Opinie o Spa Hotel Splendor Jolanta Waligóra w Siedliska

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie Spa Hotel Splendor Jolanta Waligóra. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Spa Hotel Splendor Jolanta Waligóra na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Spa Hotel Splendor Jolanta Waligóra w Siedliska

Bronek Nowy wpis

Teraz szukają kelnera do hotelowej restauracji. Napiszcie co oznacza system zmianowy 1/1 lub 2/2? Chodzi o zmiany 12 godzinne i potem dzień odpoczynku czy źle zrozumiałem. Chce aplikować ale zależałoby mi na elastycznym grafiku.

marian Nowy wpis

wszystko fajnie, zarobki przyzwoite.

Andrzej Nowy wpis

Praca dla ambitnych osób, można się tu rozwijać i realizować.

VegeBasia Nowy wpis

Pracowałam w Splendorze ponad 1.5 roku. Jak dla mnie było naprawdę fajnie. Może kiedyś jak wrócę do rodzinnego Rzeszowa, to będę aplikować ponownie ;)

Ile osób przeprowadza rozmowę kwalifikacyjną w firmie Spa Hotel Splendor Jolanta Waligóra na stanowisko KELNER/KELNERKA DO RESTAURACJI HOTELOWEJ? Czy atmosfera jest stresująca, czy raczej luźna? Opowiedz nam o swoich odczuciach.

Wszystko w porządku. Jest OK.

blondi 87

Wszystko jak najbardziej w porządku, warunki zgodne z wcześniejszymi ustaleniami. Załoga super, kierownictwo też OK!

Ala

Pracuję akurat w części restauracyjnej, ale cenie sobie cały zespół i kierownictwo, które jest bardzo w porządku dla pracowników, niezależnie od stanowiska.

KK

Pracowałam w hotelu prawie dwa lata. Wypłaty były zawsze na czas, kierownictwo i ekipa też w porządku. Zawsze dużo się działo, ale dzięki temu nie mogłam narzekać na nudę ;) Bardzo miło wspominam to miejsce.

ryszardo

Pracuję w hotelu już dobrych kilka miesięcy. Jestem zaskoczony profesjonalizmem ludzi, którzy ze mną współpracują. Sam hotel jest dobrym miejscem do pracy. ~Rysiek~

Mateusz

Chociaż nie w samym Rzeszowie, ale dobre miejsce do pracy w branży hotelarskiej .

Pracuję w hotelu od jakiegoś czasu i z czystym sumieniem mogę polecić pracę w tym miejscu. Pracodawca oferuje zatrudnienie na umowę zlecenie lub umowę o pracę, płatne urlopy i przyzwoite wynagrodzenie w porównaniu do konkurencji. Jeśli chodzi o kadrę kierowniczą, to też jest bardzo w porządku i nie można narzekać.

Martyna

Mam pozytywne doświadczenia, polecam jako miejsce do pracy.

Jakiś czas temu pracowałem w Hotelu Splendor i bardzo miło wspominam to miejsce.

Aśka

Dla mnie atmosfera w miejscu pracy odgrywa kluczową rolę w osiąganiu wyników. Jako pracownik firmy Spa Splendor polecam to miejsce pracy. Ludzie są serdeczni, mili.

Wszystko ok, warunki zgodne z ustaleniami.

Anette

Pracy w hotelu jest dużo, ale odkąd zmienił się właściciel, pracuje się bardzo fajnie. Sympatyczna, zgrana ekipa, zatrudnienie od razu na umowę i wypłaty na czas to najważniejsze.

Macio

Pracuję w firmie od kilku miesięcy roku. Na tle innych sieci hotelarskich firma zachowuje się bardzo odpowiedzialnie i profesjonalnie w stosunku do pracowników. Wynagrodzenia są płacone na czas. Polecam prace w tej firmie ;)

Sebastian

Proszę o informację jak wygląda proces rekrutacyjny na stanowiska administracyjne w Hotelu? Słyszałem dobre opinie na temat pracy i zarobków w Splendorze, a widzę, że teraz szukają ludzi do pracy.

Mariusz

Bardzo fajni ludzie przyszli do pracy, cenie sobie taki właśnie zgrany zespół

Baśka

Jak dla mnie praca w hotelu była bardzo w porządku. Generalnie wszystko na plus, niestety z powodu wyprowadzki do innego miasta, musiałam rozstać się z hotelem. Fajni ludzie, dojazd też ok

Zostaw merytoryczną opinię o Spa Hotel Splendor Jolanta Waligóra - Siedliska

• Jak się pracuje w Spa Hotel Splendor Jolanta Waligóra?

Zobacz opinie na temat firmy Spa Hotel Splendor Jolanta Waligóra tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 27.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Spa Hotel Splendor Jolanta Waligóra?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 26, z czego 21 to opinie pozytywne, 0 to opinie negatywne, a 5 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Spa Hotel Splendor Jolanta Waligóra
  • 495