Opinie o Jobman Group Sp. z o.o. w Wrocław Bociana 22A

Poniżej znajdziesz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Jobman Group Sp. z o.o.. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Jobman Group Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Pośrednictwa pracy tymczasowej

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Jobman Group Sp. z o.o. w Wrocław Bociana 22A

Czy Jobman Group Sp. z o.o. organizuje swoim pracownikom szkolenia podnoszące ich kompetencje?

Jobman Group Nowy wpis

Dzień dobry, jako agencja co jakiś czas organizujemy szkolenia wewnętrzne. Staramy się przekazywać swoją wiedzę między teamami, aby usprawnić wzajemnie naszą pracę. Często po takich szkoleniach przeprowadzane są testy, które weryfikują zdobytą wiedzę. Pozdrawiamy, Jobman Group

Jobman Group Nowy wpis

Dzień dobry, komunikat o zmianie niedostarczonej pojawia się w momencie, gdy termin zlecenia już minął albo odbywa się w danym dniu. Niedostarczona zmiana jest zmianą jeszcze nierozliczoną. Jeżeli były widoczne logowania i mimo tego Klient nie potwierdził Pana obecności, to prosimy o kontakt z naszym Konsultantem na koncie pracowniczym lub z Rzecznikiem praw i obowiązków pracownika. Pomożemy Panu wyjaśnić sytuację. Pozdrawiamy, Jobman Group

Co wchodzi w skład pełnego wynagrodzenia w firmie Jobman Group Sp. z o.o. na stanowisku Sprzedawca? 25 października pojawiły się ich ogłoszenia na Bydgoszczak.pl.

Jobman Group

Dzień dobry, szczegóły są uzależnione od danego stanowiska, posiadamy oferty pracy na stanowisku Kasjera-Sprzedawcy w drogerii, w markecie spożywczym czy w markecie budowlanym. Wynagrodzenie może się składać z podstawy oraz dodatków, jeśli takowe są przewidziane w danej sieci. Pozdrawiamy, Jobman Group

Czym w Jobman Group Sp. z o.o. zachęcają przyszłych pracowników? Jakie mają dodatki?

Jobman Group

Dzień dobry, pracownicy naszej agencji oprócz wynagrodzenia mają przygotowany system premiowy, możliwość skorzystania z karty MultiSport oraz udziału w organizowanych wydarzeniach i konkursach z nagrodami. Natomiast dla naszych zleceniobiorców oferujemy wynagrodzenie tygodniowe, refundacje badań sanepid, premie finansowe oraz konkursy z nagrodami rzeczowymi i pieniężnymi. Pozdrawiamy, Jobman Group

W jaki sposób weryfikowane są umiejętności kandydata na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Jobman Group Sp. z o.o.? Czy pracodawca zawsze powiadamia o wyniku rekrutacji?

Czy Jobman Group Sp. z o.o. ma ściśle ustalone godziny pracy?

Jobman Group

Dzień dobry, jeśli chodzi o obsługę zleceniobiorców, to nasi konsultanci dostępni są dla nich od godz. 9:00 do 17:00. Natomiast jeśli chodzi o godziny pracy udostępnionych przez nas ofert pracy, to wszystko zależy od danego stanowiska, oferty. Godziny są bardzo zróżnicowane. Posiadamy zlecenia na zmianach porannych/popołudniowych/nocnych. Pozdrawiamy, Jobman Group

Jak wygląda aspekt współpracy ze studentami w Jobman Group Sp. z o.o.? Chętnie zatrudniają?

Jobman Group

Dzień dobry. Aby zostać zatrudnionym przez naszą agencję trzeba mieć ukończone 18 lat, więc studenci są jak najbardziej mile widziani. Mogą oni liczyć na elastyczny grafik pracy, który łatwo pogodzić z nauką oraz atrakcyjne zarobki.

Czy w Jobman Group Sp. z o.o. wypłacają dodatkowe nagrody dla pracowników?

