Opinie o Strictum Zespół Obslugi Powypadkowej Janusz Gardziński w Rzeszów

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie Strictum Zespół Obslugi Powypadkowej Janusz Gardziński. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do pracy w firmie Strictum Zespół Obslugi Powypadkowej Janusz Gardziński o rekrutacji.

Branże: Doradcy biznesowi

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Strictum Zespół Obslugi Powypadkowej Janusz Gardziński w Rzeszów

Henry Nowy wpis

Bardzo dobra i profesjonalna firma a ponadto jest to dobry pracodawca dlatego polecam pracę w firmie

Rybek

Kiepska współpraca. Właściciel dużo obiecuje, a rzeczywistość pokazuje zupełnie coś innego...po co kłamać pracownikowi przy zatrudnianiu go, obiecywać cuda...wystarczyłoby szczerze powiedzieć jak praca wygląda, ile się czeka na pieniądze (oj, długo)...jestem bardzo rozczarowany..

Robert Nowy wpis
@Rybek

Czas oczekiwania na pieniadze czesto nie jest zalezne od szefa, cala droga sadowa to kupa czasu wiec szef tez dlugo tych pieniedzy nie widzi. Cos za cos duza wyplata dlugi czas oczekiwania

Jerzy Nowy wpis

Czy jest jakiś powód tak długiej ciszy na forum? Generalnie jak dobrze się pracuje to nie ma ciśnienia do pisania, prawda?

Natalia Nowy wpis

Czy pracując w strictum zespół obslugi powypadkowej janusz gardziński można liczyć na szkolenia wewnętrzne? Jak to dokładnie wygląda? Ktoś pracuje i podzieli się takimi informacjami? Są to ważne informacje dla tych którzy chcą podjąć pracę w tej firmie.

Jesteś już po rozmowie rekrutacyjnej w firmie Strictum Zespół Obslugi Powypadkowej Janusz Gardziński? Zostaw swoją opinię dotyczącą jej przebiegu. Czy spełniła Twoje oczekiwania? Jaki był jej rezultat?
kris

adrian' dzieki ja rownież sprawdze to wszystko, jak kolega rowniez slyszalem nawet dobre opinie u nich, przede wszystkim to ,że faktycznie jest od kogo sie uczyć, bo pracownicy ci co dłużsi stażem ,potrafią pomoć i wytlumaczyć wszystko cierpliwie, a jak z umowa?

adrian

Na stronie masz nr tel i namiar na rekrutację .Umów się na roZmowę , ja miałem doświadczenie ale są tacy co nie byli w branży i dają radę .I bez nerwów .Pozytywne opinie są bo są ludzie zadowoleni ja pracowałem dla dużej firmy i miało być pięknie przyszedłem do strictum i sporo się nauczyłem i spora różnica w pieniądzach i normalnie jest .Powodzenia działaj.

marek

Nie wiem jak gość to robi ,ale wynegocjował dla mnie takie pieniądze bez sprawy w sadzie że o nich nie śniłem . Serdeczne dzięki dla Pana Janusza pełna profeska.Polecam .

adrian

Pracuje dla nich 6 mc i ok jest dobra firma słowna nie owija w bawełnę co oczekuje to wynagradza i nie ma spinki klienci lubią szefa bo umie wszystko wyjaśnić .Obsługujemy klientów z innych kancelarii gdzie klienci byli rozczarowani obsługą .Tutaj są duże szanse na nauczenie się czegoś sensownego .Pozdrawiam

krisu

do Ady Nie wiem ale jak masz doświadczenie w branży jest to ustalane indywidualnie zależy jakie masz podejście bo można sporo dostać .Zadzwoń do szefa i pogadaj.powodzenia.

misia

A ja polecam bardzo tą firmę wszystko co zaproponowali to zrobili a mam wrażenie że starali się bardzo po tym jak Towarzystwa traktują klientów. Kwota jaką dla mnie wywalczyli jest ok .A jakość obsługi o niebo lepsza od innych co proponowali pomoc .A jak ktoś myśli że właściciel firmy jest nie ok to w życiu bardziej profesjonalnego i kulturalnego człowieka nie spotkałam.

Gurbik

A ja nie polecam tej firmy. Przykro, ale to co negatywne w postach wyżej wyczytałam to prawda, a to co pozytywne, to niestety takie do końca pozytywne nie jest. Szef nie do końca wie wszystko w kwestii tego co robi.(usunięte przez administratora)

obecny

jest ok są skuteczni i dla klientów i dla współpracowników jest ok.Umów się na rozmowę i wypytaj jak się umówisz i ustalisz na początku żadnych zmian w trakcie nie ma to jest święte powodzenia.

maja

Dajcie jakieś info więcej jak u nich wynagrodzeniem Chce przejść gdzieś żeby się zakorzenić na stałe .

marek

SZEFU OK I NA IMPREZIE TEŻ .

ania

Dziękuję panu Januszowi za zainteresowanie się moją sprawą i doprowadzenie jej do końca po innych niby kancelariach które nie miały pojęcia co z tym zrobić.Po działaniach strictum dostaliśmy bardzo uczciwe pieniądze za wypadek.Wszystko było prowadzone jak po sznurku przez Pana Janusz jeszcze raz dziękuję i będę polecać wszystkim.

Jest ok można zarobić .Przyszedłem z dużej kancelarii i tu jest dobrze po roku pracy to widać . Szefu spoko łeb ma do tego co robi .

długoletni pracownik

Szanowni Państwo miło by było gdyby pisane przez was posty zawierały w niektórych przypadkach informacje zgodne z prawdą.Internet przyjmie wszystko ale czy wy macie aż tyle kompleksów żeby ujawniać je na forum .Firma strictum jak każda normalna a ta taką jest, nie płaci za ładne oczy i inne tam takie umizgiwanie się do szefa .Płacą tu za pracę i to nie mało wiem bo zarabiam .WIem też że szef jest spoko rozmawia z ludźmi daje zaliczki.Jak ktoś ma kłopoty osobiste to też potrafi pomóc .Z klientami rozmawia bez zbednych obietnic jak robią to inni . Klienci zadowoleni czasami znajdą się tacy którzy by chcieli za zagięty mankiet miliony to ich się sprowadza na ziemię ale tych co mają poważne problemy to są zadowoleni świadczy to o tym że przychodzą do nas i klienci i pracownicy z innych firm .

Inga

Ja również źle wspominam współpracę z tą firmą.

Kolo

Ja osobiście odradzam pracę w tej firmie. Dość długo trzeba czekać na zarobione pieniądze. Nie polecam.

Jakub

W moim przypadku nic nie odbyło się zgodnie z planem. Przez kilka miesięcy nikt nic w mojej sprawie nie zrobił. Kiepski kontakt. Nie polecam!

Zostaw merytoryczną opinię o Strictum Zespół Obslugi Powypadkowej Janusz Gardziński - Rzeszów

Strictum Zespół Obslugi Powypadkowej Janusz Gardziński
1.8/5 Na podstawie 10 ocen.
  • Rynek 17
    35-064 Rzeszów