Restauracja KFC Struga

Szczecin

Opinie o Restauracja KFC Struga

Zuzia

Jestem bardzo niezadowolona, uważam że KFC nie piwinno dowozić, ponieważ sa niezorganizowani. Czekałam 2 godziny na dostawę, dzwoniłam wiele razy, ale nie potrafili przekazać mi konkretnych infornacji. Po wszystkim nawet nie dostałam zniżki, a menadżer nawet do mnie nie oddzwonił. Poszłam na imprezę głodna, wiec jeśli macie dużo czasu to zamawiajcie, serdecznie polecam.

Bartek

Po remoncie czeka się zdecydowanie dłużej. Kolejka straszna, personel nie daje rady. Zero organizacji, podają co innego niż się zamawia. Nie mówię o frytkach które smakują jakby były odgrzewane w mikrofali minimum 3 razy. Tragedia.

renata

KCF w Szczecinie przy carrefour to kompletna porazka, pani wydająca zamówienie z miną jak by miała pod nosem g ..... myląca zamówienie, niemiła, chyba notorycznie robi braki żeby tylko " chyba " najeść się za darmo jedna kasa czynna a kręcących sie pracowników aż za dużo, widać ze nie radzą sobie Dostałam nie dość ze brak reszty- bo pani nie miała jak wydać w zamówieniu brak a jedzenie było zimne. Niby ktoś sprzątał ale i tak było brudno , wszystko się lepiło. Już NIGDY tam nie pojadę i każdemu szczerze mówiąc odradzam !

mikel

jedek, podobno dla dostawców żarełka proponują maksymalnie jakieś 6 zł na godzinę. Myślę, że to jest poniżej wszelkiej krytyki. Plus jest taki, że klienci czasami dają jakieś napiwki bo inaczej nie dałoby się w ogóle tego zrozumieć.

byłypracownik

Nikomu nie polecam, chyba że chce sie mieć do czynienia z mobbingiem. Inni pracownicy mogą zrobić z tobą co chcą, bo maja układy z kierownikami. Wyzwiska i poniżanie były tu na porządku dziennym. Pozdrawiam

ex pracownik

Nikomu nie polecam! Kasa słaba, a pracujesz jak robot. Ludzie niby mili, a prawda jest taka, że tylko czekają żeby Cię podpieprzyć kierownikowi. Układy układziki, Karolina główna menadżerka nawet sie nie uśmiechnie tylko zawsze ma "złe dni" Ruch ogromny nie masz czasu nawet "się podrapać" bo co chwile słyszysz a plecami "brakuje tego brakuje tamtego szybciej!" kamery w całej restauracji i traktują Cię z góry.Grafik ustalany tak, że w tygodniu pracujesz 2-3 dni w najgorszych godzinach i finalnie na koniec miesiąca dostajesz pensje 600zł.Nie polecam, najgorsza praca jaką kiedykolwiek miałem...

robert

Juz kolejny raz trafiłem na brak sałatki

Zostaw opinię o Restauracja KFC Struga - Szczecin

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Restauracja KFC Struga