counter
3 6 19 5 1
Pytanie Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 42 dni.

Czy można liczyć w PMI Outsourcing Sp. z o.o. na prywatną opiekę medyczną?

Gość Nowy wpis

Nie odpisują na maile. Nie polecam

Tak2Nie
Magda Nowy wpis
@Gość

Patrząc ile maili otrzymuje firma, może się okazać, że jakaś wiadomość wpadła do spamu. Przecież są też telefony, to dlaczego Pan/Pani nie zadzwonił/a do firmy, jeżeli była jakaś sprawa?

Gość Nowy wpis
@Magda

Dzwonione było, tylko nikt nie raczył odebrać i proszę nie usuwać opinii zgodnej z prawdą

TakNie

Ile jest zmian w PMI Outsourcing Sp. z o.o.?

Magda
@Pytanie

Firma PMI Outsourcing jest agencją pracy tymczasowej. Chodzi o zmiany - w jakich godzinach się pracuje w biurze PMI? Czy o zmiany pracy u danego Klienta? Proszę o doprecyzowanie pytania.

TakNie

Na jakich zasadach zawierana jest umowa o pracę w firmie PMI Outsourcing Sp. z o.o.? Pojawiło się ogłoszenie na Nuzle.pl 4 listopada i zastanawiam się nad złożeniem CV.

Odpowiedź na pytanie
@Pytanie

Zależy na jakie stanowisko rekrutujesz? PMI Outsourcing jest agencją pracy Tymczasowej, więc jeżeli poszukujesz pracy jako pracownik produkcji/magazynier będzie to umowa o pracę na czas określony, tj 1 miesiąca.

Lidia
@Odpowiedź na pytanie

Dołączę się do dyskusji, ponieważ także interesuje mnie kwestia umowy w PMI. Powiedziałeś, że pracownik produkcji/magazynier otrzymuje umowę o pracę na czas określony, tj. na czas miesiąca. A czy po pewnym czasie można tam dostać umowę o pracę na czas nieokreślony?

Odpowiedź na pytanie
@Lidia

@Lidia Jeżeli zatrudnienie będzie przez Agencję umowy zawsze będą miesięczne. Jednak, gdy Pracodawca Użytkownik przejmie pracownika wtedy umowy zawsze podpisywane są na dłuższy okres, być może na początku na rok/dwa lata a potem na nieokreślony.

TakNie

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Listopadzie 2019r.

Zofia

Szczerze odradzam.

Magda
@Zofia

A czemu odradzasz? co się stało?

Witek

Jak się pracuje? Może podpowiecie czy warto aplikować?

TakNie

Czy cisza na forum oznacza zadowolenie pracowników z pracy w PMI Outsourcing Sp. z o.o.? Może warto byłoby ożywić ten wątek aktualnymi informacjami na temat sytuacji tej firmy. Będą one ważne zwłaszcza dla tych osób, które chciałyby w przyszłości zasilić jej szeregi.

Jerzy

KONTROLER JAKOŚCI - rysunek techniczny, taka ofertę znalazłem. mam pytanie czy możecie coś podpowiedzieć?

Tomek
@Jerzy

praca na produkcji przy kontroli produktów, szkolą z badań wizualnych VT2

Lidia

@Wan czyli Ty osobiście polecasz pracę w PMI Outsourcing? Obecnie w firmie trwa szereg rekrutacji - naprawdę chyba każdy znajdzie coś dla siebie. Możesz napisać, jak obecnie wygląda atmosfera w pracy?

Wan

No wiesz co, trudno się ogólnie ogarnąć i zrozumieć pewne rzeczy, chyba wiadomo, ale generalnie życie i tak jest dla nas całkiem dobre, firma prężnie działa, kasa jest jaka trzeba, nie ma na co narzekać za bardzo pozdrawiam wszystkich zwłaszcza @wandaconiechcialaniemca

TakNie

Nowych informacji brak, ale pracownicy nadal są zatrudniani. Może ktoś z Was będzie chciał się podzielić swoimi wrażeniami odnośnie aktualnych warunków pracy?

Tak12Nie

Zostaw merytoryczną opinię o PMI Outsourcing Sp. z o.o. - Wrocław

Chcę opublikować:

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Listopadzie 2019r.

3/5 Na podstawie 6 ocen.
  • Zobacz wywiad