Opinie o Restauracja KFC Struga w Szczecin Andrzeja Struga 18

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie Restauracja KFC Struga. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Restauracja KFC Struga na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Restauracja KFC Struga w Szczecin Andrzeja Struga 18

krzysztof pomaranczowa

calkiem pomylone zamowienie...pomimo reklamacji...zero kontaktu..juz tam niezamowie

Gość 525

Po raz kolejny było składane zamówienie na dowóz. Ja rozumiem wszystko ale żeby po raz kolejny czegoś nie dodać? Najpierw powinno się sprawdzać a nie przywozić niepełne. Na uzupełnienie zamówienia czekanie kolejnych 40 minut. No coś tu nie gra

Edward

@Jack Każdy z nas ma lepsze i gorsze dni, a to że ktoś był dla Ciebie niemiły nie jest powodem do twierdzenia, że praca nie jest ok. Chyba że Ty jesteś pracownikiem firmy KFC i mógłbyś się wypowiedzieć z pierwszej ręki jak to faktycznie wygląda? Zapraszam Cię do zabrania głosu.

Jack

Nie miła obsługa, zachowują się jakby pracowali za karę. Pani przy kasie opryskliwa bezczelna.

Czy rozmowa kwalifikacyjna w Restauracja KFC Struga spełniła Twoje oczekiwania? Jak oceniasz spotkanie z rekruterem?
logo firmy Konstruktor
Ammega Poland Sp. z o.o.
logo firmy Key Account Manager (pompy ciepła)
DTH Selection
logo firmy Inżynier budowy
Gryfbud Sp. z o.o.
Domino

Odradzam serdecznie promocyjne wtorkowe ponieważ wprost mówiąc kurczaka którego oferują jest porostu stare i jest to mięso gorszego gatunku które kończy już datę ważności.. Nie polecam. Nie polecam. Nie polecam

Zuzia

Jestem bardzo niezadowolona, uważam że KFC nie piwinno dowozić, ponieważ sa niezorganizowani. Czekałam 2 godziny na dostawę, dzwoniłam wiele razy, ale nie potrafili przekazać mi konkretnych infornacji. Po wszystkim nawet nie dostałam zniżki, a menadżer nawet do mnie nie oddzwonił. Poszłam na imprezę głodna, wiec jeśli macie dużo czasu to zamawiajcie, serdecznie polecam.

Bartek

Po remoncie czeka się zdecydowanie dłużej. Kolejka straszna, personel nie daje rady. Zero organizacji, podają co innego niż się zamawia. Nie mówię o frytkach które smakują jakby były odgrzewane w mikrofali minimum 3 razy. Tragedia.

renata

KCF w Szczecinie przy carrefour to kompletna porazka, pani wydająca zamówienie z miną jak by miała pod nosem g ..... myląca zamówienie, niemiła, chyba notorycznie robi braki żeby tylko " chyba " najeść się za darmo jedna kasa czynna a kręcących sie pracowników aż za dużo, widać ze nie radzą sobie Dostałam nie dość ze brak reszty- bo pani nie miała jak wydać w zamówieniu brak a jedzenie było zimne. Niby ktoś sprzątał ale i tak było brudno , wszystko się lepiło. Już NIGDY tam nie pojadę i każdemu szczerze mówiąc odradzam !

mikel

jedek, podobno dla dostawców żarełka proponują maksymalnie jakieś 6 zł na godzinę. Myślę, że to jest poniżej wszelkiej krytyki. Plus jest taki, że klienci czasami dają jakieś napiwki bo inaczej nie dałoby się w ogóle tego zrozumieć.

byłypracownik

Nikomu nie polecam, chyba że chce sie mieć do czynienia z mobbingiem. Inni pracownicy mogą zrobić z tobą co chcą, bo maja układy z kierownikami. Wyzwiska i poniżanie były tu na porządku dziennym. Pozdrawiam

ex pracownik

Nikomu nie polecam! Kasa słaba, a pracujesz jak robot. Ludzie niby mili, a prawda jest taka, że tylko czekają żeby Cię podpieprzyć kierownikowi. Układy układziki, Karolina główna menadżerka nawet sie nie uśmiechnie tylko zawsze ma "złe dni" Ruch ogromny nie masz czasu nawet "się podrapać" bo co chwile słyszysz a plecami "brakuje tego brakuje tamtego szybciej!" kamery w całej restauracji i traktują Cię z góry.Grafik ustalany tak, że w tygodniu pracujesz 2-3 dni w najgorszych godzinach i finalnie na koniec miesiąca dostajesz pensje 600zł.Nie polecam, najgorsza praca jaką kiedykolwiek miałem...

robert

Juz kolejny raz trafiłem na brak sałatki

Zostaw merytoryczną opinię o Restauracja KFC Struga - Szczecin

• Jak się pracuje w Restauracja KFC Struga?

Zobacz opinie na temat firmy Restauracja KFC Struga tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 8.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Restauracja KFC Struga?

Restauracja KFC Struga