Opinie o Impel Security w Lublin

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie Impel Security. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Impel Security o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Impel Security w Lublin

Ta firma to porażka. Zatrudnia tylko inwalidów intelektualnych. O umowie o pracę można sobie pomarzyć. Zaniżanie stawek i ucinanie godzin jest na porządku dziennym. Ogólnie praca dla desperatów i przegrywów życiowcych.

Ulka

Oj, a co w umowie stoi, że do 10 dnia miesiąca powinny być? Może można zadzwonić do kadr i wyjaśnić. Na tyle duża firma, że powinna mieć własne kadry, a nie podwykonawcę. Swoją drogą miło, gdybyś napisał, ile się spodziewasz w PLN, bo w tym roku jeszcze o stawkach nie wspominał nikt z firmy, a ja właśnie po to weszłam, poorientować się w nich ;>

Magister

Zapamiętajcie sobie (usunięte przez administratora)intelektualne że na umowie zleceniu zwanej też śmieciową nie przysługuje żaden urlop. Sprawa prosta pracujesz to zarabiasz. Za zwolnienie chorobowe nie macie też płacone. Tak was robi w H. cały Impel.

Gertluda
@Iza

Tak dostaniesz umowę zlecenie żebyś nic nie dostała od firmy Impel Lublin .

Ochrona Nowy wpis

Firma złodzieje uważajcie Koty na siebie nie polecam !!!!

Jadzia sprzatajaca Nowy wpis

Nie polecam firmy Impel Lublin kradną urlopy brak ubrania środków do mycia nie płacą pieniędzy za nadgodziny Pan Piotrek Nieckarz to (usunięte przez administratora) i (usunięte przez administratora) .

Alicja Nowy wpis

Czy ktoś (nie ta pani, co natrzaskała opinii na stronę) może pracował przez nich jako pracownik gospodarczy? Mój Tata szuka pracy, a tutaj jest praca na Felinie, na zlecenie na 5 godzin dziennie, ale na zastępstwo. Może wiecie, na jak długo i czy jak się Tata pokaże z dobrej strony, to I. znajdzie dla niego gdzieś indziej posadę dla złotej rączki?

Sprzatajaca Nowy wpis

Nie polecam firmy Impel Lublin nie płacą pieniędzy za nadgodziny kradną urlopy brak ubrania środków do mycia Pan Piotrek Nieckarz poniżal mnie kilka razy .

Pracownik Ochrony

Spotkanie bardzo krótkie, omówienie obowiązków, procedur. Informacje o stawce oraz o ew. liczbie przepracowanych godzin w miesiącu.

Czy posiadam doświadczenie w tej pracy? Ile godzin chciałbym wyrabiać miesięcznie?

logo firmy Spawacz MIG MAG TIG
Lublin
TEKTRUM Sp. z o.o. Sp. k.
logo firmy Specjalista ds. kontroli obiektów logistycznych
Lublin
"GWARANT POZNAŃ" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Uważajcie ludzie na Pana Piotrka N (usunięte przez administratora) i (usunięte przez administratora)urlopy nie płaci pieniędzy za nadgodziny poniża pracowników .

Ochrona

Firma Impel Lublin jest najgorsza jaką znam brak urlopu nie płacą pieniędzy za nadgodziny , brak grafiku ubrania hehe mało tego Pan Piotrek straszy ludzi jest bardzo nie miły (usunięte przez administratora) . Uważajcie koty na siebie ...

Sprzataczka

Pracowałam w tej śmieszniej firmie praca po 200 godzin za 2300 zł umowa zlecenie brak ubrania środków do mycia Pan (usunięte przez administratora) szarpal mnie za rękę . Nie polecam...

Ochroniarz

Firma Kokucik nie płacą pieniędzy za nadgodziny praca po 200 godzin za 2500 zł brak ubrania , grafiku , Pan Piotrek Nieckarz doji kasę z orzeczenia psychiatrycznego za które mają 3 tyś zł . Brak zainteresowania obiektem nie odbiera telefonu bardzo lubi ponizac pracowników . Nie polecam nikomu firmy Impel .

Ochrona

Nie polecam firmy Impel Lublin najgorszemu wrogowi brak ubrania , grafiku , urlopu Pan Piotrek Nieckorz to (usunięte przez administratora) przekręcil mnie na kilka stowek . Parowa kłamie w oczy obiecuję bardzo dużo i nic z tego nie wychodzi .

Sprzataczka

Praca ciężka dużo godzin pieniądze kiepskie Pan Piotrek Nieckarz nie powinien być kierownikiem jest bardzo podły . Nie polecam .

Hej. Zastanawiam się nad aplikacją do ochrony. Tylko hmm… widzę, że zmiany są po 16-24h. Nie można zmniejszyć ilości godzin na zmianie? Dajecie rade pracować po tyle godzin?? Może to spokojna praca...

