Impel Security

Szczecin

Opinie o Impel Security

alo

to jest zdecydowanie dobry pracodawaca moim zdaniem. daja ludziom sznase, a ja zamierzam moja wykorzystac tym razem

szad

mi sie pracuje z nimi naprawde dobrze dbaja o pracownika. z wyplata nigdy nie ma problemu. w dodatku coraz czesciej wpadaja do obslugi fajne masowe imprezy takze mozna samemu przy okazji za friko skorzystac

zu

jest ok

fel

Impel daje możliwość pracy przy zabezpieczeniu imprez masowych typu Tour de Pologne. To nawet a przyszłość się przyda by mieć w CV. Choć ja bym gdzie indziej już nie szukał bo w ochronie Impel ma najlepsze opinie

Marta

@adrian - mógłbyś podać przykłady konkretnych sytuacji, które sprawiają, że czujesz się dobrze w pracy? Opinie, podparte argumentami, są bardzo pomocne dla osób rozważających zatrudnienie w Impel Security. Obecnie dostępnych jest kilka ofert pracy, więc na pewno znajdą się osoby, które skorzystają na doświadczeniu użytkowników pracujących w tej firmie.

Der

Gorszej firmy nie znam. Nie dbają kompletnie o pracownika. Pełen wyzysk. Zarobki z Nairobi. Nie zapewniają pracownikowi podstawowego sprzętu to wykonywania pracy. Dziadostwo!

@Der 23.07.2017 21:34

nie wiem dlaczego narzekasz na kase, przeciez na poczatku mowia ile ci zaplaca i tyle rzeczywiscie potem przelewaja na konto, jak ci nie pasowalo to bylo sie nie zgadzca. mi kasa pasuje, warunki sie zgadzaja, umundurowanie mi zapewnili, jak czegos potrzebuje to gadam z kierownikiem i zawsze cos tam sie uda wymyslic, tylko trzeba rozmawiac a nie liczyc by sie domyslali

Edzio wartownik

Dlaczego nikt nie chce odpowiedzieć na moje pytania? Piszą sami firmowi klakierzy? Aż tak źle jest w tej firmie, liczy się tylko kasa?

adrian

solidny pracodawca

Edzio wartownik

Czy wypłata na czas to wszystko za co można polubić firmę ? Jak funkcjonuje socjal, czyli zakładowy fundusz świadczeń socjalnych ? Czy firma płaci za nadgodziny, czy też daje drugą umowę, żeby tego nie robić ? Czy wypłacają ekwiwalent za pranie odzieży ? Dostajecie odcinki wypłat lub RMUA ? Proszę o opinie, to może też polubię tę firmę, szczególnie od tego pracownika co lubi powtarzać słowo stabilna.

max
@Edzio wartownik 19.06.2017 08:22

nie no oprocz kasy to ja an pewno na plus zalicze atmosfere w ekipie, bo jest przednia. do tego tez awansowac sie da oststanio latwiej bo jakies tam rekrutacje wewnetrzne robia, no i wiesz sie mozna poczuc docenionym jak robisz x lat i mozesz wskoczyc wyzej stanowisko, a nie to samo ciagle. z socjalem, to jak masz umowe, to dziala podbno spoko. ja nie korzystam, ale znam takich co dostaja pomoc i nie narzekaja. jak masz nadgodziny, to normalnie ci zgodnie z prawem wyplacaja i paski sie dostaje normalnie (ja wole do reki, ale mozna tez elektronicznie)

jakub

wypłaty zawsze są na czas, kwota też się zgadza, chyba ze zdarzyły sie jakieś jakieś kary to wtedy trochę potrącają z pensji

kaer

stawki sa rynkowe, a nawet lepsze w niektorych przypadkach

olek

Firmy pojawiają się i znikają, a Impel stabilnie się trzyma i rozwija. To dobra firma

michal

jest naprawde dobrze, w koncu znalazlem fajna, stabilna prace

lukasz

Dobra, stabilna robota, godna polecenia

mateo

jedna z lepszych firm ochroniarskich, a kilka juz przerobilem

Zzz

Co chwile zmienia się szefostwo i kolejni nic nie wiedzą. Generalnie pracuje się jak w każdej dużej firmie.

elo

Dobry pracodawca, zawsze płaci na czas, można też się dogadać do grafiku pracy

radek

spróbowałem w impelu dzięki poleceniu kolegi i nie narzekam. podoba m sie atmosfera i to jak traktuja tu pracowników, dostajemy premie, awanse i podwyżki, od razu człowiekowi bardziej zalezy na robocie

edo

Firma jest ok, płaci zawsze w terminie, idzie na rękę pracownikom w kwestii rozplanowania pracy, kasa też ok

norbi

fajne jest to ze w impelu mamy możliwość rozwoju i awansu :) od razu jest motywacja do pracy

Fela

Mam 29 lat i większość moich kolegów to około 30-latki. O staruszkach w ochronie to raczej pisze się bajki.

