360 Circus Polska Sp. z o.o. Sp. k.

Rzeszów

Opinie o 360 Circus Polska Sp. z o.o. Sp. k.

Zuzanna

@sorr a jak jest dokładniej naliczana ta premia? Od czego ona dokładnie zależy? To na pewno ogromna motywacja, wielu teoretyków wskazuje, że na obecnym rynku pracy nadal premie finansowe, to najlepsza droga ku motywowaniu kadry pracowniczej.

asdfafdas

chciałbym tylko napisać żeby ten manager z 360 circus polska zmienił styl bo widać ,żę połowa postów jest jego.....jak chcesz kolego rade jak nie dać się wyłapać daj znać to bardzo proste

Zuzanna

@sorr rozumiem, że jesteś zadowolony z pracy w 360 Circus Polska. Co według Ciebie jest największym jej plusem? Na jakie możliwości rozwoju/dodatkowe szkolenia mogą liczyć obecnie pracownicy?

sorr

Dobra płacca tylko trzeba robić a nie siedzieć. Ja pracuje od pół roku i zarabiam ok, dwa systamy motywacyjne więc idzie drugą podstawę z premii lekko zrobić

paweł1111

Powiedzcie mi kochani czy ktoś z Was aplikował u nich na stanowisko managera salonu.Zarobki jakimi kuszą są wysokie ale czy na rozmowie nie okazuje się, że np trzeba otwierać działalność a 80%wynagrodzenia to premie.Ps nie piszcie proszę "idź to sie przekonasz " bo tylko ludzie nieogarnięci chodzą nieprzygotowani na rozmowy o prace........z góry dzięki |"

paweł1111

Zuzanna

@były pracownikpiszesz, że nie polecasz pracy w firmie. Mógłbyś powiedzieć coś więcej o plusach i minusach pracy w 360 Circus? Co było powodem Twojego odejścia?

były pracownik

Czytając powyższe opinie, zastanawiam się czy to ta sama firma?? Pracownicy z biura nie ma nic do zarzucenia. Natomiast kierownik regionalny - totalna porażka. Kręci na każdym kroku. Z czystym sumieniem nie polecam pracy w 360 Circus.

Zuzanna

@Enyco sprawia, że tak oceniasz firmę? Chętnie dowiemy się więcej na temat Twoich doświadczeń z 360 Circus Polska.

Eny

odradzam jakiejkolwiek współpracy!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Zuzanna

@tabasco rozumiem, że jesteś zadowolony z pracy w 360 Circus Polska. A co więcej możesz powiedzieć o oferowanych warunkach zatrudnienia i możliwościach rozwoju?

gołodupiec

piszcie lepiej ile się zarabia na poszczególnych stanowiskach, bo atmosfera w robocie zależy tylko od współpracowników i podejścia do roboty itd...

Cezar

Ja po pół roku pracy awansowałem na Menagera salonu i zarabiam tyle co dyrektor w średniej firmie

tabasco

Pracowalem tam kilka mc ze wzgledu na wyjazd ale jak tylko wroce to zloze jeszcze raz aplikacje. Kasa fajna, wsparcie fajne, wymagania tez duze ale cos za cos. Mi sie podoba.

barca

Potwierdzam powyższe, też pracuje w salonie w centralnej polsce i jest ok i szefostwo spoko, najlepiej to z premii idzie dostukać, nawet i dwie podstawy, a to już coś jak na tom polskę.

zaawias

Dokładnie :D Pztm kto napisze negatywy? Ci co zwolnieni zostali bo do sprzedaży się nie nadają. Mi tam dobrze i dobre premie wygarnąć idzie. Tylko czekać aż coś z nieba Wam spadnie.... i nie spadło

acomitam

Ja pracuje już 2 lata i jest super, nie wiem kto pisze te komenty? Chyba zwolniona .... bo zawsze kłótliwa byłaś i mało robiłaś.

shhh

Pewnie, że jak można liczyć u nich na dobre podwyżki do podstawy zarobków, to się wcale nie dziwię, że ich oferty pracy są tak popularne. Zastanawiam się jednak czy wypłata jest terminowa, wiecie? Nie ukrywam, że ta kwestia mnie najbardcziej interesuje.

abba

ja pracuje i jest super, słabiaki nie dają rady, zostają najlepsi :P

xyz

Dokładnie :)

emus

mi się swietnie pracuje i dobra kasa, najlepsi tu pracują u mnie w salonie i wymiatamy innych :)

greg

Bardzo fajnie się pracuje, super atmosfera, młody zespół, super imprezy integracyjne, nie można powiedzieć złego słowa.