Jobman Group

W naszej firmie doceniamy zaangażowanie naszych pracowników. W związku z tym, organizowane są liczne konkursy oraz funkcjonuje system premiowy.

Natasza

Zostałam (usunięte przez administratora) przez job man!!! Nie zostało wypłacone mi wynagrodzenie!!! A więc upominałam się o wynagrodzenie po rezygnacji z pracy (planowo powinnam dostać 15 dnia kolejnego miesiąca). Kontaktowałam się w tej sprawie przez wiadomość SMS, aby mieć jakiś dowód. Oczywiście zbywano mnie mówiąc, że dostanę kasę do tego i tego dnia. Niestety ten dzień minął, a ja dalej nie dostałam wynagrodzenia. Czekam do końca tyg na wynagrodzenie i zgłaszam sprawę w odpowiednie ręce. Jeżeli ktoś jest w podobnej sytuacji niech zostawi wiadomość.

Stefan
@Natasza

Masakra że tak postępują z ludźmi ;/ I gdzie to zgłosisz jak coś? Myślisz że to jeszcze uda się załatwić? No i czy dużo Ci wiszą?

@Natasza

Dzień dobry, Nie ma możliwości niewypłacenia pieniędzy w terminie jeżeli zleceniobiorca wywiązał się ze wszystkich obowiązków związanych z akceptacją umowy w terminie oraz dostarczeniem karty zleceniobiorcy również w terminie. Jest to po prostu niemożliwe, ponieważ co tydzień konsultanci rozliczają wszystkie karty umieszczone w systemie i jest to dwukrotnie sprawdzane. Bardzo prosimy o opisanie sytuacji oraz przesłanie wiadomości SMS, które zrobiła Pani jako dowód do naszego Rzecznika praw i obowiązków pracownika. Nie otrzymaliśmy ostatnio podobnego zgłoszenia więc bez identyfikacji personalnej nie jesteśmy w stanie Pani pomóc. Niezwłocznie zajmiemy się Pani sprawą. Pozdrawiamy, Jobman Group

Jakich pytań można się spodziewać na rozmowie rekrutacyjnej w firmie Jobman Group Sp. z o.o.?

Jobman Group

Dzień dobry, rozmowa rekrutacyjna dostosowana jest do stanowiska, na jakie aktualnie poszukujemy pracowników. Zazwyczaj nasi rekruterzy skupiają się na doświadczeniu, dyspozycyjności i ewentualnych wymogach stanowiskowych. Pozdrawiamy, Jobman Group

ada

@dave słucham? jak to 700h, to się wydaje aż niemożliwe...

dave
@ada

dokładnie, tez myślałem że się przesłyszałem ale to prawda. Więc za szkolenia pewnie nigdy nie płacą tylko zmieniają tanią siłę roboczą...