Edzio wartownik

Czy faktycznie Impel płaci za nadgodziny ?

Adek

naprawde spoko robota, nie ma sie do czego przyczepić

yolan

Impel w Szczecinie to dobra robota dla tych co się potrafią odnaleźć w ochronie. Praca nie jest łatwa, ale taki zawód. Warunki w firmie jednak rekompensują

Antek

ja sobie chwale, pracuję tu już kilka dobrych miesięcy i zanosi się że zostane tu na dłużej :)

Jano

Z żoną przeprowadziliśmy się z Wrocka do Szczecina rok temu, miałem pracę w Impelu i nie chciałem od tak z niej rezygnować, zwłaszcza że wypracowałem sobie dobrą opinię i awans. Szef pogadał z dyrekcją w Szczecinie i dostałem tu pracę na tym samym stanowisku. Fajna firma

Miki

osobiście z pracy jestem bardzo zadowolony, spoko jest to że w razie potrzeby możemy liczyć na dodatkowe godziny i pare groszy wpadnie ;)

Eliasz

Pracę zawsze można zmienić, ja przeszedłem do Impela i nie narzekam. Na ryku to duża firma z renomą

mistrz

dobrze mi się pracuje, ludzie są w porządku, szefowie też. duży plus elastyczne godziny pracy. firma duża, stabilna, nie trzeba się martwić np. o terminowość wypłaty.

Adam

Stanowisko szefa ochrony w tej firmie równa się brak życia prywatnego. Zdecydowanie odradzam

Anton

Pracuję w Impelu już trzeci rok i mam porównanie do innych firm z branży i zdecydowanie jest różnica w podejsciu do człowieka.

ted

Pracował 2 lata w innej ochroniarce, dopiero po przejściu do Impela mozna się przekonać czemu to oni są liderem. Zupełnie inne podejście do pracownika i możliwości rozwoju.

fluvius

jesli chcecie cos osiagnac, zawsze znajdzie sie pomoc.czynnik ludzki towartosci nie doprzecenienia we firmach.

hoho

A wiecie czy nadal jest poszukiwany pracownik ochrony w Katowicach? współpraca ze specjalistami w branży, ale szkoda, że nie określili jakiego rodzaju ejst zawierana umowa. Wynagrodzenie jakiej jest wysokości?

tymon

ja tam w bazy nie wierze,mysle ze warto caly czas przegladac i na bieżąco reagowac jak sie cos pojawi, to moim zdaniem bardziej skuteczna metoda

roman

slyszalem, ze nawet jak nic nie ma w danym momencie warto byc u nich w bazie,poniewaz nigdy nie wiadomo co i kiedy moze sie pojawic

franek

bardzo czesto trafia nam sie cos dodatkowego, wtedy oczywiscie pracujemy wiecej, jak ktos chce, ja zawsze chetny jestemna dodatkowy zarobek

rafal

wiecej pracy wieksza placa, nadgodziny zawsze sie oplacaja

Człowiek z urządzeniem

Nie piszcie bzdur,realia są takie,pracownik ochrony:masz w miesiącu 350 godz do przepracowania,wracasz rano ze służby,przesypiasz się,robisz sobie jedzenie do pracy bo zaraz musisz iść spać by rano wstać do pracy

kajtek

to ze kasa na czas to jest standard, dodatkowo teraz w okresie wakacyjnym sporo mamy nadgodzin, wiec jak nawet ktoschce tylko dorobic to dobra pora na to

kazik

teraz pracy jest naprawde duzo,sezon wakacyjny, rozne imprezy dodatkowe, ciesze sie z kazdej mozliwej nadgodziny

iga

bez tego ani rusz, ale potem juz tylko praca i codzienne obowiazki, no i kaska na koncie

halina

nie lubie rekrutacji bo to jednak zawsze jest mega stresujace, ale jak sie chce prace to trzeba przez to przejsc

karolina

to rzeczywiscie duzy plus, bo jak sie zazwyczajszuka pracy to sie szuka czegos na juz,nie chce sie aby rakrutacja trwala miesiac czy nawet dluzej

kinga

moja rekrutacja poszla szybko, duzy plus, ze nie ciagnie sie to tygodniami

zoska

cv się sklada i się czeka, jak wszędzie, potem rozmowa i cala rekrutacja, standardowo

kamil

dostałem prace z ulicy, pracuje długo, bo 3 lata i wszystko jest dobrze, wiec nie gadzam się ze cos tutaj jest po znajomosci

martyna

sporo ogloszen widziałam, ja tez zaaplikowalam na jedno i czekam na telefon

maja

poczytaj w necie o rozmowach rekrutacyjnych, nie sciemniaj, bądź sobą i podejdz do psrawy poważnie, to chyba glowne rady

anita

to jasne, a rady jak sie dobrze zaprezentowac? bo ja dla mnie po kilku rozmowach w roznych firmach to ja juz nie wiem, mam tylko metlik w glowie

Zostaw opinię o Impel Security - Szczecin

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Impel Security