Kancelaria Rachunkowo-Prawna MICRAMET Sp. z o.o.

Rzeszów

Opinie o Kancelaria Rachunkowo-Prawna MICRAMET Sp. z o.o.

Alicja

@xyz, dlaczego uważasz, że jest brak szacunku?

leszeek

znalazłem informacje, że ta kancelaria to dynamicznie rozwijająca się firma działająca w sektorze usług finansowych. Jej początki sięgają 2004 i naparwde od tego momentu już pracują na swoja reputacje, a zatrudniaja chyba sporo prawników na chwile obecną.

xyz

Ja również potwierdzam brak szacunku i powagi u pani kierownik. Jedno mówi, a drugie robi. Totalny wyzysk.

księżunio

Niestety muszę potwierdzić wszystkie negatywne opinie wyrażone powyżej.. Atmosfera pracy nie do wytrzymania, ciężko jest przez to skupić na pracy.. Pracownicy na wyższych stanowiskach myślą że wszystko wiedzą najlepiej, a również popełniają błędy.. Niestety wybierając biuro dwa razy zastanowiłabym się nad decyzją.

Vektra

Niech się rozwija firma życzę jej jak najlepiej. Oczywiście nie za moje pieniądze. Znalazłem sobie kogoś kto zajmuje się moimi papierami a nie je "przewala".

klient

dziwią mnie opinie wypisywane powyżej, jestem klientem tego biura od dłuższego czasu i nie mogę narzekać, dziewczyny choć młode są bardzo dobrze zorientowane w temacie Tak to jest, jak firma sie rozwija to zawsze znajdzie sie osoba której jest to nie na reke i wypisuje glupoty anonimowo w internecie

mk*

Skąd posiadam takie informacje?Tego nie mogę ujawnić,ponieważ moge mieć potem problemy. @...-chcesz to wierz,nie to nie,nikogo nie zmuszam,szczególnie jak ktoś patrzy subiektywnie lub jak jest pracownikiem tego właśnie biura. Ktoś kto patrzy z boku powinien zrozumiec i wziąć pod uwage czyjeś opinie i złe doświadczenia z tym biurem. Zresztą po to chyba jest ten portal. A to kim tak na prawdę jestem i co mnie z tym biurem łączy to zostawie dla siebie.

...

Skąd klient biura posiada informację na temat ilości rozliczanych przez pracowników firm czy relacjach pracownik-pracodawca? "mk" Pana opinia jest co najmniej wątpliwa.

ktos

Niestety nie polecam tego biura. Stawiają na ilość, nie na jakość. Księgowe, które tam pracują rozliczają po kilkadziesiąt firm i nie ma się co dziwić, że nie mają czasu dla klienta. ( usunięte przez administratora ) Sama pani prezes bardzo chłodno traktuje i klientów i pracowników. Łatwo nawiązać z nimi kontakt, ale robią problemy przy odejściu. Na prawdę - są lepsze biura w Rzeszowie oferujące współpracę na dużo lepszych warunkach.

Zostaw opinię o Kancelaria Rachunkowo-Prawna MICRAMET Sp. z o.o. - Rzeszów

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Kancelaria Rachunkowo-Prawna MICRAMET Sp. z o.o.