dave

Zatrudnienie dla orange jako doradca infolinii dealer support, tygodniowe bezpłatne szkolenie, chyba że przepracujesz 700h ! ok, umowa na 3/4 etatu (niby z możliwością dorobienia do całego etatu) i co najważniejsze aż 17pln/h brutto! OMG oczywiście umowa o pracę tymczasową... obiecane kilka miesięcy, po miesiącu brak miejsc... pewnie przez to że o 8:03 włączyłem aktywną infolinię, podeszła do mnie "ekspertka" od siedmiu boleści i wydarła się na mnie jak na psa że dlaczego ja jeszcze nie pracuje! przy wszystkich pracownikach, ja byłem o wiele bardziej kulturalny, bo podszedłem do niej na osobności i powiedziałem że nie życzę sobie aby "darła na mnie (usunięte przez administratora)" i oddam z przerwy te 3 minuty, dodam że połączenia od sprzedawców zaczynają się od 9ej, czasem lecz bardzo rzadko zadzwoni jakiś nadgorliwiec i zapyta czy od wczoraj wieczór już się umowa sfinalizowała... pominę fakt że zawsze ale to zawsze logowałem się do systemu minimum 7:55 a ten jeden raz już nie, i taki nikt która wróciła po macierzyńskim i nie znała systemu omni(usunięte przez administratora) wykupiłem ub pzu i zapytałem dwa razy, dosłownie dwa razy czy i kiedy będzie aktywne bo (usunięte przez administratora)za to płacę, w odpowiedzi dostałem że ją irytuję głupimi pytaniami ok, w dzień wejścia do żółtej strefy epidemiologicznej, również ja śmiałem zapytać co dalej, czy nosić tu maseczki etc... według zaleceń sanitarnych... zgadnijcie co usłyszałem? irytuje ją... nie polecam nikomu tej pracy, zwłaszcza jak choć trochę się cenicie. 23.10.2020 zadała mi pytanie czy chce laptopa do pracy zdalnej, po co ? aby śmieć przepracował jeszcze dwa dni w przyszłym tygodniu i won, umowa nie przedłużona... omijajcie takie agencje szerokim łukiem, chyba że lubicie być traktowani jak śmieci za najniższą krajową! bo po 6msc podobno dają podwyżkę, uwaga... 1pln brutto! no i wybrane osoby 300pln kwartalnej premii, oczywiście brutto.

