PMI Outsourcing Sp. z o.o.

Adres: Kiełbaśnicza 24, 50-110 Wrocław

NIP: 8971791988 KRS: 0000476018

3 5 10 5 1

Opinie o PMI Outsourcing Sp. z o.o.

Filtruj opinie po kryteriach:

Lidia

@Zofia, podpinam się pod pytanie @Magda, czemu odradzasz? Możesz podać jakieś konkrety? @Witek, i jak, aplikowałeś? Może byłeś na rozmowie i wiesz coś o tym jakie warunki oferuje PMI Outsourcing? Firma cały czas prowadzi wiele rekrutacji, dlatego opinia kogoś kto już dla niej pracował będzie bardzo przydatna w wątku!

Zofia

Szczerze odradzam.

Magda
@Zofia

A czemu odradzasz? co się stało?

Witek

Jak się pracuje? Może podpowiecie czy warto aplikować?

TakNie

Czy cisza na forum oznacza zadowolenie pracowników z pracy w PMI Outsourcing Sp. z o.o.? Może warto byłoby ożywić ten wątek aktualnymi informacjami na temat sytuacji tej firmy. Będą one ważne zwłaszcza dla tych osób, które chciałyby w przyszłości zasilić jej szeregi.

Jerzy

KONTROLER JAKOŚCI - rysunek techniczny, taka ofertę znalazłem. mam pytanie czy możecie coś podpowiedzieć?

Tomek
@Jerzy

praca na produkcji przy kontroli produktów, szkolą z badań wizualnych VT2

Lidia

@Wan czyli Ty osobiście polecasz pracę w PMI Outsourcing? Obecnie w firmie trwa szereg rekrutacji - naprawdę chyba każdy znajdzie coś dla siebie. Możesz napisać, jak obecnie wygląda atmosfera w pracy?

Wan

No wiesz co, trudno się ogólnie ogarnąć i zrozumieć pewne rzeczy, chyba wiadomo, ale generalnie życie i tak jest dla nas całkiem dobre, firma prężnie działa, kasa jest jaka trzeba, nie ma na co narzekać za bardzo pozdrawiam wszystkich zwłaszcza @wandaconiechcialaniemca

TakNie

Nowych informacji brak, ale pracownicy nadal są zatrudniani. Może ktoś z Was będzie chciał się podzielić swoimi wrażeniami odnośnie aktualnych warunków pracy?

Tak11Nie

Zostaw opinię o PMI Outsourcing Sp. z o.o. - Wrocław

Chcę opublikować: