

Pewnie że solidna firma wiem bo pracuję tu kilka lat

Korzystałam z usług Kancelarii Codex - jestem zadowolona z obsługi, byłam kilka razy w biurze, bardzo fachowe podejście mają pracownicy, wszystko obyło się jak zostało mi przedstawione, kontakt miałam z firmą cały czas. Ja polecam tą Kancelarię.

cosik

a po jakim czasie mieliście pieniązki z odszkodowania za śmierć tragiczną bliskiej osoby>>??? czy to długo trwa???

Kama

Firma zatrudnia na różnego rodzaju umowy: o pracę, zlecenia, agencyjne - jest to uzależnione od pełnionej funkcji w firmie.

Piotr z Lublina

Dziękuję za pomoc i fachową opiekę Pani Ewie.

tutek

Fajnie, że klienci sa zadowoleni i załatwiają odszkodowania bardzo szybko. (usunięte przez administratora) To forum pracy to powrócę do tematu, czy prawda to, ze proponują tu tylko umowy zlecenie, bo mi jednak zalezy na umowie o pracę z racji starań o kredyt.

Olaf

Na 3 lata temu na wakacjach mieliśmy niemiłą przygodę pod Rzeszowem, przez znajomego trafiliśmy do Cedexa, do Pana Wieśka (Wiesława ?). W związku z naszym wyjazdem do UK wszystko chwilę trwało ale udało się uzyskać odszkodowanie. W tym roku mieliśmy podobna sytuację, ten Pan już tam nie pracował i przez przypadek trafiliśmy do Mentora na Bernardyńskiej i też wszystko udało się załatwić bardzo szybko. Ogólnie polecam

Ewelina
@Olaf

Jak to czytam to mi się chce płakać piszą sami agenci którzy namawiają do współpracy. Chcesz pracować to ić na pewno Cię przyjmą i nie sciemniajcie na tym forum żenada

Ewelina
@Olaf

Włodek

Korzystałem z usług tej firmy. Jestem zadowolony. Bardzo miła i fachowa obsługa. Ja polecam tą firmę.

Marzena

Ja jestem klientką Codexu - i mogę powiedzieć, że bardzo fajne i kompetentne osoby tam pracują, przynajmniej z tymi co miałam kontakt. Niech Pan, Panie "Kitos" wyśle CV do firmy albo zadzwoni i zapyta czy kogoś potrzebują. Ja z usług tej firmy jestem zadowolona.

Rodzina Z.

Polecamy, bardzo dobra kancelaria, mieliśmy okazję się o tym przekonać.

Natalia

Witam, zastanawiałam się czy napisać opinię, gdyż czekałam do końca sprawy, żeby być rzetelnym. Codex prowadziło moją sprawę za obrażenia ciała, wcześniej podpisałam umowę z Lex, która nic nie robiła, a męczyli się ze zgłoszeniem sprawy do ZU chyba z miesiąc. Jak Codex wzięło sprawę to w ciągu tygodnia dostałam potwierdzenie, że sprawę zgłosili, a po dwóch tyg. miałam zaliczkę. Po 2 miesiącach ( bo miałam kontynuowaną rehabilitację) sprawa była zakończona w całości i dostałam dośc fajne pieniądze, więc polecam :)

Irena

Długo się zastanawiałam nad wyborem firmy - było ich wiele u mnie. Codex wzbudził u mnie największe zaufanie. I nie zawiodłam się,kompetentni ludzie tam pracują. Polecam tą firmę z czystym sumieniem. Irena

Krystyna ze Szczecina

Bardzo polecam firmę Codex z Rzeszowa. Miałam wypadek i firma w bardzo profesjonalny sposób zajęła się moją sprawą. Firma w sposób profesjonalny i szybki załatwiła mi odszkodowanie, za które bardzo dziękuje. Szczególne podziękowania dla pana Rafała.

Marek lublin

mi prowadził sprawe Pan Rafał jestem zadowolony

Piotrek ze Szczecina

Dla mnie nic dodać nic ująć. Tak jak tłumaczyli tak wszystko zrobili. O wszystkim byłem informowany na bieżąco. Jestem zadowolony.

Magdalena

Codex poleciła mi znajoma. Nigdy nie korzystałam z pomocy żadnej Kancelarii. Wiem, że taka pomoc jest zawsze bardzo kosztowna. Codex poprowadził mi sprawę, prowizja sensowna. Jestem zadowolona i też polecę Codex jeśli będzie taka okazja.

Zostaw merytoryczną opinię o Centrum Obsługi Powypadkowej Codex Sp. zo.o. - Rzeszów

• Jak się pracuje w Centrum Obsługi Powypadkowej Codex Sp. zo.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Centrum Obsługi Powypadkowej Codex Sp. zo.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Centrum Obsługi Powypadkowej Codex Sp. zo.o.?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Centrum Obsługi Powypadkowej Codex Sp. zo.o.?

Kandydaci do pracy w Centrum Obsługi Powypadkowej Codex Sp. zo.o. napisali 4 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w styczniu 2024r.

2. pracuj.pl 3 349 188
  4. olx.pl 2 874 042
Centrum Obsługi Powypadkowej Codex Sp. zo.o.