Ekspert

Pracowałem w sieci Tesco jak i Makro w Szczecinie praktycznie na każdym dziale czy to na kasie czy przy wykładaniu towarów i można powiedzieć , że struktury i procedury znam od ,,podszewki '' Wiele rzeczy wpłynęło na to iż ja i kilku innych znajomych (facetów)z agencji Jobman zakończyliśmy współpracę z tą firmą ..Hmmm zacznę od pracy w Tesco wygląda okropnie faceci są wykorzystywani do robienia najcięższych rzeczy ( robienie warzywniaka dźwiganie kartonów po bananach , worków ziemniaków które ważą po 20 kg) Potem praca przy napojach i alkoholach gdzie każdy karton czy zgrzewka waży od 6-15kg . Dodam , że na jednym ze sklepów często pracownicy karzą pracownikom sprzątać przed sklepem ( parking , kosze na śmieci , zbieranie niedopałków papierosów i wiele innych ) i nawet czasami wymuszają pomoc przy przyjęciu dostawy ( trzymanie i ściąganie palet z tira /ciężarówki czego pracownicy agencji nie mogą robić gdyż nasza praca polega na wykładaniu towaru na terenie sklepu i nie możemy pomagać przy dostawie ponieważ nie mamy butów BHP i jest to bardzo niebezpieczne dodatkowo nie możemy też wynosić jak i układać pustych palet na magazynie gdyż paleta waży 30 kg a zazwyczaj palet jest dużo i układanie ich na ,,kupkę '' jest bardzo męczące jak i niebezpieczne jak spadnie nam na nogi z łatwością potrafi stłuc palec. Do tego pracowniczy często odzywają się bez szacunku do pracowników agencji i traktują ich jako niższy sort czyt. ,,On jest z agencji to niech zasuwa robi za nas'' w Tesco pracują głównie kobiety ja i kilku moich znajomych z agencji zawsze mieliśmy wrażenie iż Panie w Tesco traktują facetów jako coś niższego sortu do wykorzystania przynieś/wynieś /pozamiataj dźwigaj . jestem w szoku , że nikt tego nie kontroluje co się dzieje na tych sklepach czy są przestrzegane przepisy BHP czy wszystko odbywa się zgodnie z przepisami itd . Co Sytuacja ta sama na każdym sklepie a co do kobiet z agencji Jobman jeżeli chodzi pracę zawsze miały lżejszą pracę przykładowo jak przychodzi facet to wiadomo , że ma dźwigać i przerzucać towar ciągle układać palety i cały czas co 5 min pomagać kobietą czy to z agencji czy z Tesco bo one są kobietami nie mogą dźwigać bo mają okres bo mają gorsze dni bo to bo tamto i trzeba im pomagać czytaj robić za nie wszystko co waży więcej niż 6 kg one nie podnoszą i wołają Ciebie bo Ty jesteś facetem i Ty musisz im pomagać a jak odmówisz to kierownicy mają wielkie oburzenie . O co mi chodzi o to że nie ma sprawiedliwości w pracy faceci ciągle zasuwają a kobiety układają papier toaletowy albo tampony przez 8 H i tak jest codziennie a na przerwach śmieją się , że dziś w pracy nawet się nie spociły i kilka dziewczyn wychodząc z pracy w Tesco szło do innej pracy np rozdawanie ulotek . ja np po 8h pracy w Tesco byłem bardzo zmęczony fizycznie z rezsztą nie tylko ja inni faceci pracujący w agencji mają takie samo zdanie tylko jakoś nikt nigdy o tym nigdzie nie napisał ! Praca męcząca ponieważ tam przerzuca się myślę że około 1.5 Tony dziennie . Moim zdaniem stawki w tej agencji powinny być inne dla facetów i dla kobiet ponieważ kobiety mają notorycznie lekkie rzeczy do robienia i nawet nie pocą się w tej pracy a faceci po 8h pracy są cali mokrzy i umęczeni dodam fakt iż kobiety z agencji Jobman często wykorzystują fakt iż są kobietami a dobrze wiedzą na czym polega praca na ,,towarowaniu'' na stronie Jobman wszystko jest opisanie na czym polega praca specialnie się pchają na towarowania a potem mają wymówki że są kobietami / mają okres i ze chcą układać papier toaletowy na co kierownicy przytakują i tak wygląda praca w agencji Jobman w Szczecinie w sieci Tesco nie wiem jak jest w innych miastach ale w Szczecinie jest tragedia do tego ,,kolesiostwo'' w biurach coś wydarzy się na jednym sklepie zaraz na wszystkich Tescach o tym mówią i dopowiadają swoje a potem wychodzą przeróżne dziwne sytuacje przez to . Dziwie się że firma wcale nie ingeruje i nie kontroluje tego co dzieje się na sklepach , pieniążki się zgadzają i interes się kreci . Tak jak napisałem powyżej moim zdaniem stawki dla facetów i kobiet powinny być inne zawsze jak pracowałem w Jobmanie przeszkadzało mi to iż dziewczyna z tej samej agencji co ja układając papier toaletowy ma taką samą stawke co ja harując jak wół . okej kobietom zostawił bym te 13.27 na rękę ale facetom dał bym podwyżkę do 16 zł na rękę ponieważ to głownie oni utrzymują tą agencje przy życiu i dla sklepy też wolą brać facetów na towarowanie ponieważ oni zrobią im najgorsze najcięższe działy do tego poukładają palety wyrzucą ,,bele'' . Co do agencji powinni zastanowić się nad pozyskaniem nowych sklepów bo z tym Tesco daleko nie zajadą a w Szczecinie jest agencja mocno konkurencyjna moim zdaniem dla Jobmana co widać po ludziach odchodzących z jobmana na rzecz innej agencji

Mariusz
@Ekspert

Niestety według przepisów BHP, mężczyzna może podnosić 30 kg, a nawet 50 kg, w zależności od różnych wariantów. Dosyć odważnie też piszesz o złamaniu przepisów BHP. Czy zgłosiłeś to pracodawcy, że według Ciebie przepisy zostały złamane? Kolejne pytanie, Czy w umowie miałeś zapis, że twoja praca będzie polegała na podnoszeniu ciężkich przedmiotów?

Pracownik handlu
@Ekspert

Właśnie tak teraz panowie podchodzą do pracy. Ja pracuję w jednej z sieci handlowych (nie chcę wymieniać której) ale do rzeczy u nas jest sama żeńska ekipa i wykladamy same towar alkohol warzywniak i zadna z nas nie narzeka a faceci mają zawsze jakiś problem jak trzeba jakas cięższa robote zrobić....

