Opinie o Centrum Obsługi Powypadkowej Codex Sp. zo.o. w Rzeszów

Specjalizujemy się w profesjonalnym dochodzeniu roszczeń - finalnie odszkodowań za straty poniesi

Branże: Doradcy biznesowi

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Centrum Obsługi Powypadkowej Codex Sp. zo.o. w Rzeszów

Rycerz

Codex ma dosyć trudny zakres działalności i stąd biorą się spięcia.

Maja

@stefan a jak Ty oceniasz codex jako pracodawcę? Chętnie dowiemy się więcej na temat Twoich doświadczeń z firmą. Bardzo cenne będą wypowiedzi merytoryczne, które pokazują za co warto firmę chwalić, a co jeszcze w niej należałoby zmienić. Mam nadzieję, że rozwiniesz swoją wypowiedź. Takie dodatkowe informacje będą bardzo istotne dla osób, które zastanawiają się nad zmianą miejsca zatrudnienia i trafiły na ten wątek szukając czegoś więcej na temat firmy.

Lilipop

Pracownicy Codexu mogliby się bardziej postarać pisząc te laurki na swój temat ....

stefan
@Lilipop

zgadza piszą super o sobie a w rezultacie porażka

Filip

Temat odszkodowań to bardzo trudny temat. Zawsze będzie jedna strona nie dość zadowolona z końcowego wyniku.

Referent

Bardzo dobrze, konkretnie, rzeczowo. Prezes bardzo w porządku człowiek, widać, że szuka dobrych ludzi do pracy, że dba o tą firmę, o klientów.

logo firmy Serwisant Rowerowy
logo firmy Magazynier
Opacz-Kolonia
Diabetyk24 Sp. z o.o.
logo firmy Kierownik Regionalnej Sprzedaży
Słupsk
Benek

Myślę, że specyfika pracy jest dość trudna i nie każdy radzi sobie stąd takie niezadowolenie.

Natalia

Zależy mi na pracy w Codex-ie ale niestety nie mogę znaleźć żadnej nowej oferty. Bardzo podoba mi się taka praca. Na jakie zarobki można liczyć? Jaka jest atmosfera w firmie, to jest dla mnie również ważne.

Maja

Słyszeliście o stałym programie pt.: Akademia Rozwoju Codex? Jest to 12 miesięczny program rozwoju osobistego dla menedżerów i pracowników wszystkich szczebli zarządzania w Codex, realizowany we współpracy z Instytutem Copernicus pod opieką eksperta Roberta Kroola. Jeśli chcecie dołączyć do zespołu aktualne oferty znajdziecie pod linkiem: https://codex.org.pl/praca/aktualne-oferty-pracy/

Rycerz

Firma na bardzo specyficzny charakter działalności. Żeby nie było zastrzeżeń do pracy załogi muszą być surowe reguły. Wiadomą rzeczą jest, że sprawy odszkodowań są korupcjogenne i szefowie nie mogą odstępować od ustalonych procedur.

bgfv

@alek no nie wiem czy cos na to wskazuje bo przecież od dawna nie było od nich zandych ofert pracy ale jezlei Ci jakos bardzo zależy to w sumie można będzie jakos bezpośrednio się z nimi skontkaotwac i zapytać i będziesz od razu wiedział przecież ,,

(LECH) - pracowałem w systemie prowizyjnym, kasę dostawałem po zakończeniu prowadzenia sprawy klienta przez firmę a to trwa. Jak rozstałem się z Codexem to miałem jeszcze wiele spraw, które nie zdążyły mi się rozliczyć i dlatego te prowizje dostaję teraz mimo, ze już nie pracuję. I to jest w porządku z ich strony, bo w innych firmach jak odchodzisz to nie zawsze chcą wypłacać. Wiem, że teraz mają też inne systemy rozliczeń i kasę dostaje się szybciej.

emerytmundurowy

Witam Moja firma również wypłaca należne kwoty po rozwiązaniu umowy, mamy to zagwarantowane w umowie.Chcesz więcej wiedzieć napisz, nadmieniam ,że nie mamy żadnych lojalek można oddawać tam gdzie sie chce, w przeciwieństwie do firmy z " jasnego miasta".Pozdrawiam

A ja rok temu przestałem pracować w Codex ponieważ wyjechałem za granice z żoną. I jestem bardzo mile zaskoczony, bo firma do dziś regularnie płaci mi moje prowizje. Super i szacunek dla firmy:-)

Pracuję w Codex 4 lata. Zawsze wypłata na czas, nigdy się nie spóźnili. Dla chcących pracować to super firma, a jak ktoś szuka łatwego zarobku nic nie robiąc, to niech idzie gdzie indziej. No i atmosfera jest bardzo dobra, a to jest również ważne. Ja jestem zadowolony i nie szukam innej pracy.

Y66

warto popytać o historię tych co podjeli decyzję o zrezygnowania z pracy w Codexie i przejściu do konkurencji, i co się wtedy dzieje z ich sprawami i prowizjami ? :-(

Agata

Witam, ja i moja rodzina polecamy Firmę Codex. Prowizja rozsądna, bardzo dobra współpraca. Bardzo fachowi i mili ludzie tam pracują. Z odszkodowania jesteśmy bardzo zadowoleni. Wszystkim niezdecydowanym polecam, nie zawiedziecie się. Agata z rodziną

bgfv

@Bardzo ale co masz konkretnie na mysli? ze co sie dobrze dzieje..? bo ja to czekam na jakies oferty pracy od nich a z tego co widze to od dawna niestety nic ne ma

burza

Ciekawe, że konsultant/doradca ds. odszkodowań ma niezłe stawki. Wynagrodzenie oparte jest na wysokich prowizjach (do 43%) i nawet z dodatkową prowizją z przychodu zespołu, ciekawe tylko czy wypłata jest terminowa.

@burza

Witam. Jaka prowizje pobiera firma od wynegocjowanego odszkodowania?

@Ania

Witam prowizje każda firma ustala indywidualnie, proszę o kontakt Pozdrawiam

emerytmundurowy

Witam napisz na prv odpowiem

Marek z Krakowa

A ja słyszałem, że bardzo dobrze płacą. Mam kumpla, który pracuje dla nich już ponad 3 lata i zadowolony jest i nie szuka innej pracy.

Jacek (Pomorze)

Solidna firma. Dba o klienta. Dobry kontakt i podejście. Polecam.

Grosz

Szkoda tylko, że oferują grosze...

Zostaw merytoryczną opinię o Centrum Obsługi Powypadkowej Codex Sp. zo.o. - Rzeszów

• Jak się pracuje w Centrum Obsługi Powypadkowej Codex Sp. zo.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Centrum Obsługi Powypadkowej Codex Sp. zo.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Centrum Obsługi Powypadkowej Codex Sp. zo.o.?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Centrum Obsługi Powypadkowej Codex Sp. zo.o.?

Kandydaci do pracy w Centrum Obsługi Powypadkowej Codex Sp. zo.o. napisali 4 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Centrum Obsługi Powypadkowej Codex Sp. zo.o.