Opinie o Centrum Obsługi Powypadkowej Codex Sp. zo.o. w Rzeszów

Specjalizujemy się w profesjonalnym dochodzeniu roszczeń - finalnie odszkodowań za straty poniesi

Branże: Doradcy biznesowi

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Centrum Obsługi Powypadkowej Codex Sp. zo.o. w Rzeszów

Jarek

Jeśli chodzi o moją sprawę prowadzoną przez Codex to jestem zadowolony.

Anna z Krakowa

Bardzo dobra kancelaria. Wcześniej moją sprawę prowadziła inna "duża" firma, która była nierzetelna i niekompetentna. Zerwałam współpracę i podpisałam umowę z Codex- mili i pomocni pracownicy o dużej wiedzy. Zaraz się wszystkim zajęli. Mocno polecam :)

Jadwiga

Słabo to wygląda jak pracownicy codexu opisują swoją firmę i wychwalają a nie ma miejsca na obiektywne opinie o tej firmie. Ale widzę że jest tu burzliwa dyskusja na temat tej kancelarii.

Patrycja

Przestańcie na tym forum cały czas reklamować tą kancelarię. Niestety bardzo kiepsko wspominam współpracę z tą firmą.

Referent

Bardzo dobrze, konkretnie, rzeczowo. Prezes bardzo w porządku człowiek, widać, że szuka dobrych ludzi do pracy, że dba o tą firmę, o klientów.

logo firmy Serwisant rowerowy
logo firmy Dział Ogród -Sprzedawca
Wodzisław Śląski
Ruta Sp. z o.o.

Jestem ciekawa co Pan Jacek ma dokładnie na myśli, jakieś konkrety, bo ja korzystałam z usług tej firmy i uważam, ze wszystko przebiegło bardzo fajnie i profesjonalnie. Bywałam w siedzibie firmy, zawsze zostałam dobrze obsłużona, miałam dobry kontakt ze strony pracowników, byłam o wszystkim informowana, na każde pytanie dostałam odpowiedź, poświęcali mi tyle czasu ile potrzebowałam. Dla mnie super obsługa. Ja osobiście bardzo polecam CODEX.

jacek rzeszów

Nie polecam bardzo słaba kancelaria niestety miałem okazję się o tym przekonać.

Władysław z Wrocławia

Bardzo dobra i profesjonalna firma. Nie mam najmniejszych zastrzeżeń. Wszystko dobrze wytłumaczone, zrobione zgodnie z ustaleniami. Bardzo dobry kontakt z pracownikami Codex. Dziękuję.

Adam z Olsztyna

Firma w porządku, polecam.

Joanna z Poznania

Dziękuję firmie Codex za prowadzenie mojej sprawy. Bez Was byłoby to niemożliwe. Będę Was wszystkim polecać. Pozdrawiam serdecznie wszystkich pracowników.

Dagmara

Codex prowadzi moją sprawę, jesteśmy na ukończeniu - ja jestem zadowolona i osobiście polecam Firmę. Bardzo mili i pomocni pracownicy, z dużą wiedzą w zakresie odszkodowań.

xxx

Maja starsza miała prowadzoną sprawę przez codex i dostała pieniądze tak jak mówili

Zbyszek z Sanoka

Bardzo dobra i porządna firma. Duże zaangażowanie pracowników w prowadzenie sprawy. Polecam.

Ja korzystałem z usług CODEX - wszystko przebiegło poprawnie, rzetelnie, bardzo dobry kontakt z osobą prowadzącą moją sprawę. Jestem naprawdę zadowolony.

Beata

Jestem klientką firmy CODEX (sprawa moja jest już na ukończeniu) i w głowę zachodzę jak czytam co tutaj niektórzy wypisują. To jakiś absudr. Dwa lata współpracy z Codex - dla mnie pełen profesjonalizm, biuro ładne, pracownicy uczynni, zawsze gotowi wszystko wyjaśnić, widać u nich ogromną wiedzę. Miałam wiele telefonów z konkurencji, nie przeszłam do innej firmy i naprawdę NIE żałuję. Dziękuję Codexowi. Dla mnie jesteście super. Podziękowania dla p. Rafała.

Ryszard Łańcut

Witam. Prowadzili moją sprawę. Poczekałem i otrzymałem pieniądze za odszkodowanie i zwrot kosztów leczenia. Ryszard z Łańcuta

Batrek z Lublina

Moją mamę potrącił jakiś idiota na przejściu dla pieszych, wysłałem pismo o odszkodowanie po leczeniu. Delikatnie ujmę "ubezpieczyciel auta" odmówił, szedłem w zaparte bo przeczytałem w necie że się należy i zaproponowali 900zł. No podniosło mnie bo złamana noga szwy, kilka dni w szpitalu i leczenie. Oddałem do Codexu i chodź mama nie chciała poszliśmy do sądu. Powiem krótko: WARTO. Wywalczyli godne pieniądze dla mojej mamy! Tyle w temacie.

Krasnystaw

Nie sprawdzałam tej strony wcześniej, ale teraz nie żałuję że moja rodzina powierzyła sprawę tej firmie. Nie wiem czy tu wchodzi Pani Ewa, ale dziękuję za opiekę. Pani będzie wiedziała o kogo chodzi.

normalny czlowiek

Pracowałem w trzech firmach odszkodowawczych z Legnicy, Krakowa i Codex. Legnica to był początek i tam zobaczyłem jakie błędy popełniają przy prowadzeniu spraw klientów. "Kraków" pięknie opowiada jak to cudownie wywalcza ale dostają to co ubezpieczyciel wypłaci. Nie walczą dalej, czyli szybko, malo i następny. W Codex-sie zobaczyłem jak powinno się walczyć dla klienta o pieniądze które mu się nalezą. Nie obiecują ze klient dostanie szybko i dużo tylko mówią prawdę, tak ze klient wie jak długo będzie trwało odszkodowanie. Co do wpisów negatywnych to jestem przekonany ze 95% jest od osób z konkurencji które robią to za pieniądze pracodawcy czyli w godzinach pracy. Pozdrawiam wszystkich rozsadnych.

Krystyna

Dziękuję Panu Jerzemu który prowadził moją sprawę. Krystyna z Częstochowy

gość

Jak długo trwa proces odszkodowawczy i wypłata uzyskanej kwoty?

Zostaw merytoryczną opinię o Centrum Obsługi Powypadkowej Codex Sp. zo.o. - Rzeszów

• Jak się pracuje w Centrum Obsługi Powypadkowej Codex Sp. zo.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Centrum Obsługi Powypadkowej Codex Sp. zo.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Centrum Obsługi Powypadkowej Codex Sp. zo.o.?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Centrum Obsługi Powypadkowej Codex Sp. zo.o.?

Kandydaci do pracy w Centrum Obsługi Powypadkowej Codex Sp. zo.o. napisali 4 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Centrum Obsługi Powypadkowej Codex Sp. zo.o.