Xxxxxx

Oczywiście chodziło poniżej o zleceniobiorców ;)

Xxxxxx

Praca biurowa na start bardzo ok, ale niestety, nie wiem jak jest w tym momencie, ale te kilka lat temu praca konsultanta podchodziła pod umowę o pracę pod każdym względem, ale nie było żadnej możliwości dostania takiej umowy, zlecenie forever, po za tym stawki niższe niż dla większości zleceniodawców, bez nadgodzin poniżej minimalnej krajowej wychodziła stawka miesieczna. Za to, jesli warunki płacowe się zmienily, to polecam wszystkim studentom zaocznym/świeżo po studiach zainteresowanych tematyka hr

Kamil

Najbardziej złodziejska agencja jaką spotkałem. 2 miesiące proszenia się o należną wypłatę, która i tak została okrojona. Nie polecam nikomu!

Mariusz
@Kamil

Jaki był powód tego, że czekałeś na należne Ci wynagrodzenie, aż 2 miesiące? Mógłbyś przybliżyć nam szczegóły Twojej pracy za pośrednictwem firmy Jobman Group? Zachęcam do podania większej ilości szczegółów.

Norbi

Może podpowiecie czy agencja pomaga przy nauce języka obcego jeśli praca byłaby za granicą?

Nik
@Norbi

Tego typu pomoce w agencjach w ogóle się nie zdążają. Douczanie języków jest w firmach np. w LG, Catepillar i innych Chodzi o to, że inwestycja w pracownika to koszt inwestuje się wtedy gdy ma się pewność (np. 80%), że to się zwróci.

Czy to ważne

Jobman...... Opinia negatywna. Opiszę moją przygodę. Wnioski wyciągnijcie sami. W 1 z marketów miałem zaszczyt być kasjerem dla tej firmy. Pewnego dnia przybył kierownik jobmana i zarządał zważenia warzyw. Waga była na sklepie wiecodmowilembo kasjer nie może opuszczać miejsca pracy.Ok zwolnienie. I tak była ch ...... Super ale co to telefony w sprawie tej samej pracy. Potem mija rok i ponieważ PIT dostałem proszę o usunięcie konta. Przeboje z tym trwały około rok. Moja opinia. Negatywna. Agencja wg mnie działa przeciwko pracownikom. Efekt prawie stałe maja opiernicza ze dostarczają mniej niż mieli dostarczyć. (Wiele razy widziałem jak mówiono o tym i pisano maila). Druga perełka praca na tym samym stanowisku osoba z jobmana miała niższa stawkę niż ja(z innej agencji) i typ(z jeszcze innej agencji). Nie pisze szczegółów bo szczerze nie chce mieć nic wspólnego z jobmanem nawet sporu

robuś

Hej Uważajcie na wpisy o wolnych terminach pracy, ostatni ukazały się trzy oferty pracy w Jeleniej Górze po próbie zapisania zostałem poinformowany , że nic nie wiedza o pracy w danej miejscowości. Jest to dowód na to iż my zleceniobiorcy jesteśmy dla JOBMAN ofiarami ,z których w centrali wszyscy się nabijają.

Agencja zawsze wypłaca pieniądze co do grosza wypłaty. Jak jest problem to wystarczy zgłosić do rzecznika i kasa wraca na konto po korekcie. W innych agencjach zostałam niestety oszukana.

Iza

Jak się pracuje z agencją?

Zostaw merytoryczną opinię o Jobman Group Sp. z o.o. - Wrocław

• Jak się pracuje w Jobman Group Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Jobman Group Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Jobman Group Sp. z o.o.?

Jobman Group Sp. z o.o.
2.1/5 Na podstawie 115 ocen.

Jobman Group Sp. z o.o.