Obelisk

Nieudacznicy narzekają, a ludzie którym się chce pracować są zadowoleni i dobrze zarabiają na papierze, jak i ja. Firma jest super no i numer jeden wśród dealerów Playa, więc muszą pozostać najlepsi!

WIKA

W firmie panuje super atmosfera, ludzie "na górze" są otwarci na pomysły pracowników i zawsze służą pomocą. Można zarobić naprawdę extra kasę, jeśli tylko komuś się chce. Pracuje się naprawdę komfortowo, choć przełożeni są wymagający. Ale to logiczne jesli chce się osiągać dobre wyniki i zarabiać gubą kasę. Negatywne opinie wywodza się chyba od osób, którym nie chce się ptracować i sądzą, że wszytsko zrobi się samo.

Janko

po przeczytaniu tych opinii bałem sie zaaplikować ale w koncu zaryzykowalem, cos mi sie wydaje ze hejtują głównie ludzie którym generalnie nie wychodzi i pewnie teraz smarują juz kolejne firmy w ktorych "pracowali". kasa jest, szkolenia są, wsparcie jest. dla mnie git

Miro

Dla mnie ok, ścigają troche z wynikami ale dzięki temu z mc na mc mam większe premie - to mi gra ;]

Johny

Długo sie zastanawiałem czy aplikować do tej firmy po przeczytaniu komentarzy a teraz moge spokojnie stwierdzić, że to chyba konkurencja pisze te posty ;-) jak dla mnie - chcesz uczciwie pracować i bdb zarabiać to złóż cv. mi tam pasuje wszystko.

nergal

Pracuję od 3 miesięcy i jest ok, sporo na prowizji idzie zarobić.

ASOT

Circus to pracodawca gwarantujacy fajną atmosferę pracy, organizują wiele szkoleń doskonalacych umiejetnosci pracownikow oraz konkursów mobilizujacych do lepszych wyników. Sam nigdy sie w tej firmie nie nudziłem i co ważne za dobrą pracę oferują bardzo atrakcyjne wynagrodzenia. Z całą pewnością jest to wymagajacy pracodawca dla ludzi ktorzy chcą osiągać sukces i świetne zarabiać.

Ekwador

Ja tam pracuje w salonie od czerwca i jest ok, szef wymaga ale gdzie nie wymaga, kase można za to niezłą zarobić. Może kiedyś i tak buło jak piszecie , ja tam teraz nie narzekam.pzdr

kazek

Ja pracuję w Rzeszowie jako informatyk, żadnych zastrzeżeń nie mam.

kazek

Firma bardzo dobra, umowa o pracę plus wysokie premie. Nie pracuje w salonie także nie wiem jak jest u doradców, czy kierowników salonów.

greg

Nie wiem skąd te opinie powyżej, znam tą firmę od początku powstania, mogę powiedzieć o niej same pozytywne rzeczy. Współpraca bardzo fajna, młody zespół, super imprezy firmowe, wypłaty na czas, umowa o pracę.

UWAGA NA NICH

potwierdzam tą opinię! Dużo się mówi o oszustwach tej firmy.

przyszly pracownik

Ej no ludzie. Miałem zamiar wysłać tam cv ale jak to czytam to (usunięte przez administratora)

ACITVE

Przed zmiana pracy również weszłam na to forum i zaczęłam się zastanawiać, czy dobrze robię. Ale przekonałam si e na własnej skórze, nie żałuję i więcej nie będe się sugerowała takimi taki forami. Dziwi mnie to co ludzie tu piszą i kompletnie się z tym nie zgadzam. Szefowie potrafią świetnie zarządzać zespołem, zawsze są otwarci na propozycje, a kiedy potrzeba można liczyc na ich wsparcie. panuje tutaj atmosfera rodzinna. Zgadzam się jedynie ze stwierdzeniem, że właściciele sa wymagający, ale jak dla mnie jest to logiczne jeśli chcę miec dobre wyniki. Pracuję z przyjemnością i choć czasami tej pracy jest dużo, to najlepszym wynagrodzeniem sa zarobki, jakich nie miałam do tej pory, a pracowałam już w wielu firmach i korporacjach. Polecam samemu się przekonać.

lepiej NIE

niestety bardzo nierzetelna firma, odradzam

ano

zdecydowanie odradzam jakiejkolwiek współpracy!!!!!!!

Witam osoba która to napisala zapewne jest czlonkiem rodziny. (firma rodzinna) jest wręcz odwrotnie

Zostaw opinię o 360 Circus Polska Sp. z o.o. Sp. k. - Rzeszów

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie 360 Circus Polska Sp. z o.o. Sp. k.