Polskie Radio Szczecin S.A. Rozgłośnia Regionalna

Szczecin

Opinie o Polskie Radio Szczecin S.A. Rozgłośnia Regionalna

Czarek

Przestrzegam, obecnie zarządzający mimo pierwszego powierzchownego pozytywnego wrażenia , są fatalnymi szefami, gburowaci (zwłaszcza naczelny i dyr. marketingu) z zapędami do mobbingowania pracowników. Obrażanie ludzi, wulgarne odnoszenie się do nich, izolowanie niewygodnych, zmuszanie ich do odejsćia poprzez odbieranie obowiązków, podjudzanie....

Jak pracuje się w firmie Polskie Radio Szczecin S.A. Rozgłośnia Regionalna? Miałeś okazję być u nich na rozmowie kwalifikacyjnej? Czekamy na Twoją opinię!

Zostaw opinię o Polskie Radio Szczecin S.A. Rozgłośnia Regionalna - Szczecin

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Polskie Radio Szczecin S.A. Rozgłośnia Regionalna