Schlegel Sp. z o.o.

Toruń

Opinie o Schlegel Sp. z o.o.

Edyta

Jak wyglądają warunki pracy w Schlegel Sp. z o.o.? Ktoś może opowiedzieć o pracy w tej firmie? Dzieląc się informacjami pomagacie tym, którzy zastanawiają się nad aplikowaniem.

kanio

@cza a możesz napisac konkretnie jakie to są dokładnie szkolenia? ma m nadzieję że z tej umowy zlecenie da się jednak realnie przejść za jakiś czas normalnie na umowę o prace, może i na czas neiokreślony

gość

Z tymi godzinami to nie zupełnie tak wolałbym robić po 8 a nie po 10 13 bo kasa taka sama

gość

Pracuje drugi miesiąc na umowę zlecenie:) za pierwszy miesiąc kasę dostałem do 10 ,co do chaosu rzeczywiście panuje lekki ale zależy i jakiego kierownika robisz ,praca średnio po 10 godzin ale zdarzyły się soboty po 13 i niedzielę po 9 ale tak bywa na umowę zlecenie,niby płacą za przestój tyle co za pracę zobaczymy,liście opinie jestem ciekawy jak u was

karlik

Firma nie uczciwa bardzo 'duży bałagan nie kompetentna osoba nadzorująca budowę wiszą mi 15 tyś euro nie wiem w jaki sposób mogę odzyskać kasę[ostrzegam wszystkich przed tą firmą zanim podejmą z nimi współpracę.

fafek

Wlasnie sie zatrudnilem i sprawdzę jak to jest w rzeczywistości. Dam znac jak wezmę cala pensje.

@fafek 22.01.2016 23:12

Fafek, dostałeś wypłatę, czy nie? daj znać ;)

fafek

kolo

witam. pracowalem w tej firmie na umowe zlecenie -tylko tak zatrudniają ,obiecujac normalną umowe -niektorym chlopakom od 3 lat.kompletnie nie zorganizowani . praca glownie na poprawkach po podwykonawcach.wynagrodzenie na tej umowie to 3.500zl .nie dajcie sie nabrac pani oli czy prezesowi ,,sknerze von markusowi,, szczwane lisy mają ludzi za nic!

Micho

Czy ta firma zatrudnia tylko podwykonawcow czy ma tez "swoich" pracowników? Proszę o opinię osoby zatrudnione na umowę o pracę jako pracownik ogólnobudowlany. Pozdrawiam

WROC

Witam, Ta firma ma siedzibe we Wroclawiu? Z góry dzięki za odpowiedz.

Budowlaniec

Witam Czy moze na budowie we Frankfurcie kierownikiem jest Jacek B???

trgir

Widzę, że decyzja o zejściu z budowy była słuszna, niech sobie w buty wsadzą tą resztę kasy. Zrywajcie umowy i uciekajcie od tych ...

FAKTURA

Szanowni Państwo, ostrzegam was przed tą firmą, w życiu nie widziałem większego b..u i braku organizacji na budowie. Firma ta to zwykli oszuści nie podpuszczają wykonawców na jak najszybsze ukończenie prac płacąc małą zaliczkę a następnie odmawiają zapłaty fak. z kwotą główną - powołując się na rzekome kary od inwestora. Normalny horror płatniczy. Wszystko ma na celu przetrzymanie firmy aż zmięknie i weźmie 50% i podpisze ugodę. Poczytajcie o inwestycji w Frankfurcie jak tam wykręcili polskie firmy !

Faktura

Zamawiają towar, odbierają i nie płacą w terminie. Są mi winni ponad 50 tysięcy i od miesiąca słyszę, jutro, pojutrze, w tym tygodniu...

ziobra

Bardzo duży bałagan organizacyjny....brak profesjonalizmu....ogólnie nie polecam

Zostaw opinię o Schlegel Sp. z o.o. - Toruń

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Schlegel Sp. z o.o.