Opinie o Impel Security w Lublin

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie Impel Security. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Impel Security o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Impel Security w Lublin

Ewka

nie pisz takich głupot z stawką 11 PLN bo albo jesteś naćpany albo kompletnym(usunięte przez administratora)co nie umie sobie stawki wyliczyć bo przecież z umowy się o niej nie dowiesz. pewnie myślisz o patrolu 2-wu osobowym zmechanizowanym jeden jedzie na wózku inwalickim z kogótem a drudi z balkonikiem jako ubezpieczający to wtedy dostają 11 pln na rękę po 5.50 na jednego.przecież to zakład nie pełno sprytnych jak ich przełożeni.

karol

duza firma, co sie widzi jak sie pracuje, bo jest wszystko ustabilizowane i dobrze zorganizowane

barbara
@karol

Najważniejsze dla mnie w Impelu jest jasny system wynagrodzeń; czas wypracowany zapłacony.

jon

Pracuję dla firmy już pół roku i spokojnie mogę powiedzieć, że Impet to dobry pracodawca. Mam porównanie. Robiłem już dla równych firm i znam rynek. Tu awans jest możliwy, pensje w standardzie, a z grafikiem idzie się dogadac.

wojciech

Różnie się słyszy o Impelu, ze sporym stresem szedłem do tej firmy, ale szybko przekonałem się, że kiepskie opinie generują kiepscy pracownicy. Mnie się tu podoba, pracuję jako ochroniarz, mam kontakt z wieloma osobami, rozwijam się i zarabiam niezłe pieniądze.

kuba
@wojciech

Kandydaci, których zgłoszenie w danym procesie rekrutacyjnym spełni kryteria, w kolejnym etapie odbędą rozmowę z przedstawicielem Grupy Impel. Jej forma, miejsce, czas trwania zależy od wymagań/stanowiska. Impel dba, aby zapewnić kandydatom komfort takich rozmów – stres nie jest bowiem niczyim sprzymierzeńcem.

Pracownik Ochrony

Spotkanie bardzo krótkie, omówienie obowiązków, procedur. Informacje o stawce oraz o ew. liczbie przepracowanych godzin w miesiącu.

Czy posiadam doświadczenie w tej pracy? Ile godzin chciałbym wyrabiać miesięcznie?

logo firmy Spawacz MIG MAG TIG
Lublin
TEKTRUM Sp. z o.o. Sp. k.
logo firmy Specjalista ds. kontroli obiektów logistycznych
Lublin
"GWARANT POZNAŃ" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
tom

Impel daje całkiem niezłe warunki. To dobrze zorganizowana firma, ale można się dogadać z przełożonym co do grafiku, a to znacznie ulatwia sprawę.

radek

przeprowadzki, jakos tak nie umiem miejsca zagrzac i lubie co jakis czas zmienic miasto, ludzi, znajomych, zawsze to jakas atrakcje, jedno czego nie zmieniam to impel

radek

wlasciwie kazde miasto jest ok, pracowalem w poznaniu i we wroclawiu i tu i tu wszystko dobrze zorganizowane i bezproblemowo

Wladyslaw

Szukam roboty jako cieć w impelu żeby odpocząć po normalnej pracy i przy okazji dorobić.Jakie miejscówki polecacie?

Tadeusz

No to co powiesz Ed na zginięcie depozytu na Aqaparku obiekt Mosir w Lublinie jak dziady tak płacą to ochrona musiała sobie dorobić hehehehe

ed

Firma nie pozwala sobie na jakieś szemrane działania, ma za dużą renomę i nie musi oszczędzać na takich sprawach. Pracuję w Impelu już dwa lata i nie spotkałem się podobnymi sytuacjami jak tu są opisywane, to mi wygląda na czarny pr zazdrosnych, albo rozczarowanych.

darek

jedno jest pewne tutaj, jak pracujesz ucciwie to wszystko jest ok, to porzadna korporacja

Art

Pracuję do 2 lat w Ipelu, wcześniej robiłem w innej firmie też ochrony, ale róznica jest kolosalna. W Impelu zawsze mozna się dogadać w sprawie grafików, płacą zawsze na czas i wszystko jest na profesjonalnym poziomie.

tom

Dostałem pracę w Impel po ich programie stażowym, moim zdaniem firma dba o swoją reputację i markę zatrudniając na godnych warunkach. Z przełożonym zawsze idzie się dogadać, grafik jest elastyczny. Nie mozna narzekać.

alek

w firmie jestem od lat i podsumowujac wszystko pozytywnie, wiadomo ze czasami sa gorze i lepsze dni,ale bilans wychodzi na plus

paulina
@alek

W każdej pracy trzeba pracować nie tylko być i odsiadywać. Niestety czasem mam wrażenie, ze ludzie od rana przychodzą obrażeni na fakt istnienia. Pracuję już prawie 5 lat w Impelu, dorobiłam się awansu, zarabiam przyzwoicie ale drażni mnie coraz bardziej roszczeniowość odwrotnie proporcjonalna do kwalifikacji.

