Interart Studio-Infoludek.pl Janusz Kozłowski

Szczecin

Opinie o Interart Studio-Infoludek.pl Janusz Kozłowski

Krzysiek

Szukam osób które musiały ponownie wysyłać ogłoszenia za pomocą SMS lub za pomocą ludków z powodu błędu w ogłoszeniu - bez możliwości edycji ogłoszenia. Często błahe błędy powodowały konieczność wykupu ludka i dodania ponownie ogłoszenia.

Krystian

Infoludek.pl to kilka firm na dobrą sprawę - oprócz InterArt jest tam jeszcze InterVista i zarejestrowana w wielkiej brytani interTrado. Zarobki takie sobie, rachunki za prace trzeba wystawiać na tą firmę zagraniczną, o scrumie tam nie słychać :P Tyle z mojej strony, oceniłbym ich na 3

niki

Nie polecam, wypłata w częściach (usunięte przez administratora)

Zostaw opinię o Interart Studio-Infoludek.pl Janusz Kozłowski - Szczecin

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Interart Studio-Infoludek.pl Janusz Kozłowski