Opinie o Impel Security w Szczecin

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie Impel Security. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w Impel Security o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Impel Security w Szczecin

Leszek

Każdy szuka w pracy stabilności i rzetelnego rozliczenia, tu mam to wszystko więc nie muszę się przejmować. Spokój ducha jest równie ważny.

Ivan

Gdy się zatrudniałem myślałem o pracy na kilka miesięcy, koniec końców wyszło już przeszło trzy lata i będzie jeszcze dłużej. Dobra praca i ludzie.

Moxy
@Ivan

Tego właśnie szukam, stabilizacji, mam już dość przeciąganek o wypłatę czy dobre rozliczenie, dla mnie liczy się też dobra atmosfera pracy i chcę to znaleźć w impelu.

Paqo
@Moxy

Chyba każdy szuka tego w pracy normalnych światowych standardów, na szczęście są normalne firmy jak Impel gdzie można spokojnie pracować.

michal

korporacja daj poczucie bezpieczenstwa, mowa rowniez, mi pasuja warunki, wiec pracujet tutaj juz kilka lat

torek

u mnie też ludzie są spoko i na poziomie.można pogadać, nikt nie robi wałów itd.impel jest dobrym miejscem do pracy pod wieloma względami dlatego zamierzam tu trochę popracować.

Zostaw swoją opinię o rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Impel Security. Jak oceniasz zaangażowanie rekruterów, ich podejście do kandydata, punktualność oraz organizację spotkania? Czy poleciłbyś aplikację innym? Czekamy na Twoją opinię.
logo firmy Konstruktor
Ammega Poland Sp. z o.o.
logo firmy Inżynier budowy
Gryfbud Sp. z o.o.
logo firmy Key Account Manager (pompy ciepła)
DTH Selection
miro

tez jestem tego zdania, ze jak cos jest nie tak warto reagowac, a ie w necie pisac niebywale historie, po co sie flustrowac niepotrzebnie

Na jednym obiekcie Pan zlewa totalnie wszystko, odbija punkty kiedy chce,poza tym odbija jeden punkt, nie przychodzi do pracy na czas, wszyscy mamy płacone jednakowo!! Ludzie sprawdzajcie odbicia!!! Skoro tak solidna firma jesteście. Zgłoszenie idzie z mojej strony wyżej!

@007

Nie wiadomo kto ci się trafi dlatego trzeba zgłaszać nieprawidłowości, u mnie też kiedyś było kilku obiboków lecz szybko odpadli, teraz jest super ekipa i prace sobie chwale.

Dymitr

Kilka lat temu zmieniałem pracodawcę, dostałem się do Impela i tak zostało, odpowiada mi ta praca. Fajna załoga i szefowie ok. Czego chcieć więcej.

tymek

korporacja dla mnie to lad i porzadek, jasne zasady, tutaj tak mam

stan

korporacja nie zawsze ma negatywny wydźwięk tak jak choćby w przypadku impela właśnie. w takich miejscach panuje ład i porządek, wszystko jest określone i na swoim miejscu. w takich warunkach da się pracować i w pełni rozwijać swój potencjał :)

oleg

wynagrodzenie odekwatne do pracy i na czas, a korporacja, no coz, mi to zapewnia poczucie bezpieczenstwa

mark

impel jest obecnie liderem na rynku jeśli chodzi o ochronę a ja lubię pracować w porządnych firmach. tu wywiązują się z tego co mówią tzn podziału obowiązków i z wypłacania wynagrodzenia.

tater

nie ma firm czy pracodawców idealnych, wszędzie są tylko ludzie. ale akurat w impelu czynnik ludzki mnie nie zawiódł. spoko współpracownicy, normalne kierownictwo itd.znam dużo gorsze miejsca.

Bogdan

Jak się chce to zawsze człowiek znajdzie dziurę w całym, są warunki na które się zgadzasz i pracujesz lub nie nikt na siłę nie zmusza, wielu osobom odpowiada. Też do nich należę.

oj zawiedli

firma jak każda, można pochwalić ale też dosolić. po pierwsze brak kierowników którzy interesowaliby się losem pracowników. Za nich robią to wyznaczeni poganiacze, dostają wdowi grosz dodatkowo i pędzą do roboty jak dawni zarządcy majątkowi. kierownicy w tym czasie ryby grzyby i wycieczki

agnieszka

Impel to najgorsza firma jaką znam , nie dość , że dają tylko umowę zlecenie normalnym , poważnym i pracowitym ludziom , to w dodatku płaca jest niższa niż średnia krajowa . Nie polecam tej firmy

Martin
@agnieszka

Przecież nikt cie nie zmusza do pracy, uwierz mi że na rynku jest wiele firm i często nieuczciwych, a tu mam umowę z której się wywiązują i pewną wypłatę, mam trochę zobowiązań więc mi na tym zależy. Raczej trudno będzie znaleźć ci firmę która zapłaci ci średnią krajową.

iwik

to prawda to firma z wieloletnim doswiadczeniem, wiec jak ktos szuka pracy w ochronie, to najlepszy wybor

guziec

impel ochroną zajmuje się od lat więc ma tą działkę obcykaną. i to ze strony pracownika, jak donoszą moi znajomi i od strony ochrony imprez masowych.

toro

mój znajomy przeniósł się do impela jakiś czas temu.pracował w 2 czy 3 firmach w ochronie ale mówi,że tu mu najbardziej pasuje. zarobki ok, towarzystwo też no i same obiekty w porządku.

kotek

witam czy ktos ma numer do szefa ochrony w szczecinie ktory zajmuje sie obiektem w karwicach jesli tak to poprosze o numer. Pozdr.

Adrian

Kwestia konkretnego dogadania. Zależy od miejsca pracy itp. Musisz się przejść na rozmowę i pogadać, nic nie zaszkodzi a wiele można zyskać.

Zostaw merytoryczną opinię o Impel Security - Szczecin

• Jak się pracuje w Impel Security?

Zobacz opinie na temat firmy Impel Security tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 8.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Impel Security?

Impel Security