JW/Broda

Pracuje już kilka ładnych lat w Impelu na jednostkach wojskowych, ale przyznam, że to co się dzieje w kuj-pomorskim przechodzi ludzkie pojęcie. Co Wy tam robicie z ludźmi?! Firma jako lider powinna się wstydzić takich praktyk, a warszafka zareagować!

Kapral
@JW/Broda

Dla mnie, to tez dosc nienormalne...pierwszy raz w realu spotykam sie z takimi przegieciami, a myslalem, ze takie rzeczy to tylko w kinie. Patrzec jak ktos peknie i sprawa trafi gdzies wyzej niz jakis tam dyrektorzyna...

edechsggssh

sama zes przyglup durnoto. mozna u nich zyskac ale trzeba miec glowe na karku a nie przychodzic odwalic swoje i do domu. z taka postawa nawet w zyciu nic nie osiagniesz. nierowna wyplata trafila mi sie raz, zostala wyrownana. wynagrodzenie maja terminowo.

pamela
@edechsggssh

Z pewnością dla posiadania tylko służbowego laptopa nikt nie podejmuje pracy, najwyraźniej chodzi też o zarobki w Impelu i naturalnie doswiadczenie. Powodzenia z tym laptopem.

nadia
@pamela

Dla niektórych ludzi rozpoczynających pracę takie akcesoria mogą świadczyć o prestiżu, dzisiaj jednak w wiekszości firm tego typu sprzęt stanowi "dodatek" do obowiązków słuzbowych

żaczek
@nadia

Firma Impel Security Polska zapewnia fizyczną ochronę osób i mienia. Działania podejmowane przez naszych pracowników mają na celu zabezpieczenie przed wtargnięciem na teren chronionych obiektów niepowołanych osób oraz przed wyrządzeniem ewentualnych szkód. Nasza firma podejmuje aktywną współpracę z policją i służbami porządkowymi, aby zapewnić bezpieczeństwo, ład i porządek w ochranianych miejscach.

hdfkjdsk

Pracuję w oddział Poznań. Cóż... Nie mogę narzekać na nic poza stawką 6,40 i umową zlecenie, która od stycznia ma przekształcić się w umowę o dzieło... Obiekt mam ok, ludzi też, poza pojedynczymi wyjątkami (usunięte przez administratora) się trafią wszędzie), kierownik najlepszy jaki do tej pory się trafił, kadra wyżej jest również stosunkowo młoda, elastyczna. W porównaniu z Konsalnetem gdzie tolerowali panienki chodzące w leginsach po magazynie, tu traktują mnie normalnie. :) Pracuję w Poznaniu na jednym z obiektów użyteczności publicznej. Mogę liczyć na dodatek do dojazdów do pracy. Różnie jest, ale chociaż chciałam nie raz stąd odejść przez pewne względy osobiste i umowy, dobrze mi się tu pracuje.

elka
@hdfkjdsk

Indywidualne doświadczenia jak najbardziej potwierdzają , że nie ma jednej matrycy do identycznego traktowania pracowników Impela; jeżeli pracuje się uczciwie to nikt nie narzeka.

Ewka

Obejrzyjcie sobie filmik na yutube jak pracownicy odbierają sobie należności za nie wypłacone im wypłaty to zobaczycie jakie to jest szambo a to co piszą pochlebnego to piszą te przygłupy z okopowej.

fil

Ja dostałem pracę w Impelu dzięki programowi stażowemu. Firma ma renomę i pozycję. Praca nie należy do najłatwiejszych ale dzięki temu że można się dogadać z przełożonymi idzie łatwiej.

mark

trafilem tutaj na staz ,no i jestem dalej z dwoch wzgledow, duzo sie na stazu dzialo, nauczylem sie nowych rzeczy i dostalem mozliwosc pracy

Zostaw merytoryczną opinię o Impel Security - Lublin

• Jak się pracuje w Impel Security?

Zobacz opinie na temat firmy Impel Security tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 144.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Impel Security?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 134, z czego 13 to opinie pozytywne, 118 to opinie negatywne, a 3 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Impel Security?

Kandydaci do pracy w Impel Security napisali 4 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w styczniu 2024r.

2. pracuj.pl 3 349 188
  4. olx.pl 2 874 042