Opinie o Impel Security w Lublin

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie Impel Security. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Impel Security o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Impel Security w Lublin

mark

trafilem tutaj na staz ,no i jestem dalej z dwoch wzgledow, duzo sie na stazu dzialo, nauczylem sie nowych rzeczy i dostalem mozliwosc pracy

Ochroniarz22

Prawdopodobnie spodziewaj się Solidu na swoim obiekcie.Będą jeździć i namawiać aby zostać na swoim obiekcie tylko w innych barwach.Ciekaw jestem stawek jakie zaproponują.Za niższe nikt nie zostanie.Od 1stycznia Impel wchodzi na Auchan.Pewnie część pracowników tam trafi

jan

Sam pracuję już 6 lat dla impela i jestem zadowolony, teraz mój bratane dostał się na program stażowy impela i też się wybiera do pracy dla nich. To porządna firma

gruby i łysy

Jaka licencja chłopie?! U mnie do stokrotki szukali z orzeczeniem o niepełnosprawności.Licencji już nie ma bo zostały zniesione!

Pracownik Ochrony

Spotkanie bardzo krótkie, omówienie obowiązków, procedur. Informacje o stawce oraz o ew. liczbie przepracowanych godzin w miesiącu.

Czy posiadam doświadczenie w tej pracy? Ile godzin chciałbym wyrabiać miesięcznie?

logo firmy Spawacz MIG MAG TIG
Lublin
TEKTRUM Sp. z o.o. Sp. k.
logo firmy Specjalista ds. kontroli obiektów logistycznych
Lublin
"GWARANT POZNAŃ" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
il@k

Doszły mnie słuchy o ochronie Stokrotek w Lublinie.Podobno Ochronę ,od 1 stycznia ma przejąć firma Sold.A co z pracownikami którzy ochraniali do tej pory lubelskie Stokrotki?

bolo

przełożeni elastyczni i przebiegli jak kameleony zmieniają swoje poglądy co do pracowników jak im powiedzą prawdę o tym syfie a grafiki ruchome jak najbardziej z dnia na dzień z godziny na godzinę dostajesz telefon od szweja i do roboty a jak odmówisz to zapomnij o przedłużeniu i tak śmieciowej umowy

al

Ja dostałem robotę w Impel dzięki programowi stażowemu, to dobry sposób aby się nauczyć i pokazać. Firma ma renomę i potrafi zachęcić warunkami pracy, elastycznością przełożonych i ruchomymi godzinami w grafiku

edek
@al

Co za bezwzględny komentarz jakiegoś niedopieszczonego frustrata. Pracownicy Impela, tak jak wielu innych firm są dodatkowo nagradzani bonami wartosciowymi na zakupy, to praktyka znana od lat. Może to być bonus lub forma świadczenia socjalnego. I jeszcze jakieś waty? Doprawdy paradne.

albert

z tego co slysze od znajomych to duza firma, ale ma dobre podejscie do pracownikow, kumple przeporwadzil sie z warszawy do wroclawia i znalezli mu we wroclawiu miejsce, nie musial sie stresowac szukaniem nowej pracy

Tom

Ale czego wy oczekujecie. Oczywiście, ze jeśli nie ma się dodatkowych szkoleń, czegoś czym można się pochwalić np pozwolenie na broń itp to zaczyna się od dołu drabiny, ale zawsze można się rozwijać. Impel jest otwarty na rozwojowego pracownika

oskar
@Tom

Jeżeli ktoś pracuje w firmie Impel i na nią psioczy to świadczy przede wszystkim o nim samym. Niestety namnożyło się roszczeniowców, którzy chcieliby być na świeczniku. No niestety tak nie ma, pracować trzeba.Nawet milionerzy w Ameryce zaczynali od tzw. pucybuta.Powodzenia.Mnie się podoba i co mi zrobicie?

kierownik ochrony

Jeżeli bon na święta tak cie cieszy to wdać że do innej roboty niż cieć po prostu sie nie nadajesz...

nicki

benefity w firmach to juz zadkosc, chociaz dla mnie tutaj cenne jest to , ze praca jest spokojna i poukladana, bez chaosu

secret servise

skad masz te informacje? myśle o aplikacji na to stanowisko w innym regionie, możesz proszę coś więcej dodać w temacie?

pik

zgadzam sie, pracuje tez juz chwile i od razu widac ze mozliwosci sa, trzeba tylko wiedziec czego sie chce i dazyc do tego

Tom

Impet to dobry pracodawca. A mam porównanie. Robiłem już dla równych firm i znam rynek. Dobre jest to, że nie ma tu szklanego sufitu, awans jest możliwy, pensje w standardzie, a z grafikiem można się dogadac. to daje komfort.

paula

jaks ie chce pracowac i nie siedziec w domu i narzekac, to tuaj jak najbardziej znajdzie sie miejsce

TTTT

niewiem co wam napisac no po prostu ..........OK............... JEST NAPRWDE OK...JA PR..1RK..MAM30LAT..I MAM CZASZ NA WSZYSTKO ,A ZAROPKI JAK NORMA W LBN ILE ROBISZ TYLE MASZ..................KONIEC BAJKI....I NIE NIE PISZCIE ZE TAK ZILE .....ALBO DO PRACY ALBOBO ZASILEK..............

ginazjalista
@TTTT

kolego zobacz jakie masz poważne problemy z pisaniem paru słów to wyobraż sobie jakie problemy z myśleniem ma kierownictwo Impla po koledżu w PGE-rze i dziwić się że takie matoły zarządzają firmą,Powodzenia jaki kram taki Pan.

pio

ok wszystko ale ja nie nalegam.................

arek

nie spotkalem sie z tym, pracuje juz ponad dwa lata, mam umowe, regularne zarobki i fajna ekipe

ed34

Praca na "śmieciówce" (UMOWA ZLECENIE) wymuszona absurdalnym pisemnym oświadczeniem typu "z przyczyn osobistych nie jestem zainteresowany umową o pracę". Zero urlopu, zaniżone płace (rzędu 5 zł za godz.) - a urlopy wypoczynkowe i płacę minimalną mamy niby zagwarantowane w konstytucji. Składka zusowska OD KILKU ZŁOTYCH MIESIĘCZNIE!!! Brak zapłaty za nadgodziny. Dokumenty zatrudnieniowe podpisywane "in blanco" np. bez daty. Braki w umundurowaniu, złe warunki socjalne w dyżurkach i wiele innych nieprawidłowości. Osoby zatrudnione jako niepełnosprawne pracują na trochę lepszych warunkach, ale i tak skarżą się na organizacyjny bałagan.

były cieć

Praca (o ile to można nazwać pracą) dla młodych i zdrowych ludzi za te pieniądze i na śmieciówce w ochronie to strata czasu.To jest już zajęcie dla dziadków emerytów i inwalidów a nie zdrowych,młodych i silnych osób w kwiecie wieku.W ochronie siedzą ludzie bez ambicji życiowych i z braku perspektyw.

Zostaw merytoryczną opinię o Impel Security - Lublin

• Jak się pracuje w Impel Security?

Zobacz opinie na temat firmy Impel Security tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 144.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Impel Security?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 134, z czego 13 to opinie pozytywne, 118 to opinie negatywne, a 3 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Impel Security?

Kandydaci do pracy w Impel Security napisali 4 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Impel Security