Opinie o Restauracja KFC Struga w Szczecin Andrzeja Struga 18

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie Restauracja KFC Struga. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Restauracja KFC Struga na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Restauracja KFC Struga w Szczecin Andrzeja Struga 18

Tom

Niewiem co tam się dzieje ale bajzel straszny się zrobił, zero organizacji bajzel na maxa o wszystko trzeba się prosić tyle czasu było ok, a teraz załamka już tam nie zagoszczę a szkoda bo moim zdaniem było to najlepsze KFC w Szczecinie

To najgorsza restauracja - nie mam mowy żeby zamówienie się zgadzał, nikt się nie przejmuje, nie przeprasza, nie odpowiada na pytania. Mówię chcę pikantne pałki - tak oczywiście, mówię ostatnio też tak pani mówiła i były łagodne... i co dostałam łagodne, ale pani wydająca zamówienie zero przepraszam, odwróciła się i czekałam i krzyczała kiedy dostanę to co zamówiłam - szok. W dostawie zawsze dostaję czyjeś zamówienie. Firma zlewa. Jutro zgłoszę sprawę do praw konsumenta, napisze też do sieci amerykańskiej bo Polacy najwyraźniej nie rozróżniają czym jest co.

Zawada

Kupiłam 7.01.2020 kubelek,w którym kurczak był tak nie smaczny. A panierka tak twarda A obsługa okropna. W szczególności te wydajace ????

GOŚĆ

Dzień Dobry, 04.01.2020 r. ok godziny 13 odwiedziłem Restauracje KFC na ul. Struga. Złożyłem zamówienie przy kasie i zostałem bardzo dobrze obsłużony przez Panią Yanę ☺️☺️chyba z Ukrainy za co chciałbym jej bardzo podziękować☺️☺️ Obsłużyła mnie na bardzo wysokim poziomie, z promieniujacym uśmiechem i pełną życzliwością, w pełni profesjonalnie ☺️???? jak to powinno być w każdej restauracji???? Oby jak najwięcej takich kasjerek i obsługi klientów w KFC ☺️ z pozdrowieniami przyszły klient ????????????

Czy rozmowa kwalifikacyjna w Restauracja KFC Struga spełniła Twoje oczekiwania? Jak oceniasz spotkanie z rekruterem?
logo firmy Konstruktor
Ammega Poland Sp. z o.o.
logo firmy Key Account Manager (pompy ciepła)
DTH Selection
logo firmy Inżynier budowy
Gryfbud Sp. z o.o.
Klijent

Jestem rozczarowany... Pani obsługująca zachęcała do zakupu dodatkowego kubełka frytek , zakup był na wynos , a w torebce w domu okazało się że frytek brak a są tylko sosy i serwetki. Żenada.... nie ładnie KFC. Jak zamierzacie nam to zrekompensować , dziecko było rozgoryczenie.

Robert Saxon

Frytki nie polecam. Szajs najgorszego sortu Dostawa ok Kuraki ok Reklamacja szajs

To nie jest forum dla klientów restauracji lecz dla pracowników firmy!!

klientka KFC

Notoryczne braki w zamówieniach. Zrezygnowałam z drive ,bo oszukują praktycznie przy każdym zamówieniu. Nawet picie mylą nie wspominając o brakach w kubełku.

Witek

15.06.2019 brałem tam kubełek skrzydelek i powiem tak! Mięso stare poprostu gniło od groma piór na każdym skrzydle śpię żona panierka i co najważniejsze sraka że klekajcie narody trzeba zrobić z nimi porządek może się wiesniaki czegoś nauczą

Jatoja

Nie polecam. Jednym słowem chaos! Złożyłam zamówienie, nie dostałam tego, co zamawialam, potem kilka minut czekałam aż ktoś mnie obsłuży (podeszła Pani, która zamiatała, bo pracownicy nie reagowali, a dodam, że ruchu nie było). Kiedy w końcu ktoś podszedł i powiedziałam o co chodzi, to o tak nie dostałam tego, za co zapłaciłam, a nieogarnięta dziewczyna, która mnie obsługiwała, głupio się cieszyła. Zero zaangażowania, żeby rozwiązać problem. Żenada!

Edward

Czy na forum jest obecny ktoś z pracowników KFC w Szczecinie? Jaka atmosfera panuje w pracy? Jakie są warunki zatrudnienia? Jaki typ umowy jest zagwarantowany? Czy pracownicy mogą liczyć oprócz wypłaty na dodatkowe profity? Odpowiedzi na te pytania są cenną wskazówką dla osób zainteresowanych pracą w KFC.

