Spa Hotel Splendor Jolanta Waligóra

Siedliska

Spa Hotel Splendor Jolanta Waligóra

Opinie o Spa Hotel Splendor Jolanta Waligóra

Nikomu nie polecam tego pracodawcy!!!!! wyzysk ludzi, marna płaca, przymusowe nadgodziny - za które płacą jak im się podoba(zawsze na ich korzyść), za pracę w godzinach nocnych i w niedzielę lub święta nie licz na dodatkową płacę, która ustawowo ci się należy!!!!! Tysiące rzeczy na raz do zrobienia, brak konkretnie powierzonych zadań. Jak robisz wszystko za wszystkich to wtedy jest ok ale nie licz na to że ktoś ci pomoże w potrzebie, choćby przy głupiej drukarce. Kadra menadżerska pozostawia bardzo wiele do życzenia - a dzięki niej hotel powinien prawidłowo funkcjonować!! Zdarzają się problemy nawet z korzystaniem z toalety!!! zastanówcie się zanim rozpoczniecie tam pracę!!!!!!!!

Zostaw opinię o Spa Hotel Splendor Jolanta Waligóra - Siedliska

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Spa Hotel Splendor Jolanta Waligóra