Ochrona

Praca ok nawet mi się podoba tylko zachowanie Pana Piotrka Nieckorza mi sie nie podoba pracownika ma za nic używa słów obraźliwych groził mi pobiciem.

Mariola

Witam. Dzisiaj w firmie Impel w Lublinie na ul. Dobrzańskiego 7 zostałam żle potraktowana. Przez pracownika ochrony , który mnie pociągnął za rękę. Istnieje coś takiego jak nietykalność cielesną. Jeżeli on nie potrafi z ludźmi rozmawiać. To firma ma problem. Pan Rekruter , zamiast pomóc i wspierać ludzi w trudnej sytuacji , ocenia ludzi. Od oceny jest psycholog i psychiatra , mojego stanu . Bardzo się zawiodłam , na tej firmie. Nie polecam.

Ochrona

Pracowałem w tej śmiechowej firmie nie płacą pieniędzy za nadgodziny brak ubrania , grafiku , urlopu Pan Piotrek nawija makaron na uszy wszystko nie prawda .

Ochroniarz

Nie polecam nikomu firmy Impel Lublin Pan Piotrek przekręcil mnie na kilka stowek konfitura kłamie w oczy mało tego (usunięte przez administratora)urlopy .

Ochroniarz

Nie polecam firmy Impel (usunięte przez administratora) pracowników nie płacą pieniędzy za nadgodziny tylko to co masz na umowie o pracę brak ubrania . Ogólnie praca dla desperatow . Pan Piotrek to powinien straszyć dziki na polu .

Ochroniarz

Pan Piotrek N to stary (usunięte przez administratora) pracowników z poborow nie płaci kasy za nadgodziny kradnie urlopy hehe nie polecam najgorszemu wrogowi .

Ochroniarz

Pan P.N to (usunięte przez administratora) nie płaci pieniędzy za nadgodziny i (usunięte przez administratora) urlopy .

Ochroniarz zus

Pan Piotr N to (usunięte przez administratora)nie płaci pieniędzy za nadgodziny mało tego straszy pracowników.

@Andrzej

Kiepskie te opinie są.... A co z pracownikami z niepełnosprawnością ruchową, też są zatrudniani, czy nie? :/ Nawet jak się ma dłuższy staż pracy, to nie ma szans na UoP? :/ Dlaczego stawki właściwie są zaniżane? Każdy o tym pisze, ale nie jest powiedziane dlaczego. Wiesz? ;> Tak samo, jak często ucinane są godziny i również - co jest tego powodem?

@Ewa

Dzień dobry, przeglądam opinie, w większości są z nie porozumienia. Jak stawki mogą być zaniżane ? Impel jest dużą firmą od x 30 lat. Stawki są wg ustawy. Na obecny rok na ten moment przy umowie o pracy jest 3490 zł brutto a przy zleceniu 22,80 zł brutto/h. Jeśli coś nie zgadza się do wyjaśnia się z kierownikiem albo z kadrami ? Przestańcie pisać bzdury i zniechęcać ludzi. Może konkurencja wystawia opinie złe ? I jak to w życiu bywa, czas na zły komentarz jest ale na dobry to już rzadkość :)

PIN - IMPEL ZG LUBIN

IMPEL LUBIN - Firma Tragedia za nic nie płaci !!!! Nie ma zwrotów za leki Dni świąteczne pracujesz za darmo !!!!!! Czytajcie dokładnie opinie Impela - Napisana jest cała prawda o tej Śmiesznej Firmie !!!!!!!! Dlatego Ludzie się zwalniają z tej Śmiesznej Firmy !!!!!!!

@PIN - IMPEL ZG LUBIN

Dzień dobry, czy w terminie składał Pan f-ry za leki ? Niemożliwe, żeby pracował Pan za darmo. Wszystko zgadza się wg. kodeksu pracy.

Ktoś tam
@Andrzej

Andrzej co Ty masz do inwalidów? Jak by siedzieli i pieniądze brali od państwa to byś narzekał, a jak chcą uczciwe pracować i firma daje im szansę to też Ci nie pasue.. idź do sejmu na posła i zrób tak, żeby wszyscy byli zadowoleni

@Ktoś tam

Mnie bardziej zastanawia to czemu kiedyś o UoP można było pomarzyć? A przynajmniej tak Pan wyżej pisał. Coś wiecie o tym wspominanym ucinaniu? Było tak czy nie? i czy teraz nie ma z tym problemu skoro nikt już chyba do teraz uwagi na to nie zwracał?

Ulka

Zostaw merytoryczną opinię o Impel Security - Lublin

• Jak się pracuje w Impel Security?

Zobacz opinie na temat firmy Impel Security tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 145.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Impel Security?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 135, z czego 13 to opinie pozytywne, 119 to opinie negatywne, a 3 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Impel Security?

Kandydaci do pracy w Impel Security napisali 4 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Impel Security