@Edward

Nie idź na Rodła.Tam pracuje (usunięte przez administratora).

kali2010-76

Po pierwsze atmosfera nędzna zimno jak na dworzu Po drugie zero zapachu który przyciąga klijenta w środku piszę tu o zapachu z kuchni a dokładnie potraw Menager nic nie pilnuje , hamburger dostajemy z zimnym serem zamiast rozpuszczonym Potrawy są zimne i nie czuć kurczaka tylko ciasto. Mieszkam obok a zmuszony jestem jeździć do galerii do KFC czemu Bo to porażka . Spróbujesz Sam ocenisz

Sylwek

Najgorszy lokal kfc w polsce. Klient traktowany jest jak śmieć!!!! Obsługa z zachowaniem rodem z PRL'u !!!! W longerach ochłap kurczaka w wielkości 1/3 długości bułki!!! Pani "MENAGIER" Z BOŻEJ ŁASKI ma klienta w (usunięte przez administratora) głębiej niż sama załoga!!!! GENERALNIE (usunięte przez administratora) I TYLE!!!! Moje sugestie dla Restauracja KFC Struga: Najgorszy lokal kfc w polsce. Klient traktowany jest jak śmieć!!!! Obsługa z zachowaniem rodem z PRL'u !!!! W longerach ochłap kurczaka w wielkości 1/3 długości bułki!!! Pani "MENAGIER" Z BOŻEJ ŁASKI ma klienta w (usunięte przez administratora) głębiej niż sama załoga!!!! GENERALNIE (usunięte przez administratora) I TYLE!!!! Co mógłby zrobić pracodawca aby poprawić atmosferę w firmie: Najgorszy lokal kfc w polsce. Klient traktowany jest jak śmieć!!!! Obsługa z zachowaniem rodem z PRL'u !!!! W longerach ochłap kurczaka w wielkości 1/3 długości bułki!!! Pani "MENAGIER" Z BOŻEJ ŁASKI ma klienta w (usunięte przez administratora) głębiej niż sama załoga!!!! GENERALNIE (usunięte przez administratora) I TYLE!!!!

Zaq

Najgorsza obsługa jaką widziałem zawsze czegoś brakuje w zamówienaich

Zaq

Najgorsza obsługa jaką widziałem. W zamówieniach zawsze czegoś brakuje, nawet gdy rano nie ma ruchu to i tak panie z obsługi mylą zamówienia czegoś zapominają... Masakra, dziwię się że ten fakt food jeszcze istnieje bo po 1 wizycie odechciewa sie Moje sugestie dla Restauracja KFC Struga: Zmienić obsługę zamknąć restauracje Co mógłby zrobić pracodawca aby poprawić atmosferę w firmie: Wszystko

Lala5

Co mógłby zrobić pracodawca aby poprawić atmosferę w firmie: Jedzenie drugi raz z rzędu nie dojechało pod adres...

Jakub

Najgorsza z możliwych restauracji. Na zamówienie ponad 2 h się czeka i nie ma pewności że się otrzyma. Numer telefonu 91 464 40 81 to jest jedna wielka ściema, ponieważ nikt nie odbiera !!!! Nie ma jakiegokolwiek kontaktu w sprawie zamówienia ani nie ma z kim porozmawiać. Jeżeli ktoś płaci kartą pieniądze traci a nie otrzymuje produktu.

Frycia

Nie polecam tej restauracji! Wczoraj zamówiłam tam jedzenie a dzisiaj cała rodzina zatruta...! Widać było po panierce że jakaś nieswieza była! Popracujcie nad świeżością jaką reklamujecie! Moje sugestie dla Restauracja KFC Struga: Świeżość

Skandal kfc

(usunięte przez administratora) i (usunięte przez administratora) czekam tydzień czasu na reklamacje i nikt je raczy zadzwonić z centrali dzwonią to telefonu nie odbierają banda (usunięte przez administratora) .. Skandal...

Zły ????

Na Struga to nie porozumienie niedość że 40 min opóźnienia to jeszcze dostawca dzieci oszukuje i nie wydaje reszty

Zostaw merytoryczną opinię o Restauracja KFC Struga - Szczecin

• Jak się pracuje w Restauracja KFC Struga?

Zobacz opinie na temat firmy Restauracja KFC Struga tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 8.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Restauracja KFC Struga?

Restauracja KFC Struga